Červenec 2011

Cit, který trvá věčně 3

31. července 2011 v 20:48 | Sharya |  FF- Cit, který trvá věčně

"Hej tak co je s váma? Budete bruslit dál a nebo ne?" zeptal se Parker a ti dva se hned vrátili zpět ke svým myšlenkám. Zase ho začali vnímat na sto procent.

Sen o Bones

31. července 2011 v 10:52 | Sharya
Dobré ráno, no spíš skoro poledne :D Je mi jasné že to vás to asi zajímat nebude ale dneska jsem měla sen o Bones, už ani nevím kdy s emi o nich zdálo naposledy..to už si ani nepamatuju :D teda až na sen, který se mi zdál v noci.
V tom snu, byli Seeley a Temperance, nekdě ( nevím kde..pravděpodobně to mohlo být divadlo nebo prostě nějaké pěkná místnost), no prostě byl tam klavír a Seeley hrál Temperance nějakou strašně krásnou krásnou melodii. Pak ji políbil na tvář a ona se na něj sladce usmívala, pak vstal a ona ho ještě chytla za ruku a ten jejich pohled..určitě si ho dokážete představit a pak se mi ještě zdálo že měli asi nějakou oslavu, protože Seeley vyzval Temperance k tanci. Byl to pomalý tanec ( takže to s bříškem nevadilo) a opět ty jejich úsměvy a ty krásný slova co si říkali. No prostě krásný sen. Řekněte nebyl by to pěkný začátek 7. serie? :)

Touha Srdce 2.část

27. července 2011 v 20:00 | Sharya
Omlouvám se za pozdní vydání. Ale celý den jsem neměla moc času. Tak si užijte poslední část a jsem ráda že se vám povídka líbí. :))

Touha Srdce 1.část

26. července 2011 v 15:50 | Sharya
Ahojky tak dneska první část mojí nové jednorázovky a zítra bude pokračování. Tak doufám že se vám bude povídka líbit. :)

Zítra povídka

25. července 2011 v 21:43 | Sharya
Ahojky...zitra tu během dne bude první část mojí new jednorázovky. Počítám že bude rozdělena na 2 max 3.části. Jmenuje se Touha srdce a já doufám že se vám bude líbit Jinak přeji hezký večer

Led 11

23. července 2011 v 18:02 | Sharya |  FF - Led
"Proboha Susane, co to povídáš?" zhrozil se Booth. Susana si jen povzdechla a pak začala vyprávět co dnes slyšela.
Temperance se přiřítila do své kanceláře, hodila tašku na pohovku a sama se na ni svalila taky a začala nezadržitelně plakat. Booth si s ní jen hraje, bože proč si vybral jako hračku ji?! Co mu udělala, tak hrozného že si s ní chce hrát. On se s ní skoro vyspal a pak je v jeho kanceláři ta jeho Susane.

Cit, který trvá věčně 2

22. července 2011 v 23:15 | Sharya |  FF- Cit, který trvá věčně
Omlouvám se za tak pozdní vydání povídky. Snad se i tak bude líbit další část new ff. :)

Emily/ Temperance

22. července 2011 v 18:18 | Sharya
Další malá informace ohledně 7. serie. Možná jsem to už zde zmiňovala, možná ne. Jaffersonský tým přijme Kůstčino těhotenství s jistými rozpaky, až na Sweetse, který bude prý velice nadšený z dítěte, které Temperance čeká s Boothem. A jakého pohlaví má být miminko?
Už od začátku co víme že je Em těhotná jsem prostě měla předtuchu že to bude holčička. A ono se ukazuje že to holčička zřejmě bude, jak jinak si vysvětlit že i Temperance porodí Boothovi malou princeznu?
Nevím proč ale mám před očima vyzi, jak Angela jásá že je to holčička, protože si jednou může vzít malého Michaela Staccaco Vincenta Hodginse :D No každopádně se na malé mimi velice těším a věřím že i vy :)

P.S. Povídka bude večer :)

Něco na dobrou noc

21. července 2011 v 21:54 | Sharya
Ahojky...tak předem se chci omluvit že tu nebyli povídky, byla jsem lenošná povídky načasovat, ale od zítra tu opět budou. A tak se taky ptám, kterou povídku byste si tu zítra radi přečetli? :)

A teď k názvu. Aby tady aspoň dneska něco bylo, tak doufám že znáte krásnou písničku Time to say good bay ( Con te Partiro) od Andrea Bocelli. no a našla jsem takovou předělávečku, takovou miloučkou. Jmenuje se Time to say good night. Tak doufám že se vám bude líbit.Fotečky těhotné Emily

