Září 2012

Sue Thomas, Nový začátek část 2

21. září 2012 v 21:06 | Sharya
Ahoj všichni, jak se máte a jak jste si užili první díl premiérové řady? Já osobně musím říct, že se mi díl moc líbil. Hlavně Christine byla úžasná. Táta, táta. To bylo moc pěkné. Jsem zvědavá jak to bude mezi našimi hrdiny dál. A už se těším na úterý na další díl.
Jinak dnes vám přináším další díl Sue Thomas.

Sue Thomas: Novy život, nový začátek část1

15. září 2012 v 13:28 | Sharya
Ahojky všichni,
Jak jsem slíbila, tak vám přináším new povídku tentokrát na téma Sue Thomas agentka F.B.I. Jen bych chtěla upozornit, že jsem změnila malinko osobnost Sue, přidala ji další dovednosti a také jsem přidala další postavu. Je to převzatá postala z mého oblíbeného komisaře Rexe a kdo to bude to se nechte překvapit. Již brzy se to dozvíte. Doufám, že se vám bude Sue aspoň trochu líbit a já vám přeji hezké počtení. Usmívající se

Nikdy nepřestávej věřit

14. září 2012 v 9:30 | Domča

Páteční slíbená povídečka od Domči. Doufám, že si ji užijete a bude se vám moc líbit. Usmívající se


Smysl našeho životaa

13. září 2012 v 10:00 | Domča

Další krásná povídka od výborné autorky Domči. A doufám, že se vám bude líbit stejně jako mně. Usmívající se

Odpuštění je nejkratší cestou ke svobodě

11. září 2012 v 20:22 | Domča
Ahojky mojí drazí,
Zase po delší době se vám ozývám s další povídkou. Tentokrát od autorky Domči. Další povídka se od této autorky objeví ve čtvrtek a v pátek. Jak jsem slíbila Sue Thomas, tak i ta se tu objeví asi v sobotu. Sue je psaná jako jednorázovky, ale jelikož má více stran, tak bude rozdělena na víc částí. Momentálně jsem se rozepsala s dalšími povídkami o Sue Thomas, jednu mám rozepsanou a ještě jednu nebo dvě napíšu a pak se snad vrhnu na dokončování povídek o Bones.
No to je ode mě asi vše. Já vám přeji hezký zbytek večera a mějte se krásně. A teď už si jen užijte pěknou povídku :-)