Co bude dál 4

27. února 2010 v 12:00 |  FF - co bude dál

'' Třítýdenní dovolená?? To né! Co budu dělat?'' řekla znuděně.
'' Pojedeš na dovolenou…se mnou. Postarám se o tebe a budem jen spolu. Platí?'' odpověděl jí. Nevěděla co mu na to má říct. Byla sice ráda ale nevěděla jestli má odpovědět ano. Ale místo toho mu odpověděla otázkou.

'' A co Tesa?''
'' S tou jsem se rozešel, říkala o tobě že seš štětka a to se mi vážně nelíbilo tak jí to patří, stejně jsem zjistil že sem radši s tebou.'' usmál se na ní.
'' Takže jestli to chápu dobře, tak ty ses s ní rozešel kvůli mně?'' a čekala co z něj vypadne.
'' Chápeš to pravdu dobře a co říkáš tý naší společný dovolený?'' a slovo 'společná' zdůraznil. Bála se mu odpovědět kladně protože věděla že by se mohlo něco mohlo stát.
Proboha co by se mělo dít? Vždyť Seeley je jen parťák a přítel. Uklidni se Temperance. Nic se nestane!! Bude to normální dovolená, jen si budem blíž! Dost! Stačí! Okřikla se v duchu.
'' Fajn, pojedu ráda'' usmála se na něj.
'' A kam by si ráda?''
'' S tebou kamkoliv'' řekla a zarazila nad tou větou. Druhý den šla Tempy už domů ale Booth se o ní staral.

'' Už to mám!! Pojedeme na Bahamy!'' řekl když dorazil k ní domů.
'' Cože?? Na Bahamy? To si děláš legraci né?'' a zírala na něj jako kdyby to byl Michael Jackson.
'' Ano, Bahamy. Ty bys tam nechtěla?'' zeptal se jí smutně.
'' Ale chtěla!'' ujistila ho. Najednou se jí zamotala hlava a skácela se k zemi.
'' Kůstko! Kůstko! Slyšíš mě?'' ptal se jí zoufale. Nechtěl aby se jeho Kůstce něco stalo.
'' Jo dobrý !'' začalo pomalu mluvit.
'' Zavezu tě do nemocnice.''
'' Né, doktor říkal že mi bude teď ještě pár dní mdlo.'' ujišťovala ho.
'' Tak dobře ale jdi si lehnout! Donesu ti něco k pití.'' poručil jí a ona ho poprvý poslechla. Opravdu se necítila dobře. Booth jí donesl vodu a sedl si k ní. Ta skleničku s vodou přijala a pak se mu podívala do očí.
'' Proč tohle všechno? Proč se o mě takhle staráš a jseš se mnou? A proč sem pro tebe tak strašně důležitá?'' ptala se ho už asi popátý, protože ještě od něj ano jednou neslyšela pravou odpověď.
'' Protože tě mám strašně rád, neunesl bych kdyby se ti něco stalo, seš moje parťačka, nikdy jsem netušil že budu moc mít parťáka když mi umřel ten můj před tebou, ale můžu. Můžu mít tebe a strašně mi na tobě záleží. Chci být s tebou a nechci tě ztratit a to nikdy! Slyšíš? Nikdy.'' a poslední dvě slova už zakřičel a ona se mu vrhla kolem krku, nebrečela smutkem ale štěstím.
'' Kůstko, proč brečíš?''
'' Štěstím!'' a už se na něj usmála.'' Já nikdy netušila že bych mohla mít takováho přítele, naučil si mě žít, chráníš mě a asi bych bez tebe už nedokázala žít!'' usmála se na něj Tempy, pustila ho a lehla si.
'' Taky si mi otevřela oči a můžu normálně žít, ale nevím proč ale seš pro mě důležitější parťák než ten předtím.''
'' A kdybych umřela tak tohle budeš říkat i jinýmu co budeš mít po mě?''
'' Ne Kůstko, protože ty neumřeš, budu tě chránit vlastním tělem.'' řekl a ona konečně usnula. Pohladil jí po tváři a šel si taky lehnout i když bylo brzo. V noci se ale Tempy probudila a šla se podívat na Bootha. Spal na pravým boku a spokojeně oddychoval.
Né Kůstko tam nesmíš! Boothe uklidni se je to můj byt! Ale on tě může zabít chápeš to? Ale Boohte jak by se dostal do mýho bytu? Je tam všude ochranka! Viděl jsem ho vcházet dovnitř..nestihl jsem ho chytit. Kůstka překročila práh svýho bytu a skácela se k zemi. Né Kůstko! Neumírej! Boothe..já to nepřežiju vím to! Miluju tě! Pamatuj na mě!
'' Pane Bože!'' posadil se Booth na postel a zíral před sebe.
'' Co se děje?'' zeptala se ho vystašeně.
'' Nic, jen zlý sen.'' a lehl si.
'' Povídej, prosím!'' žadonila Kůstka. Booth jí to všechno vyprávěl ale úplně se zarazila nad tím když prý v tom snu řekla že ho miluje. Když jí to pověděl usnul, ona se na něj zase podívala jak spokojeně oddechoval a šla spát. Miluju ho? To je přece blbost! Byl to jen sen! No jo sen, ale co bude dál? Říkala si v duchu a nakonec usnula.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama