Červen 2011

Malá informace o 7.serii

30. června 2011 v 15:00 | Sharya
Ahoj...mám něco malinkého o prvním díle 7.serie.
První díl se bude jmenovat The Memories in the Shallow Grave. ( v hrubém překladu něco jako vzpomínka na mělký hrob).
V této epizodě uvidíme Bootha a Brennanovou s nějakou oběť, která ( zřejmě ztratila paměť) a snaží se ji získat zpět své vzpomínky a to ovlivní i Bootha a Brennanovou, kteří také budou vzpomínat na minulost i dávnou minulost. A ikdyž ví že jsou oba jiní tak ty vzpomínky na svoje dospívání, ovlivní jejich rozhodnutí, jakou rodinu budou tvořit oni "tři".

Je to jen opravdu hrubý překlad. Sama se v tom neorientuju, ale aspoň něco málo. No necháme se překvapit, jak to nakonec bude. Přece jen máme konec června a bones máme až v listopadu zatím papa

Konec školního roku

30. června 2011 v 12:00 | Sharya
Tak už je to konečně za náma. Ten školní rok je za námi. Všichni jsme to vydrželi. A teď přijde nejlepší odměna za naše usílí ve škole a to jsou PRÁZDNINY.
Já vám všem přeji abyste si je užili, doufám že pokud pojedete někam na dovolenou tak že i tu si užijete a budete odpočívat a nabírat síly na další školní rok.
Doufám že si i o prázdninách najdete chvilku a škočíte se podívat na náš blog.
Tak nevím co teď ještě říct ale asi VÍTEJTE PRÁZDNINY

Hvězdné nebe - dokončení

30. června 2011 v 8:00 | Sharya

Dnes je tu dokončení povídky. Doufám že se vám povídka aspoň trochu líbila

Odjíždím

29. června 2011 v 12:00 | Sharya
Dnes odjíždím na rodinnou dovolenou do Řecka. Vrátím se tak za 12 dní. Načasovala jsem vám tu povídky,aby jste měli co číst. Tak doufám že se vám budou líbit Mějte se tu krásně a za necelých 14 se na vás těším. Zatím ahoj Šárka

Hvězdné nebe 2.část

29. června 2011 v 7:00 | Sharya
"Chris…co kdyby to byl Chris"
"To je hezké" přikývl. O pět dní později si ho mohl Booth odvést domů. Dostal všechny rady co má dělat, náhradní výživu připomínající mateřské mléko atd…
Malý Chris už měl pět měsíců. Booth se smrtí Adriany dávno smířil. A všichni mu pomáhali jak jen mohli. Hlavně Kůstka, ale tu nechtěl otravovat moc často…protože první dva měsíce ji otravoval pořád. I když ona mu tvrdila že to není otrava.

Hvězdné nebe

28. června 2011 v 6:00 | Sharya

Ahoj tak vám přináším další jednorázovku. Jen musím upozornit, že se mi asi moc nepovedla, ten konec už není nic moc, ale posuďte sami. Snad se vám bude aspoň trochu líbit.
"Vrať se v pořádku…nechci aby se ti něco stalo" podíval se Booth na Tempernce když seděli na schodech u Lincolnova památníku.
"Neboj se…netvrdím že nemám strach, ale pokud jim můžu při tom výzkumu pomoct tak to samozřejmě ráda udělám"
"Pořád si stejná…chceš abych tě odvezl na letiště?"
"To bych byla hrozně ráda…aspoň s někým bych se ještě chtěla vidět" usmála se ale i tak ji ukápla slzička-
"Ale copak?" objal ji kolem ramen.
"Bude se mi stýskat…bude mi hrozně smutno, já už nechci odjet..už nechci abych byla bez tebe"
"Neboj..všechno bude dobré a až se vrátíš tak budu s tebou chtít mluvit, ale neboj bude to jenom kladný" ještě si ji k sobě přitáhl. A pak se spolu koukali na hvězdy.
Ráno ji Booth odvezl na letiště. Stáli spolu v hale a povídali si.
"Vážení cestující letadlo linky ERK 543 s odletem do Kolumbie je připraven k odletu, prosíme poslední cestující aby se dostavili na odbavení"
"tak to je pro mě..ještě jednou děkuju" usmála se a pak se objali. Booth ji ještě něco šeptal do ucha a pak si oba něco vyměnili, něco si dali do kapes. Booth ještě vnímal vůni jejich vlasů a objímal její tělo. Pak si naposledy zahleděli do svých očí a Kůstka už musela odejít.
Ještě viděl její siluetu..ještě mu mávala a usmívala se a pak zmizela v davu lidí…

