Srpen 2009

24 hodin 10

31. srpna 2009 v 14:15 | Sharya |  FF-24 hodin
A je tu konec. Tak at se líbí.

Láska ako z rozprávky 13. část

31. srpna 2009 v 13:00 FF-Láska ako z rozprávky
A máme tu konec, doufám, že jste si tuto povídku užili :c)

Ďáblovy kosti - nová kniha od Kathy Reichs

31. srpna 2009 v 11:59 | Misha |  Kathy Reichs Others
Hurá! S knížkama od Kathy se roztrhl pytel, nestíhám je číst :D (je fakt, že jsem nečtla jen 4 a ty mi straší v poličce a čekají, až se na ně ve školním roce pod lavicí vrhnu). No nic, ale přináším vám info o další knížce od Kathy, která vyjde již 11.listopadu! Jedná se o knihu ďáblovi kosti, alias devil bones.

Po obrovském úspěchu své poslední knihy se Kathy Reichs - nejprodávanější autorka kriminálních příběhů, soudní antropoložka a producentka seriálu televizní stanice Fox Sběratelé kostí - vrací do města Charlotte v Severní Karolíně, kde se její hrdinka Temperance Brennanová zaplétá do příběhu plného voodoo, santeríe a satanismu a pokouší se zjistit totožnost dvou mladých obětí.

Při rekonstrukci starého domu objeví jeden z řemeslníků sklep, o jehož existenci neměl nikdo ani ponětí. Pod zemí se skrývá děsivá sbírka - kuře bez hlavy, zvířecí kosti a kotle plné korálů, pírek a dalších rituálních předmětů. Doprostřed tajné svatyně kdosi umístil lebku dospívající dívky.

Ve stejnou dobu si jiný muž vyjde k jezeru na procházku se psem. Na břehu nachází bezhlavé tělo dospívajícího chlapce.

Kdy ty děti zemřely? A kde? Našlo to děvče smrt v tmavém sklepě, anebo tam někdo jen přinesl jeho lebku? Jak to, že je chlapcovo tělo tak dobře zachovalé? Pod vedením známého kazatele a politika začínají občané města Charlotte obviňovat uctívače ďábla a stoupence kultu wicca. Všichni volají po pomstě a hon na čarodějnice začíná. U vyšetřování případu samozřejmě nemůže chybět ani soudní antropoložka Temperance Brennanová.


Bones/ Fringe promo

31. srpna 2009 v 9:16 | Bonespako |  Z bones
Máme tu další promo, je tam několik nových záběrů :)206 kostí

29. srpna 2009 v 21:51 | Misha |  Kathy Reichs Others
Vím, že jsem si slíbila osobní volno, ale u tohohle jsem neodolala. V Americe vyšla nová kniha od Kathy a to 206 kostí.
Oficiální text distributora zní takhle: "V lidském těle je 206 kostí. Forenzní antropologové je velmi dobře znají, dokáží z nich vyčíst příběhy krátkých či delších životních příběhů a používají je k rekonstrukci jakékoliv násilné smrti. Kniha 206 kostí začíná v okamžiku, když se Tempe vzbudí z bezvědomí a zjistí, že je uvězněná v malém, tmavém a chladném prostoru. Má svázané ruce i nohy. Kdo chce Tempe vidět mrtvou a nebo ji chce přinejmenším odklidit z cesty - a proč? Tempe začíná s pomalou rekonstrukcí...

Tempe a poručík Andy Ryan převážejí nalezené ostatky zmizelé hraběnky z Montralu do Chicagské márnice. Tempe je zcela nečekaně obviněna z maření pitvy - i celého případu. Udal ji neznámý telefonující. V průběhu několika hodin je jediný člověk, který znal totožnost volajícího, mrtvý. A mezitím je v Montrealských lesích objeveno druhé tělo starší ženy a posléze i třetí."

No nevím, jak vy, ale já se těším, hlavně jak to bude mezi Tempe a Ryanem, ale mezi tuto knížku a Kosti na popel patří ještě jedna kniha a to Devil Bones. No, jsem zvědavá :-D Zatím papa, vaše M.


Prazdniny na Lodi 14

29. srpna 2009 v 13:00 | Sharya |  FF-Prázdniny na Lodi
Asi o pět minut později se Booth probral a měl pocit že ho přejel parní válec.

Laska a Valka 2

28. srpna 2009 v 12:30 | Sharya |  FF - láska a válka
Bra..bra…bra…bratr?! já jsem snad špatně slyšela."vydechla Kůstka, která byla naprosto šokovaná tím co se právě dozvěděla.

Láska nebo jen silné přátelství? 8. část

28. srpna 2009 v 9:00 FF - Láska nebo jen silné přátelství?
Předposlední část....
Rozhodla se jít na procházku, aby se trochu provětrala.
,,Tak přítelíčku, teď navalíš všechny prachy", řekl povýšenecky Booth na jednoho účetního v parku.
,,Ale, ale, ale já žádné nemám", řekl úcetní, který byl strachy bez sebe.
,,Ale já jsem se neptal, jestli nějaké máš, já ti říkám, že chci všechny tvé prachy a tak trochu si popovídat", řekl Booth škodolibě. Nerad hrál tuhle hru, že musel někomu vyhrožovat, ale pro dobro jeho akce, to musel udělat.
Temperance se jen tak procházela a vzpomínala na společné chvíle, co zažili spolu s Boothem.
,,Já nic nikde neříkám a abys věděl tak nemám ani co říkat, ale pokud chceš, aby si o nás povídali, tak prosím",dořekla Tempe a hned se svými rty dotkla těch Boothových. Nejprve to byl letmý polibek, ale potom oba se do toho vžili a do toho polibku dali vášeň a chtíč, které v sobě potlačovali. Když Boothův jazyk pronikl do Tempyných úst nedalo se to zastavit. Tato chvíle pro ně byla vzácná a mysleli si že vydrží celý život, ale Temperance se ovládla a odtáhla se, protože si uvědomila, že tu lásku musejí oba zahnat. Booth na ni jen zaraženě hleděl a Teperance promluvila:,,Chtěl si něco proč si myslí, že spolu chodíme, vidíš tak to tady máš",dopověděla a zmizela v laboratoři.

Osobní pauza

26. srpna 2009 v 22:19 | Misha
Ahoj lidi, vím, že poslední dobou o mě není moc slyšet, omlouvám se, ale asi ještě chvíli nebude. Vyhlašuju si osobní paauzu... osobní volno... na pár dní nebo týdnů se stáhnu. A proč? Kvůli blogu a povídkám jsem začala trpět nespavostí. Psaní povídek se pro mě stalo pouhou povinností a přestalo být zábavou. Uvědomila jsem si to díky jednomu člověku, a tím to mu děkuju, že mi to pomohl si to uvědomit.
Pokud se chcete nadávat, že druhému blogu se věnovat budu, nemusíte se namáhat. Zatím co tento blog můžu svěřit do spolehlivých rukou Šárce a Míše, tamten je pouze můj a práce na něm se pro mě nestala prací, ale pořád je zábavou.
Také jsem se rozhodla v jedné věci. Výhledově dopíšu new adventure (Jordan/Bones) a Jací rodiče, takové děti a končím se psaním. Blogu se budu věnovat i nadále, ale spíš jako tichý spoluautor než tak, jak tomu bylo doteď. Veškerou iniciativu přenechám Míše a Šárce. Aspoň na nějakou dobu. Snad se vám brzo vrátím, zatím papapa, vaše M.

Nic moc oznamení

26. srpna 2009 v 20:08 | Sharya

Je sice super, že TV PRIMA se konečně pohla a začne nám dávat třetí serii Bones, ale horší je, že čas zůstavá stejný. I když je to premiera. Prý to kazí morálku dětí, ale to už nebudu řešit, zbytečně bych se rozčilovala a hádat se fakt nechci. No nic, ale my se i tak urco budeme divat, no ne??

Rozchody a Návraty 12

26. srpna 2009 v 15:00 | Sharya |  FF-Rozchody a Návraty
A je tu závěrečná část


Co se událo a co se udá :-D (Moje spešl kecy)

25. srpna 2009 v 23:04 | LEGI
Je večer a já se nudím, tak sem sepíšu takovej souhrn těchto prázdnin atd. :)
Tyto prázdniny patřily mezi ty náročnější a asi nejdražší v historii našeho rodinného cestování :-D
Začnu od začátku, v červenci jsem byla 14 dní na táboře, za těch pár let co tam jezdím patřil mezi nejnudnější, netuším jestli je to už věkem nebo čím, ale vážně jsem odpočítávala dny do konce.
Další moje cesta přišla začátkem srpna, kdy jsem odjela na týden plný adrenalinu do Českého ráje. Tam jsem každý den lezla po skalách :-D to byl týden stvořený pro mně.
A pak přišel šok! Sotva jsem vystoupila z auta, mamka mi oznámila, že pozítří jedeme pryč, z toho jsem byla fakt děsně nadšená :-D (ironie). Ani mi neřekli kam a to mě pěkně vytáčelo. Nakonec jsme jeli na Istrii do Chorvatska, cestou tam se o mně pokoušela mrtvice, když se nám zničeho nic na autě začala točit kola na druhou stranu uprostřed Rakouska:-D V cíli pak bylo vedro jak na Sahaře a vůbec se mi tam nelíbilo, takže skoro všechny dny jsem trávila pod stromem u stanu s knížkou Html pro začátečníky a telefonem se skypem, přes který jsem byla spojená s Míšou (Mishou). To se mi nakonec pekelně vymstilo :-D, ale i tak mi to pomohlo zkrátit si čas. Ono Chorvatsko je ta nejdražší část mých prázdnin :-D nemluvim o ubytování a tak, ale o tom co se nám všechno rozbilo :-D O autě mluvit nebudu, začnu s notebookem se kterým se táhnu a nakonec se ani nezapl protože nefungovaly disky, následovala navigace, která ani nevím jak se rozbila a nakonec moje faktura za telefon, věřili byste, že internet není v zahraničí zadarmo ? :D:D
Prázdniny nazvu: ušly, ale mohly být lepší, třeba kvůli tomu, že mi zase nevyšla schůzka s Míšou, už podruhý!!


