Šťasné a veselé 15

22. prosince 2011 v 15:00 | Sharya |  FF- Šťastné a veselé
Booth si pročítal zprávu ohledně toho, jak se ta žena dobrovolně vzdá Sofinky. Pro Temperance to bude ten nejkrásnější dárek na světě a zvlášť když ji dostane na Vánoce.
"Tak co jste nám chtěli říct?" optala se Kůstka a napila se trochu kafe co si uvařila místo čaje, ale když se ho napila, tak ji chutnalo nějak divně. Odložila ho a dělala jako že je vše v pořádku.
"No na letošní večírek jedem na jednu horskou chatu, je tam už vše zařízené, akorát si ještě napište co tam budete chtít na jídlo, jako jídlo tam bude, ale něco extra pro vás" usmála se Camilla, každý to napsal. A Kůstka pak odešla, kafe vylila a udělala si čaj. Zřejmě ji kafe nechutná z těch nervů co prožívá kvůli Sofince.


"A Booth tam půjde taky?" optala se Camilly, která se tam objevila. No uvidíme, záleží jestli ho přemluvíte. Nevím zda se mu bude chtít trávit vánoční večírek mezi vědátory nebo mezi svými agenty.
"Já ho přemluvím, byla bych ráda kdyby tam byl..omluvte mě..jdu ho teda přemluvit" usmála se a odešla.
Jela rovnou na F.B.I, když už byla u auta, tak se ji udělalo, zle. Musela se chytnout kliky od auta. Zatřepala hlavou a nastoupila do auta a napila se vody. Musela se trochu vydýchat, opřela se o sedadlo a na pár vteřin zavřela oči. Vyrušilo ji až zaklepání na okýnko. Lekla se a zjistila že to Camilla.
Stáhla okýnko a trochu se na ni usmála.
"Doktorko Brennanová, jste v pořádku? Já myslela že už jste odjela" podívala se na ni s ustaraným výrazem.
"Ne jen jsem na pár vteřin zavřela oči" oplatila ji úsměv, necítila se moc dobře, tak se alespoň snažila aby to bylo věrohodné.
"No pár vteřin to nebylo Temperance…původně už jsi měla být u Bootha, pravděpodobně si v autě zavřela oči tak na půl hodiny" podívala se na ni znovu ustaraně.
"jejda..to jsem ani nečekala, no je to možný..je pravda..na pár vteřin se mi udělalo blbě a tak jsme asi usnula…díky za probuzení"
"Není zač…nechcete raději odvést?"
"ne už jsem v pořádku…už je to dobré" řekla, ještě poděkovala, zatáhla okýnko, nastartovala a odjela.
Těsně před křižovatkou, kousek před F.B.I se ji udělalo znovu špatně.
"Ne teď nemůžu..co se to s tebou děje Brennanová?" optala se sama sebe, konečně naskočila zelená a mohla jet dál. Konečně byla v garážích u F.B.I., byla Boothovi vděčná že ji zajistil jedno parkovací místo, kdyby tam náhodou jela svým autem. Vystoupila z auta a šla za Boothem.
Vstoupila do jeho kanceláře, zrovna stál u okna a pil kávu nebo čaj to neviděla, jen viděla jak se z toho kouří.
"ahoj" pozdravila ho a hezky se na něj usmála, on odložil hrnek s nápojem a šel k ní a udělal dobře, Kůstce se znovu začala motat hlava a padla mu do náruče, on ji tak tak zachytil.
"hej..hej Kůstko..co je ti?" optal se a měl strach.
"Nic se neděje..to je v pohodě..jen si asi potřebuju sednout a jen se mi zamotala hlava"
"Doufám že jsi přijela taxíkem" podíval se na ni starostlivě ale z jejího pohledu poznal že ne. Nebude ji nadávat, stejně by to nemělo cenu.
"Víš co dojdu ti proč čaj…hezky tu počkej a tady máš vodu" podal ji skleničku s vodou a odešel ji do kuchyňky dělat čaj.
Kůstka seděla v pohodlném křesle, měla zavřené oči, po chvíli ucítila vůni ovocného čaje. Začala se usmívat a otevřela oči. Seeley ji podal hrníček s čajem a ona se trochu napila.
"opři se..trochu tě namasíruju" usmál se, sundal Kůstka kabát, začal ji prvně masírovat spánky a pak ramena. Kůstce to bylo hrozně příjemné.
"A proč jsi vlastně přijela, neříkej mi že se ti po mě stýskalo"
"Co když řeknu, že jo? A taky jsem přijela abych ti dala toto..je to něco jako pozvánka na náš vánoční večírek a byla bych hrozně ráda, kdybys přijel..kdybys byl s námi..já vím že s vědcema je to jiný než s tvýma kolegama, ale byla bych moc ráda, kdybych tě tam měla" podívala se na něj. On ji přestal masírovat lehce ji políbil.
"Přijdu rád..taky bych tě tam rád měl" usmál se na ni a pak se objali. Najednou si Kůstka všimla složky, která patřila k Sofinčině případu.
"Proč tu máš složku Sofinky?" podívala se na něj vyplašeně.
"Ale to nic..to je v pohodě…všechno je v pořádku, jen jsem si ji chtěl ještě přečíst než ji si definitivně adoptují" trochu ji lhal, Kůstka složku naštěstí vidět nechtěla. Vypila čaj a dala se Boothem odvést domů, ovšem když Booth ještě zmizel tak si někam musela vyjet.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ange999 ange999 | 22. prosince 2011 v 18:12 | Reagovat

jeeeej super dve časti dneska a znovu veľmi pekné !! :-) teším sa na ďalšie ... táto poviedka veľmi zaujala :-)

2 Anne-Adie Anne-Adie | Web | 22. prosince 2011 v 19:21 | Reagovat

tedka sem si tu povídku přečetla do začátku až sem... je to úplně dokonalý.. :)

3 BiBi BiBi | Web | 22. prosince 2011 v 20:58 | Reagovat

no ja som to vedela !! niekto je tu asi tehotný :-D Len dúfam-ak je-, že je Boothove :-) Inak sa už tešíííííííím :-)

4 ♥PawlušQa♥ ♥PawlušQa♥ | E-mail | Web | 22. prosince 2011 v 21:15 | Reagovat

je to superní... těším se na další doufám že tu bude zítra :-)

5 Mrs. Karamelka Mrs. Karamelka | Web | 23. prosince 2011 v 10:36 | Reagovat

je těhotná :-D :-D první, co mě napadlo, když se jí udělalo špatně :-D je to super, jsem zvědavá, jak to bude s malou Sofinkou :-) a jsem zvědavá kam jela :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama