E/D Film.román - Srdce ve větru 4.

27. prosince 2011 v 21:51 | Sharya
Tak po dlouhé době..pokračování této povídky.

Konečně se přiblížil víkend a Alex byl rád že zase bude moct být s Bellou a bude ji moct vzít na výlet. Byl pátek a na večer si Alexova mama vymyslela nějakou párty a tak začaly přípravy. Stěhovali se různé věci, jako zahradní nábytek, začali jezdit i jiní lidé, kteří měli pomáhat při večírku. Bella samozřejmě pomáhala taky, když se vracela z domu že zase něco vezme tak viděla Izabellu jak běžela do zahrady. Najednou se rozhodla že půjde za ní. Z terasy to viděla Alexova matka, Erika, Alexuv otec a sám Alex. Alexova máma samozřejmě chtěla zasahovat ale Alex ji zastavil a sledovali co se bude dít.

Bella doběhla za Isabellou, která běhala kolem stromu z kterého padaly listy a o kousek dál padaly lístky od květin, protože byl vítr.
Bella najednou Izz chytla a otočila ji směrem k sobě. Ta se na ni lehce vyplašeně podívala. A Bella ji začala něco ukazovat. Izz samozřejmě nevěděla o co jde.
"Co je…co to děláš? " vyjekla na ni. Bella ji utěšila a začala ji znovu a pomalu znakovat.
"Já jsem Bella a toto je znak pro Bellu" dělala to hodně pomalu aby to Izz pochopila. Pak Bella ukázala na Izz aby ji řekla jak se jmenuje. A když ji to řekla tak ji znovu zastavila a ukázala ji ve značkovce její jméno a znak pro Isabellu. A malá se začala smát. Najednou jako by se v Isabele něco pohnulo a ona se tužila učit. Začala se smát. Všichni co to pozorovali z terasy tak tomu nemohli uvěřit. Bella to dokázala. I když byla Alexova máma ráda, že se vnučka směje i tak pořád neměla Bellu ráda.
Malá Izz se najednou na všechno začala ptát a Bella ji to znakovala. Pak ji přece jen napsala na papír jestli se má chuť učit a když Izz přikývla tak z toho měla radost. Ale podmínka byla že ji bude učit ona. Bella souhlasila.
Erika běžela za svoji dcerou na zahradu a pak šel i Alex. Erika byla šťastná, že viděla po dlouhé době zase svoji dceru se smát.
"Bello, jak jsi to dokázala?" podívala se na Bellu a oni si neuvědomila že ji tyká.
"Nevím…prostě jsem za ní šla…Izabella se má chuť učit a pokud by vám to nevadilo tak bych ji učila…"
"Klidně…klidně já nejsem proti…od teď jsi její učitelka" mrkla na ni a šla obejmout svoji dceru.
"Blahopřeju Bello, už dlouho jsme neviděl svoji neteř tak šťastnou…" mile se na ni Alex usmál a Bella byla také ráda. "Mimochodem, nemůžu si uvědomit jestli máš nějaké šaty na dnešní večer"
"Nemám…já přece budu obsluhovat"
"Ne nebudeš…nebudeš obsluhovat, tak tím pádem jedeme vybrat šaty" už ji chtěl táhnout za ruku ale Bella se trochu zdráhala.
"Alexi ne..to nejde..to prostě nejde..nevím jestli je to dobrý nápad"
"Jde..a je to dobrý nápad…já tě tam chci mít..prosím" podíval se na ni a oan pak tedy jen přikývla a do půl hodiny už ji jeli vybírat nové šaty.
************************************************************************
"Tak jo všem moc děkuji a to pro dnešek stačí…zítra natočíme akorát večerní scénu takže máte skoro půl den volna..užijte si ho" křikl Flatcher a natáčení skončilo.
"Tak co nezajdeme si na kávu a nebo si chceš odpočinout?" otočil se David na Emily, ta se jen usmála a zavrtěla hlavou že odpočívat nepotřebuje.
Odešli do hotelu převlékli se a odešli se spolu projít po hlavním městě. Nebo aspoň po části. Pak si zasedli do jedné kavárny…blízko nějaké okrasné zahrady. Objednali si kávu a něco na jídlo..oba měli docela hlad.
Smáli se spolu, házeli po sobě různé pohledy, ale oba věděli že to jsou jiné pohledy..nebo spíš známé pohledy…a občasné dotyky…ani jednomu to nevadilo…pak odešli do té zahrady a drželi se spolu za ruku. Obou to bylo velice příjemný. V zahradě si to užili, byl tam klid a bylo tam hezké. Občas je zastavil nějaký fanoušek a chtěl po nich autogram a nebo se s nimi vyfotit. Oba fanouškům udělali radost a rádi se s nimi fotili a podepisovali. A i oni sami se fotili navzájem…nejvíc fotek měl ale David. Fotil Emily skoro pořád a fotil i tehdy když se mu nedívala do objektivu. Miloval když byla zamyšlená a nebo když si něco o květinách četla, nebo když si čichla k té květině tak to pro Davidova byly krásné okamžiky.
"Díky že jsi mě sem vzal" poděkovala mukdyž vycházeli ze zahrady a chystali se zase zpátky do hotelu.
"Není zač…nechceš jít dnes na večeři?"
"Promiň…už jsem se domluvila s Tamarou…za tři dny odjíždí a dneska na sebe máme čas, chceme si popovídat"
"Nevadí…tak snad mi nedáš kopačky na zítřejší oběd a nebo to už taky něco máš?"
"Zatím ne" zavrtěla hlavou a do půl hodiny došli do hotelu. Pak se rozloučili a zapadli do svých pokojů. Emily si přeci jen na chvíli lehla a pak se trochu upravila na večeři s Tamarou.
David si pak vzal svůj notebook a připojil k němu foťák aby mohl stáhnout fotky které nafotil. Bylo jich kolem šedesáti a možná i víc. Když se na ni díval musel se usmát. Zamiloval se do ni. Znovu se do ní zamiloval a miloval ji snad víc než když natáčeli Bones a on byl se svoji ženou. Tedy teď už s bývalou ženou.
Tamara a Emily se sešli na recepci a pak se nechali odvést do nějaké restaurace. Začali si spolu povídat, vzpomínali a byly rády že se vidí. Najednou Tamara nahodila řeč o Davidovi.
"Emily co ty a David, jak se vám spolu pracuje?"
"Moc dobře, jako vždycky…jsem ráda že mi ta role byla nabídnuta"
"To je fajn a co váš vztah?"
"Jak co náš vztah? Je pořád stejný"
"Stejně kamarádsky?!" podívala se na ni s lehkým udivením a Emily jen přikývla.
"No jistě jaký jiný Tamaro" podívala se na ni a napíchla si pár těstovin.
"Emily…my obě víme že váš vztah už dávno není přátelský, já vás dnes viděla…jak jste seděli v té kavarně…byla jsem blízko od vás..drželi jste se za ruce, dotýkali jste se a měli jste jako by ty zamilované pohledy…a pak ještě v té zahradě…tam jsme vás taky viděla…neříkje mi že pro tebe David nic neznamená" podívala se na ni a pak se podívala okolo zda to někdo neslyšel. Naštěstí seděli dost daleko od lidí a měli klid. Emily svěsila hlavu a chvíli si hrála se skleničkou vína a dívala se na její obsah.
"Em" promluvila na ni Tamara. " Em vy dva jste už dávno překročili hranici přátelství"
"Asi máš pravdu" vydechla " je mi s ním dobře, můžeme se spolu smát, dělal si o mě starosti když jsem byla nemocná, staral se o mě, byl se mnou v nemocnici a nechtěl mě opustit, ale já nevím zda si to můžeme dovolit"
"Můžete..Emily vy si to můžete dovolit…věř mi" Em se jen koukla na Tamaru a ta přikývla jako by zpečetila svoje slova.
David si zase prohlížel fotky které pořídil, pak se zahleděl na jednu, de ji to ohromě slušelo a dal si ji jako pozadí.
Emily se vrátila až hodně pozdě a tak hned zapadla do koupelny a hned na to do postele. Ale nemohla moc spát. Nakonec si vytáhla foťák a dívala se na svoje fotky které nafotila s Davidem…na jedné mu to moc slušelo a když se tak na něj dívala začala přemýšlet o slovech Tamary. Měla pravdu asi se do něj zamilovala, pak foťák vypla a nakonec usnula.
Další den ráno David uvažoval zda by měl jít za Emily, že by zašli na snídani, ale pak od toho upustil, protože nevěděl kdy se Emily vrátila.A tak šel na snídani sám. Emily se však už byla vzhůru a když vešla do hotolevé jídelny tak ho viděla že je až někde úplně vzadu otočený zády k ní. Vzala si zatím skleničku s džusem a šla k němu.
"Dobré ráno…smím si přisednout?" ozvala se a David se otočil a byl rád že ji vidí. "No jistě…dobré ráno, tak jaká byla dámská jízda?"
"byla dobrá" mrkl na něj. Pak se tam objevila obsluha a nabídla Emily kávu ta přijala a pak si šla pro snídani.
"Tak co půjdeme dnes spolu na oběd?"
"Už včera jsme ti říkala že nic nemám, tak že půjdu velmi ráda"
"Fajn" přikývl David byl rád…měl pro ni překvapení. A doufal že by se ji mohlo líbit.
Dohodli se že se sejdou o půl dvanácté před hotelem. David ji pak naložil do vypujčeného auta a mohli vyrazit.
"Kam vůbec půjdeme?" optala se ho.
"Neboj uvidíš" mrkl na ni. Chtěl ji něčím překvapit. Už jeli skoro půl hodiny a Emily byla hrozně zvědavá, najednou David sjel ze silnice a dojeli do takového menšího přístavku.
"Tak pojď" vzal ji za ruku a odešeli k připravenému parníčku.
"Co to je Davide?" podívala se na něj překvapeně.
"Oběd na řece Byskeälven..s vyhlídkou na krajinu a podobně"
Emiyl z toho měla hroznou radost. Šli se usadit na horní palubu. David najal asi čtyři lidi, kteří by je mohli obsluhovat.
Nechal Emily připravit její oblíbená jídla a také tam nechal dát velmi dobré víno.
Během jídla se kochali krajinou a užívali si společné chvíle.
"Díky…je to krásné překvapení a úžasný oběd"
"Já jsem moc rád že se ti to líbí…a jak se těšíš na natáčení?"
"moc…těším se moc" mrkla na něj a pak už se o práci nebavili. Zpět do hotelu se vrátili až okolo páté hodiny a pak měli hodinu na to aby přijeli na natáčení..
Emily se šla líčit a kadeřník ji dělal vlasy. Měli natáčet tu scénu kde se koná párty.
  • * * * * * * * * * * *********************************************** * * * *
Večeře a takhle ta oslava už začala, hosti už všichni přijeli a už se bavili. Alex čekal na Bellu pod schodama než konečně vyjde ven…když ji to nějak trvalo tak šel do jejího pokoje, samozřejmě nezapomněl zaklepat.
"Dále" ozvalo se Alex vešel a když ji uviděl tak nevěděl co má říct. Byla nádherná.
Vlasy měla krásně sčesané do drdolu a dva prameny měla navlněné a měla je u obličeje.
Na sobě měla úzké tmavomodré šaty bez ramínek. Alexovi přidala nádherná.
"Jsi krásná Bello, ale něco málo tomu chybí" usmál se podal ji pouzdro.
"Alexi" podívala se na něj lehce vyděšeně, ale otevřela ho a zatajil se ji dech. Byl tam stříbrný řetízek s malou růžičkou a náramek kde také byla růžička. "Alexi toto já nemůžu"
"Můžeš je to dárek já ti chtěl udělat radost" pak ji řetízek připl a chystal se s ní odejít.
"Alexi co když mě někdo pozná..co když tam bude někdo komu jsme dělala společnici"
"Neboj se a aji kdyby tak se nic neděje" podpořil ji a pak konečně šli dolů. Někteří se s Bellou bavili a byli překvapeni že má Alex novou přítelkyni…všichni si pamatovali Larisu.
Najednou začali hrát krásnou a pomalou píseň a toho Alex využil. Mezi tím ale i Bellu pozoroval jeden muž. Alex šel k Belle, která byla někde v rohu.
"Bello…smím prosit?" ona se usmála, něco ji trápilo. Došli spolu na parket a začali spolu tančit. "Bello co se děje?"
"Je tu jeden muž, které mu jsem dělala společnici" zašeptala mu. On si ji k sobě víc přitáhl spíš ji objímal, ale nepřestávali tancovat.
"Emo..můžu s tebou mluvit" přešel k ní jeden z jejich známých.
"Ale jistě Johne..co se děje?"
"No vidíš tu slečnu co tancuje s tvým synem? Tak Alex si ji objednal nebo co?"
"ne proč by si ji měl objednávat?"
"No protože je to společnice…já si ji taky jednou objednal…teda odmítla jít se mnou do postele, ale jen jsem ti chtěl říct že je to společnice" obeznámil ji John a Emě se teď Bella začala hnusit víc než kdy před tím.
"Bello..musím s tebou mluvit" zašeptal ji Alex a odvedl ji do jeho pokoje
"co se děje?" podívala se na něj. On se jen usmál a pohladil ji po tváři.
"Bello..já ti musím říct..musím ti říct že tě miluju"
"Alexi..Alexi..já..já " zakoktala se.
"Bello..koukni se na mě..koukni to jsem já…já po tobě hrozně dlouho toužím…jsme takový blázen co tě má v hlavě…víš zamiloval jsem se do tebe jakmile jsem tě uviděl, jakmile jsem tě poprvé držel v náručí na té silnici…Bello já pravdu o tobě znám a nevadí mi nic z tvé minulosti..když nejsem s tebou tak se těším na dobu kdy tě zase uvidím, kdy zase uvidím tvé oči a tvůj krásný úsměv..a teď tu před tebou stojím a chci ti říct. Že jsem blázen co tě v hlavě má, mám tě rád Bello..miluju tě…znám pravdu a srdce svoje prodávám a dávám ho tobě"
"Alexi..Alexi" chtěla něco říct ale něž mohla tak ji Alex začal líbat. Bella se od něj na chvíli odtáhla a Alex měl pocit že se zblázní a umře. Odmítla ho.
"Alexi…já vím že je to špatné, ale já ti věřím a tvé srdce si ráda vezmu…taky tě miluju..a těším se na dobu kdy se vrátíš…ty jsi první člověk, který mě bere takovou jaká jsem i s mými chybami a to se mi ještě nestalo…jsem s tebou šťastná…miluju tě" začala se smát a Alex taky..přešel znovu k ní a přitáhl si ji nejvíc na sebe. Objímal ji, hladil ji po vlasech. Líbal ji na čelo, na oční víčka, líbal ji a líbal ji na krku. Hladil ji a užíval si její blízkosti. Pak ji začal pomalu svlíkat a ona jeho taky. Na večírek dole si nevzpomněli.
Tu noc prožili spolu. Milovali se celou noc…tolik se potřebovali, tolik se spolu chtěli milovat. Tolik toužili po blízkosti toho druhého.
A když šli všichni ostatní kolem pokoje Alexe a slyšeli co se tam děje, tak třeba Eriku to potěšilo, Alexova otce taky ale Emu Alexovu matku vůbec ne. Raději šla do svého pokoje aby to nemusela slyšet a vnímat.
Alex a Bella si dokazovali jak moc se milují. A když třeba Bella usnula, tak Alex zůstal vzhůru, sledoval ji. Byla nádherná a pak mu začalo být jasné že jeho matka bude tento vztah bojkotovat, bude proti němu ale on se nedá. Bude za vztah s Bellou bojovat a bude se ji vždy snažit chránit. Nenechá si Bellu utéct. Prostě nenechá.
Alex se vzbudil jako první…citím že mu něco leží na hrudi. Podíval se a byla to Bella. Posumál se, opatrně ji položil do peřin a šel dolů do kuchyně, kde už se připravovala snídaně.
"Dobré ráno pane" pozdravila ho Amparo.
"Dobré ráno, Amparo prosí…můžete mi dát snídani na tác a zároveň i pro Bellu"
"Jistě velmi ráda" mrkla na něj. Snídaně byla do pěti minut. Alex si vzal tác a odešel do pokoje. Snídani položil na stolek. A pak se podíval na postel. Ta byla rozházená, prostěradlo zmačkané vše možné, ale nejvíc ho potěšil pohled na spící Bellu. Přešel k ní ze zadu. Objal ji kolem pasu a začal ji líbat ze zadu na ramena a na záda.
Bella začala cítit něco příjemného, otevřela oči a otočila se na Alexe. Jakmile ho viděla tak se ji na tváři vykouzlil, krásný úsměv.
"Dobré ráno Alexi"
"Dobré ráno lásko" políbil ji. Bella se dostala pod jeho tělo a on si na ni lehl. Začali se spolu velice vášnivě líbat.
"Miluji tě Bello" šeptal ji mezi polibky. Bella se od něj odtáhla, pak se usmála a začala ho líbat. To Alexovi stačilo jako důkaz toho že ho taky miluje.
"Můžeš mi něco slíbit?" podívala se na něj.
"Jistě..o co jde"
"že mě nikdy neopustíš…nechci bez tebe žít" Alex se musel jen usmát.
"Jistě…nikdy tě neopustím..nikdy" zašeptal ji do ucha. "Pojď nasnídáme se" Bella se zabalila do deky a šli se společně nasnídat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama