Září 2011

Emily je maminka

22. září 2011 v 15:49 | Sharya
Bouchejte šampáňa aby se mohlo připít na zdraví nového života, který přivedla na svět Emily Deschanel.
Ano je to tak Emily včera porodila a má chlapečka jménem Henry. No tak s holčičkou jsem se blbě trefila, ale to nevadí.
Maminka a mimčo jsou v pořádku a tuto krásnou zprávu na svém twittru uveřejnil TJ.
Takže Emily a tvému synovi Henrymu přeji jen to nejlepší, hlavně ať jste oba zdraví a šťastní.

Omluva

20. září 2011 v 19:19 | Sharya
Ahojky moji milovaní bonesáčci.
Chci se omluvit za moji absenci na blogu.V poslední době mě opustila energie pro psaní. Mám pro vás připravené tři jednorázové povídky, které jsou na půl rozepsané, ale bohužel jak píši opustila mě energie a nejde mi psát a když to náhodou otevřu tak napíšu tři věty a zase končím.
A teď ještě utichly zprávy o Bones, zdá se mi že nejsou žádné nové a nebo se něco objeví, ale stejně je tam napsáno to co kždý ví. Pravděpodobně to může být i tím že pauza od Bones je už dlouhá a prostě jestě dva měsíce musíme čekat než se objeví nová serie. A prostě už pro to nejsem tak zapálená. Což mě samotnou moc mrzí. Ráda pro vás píšu, jsem ráda když se vám moje povídky líbí, ale je pravda že píšu už 4.roky o Bones a povídek je už mnoho a stále někdy přibývají a já je pak už nemám čas dopsat.
Asi prostě sama potřebuju osobní pauzu... asi si opravdu potřebuju oddechnout od povídek. Já doufám že mi to nebudete mít za zlé. Do konce týdne se tu doufám nějaká povídky objeví a o víkendu pokud bude vše tak jak já si plánuju tak povídky co mám napsané tak načasu aby tu něco bylo. A doufám že se taky objeví nějaká nová zpráva...třeba že už má Emily mimčo :-D
Já jen doufám že mi to nemáte za zlé. Já se budu snažit abych pro vás brzo dotvořila nové povídky. Ale sama nevím kdy to bude. Mějte se krásně vaše Sharya

Nádherná Emily

16. září 2011 v 20:19 | Sharya
Nemůžu si pomoct, ale Emily je rok od roku hezčí a navíc těhotenství ji dělá ještě krásnější. Nevím jak to dělá Smějící se.
Emily se nechala vyfotit na titulek časopisu Fitpregnat a hrozně ji to sluší . Usmívající se

Led 14

15. září 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Led
"Pane bože co se děje?" vyhrkla Angela a hned pak přešla ke dveřím, kde viděla svoji kamarádku v bezvědomí a hrozně se třásla.
"Co budeme dělat?" uhodila na Camillu, Booth se tam ještě stihl dostat.
"Co se dě..pane bože Kůstko, tak dějete něco, proč ty dveře neotevřete?" vykřikl, ale Camilla mu dala odpověď která mu nestačila.

Smrt na molu 12

14. září 2011 v 21:44 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Všichni v kuchyňce se skrčili a jeden agent se šel z dálky podívat co se děje.
Viděl asi tři ozbrojené muže a jednu zraněnou ženu, která schytala kulku. Pak se hned vrátil.

Čas naděje a lásky 13

13. září 2011 v 10:00 | Sharya |  FF - Čas naděje a lásky
Tempy celá šťastná utíkala za Jackem do jeho primářovy. Nemohla uvěřit tomu že se ji probudil. Zaklepala a čekala až ji pozve dál. Do pěti vteřin se tak stalo.

Smrt na molu 11

12. září 2011 v 21:26 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Ahojky...tak po týdením smutku, kdy nás zasáhla zpráva o tragické smrti hokejistů, se všechno a pomalu dává do normálu. A tak se tu konečně začnou objevovat povídky. Omlouvám se že se zde nic neobjevovalo ale povídky budou načasovány a tak snad každý den tady něco bude. Jinak vám přeji hezký večer a dnes vám přináším další díl povídky Smrt na Molu a já doufám že se bude líbit Usmívající se A ještě jednou přeji hezký večer.

Výročí

11. září 2011 v 6:00 | Sharya |  Rozhovory
Měl to být den jako každý jiný. Slunce svítilo, dospělí chodili do práce, děti do školy, všude v ulicích bylo rušno, jako každý den. A tento den se i prezident USA nachystal a odjel do základní školy, aby mohl předčítat školákům. Vše vypadalo stejně a všichni si mysleli že tento den prožijí jako každý jiný. Ale to se zmýlili.
11. září. 2001 se už navždy zapíše do jejich paměti a do historie. Tohoto dne totiž teroristi zaútočili na město New York, na Pentagon a tak dál. Teroristi se totiž zmocnili letadel a dvěma z nich narazili do proslulých dvojčat do Světového obchodního centra.
Někdy mám pocit jako by to bylo včera co jsme to sledovala i televizi nebo to četla v novinách ( bylo mi 8 let), ale i tak si to pořád pamatuju jako by to bylo včera co ta zpráva obletěla celý svět. Lidé, kteří se snažili záchranit tak jak radši skákali nebo prostě volali o pomoc, ale během pár minut se řidí k zemi první dvojče a za pár minut i druhé a město New York zahltil nejen oblak prachu, který připomínal jako by tam vybuchla atomová bomba, ale hlavně je v ulicích slyšet nářek, pláč, zoufalství a beznaděj. Lidé si uvědomují že ti zlý lidé jim vzali to nejdůležitější co měli. Jejich přátelé a rodiny. Byla to tragedie, která neznala obdoby. Hasiči, záchranáři a dobrovolníci hledali v troskách živé lidi. Bohužel jich nebylo moc, ale přesto se v prchní hodinách nevzdávali naděje, že jich přežije více, ale bohužel se tak nestalo. A nakonec zemřelo skoro 3OOO lidí. Poté dlouho trvalo než se město New York ale nejen město ale i obyvatelé a všichni američané postavili zpět na nohy. Než se s tím dokázali smířit. Trvalo to dlouho a dnes na místě, kde stála slavná dvojčata stojí pomník a každý večer "vystřelí" světla a je to jako by tam stála pořád, jako by chlouba New Yorku nikdy nezmizela.
Dnes, právě dnes 11.září. 2011 je to deset let od tohoto tragického teroristického útoku. Už deset let a proto vás prosím, zapalte dnes večer svíčku nebo svíčky za oběti, kteří tam zemřeli a kteří riskovali a snažili se postavit teroristům, bohužel bez úspěchu, ale i tak se snažili zachránit život spoustě lidí. Tento text už nikomu život nevrátí, ale já doufám že si společně dnes se mnou vzpomenete a zapálíte svíčku za 11.září.2001.

Čas naděje a lásky 12

9. září 2011 v 20:05 | sharya |  FF - Čas naděje a lásky
Zdravím vás všechny. jak se máte? No u mě už je to celkem dobré, ale pořád mám úřed očima tu dragedii. Všude kam se podívám fotografie v novinách naši zesnulých hokejistů. Zamračený Den po tragedii jsme já a moje kamarádka drželi smutek a byli jsme v černém a dokonce jelikož to byl volnější den tak jsme poslocuhali písničky a samozřejmě jsem poslouchali ty smutné a tak nám zase tekly slzy.
Včera byla kamarádka na Rondu u nás v Brně a tak tam hořeli svíčky za naše české hokejisty a i za slovenského hokejistu. Je to tragedie a zřejmě bude trvat než se z toho opět vzpamatujeme. A tak abych vám udělala malinkou radost tak dnes přidávám další díl Čnal.
P.S. Pawluqsko, slíbila jsme ti ff za design..neboj nezapomněla jsem. Pracuje se na ní, jen v poslední době mě opustila energie k psaní, ale budu se snažit to napsat. :-) Tak vám přeji hezký večer. Usmívající se

Na památku

7. září 2011 v 16:33 | sharya
Zdravím moji milí..Proč píši na památku? Možná jste už o tom slyšeli nebo četli.
Dnes se zřítilo letadlo jen dva kilometry po startu. A co je na tom velice smutné? V letadle byli Češi, ale byli to naší hokojí hráči, naši hokejoí mistři. Karel Rachůnek, Jan Marek a Vašíček. Na jednu stranu ještě pořád doufám že to tak nebude, že ti dva co nehodu přežili, budou naši hokejisté a vrátí se zase domů. Opravdu v to ještě doufám i když naděje je mizivá.
Tito úžasní kluci byli oporou českého hokeje, díky nim jsme porazili Rusáky a hokej byl úžasný. A teď je všechno v háji. Bez nich už nemáme šanci mít dobrý hokej. Hoši DĚKUJEME ZA KRÁSNÉ MEDAILE.
Proto prosím všechny aby si dnes vzpomenuli na krásné okamžiky, které jsme mohli zažít. A pokud se stalo že byl v letadle i nějaký slovenský hokejista, tak i když jsem je neznala je mi též líto vaši ztráty. Pokud se tak stalo.

Na Památku za naše hokejisty...

E/D Film.román - Srdce ve větru 2.

6. září 2011 v 20:06 | sharya |  Fanfiction
Lidičky, omlouvám se za moje chování, ale opravdu mě nepotěšilo, že si někdo okopíroval naše povídky bez dovolení. Ale za chvíli mě špatná nálada opustila a tak abych se vám omluvila za moje chování, dnes přidávám druhý díl povídky Emily a David- filmový román Srdce ve větru. Snad se bude líbit a ještě jednou se omlouvám. Usmívající se

Zlobím se

6. září 2011 v 15:55 | sharya
Ahojky, prvně bych chtěla velice poděkovat Marley za to že mě upozornila, že mi jistý člověk zkopíroval povídky. Zkopíroval povídku Nemaželské-Manželství od Mishi a potom moje povídy Čas naděje a lásky a Přízrak Minulosti.
A to je důvod proč se velice zlobím a zlobím se opravdu hodně. Řeknu to takhle, poklud by někdo měl zájem někdy zveřejnit moji nějakou moji povídku, nebráním se tomu..samozřejmě po domluvě.
Tento člověk z toho blogu mě o svolení nepožádal a klidně si okopíroval povídky, které jsem vypsala. A tak teda ZAKAZUJU kopírovat a nepřej si mě jetsli zjistím že sis okopíroval(a) nějakou povídku.

P.S. Ještě jednou děkuju Marley za upozornění. :-)

Smrt na molu 10

5. září 2011 v 9:00 | sharya |  FF - Smrt na molu
Booth Kůstku odvedl k němu domů. Posadil ji, udělal ji čaj a zase si k ní přisedl.
"Kůstko, už je to dobré?"
"No docela jo, ale pokud ti to nevadí, ráda bych se šla osprchovat, potřebuju si dát horkou sprchu, abych se vzpamatovala"

E/D Filmový román - Srdce ve větru

2. září 2011 v 10:00 | sharya |  Fanfiction
Ahoj...tak doufám že se vám bude líbit i další povídka s Demily tentokrát s motivem filmového románu. Usmívající se


Emily -David/ Seeley a Temperance 2.část

1. září 2011 v 21:30 | sharya |  Fanfiction
Dobrý večer Usmívající se. Jsem ráda že se vám zatím tato povídka líbí a jelikož mám teď večer skvělou náladu tak vám přináším další část a zítra ( což načasuju) si budete moci přečíst Demily - Filmový román.
Takže další část na dobrou noc, kterou vám samozřejmě i přeji. Usmívající se


Emily -David/ Seeley a Temperance

1. září 2011 v 14:04 | sharya |  Fanfiction
Ahojky..tak se omlouvám že to dávám až teď. Ale škola mě zdržala víc než jsem první den počítala, pak mi ujel autobus no a domů jsem se tedy dostala až později. Tak ale povídka je každopádně tady. Ale jak uz jsem dnes upozorňovala je možné že část povídky už tu byla a pak jsem ji zveřejňovat přestala, ale doufám že nevadí a přečtete si ji znovu Usmívající se

Nový školní rok

1. září 2011 v 1:00 | sharya
Tak a je to tady. Nový školní rok je tu a letní prázdniny definitivně odletěli. No pro mě bude tento rok asi nejvíce důležitý. Nastupuji do posledního ročníku na SŠ a tudíž mě letos čeká maturita Křičící. Je to hrůza je to jako včera co jsem tu psala že jsem přijatá na SŠ a pak že jsem vás prosila o pomoc při vyplňování dotazníku pro jednu moji práci.
No každopádně jistě pochopíte že pro mě bude škola přednější. Samozřejmě večer budu navšěvovat blogy, budu se snažit přidávat fotky, proma a povídky, které budu časovat. Je možné že se některé pozastaví, ale to předbíhám. Ale přesto se to může stát. Prostě maturita je ma turita a k tomu aby k ní člověk došel tak musí bojovat i ten první půl rok. Bohužel já jsem ten typ, který potřebuje hodně času na učení aby to všechno mohl zvládnout. Tak uvidíme jak to bude. Každopádně mi držte palce abych všechno zvládla.
Nu a já vám budu držet palce a přeji vám šťastný a úspěšný školní rok. Ať už pokračujete do dalšího ročníku na ZŠ nebo se bude hlasit na gymnazia a SŠ a nebo už pokračujete dál na SŠ. Prostě bojujte a držte se. Vaše Sharya Usmívající se

P.S. Mimochodem..tak kolem oběda možná dříve možná pozdějí se tu objeví teda povídky s tématem Emily a David. Prvně jedna a pak třeba na večer druhá. Ale co, Tamča z blogu Bones1 se me ptala zda tady ta povídka už nebyla. A já si to prvně neuvědomovala. Ale nakonec jsem si vzpomněla a je pravda že začátak tady už byl a pak jsem tu povídku asi přestala přidávat, ale doufám že to nebude nějak vadit a že si povídku rádi přečtete znovu. A tentokrát začnu ukládát i jednorázové povídky. Tak tedy zítra Usmívající se