Nesud podle prvního pohledu

22. srpna 2012 v 21:50 | Sharya
Ahoj všichni,
Dnes jsme dokončila moji new ff je to jednorázovka. Podle mě není moc dobrá, ale k nejhorším snad taky nepatří. No to posoudíte sami, ale také jsem dokončila ff o Sue Thomas, je to též jednorázovka. Takže pokud o ni budete mít zájem, tal ji zde můžu zveřejnit. Pokusím se časem dopsat i jiné ff o Bones, ale bohužel zatím moje "krize"trvá. Mám Bones stále ráda, ale asi momentálně o nich nedokážu psát s takovým elánem jako dřív. Doufám, že se to s příchodem nové serie změní k lepšímu.:-)
Jinak tady je povídka a snad se vám bude aspon trochu líbit. A pokud to půjde zítra přidám povídku od autorky Domči. :-)
Tak vám přeji snad hezké počtení a hezký zbytek večera. :-)

Ještě malé upozornění v této ff se bude postava jménem Sára ( a později se objeví i pod jménem Laura) a i Booth dostane na chvíli jiné jméno bude to Mark. Tak jen abyste se nedivili :-)

"Tak doktorko Brennanová ..tady máte vaše dokumenty, budete ještě něco potřebovat?" usmála se milá blondýnka a podala Tempy dokumenty a ona se jen posumála.
"Ne, děkuji Sáro..nic potřebovat už nebudu" řekla ji a otočila se od ní. Dělala jako by měla práci na počítači, ale ve skutečnosti se na Sáru nechtěla dívat, protože Sára byla o pár let mladší než ona, vysoká, štíhlá blondýna s modrýma očima. Byla to krásná ženská což ji nevadilo, ale nejhorší bylo, že se docela dost motala kolem Bootha a ona začala žárlit, protože věděla, že Booth měl slabost pro blondýny.
Najednou se o pozornost přihlásila Christina. Už ji bylo sedm měsíců a tak už toho hodně uměla, a hlavně už uměla stát ve své cestovní postýlce a dožadovat se pozornosti.
"Milčku..máma je tady" usmála se a vzala si ji do náruče. Do toho tam vešel Booth.
"Ahoj Kostičko, ahoj maličká" pohladil svoji dcerku po vláskách a ona se mu vrhla do náruče. A Tempy dal polibek.
"Ahoj, tak co pojedeme domů? Dneska jsem to přehnala a malá už měla dávno spát."
"Tak pojď" usmál se pobrali všechny věci a odjeli domů. Chris šla hned spát a oni si ještě povídali u čaje. Teda Tempy si chtěla povídat.
"Seeley..co říkáš na tu novou Sáru?" podívala se na něj. V Boothovi mírně hrklo, naštěstí to Kůstka nepoznala.
"Nic co bych na ni měl říkat, ty s ní pracuješ a ne já"
"Jasně" zvedla se, ale Booth ji ještě chytl za ruku s táhl si ji na klín.
"Zlato, já Sáru neznám ale myslím že je v pohodě holka. Hele já miluju tebe jasný?" podíval se na ni. Ona jenom přikývla a políbila ho. Pak šla do sprchy a Booth si mohl oddechnout. Už se zřejmě o Sáře nebudou dlouho bavit a to by bylo pro něj jen dobře. Protože on ji ve skutečnosti znal a znal ji až moc dobře.
Najednou dostal sms, bylo to od čísla, které patřilo Sáře.
Tutto è pronto. Non vedo l'ora (Vše je připraveno. Těším se)
Booth se jen pousmál a pak ji odpověděl ve stejném jazyce. Booth uměl víc jazyků než dával najevo a než si asi všichni ostatní myslí.Uměl italsky, rusky, španělsky a taky trochu polsky. Pak odešel za Tempy do ložnice.
Uprostřed noci Boothovi zavrněl telefon. Tempy to naštěstí neslyšela a tak se mohl Booth nepozorovaně vypařit. Před domem na něj čekalo auto.
"Ahoj zlatíčko" usmál se a pohladil ženu za volantem po vlasech. Ti dva pak spolu odjeli na utajené místo, kde se setkali ještě s dalšími lidmi.
"Tak prosím tady je vše potřebné, klíče od vašeho pokoje, klíče od auta, které bude přistaveno a vaše pasy a nové doklady" řekl tajmený muž a podal obálku Boothovi a dalším třem lidem.
"Odjezd je za tři dny" oznámil jistý muž a ostatní přikývli. Pro všechny to znamenalo beze stopy zmizet. Nikomu to nedělalo problém, teda kromě Bootha, který bude muset nechat v DC Tempy a jejich dceru. Ale to se nedá nic dělat.
Vrátil se opět tajně do domu. Tempy na něj čekala v obýváku a jakmile vešel rozsvítila lampičku a on se trochu polekal.
"Kde jsi byl?"
"Tempy, já musel jsem do kanceláře, bylo tam něco důležitého"
"Aha, Seeley..ty už mě nemiluješ že? Ty máš někoho jiného a proto se vytrácíš pryč po nocích"
"Zlato, tak to není, opravdu jsem měl jen něco důležitého v kanceláři…tebe miluju!" pohladil ji po tváři a pak ji políbil. Ona mu polibek oplatila a trochu ji to upokojilo, ovšem ne na dlouho.
