Listopad 2011

Šťasné a veselé 2

30. listopadu 2011 v 13:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
"Tak chlapáku..dobrou noc" usmál se Booth a šel dát dobrou noc svému synovi, který už ležel v posteli a čekal na něj.
"Táto…já to s Temperance myslím vážně..byl bych rád, kdyby byla moje druhá máma, ona je vážně moc hodná a milá a .."
"Nepokračuj Parkere..a už spi" dal mu pusu na tvář, zavřel dveře, ale Temperance mu nešla z hlavy. Pak šel spát i on. Celou noc se mu zdálo o Kůstce. Začal ji snad milovat?

Smrt na molu 15

29. listopadu 2011 v 20:37 | Sharya |  FF - Smrt na molu
"Ne Angelo, je to ne…..proboha, Angelo…to my nesmíš udělat, no tak lásko" začal prvně s masáží než došli doktoři, ti ho potom vyhodili, Hodgins skoro brečel, jeho láska umírala.

Šťasné a veselé

26. listopadu 2011 v 21:01 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Ahoj..dobrý večer všem. Dnes vám přináším novou povídku už je taková Vánoční. Nebo má vánoční název. Pokud všechno půjde jak má a já doufá, že ano. Poslední část této FF, kde bude prostě vánoční vyvrvholení se zde objeví nebo bych si přála aby se objevilo 24.prosince. Tedy přesně na Vánoce. Doufám že se vám bude povídka aspoň trochu líbit. Peji hezký zbytek večera. Usmívající se

Smrt na molu 14

23. listopadu 2011 v 20:37 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Ahoj..po dloouhééé době přidávám pokračování povídky Smrt na molu. Jsem si jistá že mě za tento konec asi zabijete, ale už je to tak napsané. Tak doufám že si to potom u vás vyžehlím tím že začnu přidávat new ff. Je to taková vánoční ff, původně tu měla být už minulý rok, ale jaksi jsem na ni pozapoměla.
Jinak touto částí povídka Smrt na molu nekončí a bude ještě pokračovat. Tak vám přeji hezký večer a já jdu dál dělat věci do školy zatím papa Usmívající se

8.serie? ....

20. listopadu 2011 v 21:30 | Sharya
Dobrý večer všem,
Tak tu máme jedu zajímavou informaci a to je ta že 8. serie Bones je více než pravděpodobná. Emily Deschanel a David Boreanaz už dříve podepsali smlouvy na další případnou serii Bones. ( Taky kdo by nepodepsal, jsou za to skvělé prachy, práce zajištěná tak kdo by nepodepsal Smějící se)
Každopádně i nyní podepsali smlouvu další herci. A těmi jsou Michaela Colin a TJ Thyne ( tito dva však původně měli učínkovat do 7. serie a pak konec. 7. serie měla být jejich poslední) naštěstí budou pokračovat i nadále a dále je doprovodí i Tamara Taylor a Jonathan Francis Daley.
8. serii si přeje i FOX. Každopádně pokud si Bones udrží sledovanost kterou momentálně mají ( ta se pohybuje okolo 9 milionů) což je úžasné tak to bude už skoro 100% .

Jak jsem už četla tak vy si přejete 8.serii. I já si ji docela přeji, ale bude zalážet ještě na tom jak se to bude vyvíjet během 7. serie, jelikož je 7. serie zkrácená tak 8. serie bude samozřejmě velmi dobrá, protože uvidíme jak Bootha a Tempy budou vychovávat svoji dceru ( možná syna...pokud to ještě nezmění..Tempy ještě nerodila, sice už říkala že čeká dceru ale nikdynevěř ultrazvuku Smějící se) Necháme se překvapit. Každopádně si myslím že je to velmi dobrá zpráva a že se nám bude dnes lépe spát a že je to prostě příjemná novinka.

Ráda bych věděla i vás názor a to nejen na tuto dobrou zprávu ale i na 3. díl 7 serie. Každopádně vám přeji dobrou noc a novou energii do dalšího školního týdne Usmívající se.

Váš názor na díl 7x01 a 02

13. listopadu 2011 v 21:13 | Sharya
Ahoj, dobrý večer všem.
Tak je za námi další díl Bones. A já bych velmi ráda věděla váš názor na tyto díly. Samozřejmě už jsem některé názory četla na vašich blog. Ale i přesto bych váš názor ráda znala znovu.
Já musím říct že z prvního dílu jsem byla nadšená. Konečně jsme slyšeli i od Brennanové že Bootha miluje a je to úžasné to slyšet zrovna od ní. Jako celý první díl se mi moc líbil. Úplně jsem se zamilovala do malého Michaela. Je to tak krásné děťatko. No úplně jsem mu propadla :-D taky já mám hrozně ráda malé děti. Jako sem zvykla na malé děti, protože doma mám 6 měsíčního bratránka a on je taky úplně úžasný.
Takže prvn díl velice povedený.

7x02 zatím ještě nevím jak bych ho ohodnotila. Jako nový stážista je zajimávý, je pěkný. Teda z hada jsem nebyla nadšená, fakt hady nemusím a bojím se jich. Ale jinak nevím no. Jako je pravda že je Brenn pořád stejná, ale v tomto díle mi přišla hrozně arogantní...je teda pravda že si to u mě na konci "vyžehlila" a myslím že i u Bootha :-D jak mu ukázala ten ultrazvuk. To byla pěkná scéna. Jako pěkná scéna byla i jak mluvila s nový stážistou skoro na konci, ale zatím pořád nemůžu říct že by se mi ten díl líbil na 100%. No ale jde o můj názor a o můj pohled, třeba když se na něj podívam ještě teď nebo zítra tak ten názor bude zase jiný.

