Srpen 2011

fotečky

30. srpna 2011 v 20:43 | sharya
pro Ange999 a Baru23. Fotečky vám sem dám, jsou v původní velikosti. Takže si je můžete stáhnout Usmívající se a máte pravdu jsou opravdu krásné. Usmívající se Ale samo i pro ostatní. Ale stejně musím říct že ta druhá fotka je prostě úžasně miloučká a nádhernoučká. Miluju ji :-)New dess a poděkování

29. srpna 2011 v 22:22 | Sharya
Dobrý večer..jak vidíte je tu new dess. A podle mě je nádherný. Mě osobně se hrozně moc a moc líbí a ja za něj ze srdce děkuju autorce. Je to PawlušQa. Jako poděkovaní ji budu věnována jedna z mých new připravovaných povídek. Tak ještě jednou moc děkuju Usmívající se. Přeji všem krásný zbytek večera a dobrou noc Usmívající se

Životní Šance 14

29. srpna 2011 v 16:00 | Sharya |  FF - Životní šance
A dnes je tu poslední část této povídky. Doufám že se bude líbit. :-)

Čas naděje a lásky 11

29. srpna 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Čas naděje a lásky
Bez myšlenkovitě běžela dál a dál. Lidi se po ní koukali ale to ji bylo jedno, ona utíkala. Potřebovala si vyčistit hlavu. Běžela asi ještě pět minut a pak přestala. Pak domů došla pěšky, jelikož byla spocená tak si dala sprchu a pak si obědnala pizzu a koláč. Po půl hodině u ní zazvonila objednávka, ona si ji převzala a zapnula televizy.
Byla zrovna nějaká pohádka, tak se na ni dívala. Celý den proseděla a dívala se na televizy.

Přízrak Minulosti 12

28. srpna 2011 v 20:37 | Sharya |  FF - Přízrak minulosti
No bohužel video se nepodařilo sem dát, ale doufám že vám udělám radost povídkou. A že se vám další část bude líbit. :-)
Zítra zde budou asi dvě povídka jedna okolo 10:00 a druhá okolo 16:00. Budou to Životní šance a Čas naděje a lásky. A od 1. září zde budou povídky s Emily a Davidem, tak přeji hezký večer a doufám že se vám další síl bude líbit. :-)

7.serie první ukázka

28. srpna 2011 v 16:59 | Sharya
Tohle video už obletelo všechny blogy, ale já si nemůžu pomoct a musím ho sem taky dát. Chudák Booth, ten vypada že z ní bude mít trauma po zbytek života. Smějící se Jen holky nezdá se vám že David trochu přibírá na váze? Já si nemůžu pomoct ale zdá se mi že trochu jo, ale i tak je roztomilý Usmívající se

Takže bohužel, video mi nejde vložit, nechapu co po mě chtějí nebo co mám udělat, když mi to pořád píše definice media. taky vám to dělá? Bože toto nové nastavení blogu mě štve. No každopádně třeba se to podaří později později a jak jste všichni to video viděli tak mi dáte za pravdu že to asi bude zábava :-D

Led 13

27. srpna 2011 v 14:15 | Sharya |  FF - Led
Po chvíli se od sebe odtáhli. Booth jako první otevřel a oči a díval se na Kůstku, t je taky pomalu začala otevírat a pak se na něj krásně usmála.
"Víš ty co…jdi do sprchy, něco ti najdu na oblečení a pak si popovídáme, jo?" pohlédl na ni a pohladil ji po tváři.

Cit, který trvá věčně 5

26. srpna 2011 v 14:31 | Sharya |  FF- Cit, který trvá věčně
"Tak co budeme teda dnes dělat?" zeptal se když už byli všichni u stolu.
"No já půjdu do práce"začala se zvedat.
"Né..vždyť si přece slíbila že dnes budeš s námi" řekli oba zároveň.
Tempy se rozesmála a celá při tom zářila. Pak zvedla telefon a šla si zavolat Camille že dnes opět nepřijde do práce.

Smrt na molu 9

25. srpna 2011 v 17:55 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Zdravím :-), tak jelikož se vám líbilo pokračování Smrt na Molu a chtěli jste další část tak jsem se tedy rozhodla vám ji poskytnout už dnes. Usmívající se A nemusíte se bát, Booth žádnou blbost neudělá Smějící se. A zítra se zde objeví buď povídka Led a nebo Cit, který trvá věčně.
Tak si nyní užijte další díl povídky Smrt na Molu Usmívající se

Smrt na molu 8

24. srpna 2011 v 16:42 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Ahojky, všechny vás zdravím. Jak se máte a jak přežíváte ten pařák co je venku? No ja byla dneska v Brně a myslela jsem že tam nevydržím, strasšné vedro. :-D
No tak snad to zvládáte dobře a doufám že se vám bude líbit další díl povídky Smrt na Molu. :-)

Těhotná Emily :-)

23. srpna 2011 v 21:46 | Sharya
No jo---naše Emily už to má skoro za pár a za chvíli přivede na svět krásnou holčičku. Už se na ni moc těším a Emily je nádherná a prý podle rozhovorzu s Michaelou Colin má v těhotenství ještě více energie než před těhotenstvím. Za to jsem ráda, protože jde vidět že natáčená zvládá na výbornou, ale na jednu stranu..nebylo by špatné kdyby se objevila už fotka nastávajícího otce s nastávající maminkou? V tomto případě myslím Bootha a Tempy samozřejmě :D

¨Plamen Života 18

22. srpna 2011 v 19:18 | Sharya |  FF - plamen života
ahojky, dnes večer mám pro vás poslední díl této ff. Doufám že se vám bude trochu líbit :-).
Jinak ohledně jednorázovek s tématem Emily a Davida jsem se rozhodla že je začnu uveřejňovat na začátku září. A ještě jednou děkuji že máte o ff zájem...hrozně mě to těší. DĚKUJU :-)


Jen taak

20. srpna 2011 v 21:59 | Sharya
Přeji vám hezký večer. Tato informace co bych vám ráda sdělila nebo co jsem dnes zjistila tak bych se s vámi o tom ráda podělila. Ale v jistém smyslu se to týká Bones. Lépe řečeno herečky Emily Deschanel. Jak jistě všichni víme je Emily myslím už skoro veganka a tak mě zajamaly potraviny, které mohou jíst. Už jsem sice něco málo četla, ale dneska co sem viděla tak se ani vegani nemají vůbec špatně. Nevím zda máte nebo sledujete Prima Love a je tam pořad Oprah Show, ne že bych se to sledovala pravidělně, ale občas se podívám a je to zábava no a dneska jsem to pustila a byl to právě téma veganství.
V USA se teda mají. Prostě mají tam obchoďák a tam mají pro vegetariány a pro vegany na co si vzpomenete.
Máslo, mléko, majonezu, jogurty, šlehačku ( vím že to zní jako naše) ale opravdu ta specialistka říkala že je to vyrobeno speciálně pro vegany. Mají a´ji sýry, klobásy atd.. nějaký název (nevím jak už se to jmenovala) tak když se to zpracuje chutná to jak kuře.
Upřímě jsem z toho byla v šoku. prostě naše krámky se mohou jít zahrabat 1000 metru pod zem. Protože co mají v USA taky tady asi není. Ale na jednu stranu je fakt úžasné že i když sjou to jen náhražky, tak že to tak opravdu chutná a je to plné vlákniny, vitamínu, bílkovin a všeho co naše tělo potřebuje.
Já se přiznám jsme prostě masožravec a taky ( jelikož jsem měla těhotnou tetu) tak když jsem se nudila tak jsem četla ty její časopisy, že je nutné jíst maso atd..atd.. a tak jsme si říkala jak to dělá Emily, aby dítěti a sobě prostě dala potřebné bílkoviny, který je dobrý pro zdravý vývoj dítěte. A vůbec mě nenapadlo že v USA jsou o tolik napřed že prostě myslí na všechno, že ty "náhražky" prostě mají a že se může stravovat úplně normálně akorát že v těch náhražkách není ani stopa živočišného produktu.

I když pozor..možná se zdá že to vypadá lákavě, ale mustíte umět s těmito věcmi pracovat. Žena, která tam šla nakupovat a celý nákup to konzultovala s odbornicí, tak ji sice dávala rady, ale žena když z toho vařila večeři, tak spletla ty instrukce co ji dala a rodina ji řekla že je to hnus, ale když to zkusila uvařit znovu a tentokrát pod dohledem odbornice, která ji ukázala co dělala špatně tak ji to jídlo rodina vychválila do nebes a málem ani nepoznali že jedí náhražku masa.
Myslím že je to velice zajímavé a je pravda že asi jednou i to veganské jídlo ochutnám a jsme zvědavá zda bych to poznala nebo ne :-D

Doufám že jste článek pochopily a já vám přeji hezký večer a později o dobrou noc :-D Sharya

Další info k 7.serii

19. srpna 2011 v 15:51 | Sharya
Ahojky...předem chci poděkovat za váš zájem o moje ff s Emily a David. Moc mě to potěšilo. A ff se začnou objevovat buď během příštího týdne a nebo dalšího. Každopádně mám rozdělané další jednorázovky. Jelikož mám moc rozepsaných povídek tak se bude snažit abych tyto jednorázovky napsala co nejdříve.