O tři dny později Booth beze stopy zmizel. Temperance se toho rána probrala, těšila se na polibek od Bootha, ale on tam nebyl. Tak se šla podívat nejprve na svoji dceru a potom do kuchyně, ale tam taky nebyl. Auto měl u domu a tak mu volala na mobil, ten byl vypnutý a když volala k němu do práce tak ji řekli, klasickou větu, že ji nesmí nic říct.
To ji trochu zneklidnilo a proto vypravila Christine a jely spolu do práce. Tentokrát ji ovšem nedala do jesliček, ale byla s ní v kanceláři, ať Cam klidně nadává jí to bude jedno. Pak ji něco napadlo a zavolala si jednoho strážného.
"Prosím vás, neviděl jste tu dnes Sáru Brownovou?"
"Ne tu jsem neviděl" oznámil ji a pak dál pokračoval v obchůzce. Tempy se vrátila do kanceláře a začala se věnovat papírům, ale nemohla přestat myslet na Bootha, ale i na Sáru. Prostě ji tady něco nesedělo.
Už bylo po obědě a mezi tím se Tempy snažila dovolat Boothovi snad tisíckrát a vždy měl vypnutý telefon a ani Sáru neviděla.
"Zlato, jdeš s námi na oběd?" optala se Angela, která přišla se svým synem.
"Ne nejdu, Angelo..neviděla jsi Sáru?"
"Ne dneska ne, a myslím že tu dneska není" oznámila ji a Temoy ztekla po tváři první slza.
"Zlato, co se děje?" dala malého do postýlky vedle Christin a pohladila Tempy po vlasech.
"Booth mě podvádí se Sárou"
"Jak jsi na to přišla?" zeptala se překvapeně, to ji na Bootha vůbec nesedělo.
"No jak asi, on je pryč a nebere telefon, Sára je pryč a když si vzpomenu jak se na něj dívala, ona ho svedla a on ji určitě podlehl" řekla rozhořčeně, najednou se ozval telefon, Tempy ho zvedla a na druhé straně byla Sára.
"Paní doktorko…tady je Sára" ozvala se a Tempy měla pocit jako by plakala. "Prosím vás nezlobte se, že volám až teď, ale já musela odjet do New Yorku, protože moje sestra měla vážnou nehodu, ona a její děti jsou v nemocnici a..já prostě musela odjet"
"Sáro, to mě moc mrzí, dobře zůstaňte tam jak dlouho potřebujete…ať se brzo uzdraví..nashledanou" Tempy položila telefon a bylo vidět že si lehce oddechla, když ji bylo líto co se Sáře stalo a tak to hned řekla Angii.
"To je hrozné, ale zase víš že tě Sára s Boothem nepodvádí"
"To jo, ale kde teda, nechal mě tady samotnou s naší dcerou"
"Tak je asi na tajné akci, vždyť toto udělal už několikrát a ty jsi o něm neměla žádné zprávy"
"To jo, ale víš že mám podlední dobou pocit že toho ještě dost o něm nevím. Někdy mám pocit že ležím a spím s člověkem, kterého jsem právě poznala"
"Tempy to je tak když si nabrkneš tajného agenta" pousmála se a pak šli tedy na oběd.
Mezi tím někde v Kolumbii
"Tak lásko vylez" řekl Booth a čekal na ženu, která se v koupelně převlékala do plavek.
"Už jsem tu brouku" usmála se. Ta žena byla Sára, která momentálně na sobě měla černé plavečky, které vypadaly tak, že měli zakrýt jen nejdůležitější části její sexy těla.
"Tak pojď za chvíli má přijít náš "budoucí kamarád" usmál se a oba se vydali z luxusního apartmá v hotelu Hilton z kterého měli výhled na moře.
Pak si šli oba sednout k baru, tedy Sára si šla sednout k baru a Booth si sedl k bazénu a díval se na další krásné ženy, ale stejně nejvíc si přál aby tu mohla být jeho žena. Jeho Temperance.
Za chvíli k baru přišel jeden muž, vypadl že je hodně bohatý a objednal si nějaký nápoj a pak se podíval na Sáru.
"Ahoj zlatíčko, jsi tu sama?"
"Ano i ne" svůdně se na něj usmála a pak se napila svého nápoje. Podíval se na ni od hlavy až k patě.
"Pojď drahoušku, dáme si spolu další výborný drink" vzal ji za ruku a objednal nejdražší nápoj co tam měli.
"Jsi štědrý, ale musím si dát pozor, vlastně jsem tu s manželem a budeme tu mít s někým schůzku"
"Škoda že to nejsem já" hodil na ni další pohled.
"Škoda, jmenuji se Laura Rittrová a …"
"Miláčku tady jsi, všude jsem tě hledal" usmál se Booth a pohladil Sáru( Lauru) po zádech, pak si vedle ní sedl a na stůl hodil klíčky od porshe.
"Výborně, tak to je paráda, pane Rittre, jsem ten s kterým jste chtěl mluvit Don Pedro Muechero"
"Ano to jsem chtěl, jak vidím už jste se seznámil s mojí krásnou ženou, ale rád bych s vámi uzavřel obchod"
