Prosinec 2011

Konec roku 2011 a začátek roku 2012

31. prosince 2011 v 23:45 | Sharya

Moji drazí a milovaní,
Je to neuvěřitelné, ale už za pár chvil skončí rok 2011 a přijde rok 2012. Nevím jak vám, ale mě utekl hrozně rychle. Mám pocit jako by to bylo včera co jsem si s rodinou připíjela na oslavu roku 2011. A najednou si už máme zase připíjet na rok 2012 ? To je prostě šílené. Ale je to tak. A dnes ráno jsem si uvědomila jak mi to bude hrozně rychle utíkat teď. Jak všichni asi víte, jsem v posledním ročníku střední školy a tedy čeká mě maturita. Začínám na začátku května, to tedy znamená že mám 4 měsíce na přípravu. No jo někdo si asi řekne 4 měsíce to je dost času, tak co ta holka vyšiluje. Ale není. Začínám si uvědomovat že je to zoufale málo času. Ale budu pevně věřit, že to zvládnu.
Když jsem u toho, je pravděpodobné že se blog na nějakou dobu pozastaví. Teď mám ještě čas, tak co budu moct dopsat tak dopíšu a povídky zveřejním. Se zbytek doufám že na mě počkáte po maturitě.
No ale teď jako jsme to udělala loni, bych ráda shrnula ten rok 2011. Asi nejspíš začneme těmi špatnými událostmi.
Největší smutná událost byla, když Japonsko v březnu tohoto roku zasáhlo zemětřesení o síle 9 stupňů Richterovi škály a následně jej zcela zdemolovala vlna tsunami. Japonsko se z této otřesné události vzpamatovává dodnes. Po pár měsících přichází ze světa další tragedie. V Červenci skoro celý svět žil norským hororem, kde extremista Breivig zabil na ostrově Utoya 77 lidí. To si asi většina lidí začalo říkat že už nikde není bezpečně a že lidé nemají ani kapku slitování. A lidé doufali že aspoň na chvíli všechno bude v pořádku. Bohužel nebylo. 7.září přichází další strašlivá zpráva, která šokuje a ochromí celý svět. 7. září se už navždy zapíše černě do dějin hokeje. Ano, jistě si všichni vzpomínáte, tohoto dne se krátce po stratu zřítilo letadlo s hokejisty ruského týmu Lokomotiva Jaroslavie. Mezi mrtvými hokejisty byli i naši mistři světa : Karel Rachůnek, Jan Marek a Josef Vašíček. Byla to strašná tragedie, kdy plakal celý národ a všichni doufali, modlili se a přáli si aby to byl jen sen, ze kterého se probudí a všechny hrůzy světa se nikdy nestali.
11. září. V tento den jsem si my společně s Amerikou připomněli teroristický útok na slavná dvojčata v NY. Bylo to deset let od této další tragické události.
No a poslední velice smutná událost tohoto roku. 18. prosince zemřel náš první český prezident Václav Havel. Od toho dne do 23. prosince se v TV nevysílalo nic jiného než vzpomínková pieta za Václava Havla. Bylo to velice smutné a když reportéři dělali ankety mezi lidmi, bylo vidět že měl miliony obdivovatelů.
A teď něco veselejšího.
V lednu naše "zlatá" Martina Sáblíková se už po třetí stává mistryní Evropy ve víceboji. A poté dokopla že nemá konkurenci a v únoru vyhrála závod ve světovém poháru. V dubnu se konala pohádková a královská svatba. A když říkám královská tak opravdu královská. Oženil se totiž princ William ( syn princezny Lady Diany) s Kate Middleton. Žil tím celý svět a následně celý svět žil našim panem prezidentem. Jak "krade" pero.
V červenci jsem zase mohli být hrdí že jsem Češi. Naše tenistka Petra Kvitová vyhrála Wimbledon. Stalo se tak že česko zvítězilo na této soutěži po 13 letech.
V září jsem se mohli radovat my bonesáci. Když jsem se dozvěděli že naše milovaná Emily Deschanel porodila miminko. Chlapečka Henryho.
A v listopadu že se odvysílala premiéra prvního dílu 7.serie Bones.
No a ještě jednou se vrátím k Petře Kvitové. Petra se stala "královnou" vyhrála anketu sportovec roku s nejvíce hlasy v historii a při Českém Slavíkovi, kam přišla vyhlásit vítěze ji povstalo a tleskalo celé divadlo.
Tak to bylo tak zhruba shrnutí co se stalo ve světě a u nás v roce 2011.
A teď co se týče blogu. Moje aktivita byla mizerná a nic moc se tu nedělo. Až na pár přidaných povídek.
Ale v novém roce to nebude o moc lepší, jak jsem již řekla čeká mě maturita, tak to bude těžší.
Ale ráda bych vám poděkovala za přízeň tomu blogu, chtěla bych poděkovat že sem chodíte, že máte zájem o povídky. To mě vždy těší.
Takže jelikož už zbývá jen krátká doba, tak vám přeji nejen za sebe ale i za tento blog ať ten nový rok správně přivítáte. Ať v tom roce 2012 se vám jenom daří, ať jste zdraví šťastní a pokud možno i zamilovaní. Užívejte si a prostě ať se vám vše splní. Ještě jednou děkuji.
Vaše Šárka ( Sharya)


