Květen 2011

Fotečky Davida

28. května 2011 v 20:27 | Sharya
Holky, já toho chlapa prostě žeru. On je úžasnej a dokonalej. A kdyby ten magazín co vyšel v USA a vyšel by i tady už by ležel hezky na mém nočním stolku u postele. No řekněte o kom smíme když večer usínámeEpizoda 6x23

23. května 2011 v 20:07 | Sharya
ahojky, dnes tu je pondělí a já se vás opět a na delší dobu ptám. Co říkáte na poslední díl 6.serie?
Mě osobně se moc líbil, měl svoje kouzlo. Ale při posledních minutách jsem málem měla zástavu srdce z toho jak mu oznámila že je těhotná. Ale ten jeho úsměv, bože krásný.
Na jednu stranu HH miluju, ale na druhou stranu ho nemam rada, protože nevíme reakci Bootha ( teda víme) jen nevíme co ji mohl říct.
Někde jsem četla že se některým epizoda nelíbila... že prej to bylo rychlé to její těhotenství. Ale řekně si popravdě, jak jinak nechat Brennanovou otěhotnět když už sama Emily je mám pocit v pátém měsíci těhotenství a už i ty kamery ji občas zaberou bříško. No ale dost keců a ráda bych znala váš názor. Tak zatím papa

P.S, Chystám opět new jednorázovku

Důvod proč žít část 3

20. května 2011 v 11:00 | Sharya

"ne hned to nedělej, chci si zkusit jaký je život milenky"
"Takže milenka jo?
No tak jo ty moje milenko" usmál se, převalil ji na záda a po chvíli se už začali milovat.

Důvod proč žít část 2

19. května 2011 v 7:00 | Sharya

Pokračování, ale musím se omluvit ale blog má hrozně velký problém...nemůžeme mi uveřejnit zbytek povídky. Nevím proč a tak místo toho jak jsem ji plánovala že ji rozdělím jen na 2x tak bohužel musím na 3x je mi to moc líto. Ale je to zásluha blogu....

Důvod proč žít

18. května 2011 v 16:37 | Sharya

Ahojky mám pro vás new jednorázovku. Snad se bude líbit, ale bohužel ji budu muset rozdělit na dvě části. Takže jedna část teď a druhá buď večer nebo zítra ráno. Doufám že se ff bude líbit

Byla party v Jaffersonově institutu. Oddělení egyptské historie ji pořádalo na oslavu toho , že se ji podařilo získat velice vzácné artefakty a také svitky a knihy z Alexandrijske knihovny. A tak byla oslava. Všichni slavili, teda skoro všichni. Neslavila jen Temperance Brennanová. Ta seděla na baru a dívala se na své šťastné kolegy. Angela tancovala s Hodginsem, Camilla se svým přítelem Johnem, Sweets s Daisy a Booth…Booth ten tancoval s jeho přítelkyní Hannah.

David má narozeniny

16. května 2011 v 6:00 | Sharya
Někdo má narozeniny, my máme přářní jediný: štěstí zdraví, štěstí zdraví, spokojené manželství, hodné a zdravé děti, spostu dobrých rolí a hlavně ještě nějakou dobu v roli agenta Bootha.
Davide vše nejlepší k tvým 42 narozeninám, máme tě rádi ( milujeme tě)


Co si myslíte o dile

15. května 2011 v 20:54 | Sharya
Krásný dobrý večer,
Tak první a úžasná věc, dnes odpoledne Češi dokázali že jsou prostě nejlepší. Porazili jsem Rusko 7:4, naproto úžasný výsledek a ten zápas byl taky úplně úžasný. Hráli bezvadne, prostě bojovali, hráli to srdcem a potom je tedy vidět výsledek.
Hoši děkujeme Vám za bronzovou medaili a za to že Rusové odjíždějí bez ní.
A básnička co mi poslala kamoška:
Pavelec, Jágr, Čáslava
tak to bude oslava!
Arťuchin teď slzy roní
chtěl medaily a má po ní.
Teď ví pokořené Rusko
že nejlepší je Česko!!!
P.S. Omlouvám se těm, kteří jste ze Slovenska. Vy jste byli taky úžasní...
No a teď k dílu. Jako díl jsem viděla už včera protože už včera vyšli titulky sice beta verze ale i tak to fungovalo bezvadně. Musím říct že díl to byl bezvadný. Jako chvíli jsem se smála, chvíli se klepala jak ratlík a plakala. Ale opravdu naprosto úžasný díl, asi nejlepší z celé 6.serie...úžasný a musím říct že nám HH opravdu nasadil brouka do hlavy.
No a co říkáte na díl vy???

Z časopisu

12. května 2011 v 20:28 | Sharya
Ahojky, jak se všichni máte? Prvně se chci omluvit, ale vypadá to že asi tento týden nestihnu povídku dopsat a dát ji sem není to 100%, možná se povede a možná ne.
A ted obratzek z casopisu z posledniho dilu 6. serie...kdyz se na to podíváte pořádně uvidíte Emilino už docela velké bříško... Tak zatím papa


Fotky z akce

9. května 2011 v 20:06 | Sharya
Ahojky..mám pro vás dvě fotečky Emily... jsou asi ze sootní nebo nedělní akce nevím přesně. Doufám že se jich objeví více..třeba jedna společná a jedna pouze Emily a David.
Emilino bříško krásně roste a roste..jde vidět že miminko je u Emily v bříšku spokojené a Emili jenom září šťěstím. Dokonce si asi dala dortíček... njn co by pro miminko neudělala.. třeba je klidně možné že od veganky přešla k vegetariánství..
Ale teď už dvě fotečky.

P.S. Dnes na novinových stáncích vyšel TV max a jsou v nich Sběratelé Kostí.. S titulkem KOSTÍCI tančí o život..
Nebojte se nic hrozného v názvu není. Bohužel nemám skenr a tak vám to můžu akorát oznámit.
Hezký večer a nezapomeňtě ..každou chvíli totiž startuje ČESKO -NEMĚCKO...
Keccy

8. května 2011 v 20:14 | Sharya

Ahojky všichni, takže opět mám něco na srdci.
1) Toto se bude týkat všech ze Slovenka. Mojí milí...je mi hrozně hrozně moc líto, že pro vás MS skončilo. Včera jsem vám opravdu držela palce, bojovali jste až do posledního dechu a to se opravdu cení. Byli jste úžasní a já vám tleskám..všem

2) Jak se vám líbil tento díl Bones? já ho osobně ještě neviděla celý, pouze jsem viděla " baby talk" a konec takže se na to jdu podívat celý..ale myslím že je to povedený díl.
3) kdo se dnes koukal na zápas Česko - Rusko? já teda ano a musím říct že to bylo bezva...teda vyhráli jsme skoro těsně, ale i tak jsme ty rusáky zdolali...jinak mě rusáci a rozhodčí pěkně srali ( s odpuštěním). Jak nám zranili hráče a oni to tolerovali...hnus...ale aspoň že jsme je zdolali...

No a na závěr...snad během příštího týdne se zde objeví povídka... bude to jedna z mých new jednorázovek ( která ale asi zase bude rozdělena..tentokrát snad na 2 části) tak se zatím mějte a krásný večer papa

Promo 6x22

6. května 2011 v 10:59 | Sharya
POMOOOOOOOOOOCCCCCC !!!!!!!!!!!!!!§
Bože to promo je úžasné..naproto úžasné...já chci další pátek, já chci další pátek...honem hned a okamžitě... No řekněte..vydržíte čekat do dalšího pátku po tomhle?


6x21 ke stažení

6. května 2011 v 9:29 | Bonespakozprava a otazka

3. května 2011 v 18:44 | Sharya
Nazdárek bonesáčci,
Takže začnu tou nej nej nej zprávou... FOX potvrdil 7.serii a teď už s tím můžeme být na 1 000 0000 % jistí že 7 serie bude. I když kvůli Emily ( která čeká a pak porodí miminko) bude pravděpodobně 7. serie kratší než předešlé. Ale to nevadí hlavně že ještě jedna serie bude .
A teď mám dvě otázky:
1.) Jak se vám líbil díl 6x20? Mě se líbil a s tou upřímností to byl bezva nápad. Navíc se mi líbilo jak Hodgins prohlásil k Wandellovi: Když jsi chodil s Angelou, plánoval jsem tvoji vraždu do nejmenších detailů no prostě za moc.
2.) Chtěla jsem se zeptat zda někdo sledujete/ sledovali jste Walker texas Ranger. Já na to koukala dřív a včera jsem to po dlouhé době opět viděla a napadla mě povídka. Jen nějaké útržky ale něco mě napadlo a tak se chci zeptat zda u toto ff máte zájem. Byla bych ráda kdyby jste mi odpověděli. Abych si to mohla připravovat v případě zájmu. Pokud ne nic se neděje.

Jo a ještě jedna věc: NEZAPOMEŇTĚ FANDILT NAŠIM HOKEJISTŮM. VČERA PŘEDVEDLI PŘÍMO BRAVŮRNÍ VÝKON. 6:0 TO JE PROSTĚ NĚCO. TAK POŘÁDNĚ FANDĚTE A DRŽTE JIM PALCE AŤ OPĚT I TENTO ROK ZVEDNEME NAD HLAVU ZLATÝ POHÁR A JSME MISTŘI.

Tak zatím papa

Promo na díl 6x21

1. května 2011 v 19:54 | Sharya
Tak bonesáčci... tady je promo pro předposlední díl této serie... tak tady ho máte.