"Tady ne, ale i já s vámi…nechal jsme si vás prověřit, jste spolehlivý, ale taky jste nebezpečný a někdy až dost chytrý" Booth se jen pousmál a pak si dohodli schůzku na večer, kdy pro ně přijede auto a odveze je do sídla Dona Pedra Muecherose.
"Výborně…Mark mu prohlídl auto, dal do auta sledovačku a teď prohlíží všechny jeho počítače do kterých se dostal.
"Výborně a pak tady musíme najít toho zmetka co plánuje útok na Tempy" pronesl potichu Booth a oba se vrátili do svých pokojů teda ne přímo do svých ale do pokoje svých spolupracovníků, kteří jim dají na večer dost zbraní a es v rukávu aby byly vždy o krok napřed než bude jejich večerní hostitel.
"Drazí přátelé vítejte…á Lauro vypadáte báječně drahoušku. Marku doufám že se nebudete zlobit, ale koupil jsem vaší drahé paní malinký dárek" mávl rukou a jeden z jeho pomocníků mu podal krabičku. Ona to otevřela a byl tam diamantový šperk za víc než milion dolarů.
"Och bože..to je nádhera..ale to nemůžu přijmout"
"Ne prosím, velice bych se zlobil a byl bych moc smutný"
"No tak jo, a je velice dobře že mám volný krk..byl byste tak laskavý a zapnul mi ho, když je to od vás?" usmála se na Dona Pedra a on ji to rád zapnul a Markovi dal krabici nejlepších kubánských doutníku a láhev znamenité whisky. ¨Večeře, které se účastnili byla bohatá, výborná a luxusní. Laura se pak vytratila. Šla jako by na toaletu a pak že se půjde projít. Ve skutečnosti, ale zamířila do kanceláře Dona Pedra. A začala tam prohledávat celou kancelář, když uslyšela že se někdo blíží tak se schovala na balkon, který byl naštěstí otevřeny, ale i přesto poslouchala kdo se baví v kanceláři. Byl tam Don Pedro a jistý Daniel Haas.
"Tak hele, potřebuju ten zákeřný jed, abych mohl zabít Brennanovou i toho její parchanta. Musí si ho vzít a když bude kojit toho dětsko tak ho otráví a oba pak ve strašných bolestech a křečí umřou, ona musí trpět. To díky ní dostal můj otec doživotí. A toho Sullyho se kterým kdysi vyšetřovala o tpoho se postarám, najdu ho a taky ho zabiju"
"Dobrý plán, dodám ti jed, který když požije tak jí se nic nestane..nakojí to svoje dítě a pak se bude dívat jak umírá a přitom bude umírat taky" oba se začali smát. Laura pak rychle zmizela do temné zahrady a přes skrytý mikrofon vše nahlásila kolegům, kteří je hlídali. Pak se vrátila do sálu a potom šla s Markem a Donem Pedrem znovu do jeho kanceláře, aby uzavřeli něco jako obchod se zbraněmi.
Daniel mezi tím zmizel a nepodařilo se ho lokalizovat.
"Tak Marku..co mi můžete nabídnout?"
"Prvotřídní zbraně, od malorážek až po těžkou vojenskou techniku, vím jaké máte styky a na co byste to potřeboval a taky vím o vašicj operacích v Kosovu."
"Výborně, takže mi můžete dodat úplně cokoliv"
"Cokoliv …stačí mi jeden telefonát a máte cokoliv na co si vzpomenete a za dobrou cenu"
"Dobře, můžete mi říct kolik mě bude stát tady tyto zbraně?" podal mu seznam. On se na něj podíval a pak se usmál.
"Tak zhruba třista milionů dolarů"
"Velice dobrá cena, takže chci tyto zbraně do tří dnů"
Mark se jen usmál, pak si zavolal a jako by objednal zbraně. Za tři dny se mělo uskutečnit předání zbraní. Mělo se tak stát ve Washingtonu.
Sára a Booth se vrátili a snažili se zjistit, jaký jed má Daniel dostat, ale hlavně kde Daniel je. To se zatím nedařilo a Sára a Booth se domluvili že Dona Pedra zatknout. A oni museli zůstat v jednom z nejlepších hotelů v DC a Booth se zatím nemohl setkat s Tempy a jejich dcerou. To ale netušil že když bude jeho zásah proti Donu Pedrovi úspěšný, nastanou mu problémy s Temperance.
Kůstka stále nic o Boothovi nevěděla, což ji trápilo ale stejně ji nejvíc trápila situace se Sárou. Prostě měla pocit že ji nemůže věřit. A to se ji potvrdilo o tři později. Tempy jela s malou Christine u pediatra na pravidelné prohlídce a pak jela s ní do lékárny. Ta lékárna byla naproti hotelu Ampéra ve kterém byl i Booth a Sára. Tempy poutala do sedačky malou a když si chtěla přesednout na sedadlo řidiče, tak pohlédla směrem k hotelu a viděla něco co nikdy vidět nechtěla.