18. července 2011 v 20:41 | Sharya |  Foto
Ahojky..přináším vám fotečky naší Emily. Nemůžu si pomoct ale když je těhotná a má těch pár kilo na víc tak ji to mooc sluší. A už se těším až se nám takhle předvede i těhotná Temperance " Kůstka". Prostě si myslím že je krásná a doufám že máte stejný názor. Jak jsem četla Emily se účastnila premiery jejího filmu The Perfect Family a pravděpodoně to byl i festival Lesbiček a Gay, které Emily podporuje a dál se můžete podívat na fotečky.Prosim o pomoc na blogu

14. července 2011 v 20:00 | Sharya
Ahojky...jak už v názvu můžete číst, potřebuju pomoct na blogu. A jde o tohle. Pořád tady je zimní téma, které dělala Legi. Jenže už je léto a je pravda že já s Legi neudržuju kontakt. A sama neumím udělat nový design.
Prosím někoho kdo by byl tak moc hodný a mohl mi ho vyrobit. Stačí mi úplně jednoduchý. Je mi jasné že to asi není legrace a zabere to nějaký čas, ale kdybyste mohli byla bych opravdu moc ráda. Nevím co bych mohla nabídnout na oplátku. Třeba povídku s motivem, který byste chtěli nebo nevím. Každopádně bych byla opravdu velice moc vděčná. Předem všem moc děkuji

Cit, který trvá věčně

11. července 2011 v 11:00 | Sharya |  FF- Cit, který trvá věčně

Ahojky..dnes tu pro vás mám new povídku. Doufám že se vám bude líbit
Byl krásný letní den. Ten den byl jak stvořený pro procházku. Nebyla žádná těla, žádné mrtvoly a nic. A proto se pro procházku rozhodl Booth se svým synem Parkerem. Rozhodli se že se půjdou podívat na zámek. Když se o tom Booth zmínil, před Kůstkou tak ta začala prosit, že chce jít taky. Boothovi připadala, jako malá holčička. Byla tak roztomilá, že nemohl jinak než ji vzít sebou.

Jsem zpět

10. července 2011 v 21:08 | Sharya

Ahojky...dneska jsem se vratila z krasneho a slunneho Řecka. Musím vám říct že tam bylo krásně, moc krasně. Na jednu stranu bych tam ještě zůstala, ale na tu druhou už jsem rada že jsem zpět.
Moc se na vás těšila a jsem rada že jsem zase tady v České Republice.

Led 10

10. července 2011 v 11:00 | Sharya |  FF - Led
"Ahoj neruším tě?" usmál se na ni a vešel dál.
"Ne vůbec akorád jsem si chtěla udělat špagety, ale byla jsem nějak mimo a teď mi to všechno leží na zemi" podívala se na upuštěné špagety.
"Ale no tak...to se může opláchnout a dít se to vařit, ne? I když jsem tě chtěl pozvat na večeři a co tvoje kocovina, už je teda lepší?"
"Mnohem, taky proto dělám jídlo, přidělám těch špaget víc a můžeš tu se mnou zůstat a povečeřet a…."

Smrt na molu 6

9. července 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Nikdo nevěděl co se stalo. Akorád se Dannymu a šéfce ztuhl úsměv na rtech. Když viděli že ten muž, který tam vběhl zjišťuje že je Brenn v pořádku. Teda tak to alespoň vypadalo. Oba se proto rychle odebrali, nasedli do auta a odjeli.
"Kůstko..jsi v pořádku?" zeptal se Booth, Tempy se na něj podívala a on viděl že je vyděšená.

Životní Šance 12

8. července 2011 v 11:00 | Sharya |  FF - Životní šance
Angela vyšla a když ji uviděli ostatní tak hned vstali a podívali se na ni.
"Teď usnula, usmířili jsme se, ale mám strach, je tak hrozně bledá a vysílená…musí bojovat, ale…."
"Angelo ona to dokáže" povzbudil ji Hodgins, přešel k ní a objal ji. Booth se najednou zvedl a začal odcházet.

