Únor 2012

Bylo to těžké, ale

21. února 2012 v 17:48 | Sharya
Ahoj všichni,
Jak všichni čtete tak v nadpise mám Bylo to težké, ale. Ano je tu jedno velké ALE. Tedy pro mě. Jak vám budu opakovat asi už po desáté :-D tak letos skládám zkoušku dospělosti. Tj Maturita. Ve škole nás docela honili před uzavřením prvního pololetí a je pravda že je teď celkem klid, ale je také pravda, že mám ještě spoustu úkolů co musím udělat. Musím hlavně dokončit svoji maturitní praci a dočíst knížky. A prostě už si nějak nemůžu najít čas na blog a na psaní povídek. Prostě to nejde. A už asi čtrnáct dní přemýšlím o tom co bude s blogem dál.
Bylo to těžké, ale rozhodla jsem se pozastavit blog. Je mi to moc líto, ale doufám, že pochopíte, že škola prostě pro mě bude na prvním místě. Sice je pravda, že maturuju květen - červen, ale když si to vezmete, tak to není moc času. Už teď občas propadám depresím a histerii, že to neudělám, ale pak se zase uklidním atd... Prostě čas rychle letí a rychle letět bude a já prostě se budu snažit co nejvíc se připravit, abych kdyby náhodou se stalo, tak abych v září dalšího školního roku opakovala jen jeden předmět a ne celou maturitu.
Já doufám, že se na mě zlobit nebudete. Já se na vaše blogy budu snažit chodit dál. Usmívající se
A chtěla bych vám všem poděkovat za to, že jste četli povídky, za to že jste jsem chodili a jsem ráda že jsem mohla poznat i další lidi. Všem moc děkuju a držte mi palce, abych všechno zvládla. Až bude po všem, tak se vám ozvu a řeknu vám jak jsem dopadla a třeba se potom blog znovu rozjede. To je, ale daleké budoucnost a vše je ve hvězdách. Tak ještě jednou všem moc děkuju a vám všem přeji jen a jen to nejlepší. Taky mnoho štěstí při zkouškách ve škole, ale i v životě.
Mějte se krásně. Vaše ŠárkaSmrt na molu 18

4. února 2012 v 20:33 | Sharya |  FF - Smrt na molu
Napsal email a poslal ho. Booth a Kůstka se šli zatím vykoupat do jezera, které tam bylo. Oba byli nesmírně šťastni. Užívali si, vzájemně se dráždili, topili a provokovali.