Teď k další informaci. Určitě si všichni pamatujete Ralpha Weita alias Boothava dědečka Henka. A jistě si vzpomínáte jak ho B&B vzali sebou do klubu a on tam tancoval. Ta scéna byla přímo úžasná a když si na ni vzpomenu tak se musím smát. A nevím jak vy ale já jsme si přála abychom ho mohli ještě vidět. A přání se splnilo. Henk se objeví ve 4 díle. The Male in the Mail. Zde se opět Henk objeví. A Booth bude v tomto díle "konfrontován" s rodinou krizí. Tak nevím zda to bude krize mezi ním a Kůstkou a nebo se Booth dozví že rozpad jeho rodiny z dětství má na svědomí jeho děda, když z domu vyhodil Seeleyho otce za to že Bootha bil. ( pokud si nevzpomínáte, tak pro osvěžení. Henk to řekl Kůstce, když byli jen sami dva).
Ale spíše já osobně se přikláním k této možnosti. Nebo je zde ještě možnost že bude mít i nějaký problém s Parkerem. ( I když to si nemyslím, Parker Kůstku vždycky zbožňoval a měl ji podle mě radši než Hannah). Tak doufám že uvidíme aspoň dědečkovu reakci na to že je Kůstka těhotná. ( pokud už mu to neřekli).
A co..tak je pravděpodobné že se jako další host v serialu objeví Tina Majorinos jako speciální agentka Genevieve Shawova.

No tak to je asi ode mne zatím vše a možná se večer objeví nějaká povídka. Tak se zatím mějte krásně a papa :-)

Dotaz ohledne ff

17. srpna 2011 v 20:46 | Sharya
Ahojky všichni. Chci se vás zeptat už delší mám rozepsané dvě ff. Jsou to jednorázovky a jsou na téma Emily a David. ( v jedné z nich je proste nevěra, ale psala jsem ji dřiv než to na davida prasklo a pak jsem to trochu upravila) No to je jedno, jde mi jen o to zda i o tyto ff máte zájem. V druhé ff co píšu na téma Emily a David, tak spolu natáčejí romantický film.
Sice jsou to jednorázovky, ale jedna z nich má už 35 stran a druhá 25. Tak by to muselo být rozděleno na víc částí. Tak se rozhodněte jestli je chcete nebo ne :-) Přeji vám lrásný zbytek večera. Vaše Sharya :-)

Přízrak Minulosti 11

16. srpna 2011 v 20:57 | Sharya |  FF - Přízrak minulosti

Byl to Nails ten schytal kulku a na místě byl mrtví, Booth to odnesl jen s namoženým zápěstím. Za chvíli všichni opustili budovu a byli ošetřeni. Bootha si vzali pro jistotu do nemocnice na ostatní vyšetření. Naštěstí měl jen namožené zápěstí, jinak nic vážného.

Čas naděje a lásky 10

14. srpna 2011 v 13:12 | Sharya |  FF - Čas naděje a lásky
Ahojky..jak se máte? Jen jedna důležitá věc. Pamatujete jak jsem u ff Smrt na molu psala něco o povídce Led, že tam bude někdo zraněný. Spletla jsme se. Nečetla jsme to po sobě. V titulkách bylo Smrt na molu a já psala z nějakého pro mě nepochopitelného důvodu o ff Led. Ta zraněná osoba bude ve FF Smrt na Molu a jen vás můžu uklidnit že to není Booth. Bude to někdo jiný. No snad se na mě nezlobíte. Tak a teď ff Čas naděje a lásky Usmívající se

Upíří minulost 15

12. srpna 2011 v 14:26 | Sharya |  FF - Upíří minulost
Ahojky..dnes tu mám poslední díl povídky Upíří minulost. Doufám že se vám líbila a že se vám bude líbit i poslední část. Usmívající se

Životní Šance 13

11. srpna 2011 v 15:42 | Sharya |  FF - Životní šance
"Ahoj Boothe" vydechla trochu těžce. Byla ještě taková nesvá, slabá a dezorientovaná, ale viděla Bootha a to ji stačilo. Booth na nic nečekal a hned ji musel políbit.

Cit, který trvá věčně 4

10. srpna 2011 v 10:15 | Sharya |  FF- Cit, který trvá věčně
Když Parker usnul, šli spát i oni dva. Lehli si do jedné postele a za chvíli oba spali jako miminka.
Té noci se jim zase vrátila jejich představa a nebo minulý život.