A jaký je tedy váš názor? Jinak vám přeji velmi pěkný večer. :-) Vaše Sharya

E/D Film.román - Srdce ve větru 3.

9. listopadu 2011 v 20:40 | Sharya
Ahojky moje zlatíčka. Snad si ještě pamatujete tuto povídku. Už je to víc jak měsíc co tu tadle povídka byla. Já vím moje aktivita na blogu je příšerná, ale někdy je toho moc že už nestíhám další věci. Hlavně psát. A později...hlavně po Vánocích to bude asi ještě horší. Njn maturita nebude žádná sranda. Ale je pravda že ve psaní už pomalinku zase začínám a snad dokončím jednu povídku co nejdříve. Jinak doufám že si užijete další této povídky a že se vám bude aspon trochu líbit.

Alex však hned běžel na horu. Otevřel dveře do svého pokoje. Bella ležela na posteli. Bylo vidět že spala, byla hrozně zachumlaná a vypadalo to že má zimnici.
"Bello, Bello..to jsem já..Alex slyšíš mě?" začal na ni pomalu mluvit. Ona otevřela oči. Pak jen lehce kývla, ale najednou jako by ho přestala vnímat. Šáhl ji na čelo úplně ji hořelo. To vysvětlovalo tu zimnici.
"Nailsi…zavolej našeho doktora" podíval se na sluhu, ten jen přikývl a šel ho zavolat.
"Jsem tady Bello, jsem tady" byl u ní celou dobu. Držel ji ve svém náručí. Do půl hodiny přišel doktor. Prohlédl ji a dal ji silné prášky, které sníží horečku a taky ji uklidní.
"Doktore s čeho to může být?...proč se ji udělalo najednou tak hrozně zle?"
"Obávám se že seji zanítila rána a mohlo ji to způsobit otravu krve…pokud by se nezlepšila…radil bych abychom ji nechala odkvést do nemocnice"
"Jistě..doktore co jsou tady ty léky?" Nevěděl co ho to napadlo, ale vlezl Belle do kabelky.
Doktor si vzal obě lahvičky s léky.

Proste se musím vypsat

5. listopadu 2011 v 22:45 | Sharya
Dobrý večer všem. Hrozně se omlouvám, že to sem píšu, ale ja prostě musím. Dnes na Primě dávají film Marley & Me. Slíbila jsem si že se podívam jen kousek, že se podívám na veselé scény a prostě to přepnu. Když jsem na tom byla v kině tak jsem prostě brečela asi dvacet minut před koncem jsem začala plakat. To jsem ještě měla svoji labradorku. Bohužel letos v létě mi Bonninka umřela. Když jsem pak zjistila že se tento film bude vysílat, řekla jsem si že se na to prostě dívat nebudu. Ale pak jsem si řekla že se opravdu podívam jen ne veselé scény a připomenu si jaké to bylo když byla i naše Bonninka šťěně. Ale ted jsem to nevychytala a prostě jsem viděla jak i Marlex začal stárnout a pomalinku umírat. A mě se to zase vrátilo, vrátilo se mi jak jsem ztratila Bonninku.
Den před tím jsem se s ní ještě mazlila, hladila jsem ji a koukala se ji do těch jejich nádherných očí a druhý den hned jak jsem vstala tak jsem nikoho nemohla doma najít a po chvíli přišla máma a řekla mi, že už se Bonninka nemohla postavit na nohy a že museli zavolat veterináře, tak už v hlavě tušila co příjde, ale v srdci jsem si říkala že zase bude v pohodě, ale bohužel už nebyla. Umřela mi.
Už jsem ji neviděla a dodnes jsem prostě nenašla sílu ji dojít na hrobeček. Ja prostě když vidím velkého psa tak se mi chce brečet nebo se za ním jít pomazlit, ale prostě nemůžu. A teď jsem si tím filmem prostě ten konec připoměla a zase cítím takovou hroznou bolest z té ztráty, že se mi chce křičet a ty slzy nemůžu zastavit. Já vím sem pitomá, že jsem si to pustila, ale prostě jsem si chtěla připomenout jen ten začátek tu pubertu, ale prostě jsem se dostala až k jedné scéně, která to všechno odstartovala.
Bohužel velkého psa už asi mít nebudu. Protože Bonnie byla spíš babičky a dědy a ti už jsou "staří" a už by takového psa nezvládli. Já mám teda svého pejska doma. Yorkshira, ale to je zase taková osobnost že dobrovolně se pomazlit nepůjde. Ale jinak je to naše domácí zlatíčko. A nového psa by nesnesla.
Já se omlouvám, ale prostě jsem se musela z té bolesti částečně vypsat. Trochu to pomohlo a já doufám že ještě než napadne sníh tak se půjdu podívat na hrobeček naší Bonninky a že to brzo přebolí... Sice ta bolest tam bude vždy, ale nejdůležitější jsou přece vzpomínky ne? ty nám totiž nikdo nemůže vzít.


Sem tak natěšená

3. listopadu 2011 v 21:41 | Sharya
Pane bože.. O bože...už jen několik málo hodin a my všichni budeme mít v PC nový díl Bones. Já už se toho po všech obrázcích a po všech promech a ukázek a taky po dlouhé časové odmlce nemůžu dočkat. Myslím že nejsem jediná a doufám že mě Bones nezklamou.
Jinak se musím přiznat, že se na pátek těším i z jiného důvodu. Naše třída má Stužkovací večírek. Na ten se moc těším, jen mě děsí že ten čas zase nějak pokročil a už za pár měsíců budu maturovat. Chtělo by to zpomalovač času :-) :-D
Jinak vám přeji hezký večer a pak si určitě musíme popovídat o prvním dílu Bones :-) Tak zatím papa :-)