Viděla Sáru v luxusních modrých šatech, které ji sahaly sotva ke kolenům, byly upnuté a tak rýsovaly její krásnou postavu. Měla na sobvě drahé šperky a nejhorší bylo že byla v doprovodu muže, kterého milovala. Byla v doprovodu Bootha. Booth ji hladil po zádech a dokonce i po zadku. A pak ji líbal. A nakonec spolu zapadli do hotelu. Tempy nasedla do auta a celá šokovaná pak odjela domů, kde uložila malou Christine do postýlky, pak se rozplkala a zavolala Angela, že s ní potřebuje okamžitě mluvit. Angela přijela do hodiny a pak ji hned vše řekla.
"To nemůže být pravda"
"Ale je..já Bootha viděla, on má něco se Sárou, není na žádné tajné akci…je s tou děvkou" rozplakala se a uhodila do stolu odkud potom spadla sklenička a to probudilo malou Christine.
"Miláčku, promiň..moc se omlouvám" hladila ji a utěšovala.
Mezi tím v hotelu se chystalo předání zbraní.
"No bylo mi potěší s vámi spolupracovat" usmál se Don Pedro a předal Boothovi kufřík s penězi.
"Potěšení bylo na mé straně" usmál se a vzal si kufřík, do toho tam vtrhla zásahová jednotka a pozatýkala celou armádu Don Pedrových mužů a samozřejmě ji i jeho.
Všechny poskoky odvedli a v pokoji zůstal jen Don Pedro, Booth a Sára.
"Víš..toužil jsem tě dostat už od chvíli, kdy jsem kvůli tobě v Kosovu přišel o spoustu dobrých mužů"
"Kdo vlastně jste..vy hajzlové"
"To tě nemusí zajímat, ale chci od tebe informaci..kde je Daniel Haas"
"Toho hajzla neznám" odfrkl. Booth se jen povrchně pousmál a pak se podíval na Sáru. Ona otevřela šuplík a vytáhla mučící nástroje.
"Víš můžeš si vybrat..buď mi řekneš kde je Daniel a nebo se ti kolegyně postará o nepříjemné chvíle" podíval se na ni a ona si zrovna vytáhla jeden z mučících nástrojů.
"Hele ženská dejte to pryč…tak fajn..Daniel si ode mě objednal jeden jed, který má zabít jednu antropoložku a jejího parchanta" řekl poraženě. Booth mu chtěl hned prostřelit obě nohy, ale Sára ho zastavila.
"Ne…neděj to" podívala se na něj.
"A kde je, pokud vím tak je někde ve Virginii, ale kde přesně..to opravdu nevím"
"Fajn.. a co ten jed?"
"Už by ho měl mít, řekl že mu ho mám do jednoho starého přístavu, kam nikdo nechodí tam že si ho vyzvedne"
"A jak se jmenuje ten jed?" optala se Sára a on to prozradil, stejně už mu nic nepomůže.
Když už byli odvedeni, Booth a Sára si zjistili co je to za jed.
"Ten jed se dostane do těla matky, v momentu kojení se jako by jed aktivuje a přes mateřské mléko se dostane do těla dítěte. Dítě se začne do pět minut dusit a bude umírat v hrozných bolestech a křečích..to stejné čeká i matku.A většinou se doručeje v lécích nebo kapkách, která daná osoba nejvíce užívá, mohou to však být i vitamíny" Přečetla Sára. Booth si musel sednout na postel, ale pak hned vstal a společně se Sárou jeli hledat Daniela a mezi tím prověřili zda už jed nebyl doručen Temperance. Naštěstí nebyl.
"Booth si zapl na chvíli telefon a hned se mu objevilo, že má hlasovou zprávu od Tempy a tak si ji poslechl.
"Ty hajzle, už tě nikdy nechci vidět..nikdy a naši dceru taky neuvidíš. Ale tobě to určitě vadit nebude, však se Sárou pracujete v hotelu na jiném dítěti. Jsi neuvěřitelná parchant, nevím jak tě můžu milovat…už nikdy se nevracej do našeho domu"
Jakmile si to Booth poslechl ihned mu došlo, že Tempy musela vidět něco co neměla.
"Sáro..my dva musíme hned za Temperance"
"Ne Boothe, my musíme najít Daniela a potom můžeme jít za Tempy..co se vůbec děje?" pohlédla na něj a Booth ji dal poslechnout zprávu.
"No dobře, to chápu a to se vyřeší, ale musíme najít Daniela, to je nejdůležitější"
"To jo, ale pak musím vymyslet způsob, jak se dostat přes Angelu, ta ji podle mě bude hlídat a nedovolí abych jí to vysvětlil."
"Neboj se o to já už se postarám…mám něco co ti pomůže, abys mohl držet Angelu v šachu"
"Ty jsi nejlepší Sáro" pousmál se a pak oba odešli, aby mohli chytit Daniela. Toho nakonec dostali druhý den odpoledne. Bohužel se ale dozvěděli, že Temperance dostane během zítřka ten jed v podobě vitamínových kapslí.
Do DC se vrátili večer a jak Booth správně předpokládal Angela byla u nich v domě. Šel ke dveřím a zazvonil a Sára zatím zůstala v autě. Přišla otevřít Angela, jakmile ho uviděla, chtěla mu přibouchnout dveře před nosem. Bohužel pro ni měl Booth rychlé reflexi a tak ji v tom zabránil.
