Říjen 2011

new fox promo

29. října 2011 v 19:17 | Sharya
Před dvěma dny se objevilo new fox promo. musím říct že je krásné, úplně jsem z něj unešená. Nevím proč, ale je prostě úžasné. :-)
A víte co mi ani nepříjde? Připadá mi to jako včera co jsem museli dlouhé měsíce čekat na Bones a teď už jen týden a budou opět zde, jen týden a první díl další serie se bude stahovat do našeho PC. To je teda něco , jak ten čas prostě letí. Užijte si promo a doufám že se bude líbit i vám.

P.S. Jelikož blog má opět nějaký problém a odmítá mi sem vložit video tak bohužel nebude, ale alespoň vám dám odkaz na youtube, kde se budete moci podívat. :-)


Smrt na molu 13

17. října 2011 v 19:55 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Ahojky..po delší době se ozývám skrz povídky. Vím že je to dlouho co se tu nějaká ff objevila, ale už jsme vám to psala proč se tu nic neobjevovalo. No musím uznat..ještě se mi úplně nevrátila taková ta energie k psaní, jako tomu bylo před tím kdy jsem za jeden večer byla schopna napsat až 5 povídek, pak se to tedy stupňovalo 1 - 2 povídky za večer, ale prostě jsem psala, ukládala a pak předávala vám a vždy jsem byla potěšena komentářem. Ale jelikož už se blíží den, kdy opět uvidíme naše milované BONES a teď se objevuje stále více promo videii, tak už se mi pomalinku začíná navracet ta spisovatelská krev. Doufám že se brzo i vrátí v plné síle a já budu schopna konečně pro vás začít psát.
No a dnes tedy povídla smrt na molu. A doufám že se vám bude apoň trochu líbit. Přeji hezký večer vaše Sharya Usmívající se

Emily má narozeniny.

11. října 2011 v 14:01 | Sharya
Dnes má naše drahá a milovaná herečka Emily Deschanel 35. narozeniny. Já ji k jejím dnešním narozeninám přeji nejen za sebe ale i za tento blog mnoho šťestí, zdraví, lásky, hodného a zdravého syna Henryho, hodného manžela :-D a hlavně spoustu dalších dobrých rolí. Ta Emily ještě jednou všechno nejlepší Usmívající se

Bloopers ze 6.série

10. října 2011 v 14:11 | Bonespako |  Bloopers
11.10. vyjde v USA dvd 6. série, kde by mělo být hodně bonusů mezi nimi samozřejmě i bloopers, které můžeme vidět již teď :)

new promo

7. října 2011 v 11:57 | Sharya
Ahojky..objevilo se nové promo :-). Sice už jste ho určitě všichni viděli, ale i tak si ho sem musím dát. myslím že první díl bude velice zábavný a bude stát za to. Aspoň já v to velice doufám. :-)

Bones konečně na dvd

6. října 2011 v 19:19 | Bonespako
Konečně jsme se dočkali. Od 5. října je u nás k dostání 1. série Sběratelů Kostí. Lze ji kupit na Popronu - odkaz. Doufám jen, že na další série nebudeme muset tak dlouho čekat.