Sue Thomas, Nový začátek část 2

21. září 2012 v 21:06 | Sharya
Ahoj všichni, jak se máte a jak jste si užili první díl premiérové řady? Já osobně musím říct, že se mi díl moc líbil. Hlavně Christine byla úžasná. Táta, táta. To bylo moc pěkné. Jsem zvědavá jak to bude mezi našimi hrdiny dál. A už se těším na úterý na další díl.
Jinak dnes vám přináším další díl Sue Thomas.


Druhý den se všiochni vzpamatovávali ze včerejší hostiny, každému bylo těžko a pro všechny bylo těžké pracovat. Najednou se ve dveřích objevila žena. Sue ji hned poznala byla to Lucie. Její kamarádka barmanka. Byla bílá jako stěna. A zřejmě nesla špatnou zprávu.
"Co se stalo Lucie?" pohlédla na ni a hned se polekala.
"Můžeme si někde v soukromí promluvit?" pohlédla na ni prosebně. Sue přikývla a šli spolu do konferenční místnosti. Všichni se za nimi jen dívali. Sue zavřela dveře a čekala s čím Lucie přijde, ale tušila, že to bude zlé, že to bude moc zlé.
Všichni čekali v kanceláři a hypnotizovali dveře. Najednou Sue přiběhla a byla bílá a vyděšená. Ihned sedala k počítači a snažila se někam volat.
"Tak dělej..dělej zvedni to..zvedni to" prosila monitor jako kdyby ji mohl rozumět a přání vyplnit. Přišla k ní Lucie a dotkla se jejího ramene.
"Nezvedne ti to...teď ti to nezvedne nikdo, sice mě prosili abych ti to neříkala, ale já musela, myslím, že bylo správné abys to věděla." Podívala se na ni smutně Lucie. Sue odvrátila zrak a znovu zkoušela volat.
"Do háje..." zakřičela a naplno se rozbrečela. Jack k ní hned přiskočil a objal ji.
Sue hrozně moc plakala a to mu trhalo srdce, zvlášť proto že nevěděl ani co se jí stalo nebo spíš komu se co stalo. Sue se podlomila kolena a šla pomalu k zemi a Jack s ní, ale pořád ji držel. Lucie si klekla a dotkla se jejího ramane.
"Bude to dobré, bude to dobré" snažila se ji povzbudit, ikdyž ona sama tomu moc nevěřila.
Sue se uklidnila, vstala, upravila se a šla se projít s Lucii a \Levim.
"Sue nemá jít někdo s vámi?"
"Ne to je dobré Jacku, já a Lucie to zvládneme" pousmála se a odcházely. "Jen, beru si na dnešek volno" otočila se a odešla.
S Lucií se rozloučila v parku a ona se pak šla projít po celém parku. Došla k jednomu stromu, říkalo se mu strom milenců. Opřela se o něj a v hlavě se ji začaly objevovat vzpomínky, úplně na všechno. Pak se vrátila do reality a pokračovala na Lincolnovi schody, k Monumentu, ke krásným zahradám a k dalším jejím oblíbeným místům. Když ji někdo volal tak to nezvedla a hovor vyrušila, pak telefonn vypnula úplně. Domů přišla až pozdě večer. Všichni byli u ní v bytě.
"Promiňte, ale já nechci o ničem mluvit a ani s nikým" podívala se na ně, vzala si láhev vody, něco malého k snědku a šla do pokoje, kde zamčela. Pak padla na postel a začala zase plakat. Protože si představila, že by ho mohlo ztratit a to ji ničilo.
Pak přece jen vylezla z pokoje, protože uznala, že ti lidé mají právo znát, proč se trápí.
"Poslouchejte, Lucie mi oznámila to, že člověka na kterém mi hrozně moc záleží tak že ho postřelili, jeho zranění je velice vážné, protože už při převozu do nemocnice měl asi dvě zástavy a mě nejvíc ubíjí to, že nemůžu jet za ním, žije totiž v Rakousku a já se tam nedostanu, protože teď nemám právo na volno a nemůžu být s ním ani s jeho synem, který nemá matku a musí se dívat na to jak mu umírá otec" oznámila jim a zase zapadla do pokoje. Každý teď byl jen se svými myšlenkami.
O dva měsíce později.
Byl tu podzim, listí bylo krásně zbarveno a další případy vyřešeny. Vše bylo při starém a bylo při starém i to, že se Jack nerozhoupal a Sue nevyjádřil svoje city. Trochu se toho bál zvlášť v poslední době, protože na Sue bylo vidět, že spatně spí a navíc hrozně zhubla, i když jedla hory jídla, tak stres a nedostatek spánku se na ni podepsal. Sue ještě v kanceláři nebyla a toho využil Bobby, D. a Myles aby si s Jackem promluvili.
"Ty hele..už mě přestaň štvát…ta holka je to nejlepší co tě kdy mohlo potkat a jestli ti ji ukradne někdo jiný, tak ty budeš akorát v depresi, budeš chlastat a budeš se litovat, tak mě neser a dneska večer ji někam pozvi a už se konečně vyjádři" promluvil mu do duše už trochu naštvaný Bobby a ostatní kluci jen přikývli.
"Dobře tak fajn" rozhodil rukama Jack a šel zařídit nějakou dobrou restauraci.
Zařídil italskou restauraci v docela drahém podniku. Najednou uviděl Sue, bolelo ho v jakém byla stavu, ale pořád byla krásná.
"Ahoj Sue" pozdravil ji vesele Jack
"Ahoj" pozdravila ho mile a usmála se. "Pojď koupila jsem čokoládové koblihy s vanilkovou polevou, jsou ještě teplé"
"Sue počkej, já…já bych tě dneska rád pozval na večeři, víš abychom třeba zavzpomínali na staré časy"
"Tak jo moc ráda, ale varuju tě….v poslední době mám pořád hlad a hodně toho sním" zasmála se a Jack taky.
"Páni takže rande jo" vyjekla radostně Lucy s Tarou, když byly na obědě.
"Já nemyslím, že je to rande" prohlásila Sue, ale Lucy s Tarou si myslely svoje. Toho večera si na sebe oblékla šaty co měla tenkrát Miranda Kaet na otevření hotelu Ambasadora.
"Moc ti to sluší" pochválil ji Jack.
"Děkuju" mile se usmála a jeli na večeři. Večeře byla skvělá, oba se dobře bavili. Když přijeli kolem půl jedné z restaurace tak Tara a Lucy byly nalepeny na oknech a pozorovali co se bude dít dál.
"Děkuju Jacku, tohle jsme opravdu potřebovala..byl to moc pěkný večer" usmála se a dala mu pusu na tvář. Jack ji však ještě zastavil.
"Já si ho taky užil" pohladil ji po tváři a lehce ji políbil na rty. Čekal že mu Sue polibek oplatí, to sice udělala, ale bylo to jen lehce a pár vteřin.
"Dobrou noc Jacku" pousmála se a než Jack stačil cokoliv říct tak zapadla do domu.
"Holky doufám, že jste si pohled užily" řekla jakmile vešla do bytu, protože ty dvě už znala a tak věděla, že budou nalepené na skle a budou je pozorovat. Druhý den se o tom moc nebavili, každopádně kluci byli rádi, že se Jack konečně rozhoupal.
"A konečně budou spolu" prohlásila zasněně Tara, když tam Sue ani Jack nebyli, protože byli u Gareta.
Toho dne šli všichni společně na oběd, šli po jedné straně ulice a na druhé straně ulice byl park a strom milenců.
Procházeli se a Sue najednou uviděla vlčáka. Šel po druhé straně a taky ji pozoroval. Když se zastavili, tak se zastavil i vlčák. Levi začal vrtět ocasem a jí to začínalo docházet.
"Co na to říkáš Sue?"optala se Lucy a položila své kamarádce ruku na rameno, aby je vnímala.
"pardon já nevnímala" pousmála se a najednou se před ní objevil chlapec. Neznala ho a on ji asi taky ne.
"Promiňte jste Sue Thomasová?" optal se Sue přikývla. On ji podal obálku. "Nashledanou" rozloučil se a zase odběhl pryč. Sue obálku otevřela a vytáhla dopis, nemusela ho číst stačili ji první tři slova a už věděla. Najednou se ji n tváři objevil široký úsměv a rozeběhla se přes silnici, málem ji srazilo auto, ale to jí bylo jedno utíkala do parku a utíkala za vlčákem, který ji měl ukázat cestu.
Jack a spol. utíkali za ní, ale netušili že je tak rychlá, protože se jim v parku ztratila, ale rozhodli se jít jednou cestou, že ji třeba najdou. Po chvíli viděli Leviho a nějakého vlčáka jak spolu dovádějí a to znamenalo, že Sue nebude daleko. Najednou všechny začalo mrazit v zádech. Nejvíc asi Jacka, protože se blížili ke stromu milenců, ale byla také pravda, že se u stromu setkávali aji ti co se roky neviděli, takže Sue třeba neviděla roky nějakou kamarádku. Už byli docela blízko u toho stromu a najednou všichni byli v šoku. Sue stála u stromu, ale nebyla sama. Sue totiž byla v objetí nějakého cizího muže, to jestě nebylo to nejhorší, ona se na něj podívala a pak se spolu žačali vášnivěji líbat. A to byl teprvě šok a Jack měl pocit že se mu zhroutil svět.
