Červenec 2010

Spoilery

31. července 2010 v 14:21 | Sharya

David a Emily
V jednom ze svých rozhovorů se David a Emily přiznali, že neví jestli se vůbec kdy jejich postavy dají dohromady..( což je třeba trošinku divné..přece se Emily sešla s HH a probírali jestli budou spolu nebo ne) I když jestli jen probírali tak to neznamená že to Emily ví...rozhodnutí není na ni.
Ale Emily naznačila pro týdeník Entertainment Weekly, že Kůstka pravděpodobě bude mít problém se vypořádat s Boothovou novou láskou. ( jak známe Kůstku tak na povrchu bude vypadat že ji je to jedno ale uvnitř asi bude dost žárlit)  Ale také řekla, že si je jistá že Brennanová Bootha miluje a je pri ni důležité aby byl šťastný a tak mu novou lásku bude přát i když ji to bude bolet a možná si bude vyčítat že ho odmítla.
David řekl že opravdu neví zda někdy dají dohromady..třeba se toho vůbec nemusíme dočkat ( což bych producentům a všem ostatním lidem co na tom dělají neradila jinak by asi měli velký problém). Ale Emily řekla že ví že k sobě Kůstka a Booth patří a že nakonec spolu budou.
přece jen jak řekl Booth. " Co se má stát stane se..akorat musí byt pripraveni.

zdroj.digitalspy.co

A ještě jeden spoler

Emily&David - Comic Con 2010

31. července 2010 v 13:33 | Sharya |  Videa - rozhovory
5
Dnes mi na FB přistálo video opět s Comic Con. A opět s Emily a Davidem. Těch videii je docela hodně i když jsou jen krátká. Ale komu by to vadilo...vidět davida a emily opět spolu je to nejlepší co se nám může stát ne? .
například se mi dneska zdálo že jsem byla v naší Brněnské Olympii a tam měla začít nějaká mdní přehlídka já si stoupla přímo k podiu no a kdo to nemoderoval? Emily a david  a dokonce skoro v češtině.  Sice nevím co by takové hvězdy jako jsou oni dělalali v obchodáku, ale co měla jsem fotku a podpis.  škoda že to byl jen sen...to procitnutí bylo smutné.Povidky

29. července 2010 v 19:25 | Sharya
Angie
Ahojda všichni moji milovani  je pravda že tu chvíli povídky nebyly. je to moje vina, moje lenost ale taky na tom má svuj podíl kdyby mě občas neštval.
Ale to je jedno...v sobotu si k tomu sednu a začnu povídky opět časovat. Tak je možné že se objeví už neco v sobotu večer a nebo během neděle. Pokud ne tak v pondělí na 100%.
Zatím se mějte krásně a užívejte léta plnými doušky. 

Rozhovor

26. července 2010 v 11:00 | Sharya |  Rozhovory
7
No už jste tokaždý četli, ale já si stejně nemůžu pomoct a musím to dát i na náš blog.
Vallerie nám přeložila rozhovor který byl na CC.  Snad to nebude nikomu vadit ale já ten rozhovor sem dát musím...byla jsme z něj úplně hotová a hrozně jsem se u některých částí nachechtala  tak si ho ještě jednou přimomente.
zdroj : emilydeschanel.blog.cz

Emily

26. července 2010 v 9:30 | Sharya |  Foto
Emily se účastnila nějaké akce Syfy. Absolutně nemám tušení co to je, ale hlavní je že Emily byla nádherná a moc ji to slušelo. ty nové vlasy..super, šaty doplňky...bezvadně.

imagebam.com           
imagebam.com
Omlouvam se..trochu se mi usekla hlava :D ale to snad nevadí..:D  

Úžasnýýýýýýýýýýý

25. července 2010 v 22:21 | Sharya |  E&D - extra fota
prostě nádherná fotka....od včerejša kvůli ní mám snad o 1000% lepší naladu a všechno...


Chudák David

24. července 2010 v 19:10 | Sharya
4
Opravdu a do písmene chudák David. Opravdu je mi ho líto. Má prý totiž na krku žalobu za to že harašil. Komparsistkou Kristinou Hagan. Prý se ji neustále snažil líbat a objímat. Ta ho teď prý žaluje o půl milionu korun. ( Naštěstí to není potvrzené). A co i kdyby to pravda tak mu má říct ať to nedělá..vždyť Emily to taky dělá aby ji vyvedl z míry a ta ho taky nežaluje, prostě to přejde s úsměvem a nijak ji to ani nevadí.
Stejně je ta ženská ale kráva...dostane pusu a obejmutí od takovýho sexy chlapa...co my bychom za to asi všechny dali. A ona ho žaluje. je to blbá kráva.
No nic sice to není ověřené ale napsat jsem vám to chtěla.

zdroj: noviny Blesk na zadní straně v rubrice Expres.