Teď co nás čeká ohledně blogu. Tak změn bude víc, nabraly jsme si s holkama tolik práce na novinkách, že už jich máme nad 3 hlavy :-D Pro další vývoj se čeká jenom na mě a můj počítač, který mi až dneska opravili, takže jsem nemohla začít s těma krávovinkama co jsem si vymyslela :D
Uvedení novinek máme naplánováno na 1. září ;-)

Teď se jenom rychle vypíšu ještě z několik věcí a nechám vás být :-D
Za prvé: Přišla jsem o všechny data co jsem měla v počítačí, při opravě je museli smazat, takže jsem teď na pokraji šílenství :(
O šílenství by vám mohla vyprávět Sharya, která ho musí trpět od nás s Míšou :-D( v posledních dnech nám opravdu dost hrabe :D )
Za druhé: Mám novou přezdívku, a to Bonespako, dostala jsem jí od holek z Míši "týmu" SG-1 :-D já je pojmenovala Kosmopaka, oni mě takhle a mně se líbí takže ode dneška pod ní budu vystupovat

Toť vše, Zdraví LEGI, teda vlastně Bonespako :-D

Další promo

25. srpna 2009 v 21:55 | LEGI |  Z bones
Krátký, ale celkem vtipný hlavně ten konec :-D


Svět ve Tmě 3

25. srpna 2009 v 12:15 | Sharya |  FF - svět ve tmě
Kůstka seděla ve své kanceláři a dívala se do hrnku s kávou. Hrála si s ním a nevnímala svět okolo sebe. V tom za ní přišel Seeley.


Super zpráva

22. srpna 2009 v 20:57 | Sharya

Ahoj Lidičky..myslím že pro vám mám super zprávu. Vcera jsem psala na TV Prima a dnes jsem dostala odpoveď.
Sběratelé Kostí 3. řáda nás čeká 9.9. ( toto datum není oficialní) ale odpověď byla že třetí serie naváže na druhou.
Já jsem byla hrozně šťastná..tak snad jste i vy.
No to bude parada..v září na Primě 3. serie a potom 17. září 5. serie Bones..
No září bude prostě super.

Proti nudě... :-D

22. srpna 2009 v 20:07 | LEGI |  Music videa
Tak dám sem další videa ať se nenudíte :-) Asi si myslíte, že se flákáme, ale není tomu tak. Na blogu děláme každý den, potíž je v tom, že to není vidět :-D. Provádíme vnitřní úpravy ;-)
Tady máte ty videa a chci vidět nějaký ty komenty :-) Zdraví LEGI (Bonespako)Nový design

21. srpna 2009 v 13:28 | Misha
Tak, po té růžové zhůvěřilosti, co tu byla před tím, tu máme nový design... a mně se líbí :D:D co vám?


Láska nebo jen silné přátelství? 7. část

21. srpna 2009 v 9:00 FF - Láska nebo jen silné přátelství?
O 4 měsíce později

,,Tempy, jsi to ty?", řekla do telefonu Angela.
,,jo, Ange, jsem to já.", řekla Tempy s úsmevem.
,,Jak to že mi voláš po takové době? Proč si nezavolala dřív?", zaplavila ji otázkami Angela.
,,promiň, tady bylo hodně práce. Jen jsem ti chtěla říct, že za týden přijedu", řekla Tempy.
,,Zlatíčko, to je úžasné", zvolala se vší radostí Angela.
,,Vi-viděla jsi Bootha, za tu dobu, co jsem tam nebyla?", zeptala se opatrně Temperance.
,,Jen ten den, kdy jsi odjela. Pak už nic. Nedalo mi to a šla jsem se asi před měsícem zeptat. A oni mi řekli, že Booth dal výpověď. Bylo vidět, že ho to mrzí", řekla Angela na obranu Bootha.
,,A nevíš, kde je?", zeptala se Temperance.
,,Až přijedeš, tak si to zjistíš sama", řekla škodolibe Angela.