Sue se od toho muže odtáhla a šťastně se usmála.
"Víš jak jsem se kvůli tomu tvýmu blbýmu zranění trápila?" řekla mu německy.
"Jen klid, poslyš to byla rychlost, přečetla jsi ten dopis až dokonce"
"Ne…viděla jsme že je to od tebe, stačily mi první dvě slova"usmála se a lehce se otočila a všimla si svých kolegů. Oni se taky vzpamatovali a hned k ní přišel Jack, trochu silněji ji vzal za loket a byl naštvaný.
"Si normální, mohlo tě srazit auto" vykřikl na ni.
"Hele, chlapa okamžitě ji pusť nebo já chytnu tebe a to teprve něco uvidíš"
"Tak dost oba..mimochodem..toto je Alex Brandtner, Alexi toto jsou moji kolegové a přátele" usmála se a pak se všichni navzájem představili, ale už teď bylo jasné že Jack a Alex budou rivalové a nepřátelé.
O týden později
Jack seděl v kanceláři, zatím tam byl sám a to jen proto, že bylo teprve šest. Díval se směrem ke stolu, kde sedává Sue. Vzpomněl si na ten hrozný okamžik, kdy Sue viděl v náručí nějakého Alexe. Jedinou jeho útěchou bylo to, že Sue pak prohlásila, že jsou pouze přátelé, ikdyž to tak nevypadalo. Do hodiny přišli i všichni ostatní a Myles jim dneska donesl jejich oblíbené koblihy s čokoládou nebo marmeládou.
Najednou vešel do jejich kanceláře Garet a nesl jim malé oznámení.
"Vážení…všichni mě poslouchejte" ohlásil se. Jack upozornil Sue aby dávala pozor.
"Mám pro vás malé oznámení, jak jistě víte…dostali jsme na starost případ Bergmann. Pan Bergmann je podezřelý z vraždy dvou policistů, vraždy civilisty, prodej a překupování drog a znásilnění prostitutky atd.. atd.. s tímto případem nám pomůže vedoucí jednoho oddělení z Rakouska, protože tam se většina zločinů stala. Takže mi dovolte abych vám představil.."
"Rexi" zvolal Sue jakmile si všimla vlčáka, který na ni hned skočil a byl rád že ji vidí.
"Pana Alexandra Brandtnera" dořekl Garat.
"ANO!" zvolala radostěn Sue a hned ho šla obejmout. Garat ani nechtěl vědět jak je možné že ho Sue zná a tak se neptal a nechal tam Alexe, aby se už nějak seznámili. Sue měla velikou radost, že bude mít Alexe v týmu ovšem její nadšení ostatní kolegové moc nesdíleli.
"Takže Bergmann se objevil tady v DC, no dobře bude mi velkým potěšením s vámi tu krysu dostat" pokusil se Alex zahájit konverzaci mezi ostatními.
"Ano to bude skvělé, taky o to máme zájem, studoval jsem vaše zprávy Alexi, vyšetřováni jste vedl bez chyb, ale bohužel jste Bergamannovu stopu ztratil v Rusku" začal Jack, který si musel uvědomit, že je to kolega a že by se všichni měli snažit a toho parchanta dostat.
"Alexi" trochu se k Alexovi natáhla a něco mu pošeptala do ucha. On se jen pousmál, a lehce ji ukazováčkem pohladil po tváři. Pak si sedl ke stolu, který tu byl po jednom kolegovi, který před pár týdny odešel. A všichni začali povolávat své informátory, aby jim něco mohli říct o Bergmanovi.
Do hodiny dostali několik typů kde by mohl Bergmann být nebo kde ho naposledy viděli a taky hodně informací o jeho aktivitách. Kromě Lucy se všichni rozdělili do skupinek a šli ověřovat informace, které dostali.
Vrátili se skoro až na večer. Bylo toho hodně a každý potřeboval kafe. Rex a Levi se napili trochu vody, lehli si vedle sebe a šli odpočívat. Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 p.s. p.s. | 22. září 2012 v 11:45 | Reagovat