Něco málo o 7 serii

27. června 2011 v 13:51 | Sharya

Ahojky..mám pro vás pár informací o Bones.
Takže Bones nezačnou jak si už někteří mysleli v září, ale 3.listopadu. Už jsem četla reakce že to je moc dlouhá doba a tak...ale na jednu stranu to chápu. Podle mě je to uděláno ikvůli Emily, která má myslím někdy v září max. v říjnu porosit své první miminko. Navíc jak už jsem kdysi četla byla by hned skoro pauza, protože v době podzimu se zase budou vysílat nějaké sportovní utkání a nevím co všechno ještě. Takže 3.listopadu se těšíme na Bones.
No a teď co uvidíme v prvním nebo prvních dílech 7. serie.
7.serie začíná v době kdy je Temperance Brennanová ve třetím trimestru těhotenství. Má stále stejně silný charakter a vůbec si nepřipouští že by ji těhotenství mělo nějak omezovat v práci. Každopádně se s touto realitou musí vypořádat.
Také budeme vidět co to udělalo se vztahem s Boothem. Jaký k sobě asi budou mít vztah. Prý poznáme že je to jiné než to bývalo. A jak na zpávu reagoval Parker, že bude mít sourozence a ostatní členové týmu? to se bohužel nedozvíme hned. Protože od té dobu uteklo spoutu času. Ale je možné se že třeba jednou dočkáme, že uvidíme ve zpětné třeba vzpomínce jak na to všichni reagovali.
Každopádně uvidíme i Angelu a Hodginse jak si stále zvykají na to že jsou rodiči malého chlapečka.

P.S. Dnes večer nebo během zítřka se tu objeví new jednorázovka. S názvem Hvězdné nebe a asi dopředu vříkám že ji budu muset rozdělit na 2 možná tři část. Zatím se mějte krásně papa

Plamen Života 16

25. června 2011 v 13:00 | Sharya |  FF - plamen života
Asi po patnácti minutách se Tempy vzbudila v nějaké místnosti se zelenými stěnami a divným zápachem. Hned si uvědomila že je v nemocnici. Když pootočila hlavu zjistila že vedle ní sedí doktor.