Malá rekonsrukce a úklid

24. července 2010 v 13:36 | Bonespako |  blog
rekon
Jen vás chci upozornit, že tu chystám menší úklid a rekonstrukci, tak se nelekněte. Bude se to týkat hlavně galerie, kde už nefungujou některé odkazy a hlavně chci přejít na nový imagehosting, takže se pokusím přenahrát všechny obrázky co se zde nachází. Pokud půjde všechno tak jak plánuji, tak se pustím ještě do úpravy některých rozcestníků apod.
Jak dlouho bude tento úklid trvat vám neřeknu přesně, budu se snažit denně něco udělat do doby než vyrazím někam do pryč, to by mělo být až někdy na začátku srpna, takže času dost. Zatím vše.
Zdraví Bonespako

Comic Con 2010

24. července 2010 v 10:20 | Bonespako |  Společné akce
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Comic Con

22. července 2010 v 18:32 | Sharya
5
Takže v pátek se má uskutečnit Comic Con.  A jak to tak vypadá tak na Comic Con dorazí oba naši miláčci. David ( který je už prý na 100% potvrzený) a Emily. ( u ní to ještě není 100%) ale doufám že dorazí a po dlouhé době se konečně dočkáme třeba i nějakých krásných fotografii pouze s Emily a David. Už se na to každopádně moc těším a co vy?
zdroj: bonesspoilers.blogspot.com

Spoiler

20. července 2010 v 20:15 | Sharya
2
Ausiello pro nás má další spoiler, o který si řekl jeden fanoušek, jako dárek k narozeninám.

Bude toho hodně, kvůli tomu ročnímu skoku dopředu. Tým z Jeffersonova ústavu bude prý pryč jen sedm měsíců, když Caroline zavolá Bootha a Brennanovou (23. září) zpátky, aby pomohli vyřešit Cam kontroverzní případ - a zároveň ji záchránit práci.

"První epizoda začíná, když se Booth a Brennanová shledají se šprty, kvůli zachraně kariéry jednoho z nich," potvrzuje Stephen Nathan. "Každý z nich si s sebou přinese kousek nové minulosti a oni musejí navázat stará spojenectví novými způsoby."

A malý bonus: Prý uvidíme Bootha na vlastní oči jako hrdinu v Afgánistánu.
zdroj: bones-kosti.blog.cz

A ještě jedna zajímavost..ohledně Boothovi novinářky.  Pravděpodobě by si ji měla zahrát Annie Wersching. ( prý hrála v serialu Angel..nejsem si jistá jestli třeba nehrála i v Buffy, kde hrála Spikovu milou Drusilu, lehce pošahanou úpírku ) nejsem si jistá toto je spíš jen z mojí hlavy ale mám pocit že kdysi chtěli dát do Bones i Alyson Hannigan ( hlavě já ji znám z Buffy a nějakého dílu Angel) tak uvidíme třeba se taky brzo objeví zmínka že by tu roli mohla dostat ona.
No když už jsme u toho..tak jsem našla ještě jeden spoiler že se uvažuje o tom že by se v serialu mohla objevit i Boothova matka. Což myslím že by nebylo na škodu, protože vlastně o Boothově matce myslím nic nevíme...že se o ní nikdy Booth nezmiňoval. Takze od Bootha už známe bratra, dědečka a te´d bysme poznali matku a oitce Bootha...no nebylo by to rozhodně na škodu

zdroj: bonesspoilers.blogspot.com.

Co bude dál 11

18. července 2010 v 10:00 | Sharya |  FF - co bude dál
fanfiction
"Tak co mamino, můžu tě pozvat na oběd?" zeptal se ji s úsměvem.
"Klidně, ale někam kde nebudu muset hledat záchodovou mísu, snad to maličké přežije"

Kdy se asi dočkáme dalších Bones?