ohoho to vypadá fat dobře jen tak dál :D :-D

2 p.s. p.s. | 7. října 2012 v 19:18 | Reagovat

kdy už bude dálší díl? :-(

3 bones-bb bones-bb | Web | 7. října 2012 v 21:49 | Reagovat

podarená poviedka, teším sa na pokračovanie :D Pokial by mal dakto záujem, na mojom blogu je uverejnený taký kratší one-shot.

4 orangery orangery | Web | 27. září 2016 v 16:22 | Reagovat

nebankovni pujcky na materskou O_O

5 Arlenepek Arlenepek | E-mail | 22. července 2017 v 12:54 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha solving of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another types of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
Good luck!

XRumer20170721

6 Arlenepek Arlenepek | E-mail | 22. července 2017 v 23:31 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captcha recognition of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another categories of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? You can find a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170721

7 Rogerrex Rogerrex | E-mail | Web | 25. července 2017 v 14:11 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

8 FlossieKax FlossieKax | E-mail | 25. července 2017 v 23:57 | Reagovat

Absolutely NEW update of SEO/SMM software "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captchas,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM software: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other programms.

Interested? There are a lot of demo videos about XEvil in YouTube.
See you later ;)

XRumer20170725

9 Aaaucesem Aaaucesem | E-mail | Web | 29. července 2017 v 14:24 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

10 AgustinAffek AgustinAffek | E-mail | Web | 11. září 2017 v 20:54 | Reagovat

recipes for using cbd oil for pain control dosage for cbd oil with breast cancer <a href=http://www.academia.edu/34500740/Hemp_Milk_Health_Benefits_Nutrition_and_Side_Effects>cbd oil for anxiety disorder</a> cbd oil for pain dosage

cbd oil for cancer treatment of liver disease cbd oil for pain for sale lowest price <a href="https://notehub.org/o6gn3">cbd oil for anxiety disorder</a> cbd oil for sale in colorado

11 CrbnUniole CrbnUniole | E-mail | Web | 21. září 2017 v 10:45 | Reagovat

payday cash loans - http://personalnerloan.org/ aussie payday loans <a href=http://personalnerloan.org/>unsecured personal loan</a> ’

12 Hhhjuncops Hhhjuncops | E-mail | Web | 22. září 2017 v 11:00 | Reagovat

24 hour payday loan
<a href="http://personalacrb.org/">online personal loans</a>
payday in advance
<a href=http://personalacrb.org/>bad credit personal loans</a> ’

13 BvbnWhisee BvbnWhisee | E-mail | Web | 22. září 2017 v 11:01 | Reagovat

money loan
<a href="http://paydayhhkl.org/">payday day loans</a>
payday loans people bad credit
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loan online</a> ’

14 ScrbEffora ScrbEffora | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:07 | Reagovat

buy brand cialis from supplier
<a href="http://cialisofkl.com/">cheap cialis</a>
cialis online without prescription
<a href=http://cialisofkl.com/>cialis</a> ’

15 Fvvsenlart Fvvsenlart | E-mail | Web | 23. září 2017 v 10:01 | Reagovat

buy cialis australia
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis</a>
cialis daily
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a> ’

16 FfvAdmiva FfvAdmiva | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:05 | Reagovat

cialis soft pills
<a href="http://cialisovnnc.com/">cheap cialis</a>
cheap cialis canada
<a href=http://cialisovnnc.com/>online cialis</a> ’

17 VffgunemS VffgunemS | E-mail | Web | 23. září 2017 v 12:13 | Reagovat

cialis daily dose
<a href="http://cialisivndh.com/">online cialis</a>
cialis daily use
<a href=http://cialisivndh.com/>buy cialis</a> ’

18 FfvgAdmiva FfvgAdmiva | E-mail | Web | 24. září 2017 v 12:31 | Reagovat

buy cialis pills
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cialis prescription
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

19 LdvAlbups LdvAlbups | E-mail | Web | 24. září 2017 v 17:33 | Reagovat

free viagra pills
<a href="http://fuyviagraf.com/">generic viagra</a>
viagra uk
<a href=http://fuyviagraf.com/>generic viagra</a> ’

20 Fsvenlart Fsvenlart | E-mail | Web | 25. září 2017 v 2:18 | Reagovat

does cialis work
<a href="http://retcialis.com/">buy cialis</a>
cialis canada
<a href="http://retcialis.com/">cialis online</a> ’

21 VqvqunemS VqvqunemS | E-mail | Web | 25. září 2017 v 3:49 | Reagovat

cialis 5mg
<a href="http://gawcialis.com/">generic cialis</a>
cialis doses
<a href=http://gawcialis.com/>cialis online</a> ’

22 FfvgAdmiva FfvgAdmiva | E-mail | Web | 25. září 2017 v 4:07 | Reagovat

buy online cialis
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
cialis shipped overnight
<a href=http://veucialis.com/>cialis online</a> ’

23 AzsvAlbups AzsvAlbups | E-mail | Web | 25. září 2017 v 22:13 | Reagovat

viagra directions
<a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a>
brand viagra
<a href=http://viagraonszb.com/>buy viagra</a> ’

24 DrvpbActiot DrvpbActiot | E-mail | Web | 26. září 2017 v 18:05 | Reagovat

female viagra pill - http://viagraonszb.com/
viagra without prescription <a href="http://viagraonszb.com/">viagra online</a> ’

25 PameWhisee PameWhisee | E-mail | Web | 28. září 2017 v 19:28 | Reagovat

between payday loans inc
<a href="https://installmentsvfacr.com/">quick installment loans</a>
bad credit loans that are not payday loans
<a href=https://installmentsvfacr.com/>quick installment loans</a> ’

26 FvthstoisSe FvthstoisSe | E-mail | Web | 29. září 2017 v 7:21 | Reagovat

payday title loan consolidation
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance america</a>
business loans bad credit
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance</a> ’

27 vwqeWhisee vwqeWhisee | E-mail | Web | 30. září 2017 v 15:32 | Reagovat

instant personal loans
<a href="https://installmentloanvelam.com">installment loans online</a>
credit card bad credit
<a href=https://installmentloanvelam.com>bad credit installment loans</a> ’

28 DrbecActiot DrbecActiot | E-mail | Web | 1. října 2017 v 23:29 | Reagovat

viagra canada no prescription - http://viagraoplws.com/
natural alternative viagra <a href="http://viagraoplws.com/">generic viagra</a> ’

29 SlavaUrj SlavaUrj | 5. října 2017 v 22:47 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stories and cried about his anxiety. I totally told him to <a href=http://firmgains.com/drugs/generic-ambien>source</a> and deal with it.

30 AlysonQpw AlysonQpw | E-mail | Web | 8. října 2017 v 18:44 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a tiring experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/tramadol-controlled-substance>site</a> and deal with it.

32 VwebgFueday VwebgFueday | E-mail | Web | 11. října 2017 v 1:26 | Reagovat

cheap viagra soft tablet - http://viagraonline-getonl.com/
viagra samples free <a href=http://viagraonline-getonl.com/>viagra online</a> ’

34 Dol77larOr Dol77larOr | E-mail | 14. října 2017 v 11:23 | Reagovat

Были заплачены деньги 6000 за покупку базы данных и просто швырнул. с другого аккаунта к нему обратились, уже специально на 100р была сделка на выборку и тоже швырнул.

непорядочный гандон. кинет 100р%

Телеграм  @japoshka кидальная дешевка

35 EgqeWhisee EgqeWhisee | E-mail | Web | 19. října 2017 v 1:39 | Reagovat

open bank account online
<a href="https://loansczne.com/">payday loans</a>
bad payday loans
<a href=https://loansczne.com/>same day payday loans</a> ’

36 CharlesOrnaf CharlesOrnaf | E-mail | Web | 23. října 2017 v 14:38 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

37 FfnhhjxObjerb FfnhhjxObjerb | E-mail | Web | 1. listopadu 2017 v 10:16 | Reagovat

loan payday savings
<a href="https://cashecbya.com">cash advance lenders</a>
bad credit instant payday loan
<a href=https://cashecbya.com>cash advance definition</a> ’

38 VsumFueday VsumFueday | E-mail | Web | 7. listopadu 2017 v 2:56 | Reagovat

womens viagra - http://sexviagen.com
free sample viagra <a href=http://sexviagen.com>online viagra</a> ’

39 MbjmkActiot MbjmkActiot | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 20:37 | Reagovat

viagra discount online
http://vipnowed7.com/
pfizer viagra online
<a href="http://vipnowed7.com/discount-viagra/">cheap viagra</a>
viagra online shop

40 Lssdvdalunny Lssdvdalunny | E-mail | Web | 8. prosince 2017 v 5:45 | Reagovat

pfizer viagra for sale
http://canadiannowv.com/
pfizer viagra brand sale
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra samples</a>

41 Jthasuncops Jthasuncops | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 3:29 | Reagovat

bad credit home loan
<a href="https://24hrspaydayloans.com/">payday loans near me</a>
loans with bad credit
<a href=https://24hrspaydayloans.com/>same day payday loans</a>

42 ElvaOix ElvaOix | E-mail | 25. prosince 2017 v 18:44 | Reagovat

апрапрапр

43 Jtaxuncops Jtaxuncops | E-mail | Web | 28. prosince 2017 v 14:43 | Reagovat

quick loan lenders
<a href="https://badcreditnyrc.org/">payday loans bad credit</a>
canadian payday loans online
<a href=https://badcreditnyrc.org/>fast payday loans</a>

44 DsbgbtoisSe DsbgbtoisSe | E-mail | Web | 29. prosince 2017 v 20:00 | Reagovat

1 hour payday loan
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">best payday loans</a>
cash today
<a href="https://bestbtpaydayloans.org/">online payday loans direct lenders</a>

45 DnbctoisSe DnbctoisSe | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 10:19 | Reagovat

application cash fast loan
<a href="https://paydaynnoo.org/">bad credit loans</a>
fast cash payday loans online
<a href="https://paydaynnoo.org/">online payday loan</a>

46 Jmfvuncops Jmfvuncops | E-mail | Web | 2. ledna 2018 v 16:59 | Reagovat

get personal loan bad credit
<a href="https://paydayaazt.org/">loans payday</a>
payday loan in texas
<a href=https://paydayaazt.org/>pay day loans</a>

47 DmdtoisSe DmdtoisSe | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 21:43 | Reagovat

unsecured personal loan
<a href="https://installmentokmloan.com/">payday loans no credit check</a>
payday loan for
<a href="https://installmentokmloan.com/">loans online</a>

48 ZmsObjerb ZmsObjerb | E-mail | Web | 9. ledna 2018 v 18:50 | Reagovat

canadian payday loan online
<a href="https://paydayloans-online.us.com/">cash advance</a>
quick cash loan
<a href=https://paydayloans-online.us.com/>personal loans</a>

49 Fndenlart Fndenlart | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 9:44 | Reagovat

brand cialis buy online
<a href="http://haycialis.com/"></a>
cheap cialis pills
<a href="http://haycialis.com/">order cialis online</a> ’

50 LdfCrink LdfCrink | E-mail | Web | 10. února 2018 v 0:00 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">generic viagra</a> buy viagra australia <a href=http://genericviaser.com/>generic viagra</a> ok’

51 Psawaisk Psawaisk | E-mail | Web | 10. února 2018 v 16:27 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplanatb.org/">create business plan</a>
i cannot do assignments
https://writebusinessplanatb.org/ - writing business plan

52 dafaLoure dafaLoure | E-mail | Web | 12. února 2018 v 3:47 | Reagovat

is cialis better or viagra
<a href=http://viagrabs.com>viagra online</a>
where can you buy viagra over the counter uk
<a href="http://www.viagrabs.com">cheap viagra</a>
ingredients to make natural viagra

53 Gbdeaseby Gbdeaseby | E-mail | Web | 23. února 2018 v 22:41 | Reagovat

daily cialis 5mg generic - http://cialisonlineoansx.com/
cheap cialis online <a href="http://cialisonlineoansx.com/">buy cialis</a> ’

54 DvsAngen DvsAngen | E-mail | Web | 1. března 2018 v 20:39 | Reagovat

generic brand viagra http://otcerectilepills.com/  OK’
viagra generic <a href=http://otcerectilepills.com/>over counter erectile pills</a>

55 Fbdplext Fbdplext | E-mail | Web | 2. března 2018 v 12:35 | Reagovat

Hello! All! http://cheaperectilepills.com/ viagra shipped overnight <a href=http://cheaperectilepills.com/>otc erectile pills</a> ok’

56 Ffvthurb Ffvthurb | E-mail | Web | 3. března 2018 v 19:44 | Reagovat

<a href="http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/">herbal erectile dysfunction pills</a>
viagra price
<a href=http://erectiledysfunctionmedicinesus.com/>generic cialis</a>  OK’

57 GntLouct GntLouct | E-mail | Web | 18. března 2018 v 0:41 | Reagovat

<a href="http://prinivilbuyusa.com/">buy cialis online</a>
prinivil generic
<a href=http://prinivilbuyusa.com/>online cialis</a> OK’

58 Oklenlart Oklenlart | E-mail | Web | 18. března 2018 v 2:09 | Reagovat

prednisone 1 mg prices
<a href="http://prednisonepill20mg.com/"></a>
prednisone pregnancy success stories
<a href="http://prednisonepill20mg.com/">prednisone online</a> OK’

59 PlpAbade PlpAbade | E-mail | Web | 18. března 2018 v 23:51 | Reagovat

amoxil black stool
<a href="http://amoxilpillbuy.com/">where can i buy amoxil</a>
amoxil 1g maroc posologie
<a href=http://amoxilpillbuy.com/>where can i buy amoxil</a> ’

60 PhylisQir PhylisQir | E-mail | 19. března 2018 v 22:16 | Reagovat

Hi all! Recently I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.apolloclinic.com/online-clinic/klonopin-versus-ativan>website</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

61 PhylisCzy PhylisCzy | E-mail | 22. března 2018 v 0:48 | Reagovat

Hey everybody! Recently I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking pills, so I may as well <a href=https://www.thailandtourismus.de/uploads/tx/can-u-overdose-on-ambien>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

62 HnnThend HnnThend | E-mail | Web | 22. března 2018 v 15:58 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need cash now</a>
payday loan lenders no teletrack <a href="https://needmoney.us.com/">need cash</a>
OK’

63 Jjjthurb Jjjthurb | E-mail | Web | 25. března 2018 v 23:27 | Reagovat

same day online payday loans <a href="https://fastcash.us.com/"> bad credit cash fast payday loan loans</a>
1000 easy payday loan <a href=https://fastcash.us.com/> fast payday loans</a>
OK’

64 Brdthurb Brdthurb | E-mail | Web | 31. března 2018 v 19:36 | Reagovat

Related Links Yellow Book chapter on DVT and travel Facts Clot Connect Information For... viagra buy on line <a href="https://nadinekube.com/">generic viagra</a> can women take viagra <a href=https://nadinekube.com/>viagra</a>  You might be pregnant, although if you did have heavy bleeding, it may have been a regular period. OK’

65 GrvQuawl GrvQuawl | E-mail | Web | 5. dubna 2018 v 19:12 | Reagovat

And therefore, your reach and profitability will increase. online generic viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">herb viagra for sale</a> cheap herbal viagra <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra for men for sale</a>  However, if new HIV infections continue at their current rate worldwide, women with HIV may soon outnumber men with HIV. OK’

66 bgcgreem bgcgreem | E-mail | Web | 12. dubna 2018 v 16:52 | Reagovat

name brand viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">what does viagra do</a> low price viagra <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>buy viagra</a> OK’

67 bgfgreem bgfgreem | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 17:42 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://loviagraosn.com/#">viagra soft tabs</a> buy generic viagra <a href=http://loviagraosn.com/#>viagra price</a> OK’

68 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 11:41 | Reagovat

levitra flavio mp3 download
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20 mg</a>
levitra online generic pharmacy
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+rezeptfrei+deutschland>buy levitra</a>

69 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 19:52 | Reagovat

levitra commercial 2012 dodge
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20 mg</a>
levitra patent expiry
<a href=http://levitra-gg.com#levitra+10+mg+prezzo>vardenafil 20mg</a>

70 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 19. dubna 2018 v 23:35 | Reagovat

levitra dosage medication
<a href="http://levitra-gg.com">levitra 20 mg bayer prezzo</a>
sacerdote levitra en el exodo de mariel
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+20+mg>levitra prices</a>

71 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 20. dubna 2018 v 21:36 | Reagovat

levitra 10mg para que serve a creatina
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra prices</a>
nila levitra 20
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+generic>levitra rezeptfrei deutschland</a>

72 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 1:16 | Reagovat

medication comparison levitra or cialis
<a href="http://mylevitraok.com">levitra 20mg</a>
22buy levitra online22
<a href=http://myvardenafilok.com#levitra+20+mg>levitra generic</a>

73 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 24. dubna 2018 v 20:16 | Reagovat

Wow! It’s a nice jQuery script; I was also exploring for that, so i got it right now from at this place. Keep it up admin of this site.

74 levitra prices levitra prices | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 0:49 | Reagovat

I am in fact grateful to the holder of this website who has shared this great article at at this place.

75 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 25. dubna 2018 v 8:39 | Reagovat

Hi there friends, fastidious paragraph and good urging commented at this place, I am in fact enjoying by these.

76 PhylisZgz PhylisZgz | E-mail | 26. dubna 2018 v 1:15 | Reagovat

Hey everyone! Lately I have been dealing with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href="http://www.clubmahindra.com/world/where-to-order-modafinil-reddit</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

77 nsafingept nsafingept | E-mail | Web | 27. dubna 2018 v 13:24 | Reagovat

https://ttsitworldwide.com/
payday advance <a href="https://ttsitworldwide.com/">florida fast cash advance payday loan</a>

78 PhylisZjg PhylisZjg | E-mail | 28. dubna 2018 v 14:29 | Reagovat

Hello everybody! Recently I have been fighting with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=https://www.sabaatahir.com/dub/accutane-abortion>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

79 bsnUniole bsnUniole | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 11:42 | Reagovat

petaluma cash advance https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/
payday cash loan uk <a href=https://nofaxnoteletrackpaydayloans.us/#>lead loans</a>

80 LesaQfb LesaQfb | E-mail | 3. května 2018 v 17:04 | Reagovat

Hello everybody! Lately I have been dealing with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href="https://www.uni-due.de/zfh/events/uni/how-to-quit-tramadol.html">how to quit tramadol</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

81 dvseaseby dvseaseby | E-mail | Web | 4. května 2018 v 8:58 | Reagovat

what is tadalafil <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis online pharmacy</a> tadalafil cialis <a href="http://cialisovnnc.com/#">cialis sale</a>

82 bdfeaseby bdfeaseby | E-mail | Web | 6. května 2018 v 3:28 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="http://cialisotjs.com/#">discount cialis</a> tadalafil 20 mg <a href="http://cialisotjs.com/#">liquid tadalafil</a>

83 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 6. května 2018 v 4:26 | Reagovat

farmaci antipertensivi e disfunzione erettile levitra
<a href="http://myvardenafilok.com">levitra 20 mg</a>
levitra house chalton street nw1 london
<a href=http://mylevitraok.com#levitra+20mg>levitra coupon</a>

84 levitra 20mg levitra 20mg | E-mail | Web | 6. května 2018 v 15:19 | Reagovat

What's up I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this web site, I am genuinely happy and learning more from it. Thanks for sharing.

85 buy levitra buy levitra | E-mail | Web | 6. května 2018 v 17:05 | Reagovat

This web site presents good quality YouTube videos; I always get the dance contest show video lessons from this site.

86 levitra generic levitra generic | E-mail | Web | 6. května 2018 v 23:39 | Reagovat

Hi there my mates, how is everything? Here it is truly good YouTube video lessons collection. i enjoyed a lot.

87 levitra coupon levitra coupon | E-mail | Web | 7. května 2018 v 1:08 | Reagovat

It’s in fact very difficult in this active life to listen news on Television, thus I simply use internet for that reason, and get the newest news.

88 generic levitra generic levitra | E-mail | Web | 7. května 2018 v 5:49 | Reagovat

What a video it is! Genuinely awesome and pleasant quality, please upload more video lessons having such good quality. Thanks.

89 LesaPxo LesaPxo | E-mail | 8. května 2018 v 17:27 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrible experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random stuff and cried about his insomnia. I totally told him to <a href=http://www.buinzoo.cl/wp-content/uploads/media/diazepam-flying>here</a> and deal with it.

90 nnzetege nnzetege | E-mail | Web | 11. května 2018 v 3:25 | Reagovat

apply for payday loan <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">bad credit payday loans</a> best payday loan website <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>payday loans no credit check</a>

91 LesaLre LesaLre | E-mail | 11. května 2018 v 21:57 | Reagovat

My friend and I went camping the other day. It was a horrific experience, as he wouldn't let me sleep all night. He kept talking about random things and whined about his insomnia. I totally told him to <a href=http://www.westernproducts.com/zaz/pill-2530>source</a> and deal with it.

92 bdcclergy bdcclergy | E-mail | Web | 18. května 2018 v 10:36 | Reagovat

where can i get a cash advance on my hbc mastercard <a href="https://mobilleaderapply.com/">online payday loan</a> fast cash loans flagstaff <a href=https://mobilleaderapply.com/>loans online</a>

93 pamAngen pamAngen | E-mail | Web | Středa v 18:25 | Reagovat

online order viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">online generic viagra</a> new viagra <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra online</a>

94 becblelp becblelp | E-mail | Web | Čtvrtek v 6:17 | Reagovat

generic brands of viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">order viagra</a> buy generic viagra <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">generic viagra</a>

95 Petrgaf Petrgaf | E-mail | Web | Čtvrtek v 20:04 | Reagovat

currency exchange program forex trade signal
<a href="http://artfum.ru/gunbot/#">auto trading robot for mt4 indicators</a>
manitoba trade assistance program
<a href=http://kosnicagradiska.com/demo/>mpa pe2 master trader program</a>

96 PhylisIqa PhylisIqa | E-mail | Včera v 14:29 | Reagovat

Hello everyone! Recently I have been battling with a lot of challenges. Friends and doctors keep telling me I should consider taking medicine, so I may as well <a href=http://economiaparaprincipiantes.com/p1/diazepam-sleeping>diazepam sleeping</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama