Únor 2011

Vánoční Dar 6

8. února 2011 v 14:00 | Sharya |  FF-Výpadek Paměti
fanfiction
Toto je psolední díl ff. Jak už jsem informovala včera tak tady ta ff tu byla naposledy 5.3. To je hrozně dlouhá doba, ale i tak doufám že si poslední díl přečtete.

Nedokončené ff

7. února 2011 v 20:42 | Sharya
AT
Ahojky, jak se mate? Jen bych vám chtěla něco oznámit. Nemusíte se však ničeho bát. jenom jsem si tak projížděla ff na blogu a zjistila jsem že některé nebyly hodně dlouho přidané a u některých chybí už jen pár částí. tak to jsem si řekla že to udělám tak že prvně doplním ty povídky u kterých chybí už jen pár částí a pak budu pokračovat dál.
Tak zítra se tu objeví posledné díl povídky Vánoční Dar ( naposledy 5.3.)
A pak se bude pokračovat:
Láska a Válka ( naposledy 28.9)
Ztraceni a znovu nalezeni ( 29.5)
Láska a Válka ( 28.9)  Deník velké lásky ( 18.10)  a Přízrak minulosti ( 26.11)

Tak to je pro tuto chvíli všechno. Tyto napsané ff se tu budou objevovat dokud nebudou "uzavřené" a pak se bude pokračovat dál. Děkuji za pochopení a přeji hezký večer.

Videa

6. února 2011 v 20:58 | sharya |  Videa
Trochu se nudím a psát ff se mi taky moc a když tak napíšu tři věty a zas mě to nebaví. A tak jsem zabrousila na youtube že se podívam na videa. Tak aspoň 4 jsem vám vybrala. Je samozřejmě možné že jste je už viděli, ale myslím že to nevadí .
Hlavně ale musím říct že úplně miluji to první video. Podle mě je krásné a autorovi se moc povedlo. Byla bych ráda i za vaše názory.
Promo na 6x13

4. února 2011 v 12:47 | Sharya |  Z bones
Máme tu promo na 13 díl. Já už jsem na něj hrozně zvědavá. Docela se mi líbí poslední sekundy. Kdy Booth má tu krabičku v ruce. Vypadá nerozhodný a zřejmě si není jistý že to chce udělat.
Tak doufejme že svůj plán neuskuteční..no nechme se překvapit a teď už promo.


Jednorázová povídka

3. února 2011 v 14:03 | Domča
fanfiction
Ahoj Lidičky. Po dlouhé době nám Domča napsala new jednorázovku. Podle mě je opravdu povedená. Tak se těším na vaše hodnocení a teď už povídka

Pobřežní hlídka aneb B&B zasahují 5.část

1. února 2011 v 11:00 | Sharya
fanfiction
Tak zlatíčka moje..dneska mám pro vás poslední díl této FF. Jsem velice ráda že se vám tato povídka líbila.  A doufám že se vám poslední část bude taky líbit. Tak se zatím mějte krásně.