17. července 2010 v 19:42 | Sharya
1
Jak už tady zazněla informace, tak natáčení se rozeběhne ( konečně) v úterý. A kdy konečně bude uhašen náš absťák? Na bones.ghotics se obejvila informace že první díl bude odvisílán na Foxu 23.9.2010. Doufám že v Kanadě se to bude vysílat o den dřív.
Každopádně z mojí strany se na 6. serii hrozně těším, jsem zvědavá jaká bude ta Boothova novinářka ( jinak prvně chvliku mi trvalo než jsem strávila to že tam nějaká novinářka bude, ale pak jsem si řekla že to nebude na škodu a může to být velmi zajímavé) A dále mě zajímavá jak velká bude Kůstčina touha po miminku. A taky jak to bude se vztahem B&B.
Takže zatím se mějte hezky a papa

Kouzelný víkend 3

17. července 2010 v 10:00 | Domča |  FF - Kouzelný víkend
fanfiction
" Promiň, já..já..nechtěl jsem." Zašeptal a pořád se jí díval do očí, které na něj vyděšeně mrkaly.

Začátek natáčení 6. série

16. července 2010 v 21:04 | Bonespako |  Z bones
1

Na twitteru TJ Thynea (fakt nevím jak se to skloňuje :D )se objevila zpráva, která potěší každého fanouška Bones a to, že natáčet se začne již v úterý. Já osobně jsem na 6. sérii hodně zvědavá, protože abych byla úpřímná 5. se mi ani trochu nelíbila, prostě už to nebyly Bones. Takže doufám, že 6. bude lepší a Sběratelé se vrátí zase na seznam mých nejoblíbenějších seriálů. Toť zatím vše, pokud ještě na něco narazím, tak to sem samozřejmě hodím.
Zdraví Bonespako

Nový desing od Roxy a mé sbohem

16. července 2010 v 14:46 | Misha
AT
Ahojky všichni, vím, že si na mě už stejně většina z vás nepamatuje... už dlouho jsem nic nepřidala... nikdy jsem si nemyslela, že to takhle dopadne, ale dopadlo. Je mi to líto, ale opustím vás ještě před koncem seriálu. Ano, předávám tento blog do svědomitých rukou Sharyi a Legi (i když ta tu taky nic moc nedělá, že :P ).
S tímto blogem se můj život docela změnil, poznala jsem spoustu lidiček, ať už holky ze Slovenska - Katku a Domču - tak třeba i Roxy (které tímto děkuji za úžasný design), Sharyu, Domču, Míšu... a konečně jsem měla "opravdové" kamarádky, které se ozvaly i jindy, než když něco potřebovaly. Bylo to krásné období, které se bohužel začalo rozplývat už minulé léto, kdy řady našich blogů opustila Katka, posléze Domča, Adél, Míša, teď Roxy... Začínám si připadat tak trochu osaměle.
K novým blogům nemám vztah, navíc mě přestaly bavit BONES, takže nevidím důvod, proč tu zůstávat. Stejně je má přítomnost vidět jen v menu, kde mám napsané jméno.
Holky, vy které jste mi poslaly povídky, bát se nemusíte, povídky přepošlu Šárce a ona je tu zveřejní.
Ještě se tu po dovolené párkrát objevím, abych doplnila jednorázovky do rozcestníku a zveřejnila povídku od Domči (té slovenky), čímž se s vámi i ona chce rozloučit.
Nebojte se, tento blog pojede dál a i dál tu budou povídky. Další povídky si můžete přečíst u Jenny, úžasný blog má i Lola a i bývalý blog Roxy, teď Vallerie, bude snad pokračovat ve své kvalitě jako doteď. So, now I have to say 'Goodbye', your Misha.

Pokud se mnou budete chtít mluvit, najdete mě zde: http://stargate-girls.blog.cz/, tento blog pojede dál. Tak teď už mi opravdu nezbývá nic víc, než vám dát sbohem. Takže se mějte krásně, vaše M.

Emily

Dobrodružná láska často mizí 5

16. července 2010 v 10:00 | Domča |  FF - Dobrodružná láska často mizí
fanfiction
Druhý den dojeli do Manausu, kde naložili Cam a jeli na řeku Madeiru.

Deník velké lásky 10

15. července 2010 v 10:00 | Sharya |  FF - deník velké lásky
fanfiction
Případ se vyřešil a Kůstka byla zase u své oblíbené činnosti. Pracovala a myslela na Bootha. Tak málo stačilo a mohla ho navždy ztratit. Najednou se ozvalo ode dveří.

Svět ve tmě 16

14. července 2010 v 10:00 | Sharya |  FF - svět ve tmě
fanfiction
Už to by měsíc a tempy chodila jako tělo bez duše.

Led 4

13. července 2010 v 10:00 | Sharya |  FF - Led
fanfiction
Booth a Kůstka se vydali do bytu kde bydlela objev. Měla menší byteček, ale útulný a dobře zařízený.