Upíří minulost 14

7. července 2011 v 11:00 | Sharya |  FF - Upíří minulost
Tempy se ze šoku vzpamatovala docela rychle, klekla si k Boothovi a podepřela ho. Držela mu ránu a snažila se ho držet při vědomí. Když se pak ještě dívala po zbrani, tak najednou byla pryč. Nechápalo to, ale najednou byla pryč. To ji ale bylo jedno. Čekala na sanitku. Dívala se na Bootha, jak se ji jako by ztrácí před očima.
Moc se nemýlila, opravdu z něj skoro prchal život. Rána moc krvácela a ona se moc bála, ale rozhodla se že strach musí překonat. Po chvíli už slyšela sanitku. Ta ho částečně stabilizovala a odvezla do nemocnice. Tempy s nimi jet nemohla a tak si zavolala taxi a pospíchala za ním.
Čekala už dvě hodiny. Byla nervozní, toto přece nechtěla, ale Booth ji k tomu donutil Ale neměla ho poslouchat, neměla, prostě neměla a neměla mu ubližovat. Měla se rozhodnout podle srdce a to ona neudělala.
"Slečna Brennanová?" vyrušil ji doktor z její přemýšlení, ona sebou polekaně cukla, ale hned se vzpamatovala a přikývla. "Jsem doktor primář Dalberg, operoval jsem vašeho kolegy, rána na hrudi byla dost ošklivá a byla blízko srdce, kdyby se ten útočník mířil jen o tři centimetry vedle, bodl by ho přímo do srdce a to by znamenalo, že by to nešlo zachránit, ale teď to snad přežije, má velkou naději, ale bohužel teď je v komatu, jestli chcete můžete se za ním jít podívat"
"To bych moc ráda" odpověděla asi po minutě Tempy když se vzpamatovala a její mozek vstřebal veškeré informace.
Doktor přikývl a odvedl j na jednotku intenzivní péče. Dal ji hábit, uvázala si roušku a vešla. EKG zobrazovala činnost jeho srdce. Tempy si povzdechla, přitáhla si židličku a vzala ho za ruku.
"Boothe..promin mi, moc se ti omlouvám, opravdu mi moc promiň to jsem přece nechtěla, toto ne, ale ty jsi mě k tomu donutil, měla jsem ale poslechnout svoje srdce a nedělat to. Bože jenom tři centimetry tě dělili od smrti. A jestli můžeš tak mi odpusť a prober se" začali ji téct slzy. Najednou se za ní objevila zase ta sestra z kláštera.
"Neboj se, on se probere, když přežil to co sji musela udělat tak přežije i toto. Jen mu dej čas."
"A minulost už navždy zmizela, nebo se ještě může objevit?"
"Ne už navždy zmizela, kdyby Angel.."
"Jmenuje se Booth..Seeley Booth a ne Angel" opravila ji Tempy.
"Dobrá, kdyby Booth Stacckyho zabil už tenkrát, toto by se nikdy nestalo, jenže Szyccky byl rychlí a měl to připravené, ale teď už se nic nestane..minulost se už nikdy nevrtátí a ty s ním budeš šťastná, drž se ho a uvidíš, že se změní život" dořekla sestra..udělala pomyslný křížek a odešla.

Čas naděje a lásky 9

6. července 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Čas naděje a lásky
Tempy došla k němu do pokoje a vzala ho za ruku. "Právě jsem odmítla doktora, který tě ošetřuje, já nevím co se to se mnou děje…on je milý, pohledný muž ale já mu řekla že chci tebe nebo prostě, já se asi do tebe strašně zamilovala a jestli mi chceš splnit moje vánoční přání tak tě prosím aby si se na vánoce probral moc prosím" řekla a dala mu pusu na tvář.

Přízrak Minulosti 10

5. července 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Přízrak minulosti
Tempy se zastavila až byla daleko od toho mola. Byla udýchaná a chtělo se ji plakat.
"Kůstko..no tak to všechno bude v pořádku, nic to není, všechno je dobré..neboj, když se s ním nebudeš chtít vidět tak přece nemusíš a když tak to vydržíš pět minut, já pak přijedu za tebou a vysvobodím tě, kdyby tě náhodou vyhledal" pousmál se a pak ji políbil. Kůstka přikývla a nechala se obejmout, Booth ji hladil po vlasech a po zádech a utěšoval ji.

Plamen Života 17

4. července 2011 v 11:00 | Sharya |  FF - plamen života
"Boothe, co to říkáš? Ty si ze mě děláš jen srandu"
"Jak jste mi to řekla a kdo teda jste?"
"Jsi Seeley Booth, nejlepší agent F.B.I, můj parťák a přítel"řekla Tempy a začali ji stékat slzy po tvářích. Najednou tam přišel doktor.
"Běžte prosím pryč slečno Brennanová, já pana Bootha vyšetřím"
Temperance kývla a odešla. Asi za čtvrt hodiny doktor vyšel.
"Pane doktore….proč si na nic nepamatuje?"