Přízrak Minulosti 9

24. června 2011 v 13:00 | Sharya |  FF - Přízrak minulosti
Booth se ráno probudil, protože ho sluneční světlo začalo šimrat do tváře. Chvilku si nemohl vzpomenout na to proč je nahý, ale hned si vzpomněl, ta včerejší noc s Kůstkou. Ano. On se miloval s Kůstkou. Podíval se na ni a ta spokojeně spala.
Spokojeně oddechovala a na tváři měla úsměv. Najednou ho objala a lehla si mu na hrudník. Booth se musel pousmát. Byla tak roztomilá. Objal ji aby mu nespadla. Hladil ji po paži a pak po půl hodině vylezl z postele a šel nachystat snídani. Vzal ji na tác donesl ji ju do postele.
"Dobré ráno..sluníčko už svítí a ty ještě ležíš v posteli..no že se nestydíš" zašeptal ji Booth do ucha a políbil na tvář. Kůstka se začala hrozně smát.
"Mě se ale ještě nechce..po tom včerejším výkonu bych spala do oběda" zašeptala a přitáhla si Booth a k sobě a začala ho vášnivě líbat.
"A nebo by sis dala opáčko" zasmál se Booth."Pojď tady máš snídani" ještě ji políbil, a pak ji začal krmit.
"Ni páni..ty mě ale rozmazluješ" řekla a taky ho začala krmit. A nakonec si spolu šli na procházku.
"Nemusíme dnes do Institutu?"
"No možná bys me měli..asi se pak zajedu podívat k Nailsovi, třeba už bude doma a pohrozím mu že pokud se k tobě přiblíží tak ho zabiju, stejně mu to dlužím" řekl trochu naštvaně, ale Kůstka hned věděla, jak mu udělá líp. Otočila si ho obličejem k sobě a políbila ho.
"Ale no tak..to ti za to nestojí i když teda stojí, ale nekaž si kvůli tomu život" usmála se a pak ho políbila. Zašli si do kavárny na kávu a pak se ještě procházeli v parku a nakonec šli do přístavu se dívat na lodě. Pořád se drželi za ruce, líbali se a byli šťastni. Najednou se Kůstka zarazila. Měla pocit jako by viděla jachtu, kterou znala.
Jachtu, která patřila jejímu bývalému příteli. Timu Sullivenovi.
"Boothe..zdá se mi to, nebo je tam jachta Sullyho?"
"Kde Kůstko?"
"No tam" ukázala mu směrem, kde si myslela že ji viděla.
"Nevím..chceš se jít přesvědčit?"
"No asi jo.pokud ti to nevadí"
Pousmála se, ale Booth poznal že je z toho nervózní. Nevěděl proč je taková, vždyť se Sullymu se snad nerozešla ve zlém. Teda až na některé události, které řekla Boothovi, ale pak si myslela že Sully odjel, ale jak je vidět tak neodjel. Co se Sullymu honilo hlavou, když ho Tempy odmítla.
Šli se tam podívat a opravdu byla to Sullyho jachta. Kůstka se pak rychle otočila utíkala po molu někam pryč. Booth samozřejmě utíkal za ní. Ale ani jeden z nich nevěděli že je Sully taky viděl. Usmál se a těšil se na shledání s Kůstkou.

Čas naděje a lásky 8

23. června 2011 v 13:00 | Sharya
Když se Tempy probrala úplně, zjistila že nad ní je Cullen. Měl ruce překřížené ruce a neutrální výraz. Když si všiml že si ho taky všimla, už se trochu pousmál.

Upíří minulost 13

22. června 2011 v 13:00 | Sharya |  FF - Upíří minulost
Tempy se probudila. Byla celá zmatená, stále ji moc nedocházelo co to mělo znamenat.

Životní Šance 11

21. června 2011 v 12:00 | Sharya
"Pane bože a je to léčitelné?" zeptal se vyděšeně Booth, po necelé minutě co mu to doktor oznámil byl tak trochu schopný se ho na to zeptat.

Smrt na molu 5

20. června 2011 v 13:00 | Sharya |  FF - Smrt na molu

Ahojky...tak konecne jsem se dostala k tomu abych nacasovala povidky na tento tyden. Omlouvám žetady tak dlouho nebyly. A dnes začínáme Smrt na molu. Doufám že se vám bude líbit.

fotečky Emily

12. června 2011 v 21:00 | Sharya
Ahojky..přináším vám fotečky Emily z akce, která se uskutečnila včera. Emily vypadá úžasně a s tím bříškem je naprosto nádherná. Už se těším a doufám že nám jednou miminko ukáže.. i když asi bude muset, protože si myslím že její miminko bude i ve skutečnosti miminko Kůstky a Bootha


Info...

5. června 2011 v 18:47 | Sharya

Ahoj lidičky, po menším časem se vám hlásím. Chtěla jsem dopisovat rozepsané ff a pak vám je sem dát. Bohužel nestíhám. Ted jsem měla 14 dní praxi ( škola nás vyhnala ať někam jdeme) no a já šla k tátovi prodávat a tak jsme tam byla od 9 do 6 a domů jsme dojela kolem půl osmé. Takže jsem pak už neměla na nic náladu. Ale pokusím se to co nejdříve napravit. Tento týden asi ještě bude hektický..uvidíme jak to bude. Ale každopádně se pokusím dopsat povídky ( jednorázovky) a načasovat rozepsané povídky. Děkuju za pochopení a zatím se mějte krásně. papa Sharya...