E/D Film.román - Srdce ve větru 4.

27. prosince 2011 v 21:51 | Sharya
Tak po dlouhé době..pokračování této povídky.

Konečně se přiblížil víkend a Alex byl rád že zase bude moct být s Bellou a bude ji moct vzít na výlet. Byl pátek a na večer si Alexova mama vymyslela nějakou párty a tak začaly přípravy. Stěhovali se různé věci, jako zahradní nábytek, začali jezdit i jiní lidé, kteří měli pomáhat při večírku. Bella samozřejmě pomáhala taky, když se vracela z domu že zase něco vezme tak viděla Izabellu jak běžela do zahrady. Najednou se rozhodla že půjde za ní. Z terasy to viděla Alexova matka, Erika, Alexuv otec a sám Alex. Alexova máma samozřejmě chtěla zasahovat ale Alex ji zastavil a sledovali co se bude dít.

Šťasné a veselé 17

24. prosince 2011 v 10:30 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
A je tu slibovaný dáreček. Tato část je trochu delší, ale myslím že to asi vadit nebude ne? Tak doufám že se dáreček bude líbit a užijte si ho Usmívající se

Veselé Vánoce

24. prosince 2011 v 6:00 | Sharya
Tak a je to tu. Po roce opět přišly dny klidu a míru. Po roce přišly Vánoce. A já bych Vám chtěla z celého srdce popřát ty nejkrásnější Vánoce, jaké můžete jen mít. Přeji vám štěstí, zdraví, spoustu lásky, ať od Ježíška najdete pod stromečkem vše co jste si jen přáli.
Užívejte si vánoční pohodu, klid, přeji vám ať si v klidu vychutnáte vánoční cukroví, vánoční pohádky. Ale hlavně bych vám chtěla popřát abyste dnešní Šťedrý den, večer pod stromečkem byli v kruhu rodiny a v kruhu těch, které máte rádi.
A i já bych vám ráda dala malinkatý dárek. Je to záver povídky Šťastné a veselé a objeví se mezi 10 a 11 dopoledne.

Tak vám ještě jednou přeji ŠŤASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE. Usmívající se


Šťasné a veselé 16

23. prosince 2011 v 10:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Tato část je hrozně napsaná, chci se za ni omluvit, ale vznikla před týdnem, kdy jsem se pomalinku vrátila ke psaní. Takže je to "prvotina" po delší pauze. Takže doufám že mi to odpustíte a že se i tak vám bude trochu líbit no a zítra nás bude čekat vyvrcholení této povídky. Usmívající se

Šťasné a veselé 15

22. prosince 2011 v 15:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Booth si pročítal zprávu ohledně toho, jak se ta žena dobrovolně vzdá Sofinky. Pro Temperance to bude ten nejkrásnější dárek na světě a zvlášť když ji dostane na Vánoce.
"Tak co jste nám chtěli říct?" optala se Kůstka a napila se trochu kafe co si uvařila místo čaje, ale když se ho napila, tak ji chutnalo nějak divně. Odložila ho a dělala jako že je vše v pořádku.
"No na letošní večírek jedem na jednu horskou chatu, je tam už vše zařízené, akorát si ještě napište co tam budete chtít na jídlo, jako jídlo tam bude, ale něco extra pro vás" usmála se Camilla, každý to napsal. A Kůstka pak odešla, kafe vylila a udělala si čaj. Zřejmě ji kafe nechutná z těch nervů co prožívá kvůli Sofince.

Šťasné a veselé 14

22. prosince 2011 v 10:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Booth vyšel od šéfa a podíval se na mobil. Zjistil, že mu někdo volal a nechal zprávu. Poslechl si ji a když zjistil že je od Kůstky, tak byl překvapený, ale hned si ji poslechl a jakmile si ji doposlechl tak za ní jel. Zdálo se že je to naléhavé.

Šťasné a veselé 13

21. prosince 2011 v 14:36 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Booth se probudil jako první. Našel vedle sebe spát Temperance. Potichu vstal a šel nachystat snídani. V lednici nic neměla a tak šel do obchodu, který byl jen pár metrů od jejího bytu. Nakoupil a vrátil se zpátky. Ještě spala, nachystal snídani a chtěl ji ju odnést do postele, ale zazvonil mu telefon a tak ho šel zvednout. Šel si ho vyřídit do koupelny. Temperance se probudila a rukou prošmátrala druhou půlku postele. Booth tam nebyl, myslela si že ji jen využil a odešel. Odešla do kuchyně kde byla snídaně. A on zrovna šel z koupelny-

Šťasné a veselé 12

20. prosince 2011 v 15:23 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Ahojky...dnes další pokračování, hrozně chci poděkovat za vaše komentáře, jsem ráda že se vám tato FF líbí. A doufám že se vám bude líbit i další část Usmívající se

Šťasné a veselé 11

19. prosince 2011 v 16:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
I dnes dvě části. Usmívající se A dnes nastene menší obrat v životě ženy, která si adoptovala Sofinku, tak snad se bude líbit. Usmívající se

Šťasné a veselé 10

19. prosince 2011 v 10:54 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Další den to bylo stejné..nikomu neotevírala a s nikým nechtěla mluvit. Chtěla být sama se svým žalem.
Našla číslo na tu ženu u které teď byla Sofie, rozhodla že to číslo vytočí. Zrovna to zvedla ta žena a snažila se uklidnit plačící holčičku.

Šťasné a veselé 9

18. prosince 2011 v 16:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
A slíbená druhá část. I když je tato část trochu smutnější, tak doufám, že i tak se vám bude další část líbit. Usmívající se

Šťasné a veselé 8

18. prosince 2011 v 8:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Ahojky...chtěla bych Vám poděkovat za vaše hlasy pro moji třídu. Dnes opět pokračování povídky Šťatsné a veselé a dnes se tu objeví dvě části. Jedna teď a druhá tak kolem 16:00. Doufám že se vám budou bě líbit. Usmívající se

prosím o zapojení a pomoc

16. prosince 2011 v 12:24 | Sharya
Ahoj všichni...chtěla bych vás poprosit jestli byste mohli naší třídě trochu pomoct. Jedná se o to že se naše třída zapojila do soutěže maturanti mají talent. Tak jsme vás chtěla poprosit o like. Tak pokud byste mohli a máte Facebook tak prosím hlasujte za moji třídu. Pokud bude možnost pošleteto i dál. Čím vís like tím líp pro nás. Soutěžíme o maturitní večírek bud v hodnote 50,000,- nebo ještě nějaká částka ale to ted nevím přesně.

Jinak jsme SŠ Informatiky a spojů Brno. jen si nás najděte a dejte k tomu videu like. ( nedávat pres youtube). Děkuju moc, určitě nám pomůže. Jinak pokud se podívete na video tak to je moje spoluzacka a s to se budeme po vanocich vsichni ucit :-D

http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/soutez.maturanti

Jinak moc děkuju :-*

Smrt na molu 16

15. prosince 2011 v 13:00 | Sharya |  FF - Smrt na molu
O dva později bylo do laborky dovezeno tělo Angely Montenegrové.
Bylo zabaleno v černém pytli. Otevřeli se dveře do laborky, tam byl docela klid, nikdy se zatím ještě nestihl vzpamatovat z toho že jim umřel člověk, kterého měli všichni rádi, který nevytvářel konflikty, pořád se smál a pořád tu pro někoho byl aby mu poradil. Teď byl ten člověk pryč a už se nikdy nevrátí. Všichni koukali na to jak dva muži vezou černý pytel a všichni věděli kdo v tom pytli je.

Šťasné a veselé 7

14. prosince 2011 v 13:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
"prosím Vás, jak to že jste mohla žít s dětmi v něčem takovém?"ša
"Manžel mě opustil a já neměla peníze, mám jen základní vzdělání a s tím už mě nevezmou ani na prodavačku" řekla tak chladně, jako by ji vůbec nebylo líto že dětem zničila živit.
"Mohla jste to alespoň zkusit, místo toho jste všechny socialní dávky utrácela skoro jen za alkohol, staršího jste posílala aby vám vyžebral peníze a …"

Šťasné a veselé 6

13. prosince 2011 v 13:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
"Cože?" vyjekli všichni najednou. Nemohli uvěřit tomu co právě slyšeli od Bootha.
"Ano ona se stará o malinkou holčičku, ale měli byste ji vidět, Temperance je úplně úžasná a vsadím se že tak do hodiny ji máme tady aby se vám mohla s holčičkou pochlubit." Usmál se Booth a byl na Tempy pyšný, což všichni hned pochopili, jen tomu ještě nevěřili.

Šťasné a veselé 5

12. prosince 2011 v 20:32 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Sofinka se budila skoro každé dvě a půl hodiny, ale Tempy byla skvělá. Bylo to jako by v sobě měla její budík, jako by alarm, který ji vzbudí vždy deset minut před tím než začne plakat. Vždy ji přebalila, nakrmila a pak znovu uspávala, začínalo se ji to líbit jak se může starat o tu maličkou. Vždycky ji tak něžně zpívala. Sofinka se na ni dívala jako by ji rozuměla, občas se usmála a natahovala ručičky k Tempy. Tempy ji pak dala nový dudlík co ji koupila a zase ji položila do postýlky.

Šťasné a veselé 4

7. prosince 2011 v 20:32 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Ahojky, všem se omlouvám, ale ve škole je toho čím dál tím víc. Teď si všichni vzpomněli že bude za chvíli konec prosince a pololetí a nemají dost známek učitelé. Tak furt něco píšeme. Každopádně dnes přináším další část povídky a uvidíte jak to s miminkem dopadlo. Usmívající se

Šťasné a veselé 3

1. prosince 2011 v 12:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Došla do místnosti, která byla věnována na památku agentům, kteří zahynuli ve službě. Bylo jich tam asi sto a Booth mohl už tolikrát patřit mezi ně ani nechtěla počítat kolikrát to vlastně bylo. Uvědomila si že tam mohla viset jeho fotka. Sedla si na mramorovou lavičku co tam byla a jen se dívala na tu zeď. Booth se vrátil dolů ale Kůstka dole nebyla.