"Co tu chceš?!!!" vyjekla rozhořčeně.
"Kde je Tempy?!"
"Koupe malou a sama si taky dává sprchu a teď vypadni"
"Ne ne ne Angelo" vešel dovnitř a trochu povrchně se usmíval.
"ty tu můžeš zůstat a můžeš poslouchat moje vysvětlení a nebo můžeš odejít a dozvíš se to později.."
"A nebo na tebe zavolám policii za neoprávněné vniknutí"
"Tak to udělej do toho, ale potom se Hodginsovi dostane do rukou tady ta obálka..víš tvůj Hodgins si na tebe nechal najmout soukromého detektiva..nezdálo se mu že jsi pořád pryč.." Booth viděl jak Angela zezelenala a vyděšeně na něj hleděla. "Ty fotky a jistý záznam, kde si to rozdáváš s Roxy…byla by škoda kdyby se ty fotky a záznam dostaly do rukou tvého milého…víš tomu detektivovi jsme zaplatili víc než tvůj manžel, takže on bude tvrdit, že tě viděl s kamarádkou předloží upravené fotky, kde bude pokaždé jiná žena, ale tvoje kamarádka a.."
"Tak jo fajn chápu, já ale chci slyšet tvoje vysvětlení taky, takže se schovám a budu poslouchat"
"Angelo já a…co tady děláš Boothe" vyjekla a hned položila malou Christine do postýlky.
"Temperance..ty mě musíš vyslechnout..nebylo to tak jak sji to viděla a jak si myslíš že to bylo"
"Ne a co to teda bylo?" vyjekla, Booth se na ni podíval, pak zvedl telefon
"Pojď dovnitř" řekl do telefonu a hned do domu vešla Sára.
"Co ta tady chce? Chcete mě snad sdělit že se budete brát, nebo že už s ním dokonce čekáte dítě?" vyjekla a měla slzy v očích.
"Ne tak to vůbec není..paní doktorko, já nejsem žádná asistentka, jsem ve skutečnosti agentka C.I.A. Sára Úschova a měla jsem za úkol vás chránit a zároveň se jako Bootha žena dostat ke člověku, který vás chtěl zabít."
"Cože? Taková hnusná výmluva"
"Není to výmluva zlato..dostal jsem zprávu že jistý Daniel Haas, syn Victora Haase, kterého jsi odsoudila a tenkrát jsi ho dopadla se Sullym tak se rozhodl že tě zabije a nejen tebe ale i Sullyho a Christine. Proto jsem kontaktoval Sáru, s ní jsem několikrát spolupracoval a ona měla za úkol tě chránit v institutu, v podstatě jsi byla pořád pod dozorem, když jsme zmizeli tak jsem se museli dostat k jednomu muži..to je jedno ke kterému, protože on už je navždy zavřený a přes toho muže jsem se dostal k Danielovi, mimochodem tady ty vitamíny, které ti přišli, to je ten jed..vypadají úplně stejně, ale jedna nebo všechny tablety jsou naplněny jedem, který by při kojení otrávil naši dceru, která by se začala dusit a pak by umírala v hrozných křečích a bolestech a ty bys ji nepomohla, protože to stejné by čekalo i tebe"
"A..a proč jsem na tom nemohla spolupracovat s tebou a proč jsi ji líbal?"
"Protože takhle by to měl ten člověk moc jednoduché a když jsme tady nebyli..pořád tě chránil někdo z našich agentů…zlatíčko moje…já a Sára jsem museli sehrát manželský pár s líbáním a doteky, protože i my a naše operace mohla být v ohrožení…Tempy já miluju tebe..Sára má svůj život"
"Ano to je pravda, já mám svého přítele, který už moji práci zná..paní doktorko Booth je skvělý muž, škoda že jsem nebyla rychlejší taky se mi líbil, ale on vždy miloval vás, ale teď je po všem..mimochodem ty vitamíny si vezmu a dám je na rozbor" usmála se vzala si lahvičku a už odcházela.
"Sáro počkejte" Tempy k ní přišla a objala ji. "Děkuju"
"Kůstko..já"
"Nic mi neříkej, já to chápu a budu muset naučit žít s tím, že mám vedle sebe partnera a agenta, který občas zmizí a občas si zahraje na muže jiné ženy..děkuju že jsi mě chránil a zachránil…miluju tě"
"Já tebe taky" pohladil ji po vlasech, pak se políbili a toho využila Sára a Angela aby mohly zmizet. "Víš co..o něčem jsem uvažoval, už si nechci hrát na manžela..nechceš to manželství zkusit se mnou?"
"To má být žádost o ruku?"
"Pokud tomu tak chceš říkat" podíval se na ni. Tempy kývla na souhlas. Pak spolu uložili Christine do postýlky.
"Víš co..měli bychom pořídit Christine bratříčka nebo sestřičku agente Boothe"
"Když chcete doktorko Brenannová" políbil ji a pak spolu zapadli do ložnice.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (287)
Zobrazit starší komentáře

201 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 29. června 2018 v 23:44 | Reagovat

chorzow herbal viagra
<a href="http://viagra-tt.com">viagra buy</a>
buy viagra for women online canada pharmacy
<a href=http://viagra-gg.com#generic+viagra+online+mail-order+pharmacies>viagra generic availability</a>

202 viagra natural viagra natural | E-mail | Web | 30. června 2018 v 2:52 | Reagovat

It’s an amazing article in support of all the web visitors; they will get benefit from it I am sure.

203 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:32 | Reagovat

Please upload other movies related to cooking if you have, as I want to learn more and more about all recipes of cooking.

204 generic for viagra generic for viagra | E-mail | Web | 30. června 2018 v 4:11 | Reagovat

Hahahahahahaha, this politics related YouTube video is actually so funny, I liked it. Thanks for sharing this.

205 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 5. července 2018 v 20:37 | Reagovat

I have read so many articles or reviews regarding the blogger lovers except this piece of writing is actually a pleasant post, keep it up.

206 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | 5. července 2018 v 23:46 | Reagovat

Very descriptive blog, I liked that bit. Will there be a part 2?

207 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 5. července 2018 v 23:58 | Reagovat

Hi there I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this website, I am genuinely glad and learning more from it. Thanks for sharing.

208 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 6. července 2018 v 0:54 | Reagovat

Graphics are truly pleasant source of education instead of text, its my familiarity, what would you say?

209 cialis online cialis online | E-mail | Web | 6. července 2018 v 1:27 | Reagovat

You have to waste less time to look for your necessary matter on world-wide-web, as today the searching methods of search engines are pleasant. That’s why I fount this paragraph at this time.

210 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 2:32 | Reagovat

continuously i used to read smaller content which also clear their motive, and that is also happening with this post which I am reading at this time.

211 cialis coupons cialis coupons | E-mail | Web | 6. července 2018 v 2:45 | Reagovat

Right away I am going away to do my breakfast, when having my breakfast coming yet again to read other news.

212 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 6. července 2018 v 4:09 | Reagovat

buy generic cialis 2 5mg cialis
<a href="http://cialis-gg.com">cialis on line</a>
iv viagra vs cialis
<a href=http://cialis-gg.com#cialis+coupon>cialis prices</a>

213 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 6. července 2018 v 4:17 | Reagovat

Today YouTube video lessons quality is more superior and better, thus that’s the cause that I am watching this video at here.

214 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 4:41 | Reagovat

What's up, I read your new stuff on a regular basis. Your writing style is witty, keep up the good work!

215 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 5:39 | Reagovat

Its my luck to go to see at this web site and find out my required paragraph along with video demonstration, that’s YouTube video and its also in quality.

216 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 8:37 | Reagovat

Outstanding quest there. What happened after? Thanks!

217 generic cialis generic cialis | E-mail | Web | 6. července 2018 v 8:52 | Reagovat

I also like Flash, however I am not a good designer to design a Flash, but I have software by witch a Flash is automatically produced and no extra to hard working.

218 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 6. července 2018 v 12:53 | Reagovat

cialis sales canada
<a href="http://cialis-gg.com">buy cialis</a>
buy cheap cialis australia
<a href=http://cialis-tt.com#cheap+cialis>cialis for sale</a>

219 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 6. července 2018 v 14:59 | Reagovat

powerbar protein plus 92 erfahrungsbericht cialis
<a href="http://cialis-gg.com">tadalafil tablets</a>
burinex bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+pills>cialis without a doctor's prescription</a>

220 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 7. července 2018 v 0:31 | Reagovat

honda xrv 750 africa twin erfahrungsbericht cialis
<a href="http://cialis-tt.com">cialis 5mg</a>
madecassol cream generico de cialis
<a href=http://cialis-tt.com#coupon+for+cialis+by+manufacturer>tadalafil 20mg</a>

221 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:59 | Reagovat

Ahaa, its good discussion concerning this piece of writing here at this webpage, I have read all that, so now me also commenting at this place.

222 buy cialis buy cialis | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:47 | Reagovat

This piece of writing on the topic of SEO gives clear idea for new SEO people that how to do SEO, therefore keep it up. Pleasant job

223 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 8. července 2018 v 3:15 | Reagovat

As the admin of this web site is working, no hesitation very rapidly it will be famous, due to its quality contents.

224 cheap 100mg viagra cheap 100mg viagra | E-mail | Web | 9. července 2018 v 19:56 | Reagovat

YouTube is world's leading video sharing web page, no one can defeat it. Every one add videos at YouTube after that get embed code and post anywhere.

225 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:58 | Reagovat

viagra not working anxiety and depression
<a href="http://viagra-gg.com">cost of viagra</a>
zingiberis recens rhizoma wirkung viagra
<a href=http://viagra-gg.com#hard+on+viagra+jelly+online+mail-order+pharmacies>viagra 100mg</a>

226 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 10. července 2018 v 0:25 | Reagovat

I visited multiple web sites except the audio feature for audio songs current at this site is genuinely wonderful.

227 viagra generic viagra generic | E-mail | Web | 10. července 2018 v 2:15 | Reagovat

Informative article, exactly what I needed.

228 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 10. července 2018 v 2:36 | Reagovat

I and my friends watch the soccer  game clips at YouTube always, since they have in fastidious quality.

229 viagra samples viagra samples | E-mail | Web | 10. července 2018 v 4:55 | Reagovat

What's up to all, how is all, I think every one is getting more from this web site, and your views are good in favor of new visitors.

230 viagra oral jelly online mail-order pharmacies viagra oral jelly online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 10. července 2018 v 7:51 | Reagovat

All right you are accurate, really PHP is a open source and its help we can get free from any discussion board or web page since it happens here at this website.

231 sildenafil 100mg sildenafil 100mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 8:49 | Reagovat

What's up, after reading this awesome piece of writing i am too delighted to share my know-how here with friends.

232 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 10. července 2018 v 10:07 | Reagovat

atacand 8mg comprimidos viagra
<a href="http://viagra-gg.com">generic viagra online mail-order pharmacies</a>
trinovum bijsluiter viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+oral+jelly+online+mail-order+pharmacies>buy sildenafil</a>

233 viagra coupon viagra coupon | E-mail | Web | 10. července 2018 v 14:14 | Reagovat

This web site presents good quality YouTube videos; I always down load the dance contest show movies from this site.

234 viagra buy viagra buy | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:52 | Reagovat

Yes you are right, genuinely Personal home page is a open source and its assist we can take free from any forum or web page as it happens here at this website.

235 female viagra pills female viagra pills | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:29 | Reagovat

I am happy to see this you tube video at this website, so now I am also going to add all my video lessons at YouTube site.

236 buy viagra online buy viagra online | E-mail | Web | 11. července 2018 v 2:08 | Reagovat

Hi there, just wanted to mention, I enjoyed this blog post. It was funny. Keep on posting!

237 100 mg viagra 100 mg viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 9:18 | Reagovat

This website offers good quality YouTube videos; I always get the dance contest show video clips from this website.

238 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 11. července 2018 v 10:58 | Reagovat

For the reason that the YouTube movies are posted at this place same like I also embed YouTube video code at my own site, since it is easy to obtain embedded code.

239 generic viagra generic viagra | E-mail | Web | 11. července 2018 v 11:46 | Reagovat

Asking questions are actually good thing if you are not understanding anything completely, except this article gives pleasant understanding even.

240 gwrCrink gwrCrink | E-mail | Web | 16. července 2018 v 23:20 | Reagovat

cialis sale <a href="http://cialisonlinekmds.com/">generic cialis</a> cialis online pharmacy <a href="http://cialisonlinekmds.com/">tadalafil tablets 20 mg</a>

241 rnhCrink rnhCrink | E-mail | Web | 17. července 2018 v 12:54 | Reagovat

cialis brand <a href="http://cialislisthec.com/">generic cialis online</a> buy tadalafil <a href="http://cialislisthec.com/">tadalafil 20mg</a>

242 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 20. července 2018 v 14:04 | Reagovat

esertia 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis</a>
differin 0 3 generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+generic>cialis 20 mg</a>

243 cialis online cialis online | E-mail | Web | 20. července 2018 v 15:44 | Reagovat

Really no matter if someone doesn’t be aware of after that its up to other visitors that they will help, so here it takes place.

244 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:00 | Reagovat

I also like Flash, but I am not a good designer to design a Flash, except I have software by witch a Flash is automatically produced and no additional to hard working.

245 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 20. července 2018 v 20:17 | Reagovat

I am in fact happy to read this blog posts which includes tons of valuable data, thanks for providing these kinds of data.

246 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 20. července 2018 v 20:27 | Reagovat

I think a visualized presentation can be enhanced then just a effortless text, if stuff are defined in images one can simply be familiar with these.

247 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 21. července 2018 v 1:12 | Reagovat

cialis cheapest price
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 5 mg</a>
comprar cialis generico 5 mg
<a href=http://cialis-easy.com#buy+generic+cialis>buy cheap cialis online</a>

248 cheap cialis cheap cialis | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:05 | Reagovat

Since the YouTube video lessons are posted here same like I also embed YouTube video code at my own website, because it is effortless to take embedded code.

249 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 2:22 | Reagovat

This website presents good featured YouTube videos; I always download the dance contest show movies from this web site.

250 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:06 | Reagovat

What's up colleagues, you are sharing your feelings regarding blog Search engine optimization, I am also new user of web, therefore I am also getting more from it. Thanks to the whole thing.

251 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 22. července 2018 v 6:40 | Reagovat

Yes I am also in hunt of Flash tutorials, since I wish for to learn more regarding flash, therefore if you have please post it here.

252 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 22. července 2018 v 14:50 | Reagovat

Hi there it's me Fiona, I am also visiting this website on a regular basis, this web site is truly good and the users are truly sharing fastidious thoughts.

253 cialis online cialis online | E-mail | Web | 22. července 2018 v 17:00 | Reagovat

Hmmm, yup no uncertainty Google is finest for blogging however today word press is also good as a blogging for the reason that its SEO is pleasant defined already.

254 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 21:18 | Reagovat

Hi there, I also wish for to share my thoughts at this time, when i don’t know even about a effortless thing related to PHP, I always go to search that from internet.

255 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 22. července 2018 v 23:47 | Reagovat

The techniques mentioned in this piece of writing regarding to increase traffic at you own web site are actually fastidious, thanks for such good paragraph.

256 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 11:58 | Reagovat

If you are free to watch funny videos on the web then I suggest you to pay a visit this web site, it includes truly thus funny not only videos but also other stuff.

257 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:38 | Reagovat

If you would like to grow your know-how only keep visiting this web page and be updated with the newest news update posted here.

258 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 17:22 | Reagovat

|When I desire to place gallery or LightBox or even a slider on my web page I every time attempt to use jQuery script in support of that.

259 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 23. července 2018 v 18:15 | Reagovat

Piece of writing writing is also a excitement, if you be familiar with then you can write otherwise it is difficult to write.

260 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 20:17 | Reagovat

buy viagra cialis online ukraine
<a href="http://cialis-easy.com">cialis generic</a>
dbcontext set generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#generic+cialis+at+walmart ]cheap cialis online[/URL]

261 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 23. července 2018 v 21:27 | Reagovat

If some one wishes expert view about blogging and site-building after that i propose him/her to visit this web site, Keep up the good job.

262 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 23. července 2018 v 23:27 | Reagovat

Its my luck to pay a quick visit at this web site and find out my required post along with video demo, that’s YouTube video and its also in quality.

263 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:42 | Reagovat

Hello everyone, it’s my first pay a quick visit at this web site, and article is genuinely fruitful designed for me, keep up posting these types of articles or reviews.

264 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 24. července 2018 v 22:02 | Reagovat

left coast cellars cialis cuvee 2011 dodge
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
cipromycin generic cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cheap+20mg+cialis>cialis prices</a>

265 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:50 | Reagovat

Genuinely when someone doesn’t understand afterward its up to other visitors that they will help, so here it happens.

266 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:32 | Reagovat

I am John, how are you everybody? This paragraph posted at this website is really good.

267 nukCrink nukCrink | E-mail | Web | 27. července 2018 v 7:46 | Reagovat

viagra <a href="https://viagrapbna.com/#">sildenafil online</a> viagra without prescription <a href="https://viagrapbna.com/#">order viagra</a>

268 bgvsoype bgvsoype | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 13:43 | Reagovat

cialis professional <a href="https://authenticknicksstore.com/#">tadalafil generic</a> generic cialis online <a href="https://authenticknicksstore.com/#">cialis 5mg</a>

269 bfdswage bfdswage | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 17:07 | Reagovat

viagra stories <a href="http://mo-basta.org/">order viagra</a> sildenafil viagra <a href=http://mo-basta.org/>buy viagra online</a>

270 byhsoype byhsoype | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 22:54 | Reagovat

lowest price viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra price</a> natural alternatives to viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">cheap viagra</a>

271 viagra on line viagra on line | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:02 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and at the moment I am in university and viewing that again at this time.

272 sildenafil online sildenafil online | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:59 | Reagovat

YouTube is world's largest video sharing website, no one can defeat it. Every one add movies at YouTube after that obtain embed code and post everywhere.

273 online viagra online viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:05 | Reagovat

You have to waste less time to search your required topic on web, since today the searching methods of search engines are fastidious. That’s why I fount this article at this time.

274 buy 50mg viagra buy 50mg viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 19:11 | Reagovat

Some viewers are keen to watch humorous movies, however I like to watch terrible movies on YouTube.

275 viagra uk viagra uk | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:15 | Reagovat

What a lovely story! The tale in this YouTube video that is posted at this place is actually a nice one with having fastidious picture feature.

276 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 21:55 | Reagovat

Downloading material from this web page is as trouble-free |as clicking the mouse rather than other websites which move me here and there on the webpages.

277 viagra plus online mail-order pharmacies viagra plus online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:56 | Reagovat

Wow, this article is nice, my sister is analyzing these kinds of things, so I am going to tell her.

278 sildenafil online sildenafil online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:58 | Reagovat

This video post is genuinely enormous, the echo quality and the picture quality of this video post is actually awesome.

279 viagra without a doctor prescription viagra without a doctor prescription | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:53 | Reagovat

What a stuff of un-ambiguity and preserveness of valuable experience on the topic of unpredicted feelings.

280 viagra plus online mail-order pharmacies viagra plus online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:49 | Reagovat

If some one wishes to be updated with most up-to-date technologies after that he must be go to see this website and be up to date all the time.

281 generic for viagra generic for viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:57 | Reagovat

I am eager of learning Flash, is there any article related to Flash, if all right, then please post it, thanks.

282 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:15 | Reagovat

I am cheerful to watch this you tube video at this web page, therefore right now I am also going to add all my video clips at YouTube web page.

283 cheap sildenafil online cheap sildenafil online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 4:20 | Reagovat

Good way of telling, and good post to obtain facts on the topic of my presentation topic, which i am going to convey in school.

284 order viagra online order viagra online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:56 | Reagovat

What a video it is! Genuinely remarkable and pleasant quality, please upload more video clips having such good quality. Thanks.

285 viagra oral jelly online mail-order pharmacies viagra oral jelly online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 7:18 | Reagovat

I like to work on PHP rather than .NET, although .NET provides the feature of drag and drop elements, except I love Personal home pages a lot.

286 cheap viagra online cheap viagra online | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 9:33 | Reagovat

Why visitors still make use of to read news papers when in this technological globe everything is available on net?

287 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 11:02 | Reagovat

A number of viewers are eager to watch humorous videos, however I like to watch terrible videos on YouTube.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama