Šťasné a veselé 14

22. prosince 2011 v 10:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Booth vyšel od šéfa a podíval se na mobil. Zjistil, že mu někdo volal a nechal zprávu. Poslechl si ji a když zjistil že je od Kůstky, tak byl překvapený, ale hned si ji poslechl a jakmile si ji doposlechl tak za ní jel. Zdálo se že je to naléhavé.

Kůstka seděla v kanceláři a dělala papíry k jedné kostře, potřebovala se trochu rozptýlit. Po chvíli slyšela ťukání na dveře a byl to Booth, usmála se a byla ráda že ho vidí.
"Ale, ale neříkej mi že se ti po mě už zastesklo"usmál se na ni a přešel k ní blíž a chtěl ji políbit, ale Kůstka uhnula, šla ke dveřím, zavřela je, spustila žaluzie a pak teprve mohla Bootha políbit.
"No tak smutno mi bylo, ale jen tak trochu a navíc já ti musím něco říct"
"Poslouchám tě, v telefonu si zněla velice vážně a trochu polekaně"
"Musím ti něco říct, objevil se tady jeden můj dávný ex přítel David, odjel a stejně jako Sully tak i on mi tenkrát nabízel nějakou cestu, ale já ho odmítla. On se vrátil a náhodou jsme se potkali a já jelikož jsem byla ještě smutná z toho že jsme museli dát Sofinku pryč, tak jsem si zašli na panáka a já to trochu přehnala a vyspala jsem se s ním"
"No dobře, ale v čem je problém?"
"Bylo to předevčírem nebo asi předpředevčírem, ale když jsme se vzbudila tak jsem mu řekla ať vypadne a ať na to zapomene, ale on mě dneska ráno potkal a říkal že za tebou půjde a řekne ti jaká jsme děvka, s jakou děvkou sis to začal a že tě určitě zítra vystřídám což není pravda, já jen chtěla abys to věděl ode mě, ale že to nic nebylo a že jsem ráda že jsem spolu"
"Dobře, jsem rád že jsi mi to řekla a nebuď smutná, vždyť přece o nic nejde"
"Ale jde..jde o všechno…všechno co jsme měli, co jsme si budovali za těch pět let tak najednou jsem dali na jednu kartu a tu jsme dali do loterie a já měla strach aby se nám to tak brzo nerozpadlo"
"Neboj se" políbil ji a chtěl se od ní po chvíli odtáhnout, ale to zase nechtěla dovolit Tempy, chtěla si užívat každého polibku, který patří jen a jen ji.
"Počkej..copak se nebojíš že ti sem někdo může vletět?" podíval se na ni zmateně Booth. Kůstka se jen usmála a zlezla z Bothova klína. Booth pak dostal další hovor a byl od Cullen a že se musí vrátit ihned zpět, že mu musí něco důležitého říct. Rozloučil se s Kůstkou a odjel.
"Proč jsi měla zatažené žaluzie, když tu byl Booth, ty s ním něco máš že jo?" jela po ní Angel.
"Jo mám skvělej sex, kterej byl naprosto úžasném a určitě jsi takový s Hodginsem neměla a mít nebudeš, protože já mám toho nejlepšího borce v posteli" pomyslela si Brenn, ale na hlas jí to ještě říct nechtěla.
"Ne nemám s ním nic, ale potřebovala jsem kolem sebe naprosto klid a chtěla jsem mít jistotu že nás nikdo sledovat nebude, protože jsem potřebovala obejmout atd. …" opověděla ji, nevěděla jestli to bylo věrohodné, ale Angela jen pokynula hlavou a dala ji složku s případy, pak si všimla té fotky kde byla Sofinka.
"Jé ty tady máš tu krásnou kočičku, jak se vůbec má?"
"To já nevím ale snad dobře….říkala jsem si že bych za ní zajela, ale pak jsme si říkala že by to pro mě bylo znovu těžké ji opustit a nevzít si ji sebou domů a prostě…Angelo, Sofinka je bohužel pryč tak..to je jedno" řekla a někam odešla. Šla se projít po zahradě.
"Pane přál jste si se mnou mluvit?" vešel do kanceláře Cullena Booth.
"Ano, ráno jsme vám zapomněl říct něco důležitého, ale to co vám teď řeknu, tak bych byl rád kdyby jste to neříkal doktorce Brennanové"
"Dobře nic ji nepovím o co jde?"
"budoucí adoptivní matka té maličké holčičky Sofinky se rozhodala že se ji vzdá a nechá ji předat do rukou Temperance Brenanové, sociální pracovníci na to dělají, Sofinka by mohla být předána doktorce na Vánoce…slibte že ji to neřeknete"
"Slibuju, ale proč se proto ta žena rozhodla?"…vždyť když jsme ji Sofinku předávali tak byla celá štěstím bez sebe, že ji konečně dostala"
"Boothe, raději si přečtěte tuto zprávu a tam je všechno, proč se Sofinky vzdává atd.." opověděl Cullen a podal mu složku a Booth mohl odejít. Mezi tím Camilla a Hodgins vešli do kanceláře Angeli, kde byla i Brennanová a společně pili čaj i s Wandellem aby jim oznámili kde se letos bude konat jejich vánoční večírek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 PawlušQa PawlušQa | 22. prosince 2011 v 10:37 | Reagovat

Jůů... To je moc hezke, Soffcu ji zabali pod stromecek :-) uz se tesim na dalsi cast ;-)

2 bones1 bones1 | Web | 22. prosince 2011 v 12:05 | Reagovat

jeeej strašne sa teším je to zlatučké..a B&B ááách ako ja milujem tie scénky normálne si ich predstavujem...výborná poviedka!

3 Mrs. Karamelka Mrs. Karamelka | Web | 22. prosince 2011 v 13:27 | Reagovat

Kůstka dostane ten nejkrásnější dárek :-) jsem celkem ráda, že mu to řekla a jsem moc ráda, že na to zareagoval takto :-) už se těším na další část :-)

4 BiBi BiBi | Web | 22. prosince 2011 v 13:31 | Reagovat

ouuu :-) tešim tešííím :-) dúfam, že Sofi dostnú :-) takže večer ? ďaľšia časť, žee ? :-D

5 sharya sharya | Web | 22. prosince 2011 v 13:46 | Reagovat

děkuji za pochavaly moc mě to těší :-) a ano dnes v 16:00 ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama