Sue Thomas, Nový začátek část 2

21. září 2012 v 21:06 | Sharya
Ahoj všichni, jak se máte a jak jste si užili první díl premiérové řady? Já osobně musím říct, že se mi díl moc líbil. Hlavně Christine byla úžasná. Táta, táta. To bylo moc pěkné. Jsem zvědavá jak to bude mezi našimi hrdiny dál. A už se těším na úterý na další díl.
Jinak dnes vám přináším další díl Sue Thomas.


Druhý den se všiochni vzpamatovávali ze včerejší hostiny, každému bylo těžko a pro všechny bylo těžké pracovat. Najednou se ve dveřích objevila žena. Sue ji hned poznala byla to Lucie. Její kamarádka barmanka. Byla bílá jako stěna. A zřejmě nesla špatnou zprávu.
"Co se stalo Lucie?" pohlédla na ni a hned se polekala.
"Můžeme si někde v soukromí promluvit?" pohlédla na ni prosebně. Sue přikývla a šli spolu do konferenční místnosti. Všichni se za nimi jen dívali. Sue zavřela dveře a čekala s čím Lucie přijde, ale tušila, že to bude zlé, že to bude moc zlé.
Všichni čekali v kanceláři a hypnotizovali dveře. Najednou Sue přiběhla a byla bílá a vyděšená. Ihned sedala k počítači a snažila se někam volat.
"Tak dělej..dělej zvedni to..zvedni to" prosila monitor jako kdyby ji mohl rozumět a přání vyplnit. Přišla k ní Lucie a dotkla se jejího ramene.
"Nezvedne ti to...teď ti to nezvedne nikdo, sice mě prosili abych ti to neříkala, ale já musela, myslím, že bylo správné abys to věděla." Podívala se na ni smutně Lucie. Sue odvrátila zrak a znovu zkoušela volat.
"Do háje..." zakřičela a naplno se rozbrečela. Jack k ní hned přiskočil a objal ji.
Sue hrozně moc plakala a to mu trhalo srdce, zvlášť proto že nevěděl ani co se jí stalo nebo spíš komu se co stalo. Sue se podlomila kolena a šla pomalu k zemi a Jack s ní, ale pořád ji držel. Lucie si klekla a dotkla se jejího ramane.
"Bude to dobré, bude to dobré" snažila se ji povzbudit, ikdyž ona sama tomu moc nevěřila.
Sue se uklidnila, vstala, upravila se a šla se projít s Lucii a \Levim.
"Sue nemá jít někdo s vámi?"
"Ne to je dobré Jacku, já a Lucie to zvládneme" pousmála se a odcházely. "Jen, beru si na dnešek volno" otočila se a odešla.
S Lucií se rozloučila v parku a ona se pak šla projít po celém parku. Došla k jednomu stromu, říkalo se mu strom milenců. Opřela se o něj a v hlavě se ji začaly objevovat vzpomínky, úplně na všechno. Pak se vrátila do reality a pokračovala na Lincolnovi schody, k Monumentu, ke krásným zahradám a k dalším jejím oblíbeným místům. Když ji někdo volal tak to nezvedla a hovor vyrušila, pak telefonn vypnula úplně. Domů přišla až pozdě večer. Všichni byli u ní v bytě.
"Promiňte, ale já nechci o ničem mluvit a ani s nikým" podívala se na ně, vzala si láhev vody, něco malého k snědku a šla do pokoje, kde zamčela. Pak padla na postel a začala zase plakat. Protože si představila, že by ho mohlo ztratit a to ji ničilo.
Pak přece jen vylezla z pokoje, protože uznala, že ti lidé mají právo znát, proč se trápí.
"Poslouchejte, Lucie mi oznámila to, že člověka na kterém mi hrozně moc záleží tak že ho postřelili, jeho zranění je velice vážné, protože už při převozu do nemocnice měl asi dvě zástavy a mě nejvíc ubíjí to, že nemůžu jet za ním, žije totiž v Rakousku a já se tam nedostanu, protože teď nemám právo na volno a nemůžu být s ním ani s jeho synem, který nemá matku a musí se dívat na to jak mu umírá otec" oznámila jim a zase zapadla do pokoje. Každý teď byl jen se svými myšlenkami.
O dva měsíce později.
Byl tu podzim, listí bylo krásně zbarveno a další případy vyřešeny. Vše bylo při starém a bylo při starém i to, že se Jack nerozhoupal a Sue nevyjádřil svoje city. Trochu se toho bál zvlášť v poslední době, protože na Sue bylo vidět, že spatně spí a navíc hrozně zhubla, i když jedla hory jídla, tak stres a nedostatek spánku se na ni podepsal. Sue ještě v kanceláři nebyla a toho využil Bobby, D. a Myles aby si s Jackem promluvili.
"Ty hele..už mě přestaň štvát…ta holka je to nejlepší co tě kdy mohlo potkat a jestli ti ji ukradne někdo jiný, tak ty budeš akorát v depresi, budeš chlastat a budeš se litovat, tak mě neser a dneska večer ji někam pozvi a už se konečně vyjádři" promluvil mu do duše už trochu naštvaný Bobby a ostatní kluci jen přikývli.
"Dobře tak fajn" rozhodil rukama Jack a šel zařídit nějakou dobrou restauraci.
Zařídil italskou restauraci v docela drahém podniku. Najednou uviděl Sue, bolelo ho v jakém byla stavu, ale pořád byla krásná.
"Ahoj Sue" pozdravil ji vesele Jack
"Ahoj" pozdravila ho mile a usmála se. "Pojď koupila jsem čokoládové koblihy s vanilkovou polevou, jsou ještě teplé"
"Sue počkej, já…já bych tě dneska rád pozval na večeři, víš abychom třeba zavzpomínali na staré časy"
"Tak jo moc ráda, ale varuju tě….v poslední době mám pořád hlad a hodně toho sním" zasmála se a Jack taky.
"Páni takže rande jo" vyjekla radostně Lucy s Tarou, když byly na obědě.
"Já nemyslím, že je to rande" prohlásila Sue, ale Lucy s Tarou si myslely svoje. Toho večera si na sebe oblékla šaty co měla tenkrát Miranda Kaet na otevření hotelu Ambasadora.
"Moc ti to sluší" pochválil ji Jack.
"Děkuju" mile se usmála a jeli na večeři. Večeře byla skvělá, oba se dobře bavili. Když přijeli kolem půl jedné z restaurace tak Tara a Lucy byly nalepeny na oknech a pozorovali co se bude dít dál.
"Děkuju Jacku, tohle jsme opravdu potřebovala..byl to moc pěkný večer" usmála se a dala mu pusu na tvář. Jack ji však ještě zastavil.
"Já si ho taky užil" pohladil ji po tváři a lehce ji políbil na rty. Čekal že mu Sue polibek oplatí, to sice udělala, ale bylo to jen lehce a pár vteřin.
"Dobrou noc Jacku" pousmála se a než Jack stačil cokoliv říct tak zapadla do domu.
"Holky doufám, že jste si pohled užily" řekla jakmile vešla do bytu, protože ty dvě už znala a tak věděla, že budou nalepené na skle a budou je pozorovat. Druhý den se o tom moc nebavili, každopádně kluci byli rádi, že se Jack konečně rozhoupal.
"A konečně budou spolu" prohlásila zasněně Tara, když tam Sue ani Jack nebyli, protože byli u Gareta.
Toho dne šli všichni společně na oběd, šli po jedné straně ulice a na druhé straně ulice byl park a strom milenců.
Procházeli se a Sue najednou uviděla vlčáka. Šel po druhé straně a taky ji pozoroval. Když se zastavili, tak se zastavil i vlčák. Levi začal vrtět ocasem a jí to začínalo docházet.
"Co na to říkáš Sue?"optala se Lucy a položila své kamarádce ruku na rameno, aby je vnímala.
"pardon já nevnímala" pousmála se a najednou se před ní objevil chlapec. Neznala ho a on ji asi taky ne.
"Promiňte jste Sue Thomasová?" optal se Sue přikývla. On ji podal obálku. "Nashledanou" rozloučil se a zase odběhl pryč. Sue obálku otevřela a vytáhla dopis, nemusela ho číst stačili ji první tři slova a už věděla. Najednou se ji n tváři objevil široký úsměv a rozeběhla se přes silnici, málem ji srazilo auto, ale to jí bylo jedno utíkala do parku a utíkala za vlčákem, který ji měl ukázat cestu.
Jack a spol. utíkali za ní, ale netušili že je tak rychlá, protože se jim v parku ztratila, ale rozhodli se jít jednou cestou, že ji třeba najdou. Po chvíli viděli Leviho a nějakého vlčáka jak spolu dovádějí a to znamenalo, že Sue nebude daleko. Najednou všechny začalo mrazit v zádech. Nejvíc asi Jacka, protože se blížili ke stromu milenců, ale byla také pravda, že se u stromu setkávali aji ti co se roky neviděli, takže Sue třeba neviděla roky nějakou kamarádku. Už byli docela blízko u toho stromu a najednou všichni byli v šoku. Sue stála u stromu, ale nebyla sama. Sue totiž byla v objetí nějakého cizího muže, to jestě nebylo to nejhorší, ona se na něj podívala a pak se spolu žačali vášnivěji líbat. A to byl teprvě šok a Jack měl pocit že se mu zhroutil svět.
Sue se od toho muže odtáhla a šťastně se usmála.
"Víš jak jsem se kvůli tomu tvýmu blbýmu zranění trápila?" řekla mu německy.
"Jen klid, poslyš to byla rychlost, přečetla jsi ten dopis až dokonce"
"Ne…viděla jsme že je to od tebe, stačily mi první dvě slova"usmála se a lehce se otočila a všimla si svých kolegů. Oni se taky vzpamatovali a hned k ní přišel Jack, trochu silněji ji vzal za loket a byl naštvaný.
"Si normální, mohlo tě srazit auto" vykřikl na ni.
"Hele, chlapa okamžitě ji pusť nebo já chytnu tebe a to teprve něco uvidíš"
"Tak dost oba..mimochodem..toto je Alex Brandtner, Alexi toto jsou moji kolegové a přátele" usmála se a pak se všichni navzájem představili, ale už teď bylo jasné že Jack a Alex budou rivalové a nepřátelé.
O týden později
Jack seděl v kanceláři, zatím tam byl sám a to jen proto, že bylo teprve šest. Díval se směrem ke stolu, kde sedává Sue. Vzpomněl si na ten hrozný okamžik, kdy Sue viděl v náručí nějakého Alexe. Jedinou jeho útěchou bylo to, že Sue pak prohlásila, že jsou pouze přátelé, ikdyž to tak nevypadalo. Do hodiny přišli i všichni ostatní a Myles jim dneska donesl jejich oblíbené koblihy s čokoládou nebo marmeládou.
Najednou vešel do jejich kanceláře Garet a nesl jim malé oznámení.
"Vážení…všichni mě poslouchejte" ohlásil se. Jack upozornil Sue aby dávala pozor.
"Mám pro vás malé oznámení, jak jistě víte…dostali jsme na starost případ Bergmann. Pan Bergmann je podezřelý z vraždy dvou policistů, vraždy civilisty, prodej a překupování drog a znásilnění prostitutky atd.. atd.. s tímto případem nám pomůže vedoucí jednoho oddělení z Rakouska, protože tam se většina zločinů stala. Takže mi dovolte abych vám představil.."
"Rexi" zvolal Sue jakmile si všimla vlčáka, který na ni hned skočil a byl rád že ji vidí.
"Pana Alexandra Brandtnera" dořekl Garat.
"ANO!" zvolala radostěn Sue a hned ho šla obejmout. Garat ani nechtěl vědět jak je možné že ho Sue zná a tak se neptal a nechal tam Alexe, aby se už nějak seznámili. Sue měla velikou radost, že bude mít Alexe v týmu ovšem její nadšení ostatní kolegové moc nesdíleli.
"Takže Bergmann se objevil tady v DC, no dobře bude mi velkým potěšením s vámi tu krysu dostat" pokusil se Alex zahájit konverzaci mezi ostatními.
"Ano to bude skvělé, taky o to máme zájem, studoval jsem vaše zprávy Alexi, vyšetřováni jste vedl bez chyb, ale bohužel jste Bergamannovu stopu ztratil v Rusku" začal Jack, který si musel uvědomit, že je to kolega a že by se všichni měli snažit a toho parchanta dostat.
"Alexi" trochu se k Alexovi natáhla a něco mu pošeptala do ucha. On se jen pousmál, a lehce ji ukazováčkem pohladil po tváři. Pak si sedl ke stolu, který tu byl po jednom kolegovi, který před pár týdny odešel. A všichni začali povolávat své informátory, aby jim něco mohli říct o Bergmanovi.
Do hodiny dostali několik typů kde by mohl Bergmann být nebo kde ho naposledy viděli a taky hodně informací o jeho aktivitách. Kromě Lucy se všichni rozdělili do skupinek a šli ověřovat informace, které dostali.
Vrátili se skoro až na večer. Bylo toho hodně a každý potřeboval kafe. Rex a Levi se napili trochu vody, lehli si vedle sebe a šli odpočívat. Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (305)
Zobrazit starší komentáře

201 buy viagra 50 mg buy viagra 50 mg | E-mail | Web | 28. června 2018 v 22:37 | Reagovat

No problem, and further more if you wish for update alerts from this site afterward you must subscribe for it, it will be a suitable for you Jackson. Have a good day!

202 cheap sildenafil online cheap sildenafil online | E-mail | Web | 28. června 2018 v 23:48 | Reagovat

Do you have any video of that? I'd love to find out some additional information.

203 sildenafil prices sildenafil prices | E-mail | Web | 29. června 2018 v 1:56 | Reagovat

One more technique for advertising your webpage is posting comments on different sites with your webpage link.

204 cheap viagra 100mg cheap viagra 100mg | E-mail | Web | 29. června 2018 v 6:09 | Reagovat

Good respond in return of this difficulty with genuine arguments and describing all about that.

205 sildenafil buy sildenafil buy | E-mail | Web | 29. června 2018 v 15:05 | Reagovat

It's not my first time to go to see this website, i am browsing this site dailly and get pleasant data from here every day.

206 buy viagra 50mg buy viagra 50mg | E-mail | Web | 29. června 2018 v 15:44 | Reagovat

Sharing some thing is better than keeping up-to our self, therefore the YouTube video that is posted at this time I am going to share through my relatives and mates.

207 cheap 50 mg viagra cheap 50 mg viagra | E-mail | Web | 29. června 2018 v 17:33 | Reagovat

My chief is also keen of YouTube comical video lessons, he also watch these even in workplace hehehe..

208 female viagra online mail-order pharmacies female viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 29. června 2018 v 18:13 | Reagovat

I think the admin of this web site is genuinely working hard in support of his site, as here every stuff is quality based information.

209 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 29. června 2018 v 18:16 | Reagovat

amiodarone viagra
<a href="http://viagra-gg.com">buy 100 mg viagra</a>
psyquel nebenwirkungen viagra
<a href=http://viagra-tt.com#where+to+buy+viagra>buy 50 mg viagra</a>

210 brand viagra online mail-order pharmacies brand viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 29. června 2018 v 18:52 | Reagovat

This paragraph presents clear idea designed for the new viewers of blogging, that truly how to do blogging and site-building.

211 viagra plus online mail-order pharmacies viagra plus online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 29. června 2018 v 22:39 | Reagovat

When I saw this site having awesome quality YouTube video tutorials, I decided to watch out these all videos.

212 red viagra online mail-order pharmacies red viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 29. června 2018 v 23:15 | Reagovat

Amazing video, actually a fastidious quality, this YouTube video touched me a lot in terms of features.

213 sildenafil cost sildenafil cost | E-mail | Web | 29. června 2018 v 23:52 | Reagovat

I have study much regarding free blogging sites, except I have no clear idea regarding that, can any one inform me which one is finest for free blogging and site-building?

214 viagra prices viagra prices | E-mail | Web | 30. června 2018 v 2:22 | Reagovat

My family members all the time say that I am wasting my time here at net, but I know I am getting knowledge everyday by reading thes pleasant articles or reviews.

215 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 30. června 2018 v 3:23 | Reagovat

cetonil comprimidos viagra
<a href="http://viagra-tt.com">sildenafil</a>
cavernous lymphangioma treatment with viagra
<a href=http://viagra-tt.com#sildenafil+online>sildenafil</a>

216 cialis cost cialis cost | E-mail | Web | 5. července 2018 v 21:20 | Reagovat

Graphics are actually pleasant source of instruction instead of content, its my familiarity, what would you say?

217 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 5. července 2018 v 22:36 | Reagovat

Yes, and further more if you want update alerts from this site then you must subscribe for it, it will be a better for you Jackson. Have a nice day!

218 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 6. července 2018 v 2:49 | Reagovat

I constantly emailed this web site post page to all my contacts, because if like to read it afterward my friends will too.

219 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 6. července 2018 v 5:08 | Reagovat

This piece of writing will assist the internet users for building up new web site or even a blog from start to end.

220 fbfguank fbfguank | E-mail | Web | 6. července 2018 v 21:28 | Reagovat

tadalafil dosage <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online buy</a> liquid tadalafil <a href="http://cialisserfher.com/">cialis online</a>

221 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 7. července 2018 v 19:23 | Reagovat

Why YouTube videos are shared everywhere? I think one motive is that these are trouble-free to take embed script and paste that script somewhere you want.

222 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 7. července 2018 v 20:35 | Reagovat

Hi there to all, the YouTube film that is posted at at this point has truly pleasant quality along with pleasant audio quality

223 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 7. července 2018 v 21:02 | Reagovat

Yes, and further more if you would like update alerts from this site at that time you have to subscribe for it, it will be a suitable for you Jackson. Have a decent day!

224 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 7. července 2018 v 21:30 | Reagovat

What's up, its understandable article along with this YouTube video; I can’t think that one can not understand this simple piece of writing having with video demonstration.

225 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:04 | Reagovat

Why visitors still use to read news papers when in this technological globe everything is available on net?

226 cheap cialis cheap cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:18 | Reagovat

I every time spent my half an hour to read this web site’s posts everyday along with a cup of coffee.

227 cheap cialis cheap cialis | E-mail | Web | 7. července 2018 v 23:48 | Reagovat

YouTube is world's biggest video sharing site, no one can defeat it. Every one add movies at YouTube afterward obtain embed code and post anywhere.

228 cialis tablets cialis tablets | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:02 | Reagovat

Really it’s referred to as Search engine marketing that when i search for this piece of writing I found this site at the top of all websites in search engine.

229 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:17 | Reagovat

I have study much about free blogging sites, but I have no clear idea concerning that, can any one tell me which one is best in favor of free blogging and site-building?

230 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:37 | Reagovat

cialis hwdp jp 100 pobierz
<a href="http://cialis-gg.com">buy cialis</a>
bula equator 5mg cialis
<a href=http://cialis-tt.com#cialis+20mg>tadalafil 20 mg</a>

231 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 8. července 2018 v 0:51 | Reagovat

It’s really very complicated in this active life to listen news on TV, thus I only use web for that purpose, and take the hottest information.

232 cialis online cialis online | E-mail | Web | 8. července 2018 v 2:44 | Reagovat

YouTube is world's leading video sharing site, no one can defeat it. Every one upload movies at YouTube after that obtain embed code and post anywhere.

233 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 8. července 2018 v 3:19 | Reagovat

It is the happiest day of my life so far, when I am watching these} funny videos at this place, since after full day working I was so tired and now feeling fine.

234 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 8. července 2018 v 4:21 | Reagovat

Hi there to all, it’s genuinely a fastidious for me to pay a quick visit this site, it contains useful Information.

235 women viagra women viagra | E-mail | Web | 9. července 2018 v 21:04 | Reagovat

Truly programming is nothing but it’s a logic, if you take handle on it after that you are the professional else nothing.

236 cheap viagra 100 mg cheap viagra 100 mg | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:21 | Reagovat

If you apply such strategies for increasing traffic on your own web site, I am obviously you will notice the variation in few days.

237 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:24 | Reagovat

generico viagra contrareembolso
<a href="http://viagra-gg.com">sildenafil 100mg</a>
shredz 30 day challenge female reviews of viagra
<a href=http://viagra-gg.com#buy+sildenafil>viagra 100mg</a>

238 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 9. července 2018 v 23:24 | Reagovat

40 weeks pregnant what can i expect from viagra
<a href="http://viagra-gg.com">canadian viagra</a>
schmerztabletten und alkohol wirkung viagra
<a href=http://viagra-gg.com#sildenafil+cost>buy sildenafil</a>

239 viagra for men viagra for men | E-mail | Web | 10. července 2018 v 0:41 | Reagovat

What's up, just wanted to mention, I enjoyed this post. It was funny. Keep on posting!

240 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 10. července 2018 v 4:54 | Reagovat

generic viagra drugs comparable to abilify
<a href="http://viagra-gg.com">viagra professional online mail-order pharmacies</a>
berechnung marcumar dosierung viagra
<a href=http://viagra-gg.com#viagra+generic>cheap viagra</a>

241 sildenafil 100 mg sildenafil 100 mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 9:52 | Reagovat

Hi there I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this website, I am truly happy and learning more from it. Thanks for sharing.

242 superdrug viagra superdrug viagra | E-mail | Web | 10. července 2018 v 11:43 | Reagovat

Hello kids, you all should watch comic video clips, however take into account that first study then enjoyment okay.

243 viagra prices viagra prices | E-mail | Web | 10. července 2018 v 14:30 | Reagovat

This article is related to website programming is genuinely pleasant in favor of me because I am website programmer. Thanks for sharing keep it up.

244 viagra for women viagra for women | E-mail | Web | 10. července 2018 v 18:56 | Reagovat

At this time I am going to do my breakfast, after having my breakfast coming over again to read other news.

245 100 mg viagra lowest price 100 mg viagra lowest price | E-mail | Web | 10. července 2018 v 21:14 | Reagovat

I pay a quick visit daily a few websites and sites to read posts, but this website gives feature based content.

246 viagra 50mg viagra 50mg | E-mail | Web | 10. července 2018 v 22:55 | Reagovat

Appreciation to my father who stated to me concerning this weblog, this webpage is really amazing.

247 viagra oral jelly online mail-order pharmacies viagra oral jelly online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 10. července 2018 v 23:53 | Reagovat

YouTube video lessons are famous in entire globe, as it is the largest video sharing site, and I become too glad by watching YouTube video tutorials.

248 viagra soft tabs online mail-order pharmacies viagra soft tabs online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. července 2018 v 5:22 | Reagovat

What a information of un-ambiguity and preserveness of precious experience regarding unpredicted emotions.

249 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 11. července 2018 v 10:46 | Reagovat

kiel ferge avgang viagra
<a href="http://viagra-gg.com">sildenafil coupon</a>
cellcept 500mg dosierung viagra
<a href=http://viagra-gg.com#thin-film+viagra+online+mail-order+pharmacies>viagra over the counter</a>

250 nuksoype nuksoype | E-mail | Web | 15. července 2018 v 21:54 | Reagovat

free viagra without prescription <a href="http://loviagraosn.com/#generic viagra"> viagra online</a> generic viagra reviews <a href="http://loviagraosn.com/#viagra">viagra online</a>

251 nbsswage nbsswage | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:28 | Reagovat

buy viagra canada <a href="http://genericonlineviaqra.com/#generic viagra"> viagra online</a> buy viagra on line <a href=http://genericonlineviaqra.com/#viagra>generic viagra online</a>

252 cialis 5 mg cialis 5 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 14:37 | Reagovat

These all YouTube gaming video tutorials are actually in good quality, I watched out all these along by my colleagues.

253 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:39 | Reagovat

This is my first time go to see at here and i am in fact happy to read everthing at alone place.

254 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 20. července 2018 v 19:29 | Reagovat

tareq generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cheap generic cialis</a>
tadaga cialis generic
[URL=http://cialis-easy.com#buy+tadalafil ]buy cialis 20mg[/URL]

255 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 0:21 | Reagovat

I every time download a full film in parts, that’s always present at YouTube, since my network connection is extremely slow and YouTube fulfils my wishes.

256 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 0:48 | Reagovat

What a funny blog! I truly loved watching this comic video with my family as well as together with my colleagues.

257 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 21. července 2018 v 1:13 | Reagovat

Hi, I also wish for to share my thoughts at this time, when i don’t know even about a straightforward thing related to PHP, I always go to search that from web.

258 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 21. července 2018 v 3:42 | Reagovat

Good respond in return of this issue with solid arguments and explaining all regarding that.

259 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 6:16 | Reagovat

I am genuinely happy to read this blog posts which contains tons of valuable information, thanks for providing such information.

260 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 21. července 2018 v 11:35 | Reagovat

cialis c100
<a href="http://cialis-easy.com">cheap cialis</a>
cialis generico super active 20mg of melatonin
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+for+sale>cialis coupons 2018</a>

261 buy cialis online buy cialis online | E-mail | Web | 21. července 2018 v 16:44 | Reagovat

All right I am also in hunt of Flash tutorials, as I want to learn more regarding flash, therefore if you have please post it at this place.

262 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 21. července 2018 v 17:43 | Reagovat

Hello, I desire to subscribe for this web site to get most up-to-date updates, thus where can i do it please help out.

263 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 20:11 | Reagovat

Wow, what a video it is! Genuinely fastidious feature video, the lesson given in this video is truly informative.

264 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 20:49 | Reagovat

Great delivery. Great arguments. Keep up the great effort.

265 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 23:23 | Reagovat

This article will assist the internet users for building up new webpage or even a blog from start to end.

266 cialis prices cialis prices | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:11 | Reagovat

This post concerning Search engine optimization is really fastidious one, and the back links are in fact very helpful to market your web page, its also referred to as Web optimization.

267 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 14:04 | Reagovat

ata generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
cialis sales 2012 election
<a href=http://cialis-easy.com#buy+20mg+cialis>cialis generic</a>

268 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 22. července 2018 v 19:11 | Reagovat

I am actually keen of viewing funny movies at youtube, and this videos is in fact so comical, hehehhe.

269 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 22. července 2018 v 23:16 | Reagovat

I am genuinely keen of reading articles about building up new web site, or even concerning Search engine optimisation.

270 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 3:59 | Reagovat

is generic cialis any good
<a href="http://cialis-easy.com">cheap cialis</a>
best place buy cialis uk pharmacy
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+cost ]lowest cialis prices[/URL]

271 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 24. července 2018 v 6:53 | Reagovat

Very nice article, totally what I needed.

272 fhgswage fhgswage | E-mail | Web | 24. července 2018 v 12:52 | Reagovat

cheapest cialis <a href="http://drcialonlinedkb.com/#">cialis brand</a> cialis soft tabs <a href=http://drcialonlinedkb.com/#>cialis prescription</a>

273 khgfCrink khgfCrink | E-mail | Web | 24. července 2018 v 15:33 | Reagovat

viagra uk <a href="http://viagapharmaked.com/#">brand viagra</a> viagra women <a href="http://viagapharmaked.com/#">sildenafil</a>

274 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:35 | Reagovat

josselin cialis 2012 movie
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 5 mg</a>
generic cialis portugalmail
<a href=http://cialis-easy.com#buy+generic+cialis>cialis on line</a>

275 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 24. července 2018 v 23:50 | Reagovat

This article concerning how to embed a YouTube video code is actually useful designed for new web viewers. Pleasant occupation, keep it up.

276 cialis coupons 2018 cialis coupons 2018 | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:31 | Reagovat

Hello to all, for the reason that I am genuinely keen of reading this webpage’s post to be updated regularly. It contains pleasant material.

277 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 25. července 2018 v 2:40 | Reagovat

cialis generic online
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil 5 mg</a>
20mg cialis review
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+tablets>cialis online</a>

278 tadalafil tablets tadalafil tablets | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:13 | Reagovat

It’s very trouble-free to find out any matter on net as compared to books, as I fount this post at this web page.

279 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:14 | Reagovat

Truly no matter if someone doesn’t be aware of then its up to other users that they will assist, so here it happens.

280 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:23 | Reagovat

This article will help the internet visitors for creating new web site or even a weblog from start to end.

281 munsoype munsoype | E-mail | Web | 26. července 2018 v 18:57 | Reagovat

viagra on line <a href="http://viagraveikd.com/#">online pharmacy viagra</a> viagra wiki <a href="http://viagraveikd.com/#">viagra without a prescription</a>

282 nsxswage nsxswage | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 17:16 | Reagovat

generic cialis <a href="https://www.fundeconp.org/#">cialis 5mg</a> cialis without a prescription <a href=https://www.fundeconp.org/#>cialis 20mg</a>

283 viagra canada viagra canada | E-mail | Web | Sobota v 14:31 | Reagovat

Hi there every buddy, it’s a impressive enjoyment at here viewing these funny YouTube video lessons at here, pleasant stuff, thanks to admin of this site

284 sildenafil prices sildenafil prices | E-mail | Web | Sobota v 14:31 | Reagovat

I am happy to see this you tube video at this web page, thus now I am also going to add all my videos at YouTube web page.

285 sildenafil online sildenafil online | E-mail | Web | Sobota v 17:04 | Reagovat

Hello, thanks for all the users, I will upload many more video tutorials in upcoming days, admin

286 100 mg viagra lowest price 100 mg viagra lowest price | E-mail | Web | Sobota v 18:45 | Reagovat

What a funny blog! I in fact enjoyed watching this funny video with my family as well as with my friends.

287 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Sobota v 19:48 | Reagovat

effetti collaterali viagra generico
<a href="http://viagra-nice.com">online viagra</a>
riasertal 50 mg viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+50mg+prezzo>viagra generic availability</a>

288 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | Sobota v 21:13 | Reagovat

Hi, after reading this awesome post i am too cheerful to share my know-how here with friends.

289 viagra for women viagra for women | E-mail | Web | Sobota v 21:36 | Reagovat

I have read so many content regarding the blogger lovers but this paragraph is actually a fastidious paragraph, keep it up.

290 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Sobota v 22:01 | Reagovat

viagra 20 jaar huwelijksverjaardag
<a href="http://viagra-nice.com">cheap viagra 50 mg</a>
generic viagra from india safety standards
<a href=http://viagra-nice.com#viagra>female viagra online mail-order pharmacies</a>

291 superdrug viagra superdrug viagra | E-mail | Web | Sobota v 22:33 | Reagovat

No matter if some one searches for his essential thing, so he/she wants to be available that in detail, so that thing is maintained over here.

292 buy viagra 100 mg buy viagra 100 mg | E-mail | Web | Sobota v 22:46 | Reagovat

If you are interested to learn SEO techniques then you must read this paragraph, I am sure you will obtain much more from this paragraph regarding Search engine optimization.

293 viagra super force online mail-order pharmacies viagra super force online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Sobota v 23:27 | Reagovat

Wow, that’s what I was exploring for, what a material! present here at this weblog, thanks admin of this website.

294 female viagra pills female viagra pills | E-mail | Web | Sobota v 23:33 | Reagovat

Hi there everyone, I be familiar with YouTube video includes less bytes of memory due to that its quality is bad, except this YouTube video has wonderful picture features.

295 buy viagra generic buy viagra generic | E-mail | Web | Neděle v 1:26 | Reagovat

Hi there everyone, I am sure you will be enjoying here by watching such comical video clips.

296 viagra online paypal uk viagra online paypal uk | E-mail | Web | Neděle v 2:24 | Reagovat

This post regarding Web optimization is actually pleasant one, and the back links are truly very helpful to market your site, its also called SEO.

297 female viagra female viagra | E-mail | Web | Neděle v 2:42 | Reagovat

Hmmm, yup no doubt Google is best for blogging however now word press is also pleasant as a blogging as its SEO is nice defined already.

298 viagra coupons viagra coupons | E-mail | Web | Neděle v 3:13 | Reagovat

What's up to all, how is everything, I think every one is getting more from this web page, and your views are pleasant in favor of new visitors.

299 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | Neděle v 4:01 | Reagovat

What a video it is! Truly remarkable and fastidious quality, please upload more movies having such fastidious quality. Thanks.

300 pfizer viagra pfizer viagra | E-mail | Web | Neděle v 4:17 | Reagovat

Asking questions are genuinely good thing if you are not understanding anything totally, however this paragraph offers fastidious understanding even.

301 50 mg viagra 50 mg viagra | E-mail | Web | Neděle v 6:11 | Reagovat

When someone writes an article he/she keeps the plan of a user in his/her brain that how a user can understand it. Thus that’s why this post is amazing. Thanks!

302 cheap 100mg viagra cheap 100mg viagra | E-mail | Web | Neděle v 7:05 | Reagovat

This is my first time visit at here and i am genuinely impressed to read all at single place.

303 viagra for sale viagra for sale | E-mail | Web | Neděle v 8:22 | Reagovat

Piece of writing writing is also a excitement, if you be acquainted with afterward you can write or else it is complex to write.

304 Aerorb Aerorb | E-mail | Web | Včera v 17:47 | Reagovat

order cialis online without medical
<a href=http://graczykadvisors.com/#>buy cialis online</a>
split cialis pills impotence
<a href="http://graczykadvisors.com/#">buy cheap cialis online</a>

305 Endambib Endambib | E-mail | Web | Dnes v 4:37 | Reagovat

buy cialis 20mg price
<a href=http://bchcialisrx.com/#>buy cialis online</a>
daily cialis generic
<a href="http://bchcialisrx.com/#">cheap cialis online</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama