Sue Thomas, Nový začátek část 2

21. září 2012 v 21:06 | Sharya
Ahoj všichni, jak se máte a jak jste si užili první díl premiérové řady? Já osobně musím říct, že se mi díl moc líbil. Hlavně Christine byla úžasná. Táta, táta. To bylo moc pěkné. Jsem zvědavá jak to bude mezi našimi hrdiny dál. A už se těším na úterý na další díl.
Jinak dnes vám přináším další díl Sue Thomas.


Druhý den se všiochni vzpamatovávali ze včerejší hostiny, každému bylo těžko a pro všechny bylo těžké pracovat. Najednou se ve dveřích objevila žena. Sue ji hned poznala byla to Lucie. Její kamarádka barmanka. Byla bílá jako stěna. A zřejmě nesla špatnou zprávu.
"Co se stalo Lucie?" pohlédla na ni a hned se polekala.
"Můžeme si někde v soukromí promluvit?" pohlédla na ni prosebně. Sue přikývla a šli spolu do konferenční místnosti. Všichni se za nimi jen dívali. Sue zavřela dveře a čekala s čím Lucie přijde, ale tušila, že to bude zlé, že to bude moc zlé.
Všichni čekali v kanceláři a hypnotizovali dveře. Najednou Sue přiběhla a byla bílá a vyděšená. Ihned sedala k počítači a snažila se někam volat.
"Tak dělej..dělej zvedni to..zvedni to" prosila monitor jako kdyby ji mohl rozumět a přání vyplnit. Přišla k ní Lucie a dotkla se jejího ramene.
"Nezvedne ti to...teď ti to nezvedne nikdo, sice mě prosili abych ti to neříkala, ale já musela, myslím, že bylo správné abys to věděla." Podívala se na ni smutně Lucie. Sue odvrátila zrak a znovu zkoušela volat.
"Do háje..." zakřičela a naplno se rozbrečela. Jack k ní hned přiskočil a objal ji.
Sue hrozně moc plakala a to mu trhalo srdce, zvlášť proto že nevěděl ani co se jí stalo nebo spíš komu se co stalo. Sue se podlomila kolena a šla pomalu k zemi a Jack s ní, ale pořád ji držel. Lucie si klekla a dotkla se jejího ramane.
"Bude to dobré, bude to dobré" snažila se ji povzbudit, ikdyž ona sama tomu moc nevěřila.
Sue se uklidnila, vstala, upravila se a šla se projít s Lucii a \Levim.
"Sue nemá jít někdo s vámi?"
"Ne to je dobré Jacku, já a Lucie to zvládneme" pousmála se a odcházely. "Jen, beru si na dnešek volno" otočila se a odešla.
S Lucií se rozloučila v parku a ona se pak šla projít po celém parku. Došla k jednomu stromu, říkalo se mu strom milenců. Opřela se o něj a v hlavě se ji začaly objevovat vzpomínky, úplně na všechno. Pak se vrátila do reality a pokračovala na Lincolnovi schody, k Monumentu, ke krásným zahradám a k dalším jejím oblíbeným místům. Když ji někdo volal tak to nezvedla a hovor vyrušila, pak telefonn vypnula úplně. Domů přišla až pozdě večer. Všichni byli u ní v bytě.
"Promiňte, ale já nechci o ničem mluvit a ani s nikým" podívala se na ně, vzala si láhev vody, něco malého k snědku a šla do pokoje, kde zamčela. Pak padla na postel a začala zase plakat. Protože si představila, že by ho mohlo ztratit a to ji ničilo.
Pak přece jen vylezla z pokoje, protože uznala, že ti lidé mají právo znát, proč se trápí.
"Poslouchejte, Lucie mi oznámila to, že člověka na kterém mi hrozně moc záleží tak že ho postřelili, jeho zranění je velice vážné, protože už při převozu do nemocnice měl asi dvě zástavy a mě nejvíc ubíjí to, že nemůžu jet za ním, žije totiž v Rakousku a já se tam nedostanu, protože teď nemám právo na volno a nemůžu být s ním ani s jeho synem, který nemá matku a musí se dívat na to jak mu umírá otec" oznámila jim a zase zapadla do pokoje. Každý teď byl jen se svými myšlenkami.
O dva měsíce později.
Byl tu podzim, listí bylo krásně zbarveno a další případy vyřešeny. Vše bylo při starém a bylo při starém i to, že se Jack nerozhoupal a Sue nevyjádřil svoje city. Trochu se toho bál zvlášť v poslední době, protože na Sue bylo vidět, že spatně spí a navíc hrozně zhubla, i když jedla hory jídla, tak stres a nedostatek spánku se na ni podepsal. Sue ještě v kanceláři nebyla a toho využil Bobby, D. a Myles aby si s Jackem promluvili.
"Ty hele..už mě přestaň štvát…ta holka je to nejlepší co tě kdy mohlo potkat a jestli ti ji ukradne někdo jiný, tak ty budeš akorát v depresi, budeš chlastat a budeš se litovat, tak mě neser a dneska večer ji někam pozvi a už se konečně vyjádři" promluvil mu do duše už trochu naštvaný Bobby a ostatní kluci jen přikývli.
"Dobře tak fajn" rozhodil rukama Jack a šel zařídit nějakou dobrou restauraci.
Zařídil italskou restauraci v docela drahém podniku. Najednou uviděl Sue, bolelo ho v jakém byla stavu, ale pořád byla krásná.
"Ahoj Sue" pozdravil ji vesele Jack
"Ahoj" pozdravila ho mile a usmála se. "Pojď koupila jsem čokoládové koblihy s vanilkovou polevou, jsou ještě teplé"
"Sue počkej, já…já bych tě dneska rád pozval na večeři, víš abychom třeba zavzpomínali na staré časy"
"Tak jo moc ráda, ale varuju tě….v poslední době mám pořád hlad a hodně toho sním" zasmála se a Jack taky.
"Páni takže rande jo" vyjekla radostně Lucy s Tarou, když byly na obědě.
"Já nemyslím, že je to rande" prohlásila Sue, ale Lucy s Tarou si myslely svoje. Toho večera si na sebe oblékla šaty co měla tenkrát Miranda Kaet na otevření hotelu Ambasadora.
"Moc ti to sluší" pochválil ji Jack.
"Děkuju" mile se usmála a jeli na večeři. Večeře byla skvělá, oba se dobře bavili. Když přijeli kolem půl jedné z restaurace tak Tara a Lucy byly nalepeny na oknech a pozorovali co se bude dít dál.
"Děkuju Jacku, tohle jsme opravdu potřebovala..byl to moc pěkný večer" usmála se a dala mu pusu na tvář. Jack ji však ještě zastavil.
"Já si ho taky užil" pohladil ji po tváři a lehce ji políbil na rty. Čekal že mu Sue polibek oplatí, to sice udělala, ale bylo to jen lehce a pár vteřin.
"Dobrou noc Jacku" pousmála se a než Jack stačil cokoliv říct tak zapadla do domu.
"Holky doufám, že jste si pohled užily" řekla jakmile vešla do bytu, protože ty dvě už znala a tak věděla, že budou nalepené na skle a budou je pozorovat. Druhý den se o tom moc nebavili, každopádně kluci byli rádi, že se Jack konečně rozhoupal.
"A konečně budou spolu" prohlásila zasněně Tara, když tam Sue ani Jack nebyli, protože byli u Gareta.
Toho dne šli všichni společně na oběd, šli po jedné straně ulice a na druhé straně ulice byl park a strom milenců.
Procházeli se a Sue najednou uviděla vlčáka. Šel po druhé straně a taky ji pozoroval. Když se zastavili, tak se zastavil i vlčák. Levi začal vrtět ocasem a jí to začínalo docházet.
"Co na to říkáš Sue?"optala se Lucy a položila své kamarádce ruku na rameno, aby je vnímala.
"pardon já nevnímala" pousmála se a najednou se před ní objevil chlapec. Neznala ho a on ji asi taky ne.
"Promiňte jste Sue Thomasová?" optal se Sue přikývla. On ji podal obálku. "Nashledanou" rozloučil se a zase odběhl pryč. Sue obálku otevřela a vytáhla dopis, nemusela ho číst stačili ji první tři slova a už věděla. Najednou se ji n tváři objevil široký úsměv a rozeběhla se přes silnici, málem ji srazilo auto, ale to jí bylo jedno utíkala do parku a utíkala za vlčákem, který ji měl ukázat cestu.
Jack a spol. utíkali za ní, ale netušili že je tak rychlá, protože se jim v parku ztratila, ale rozhodli se jít jednou cestou, že ji třeba najdou. Po chvíli viděli Leviho a nějakého vlčáka jak spolu dovádějí a to znamenalo, že Sue nebude daleko. Najednou všechny začalo mrazit v zádech. Nejvíc asi Jacka, protože se blížili ke stromu milenců, ale byla také pravda, že se u stromu setkávali aji ti co se roky neviděli, takže Sue třeba neviděla roky nějakou kamarádku. Už byli docela blízko u toho stromu a najednou všichni byli v šoku. Sue stála u stromu, ale nebyla sama. Sue totiž byla v objetí nějakého cizího muže, to jestě nebylo to nejhorší, ona se na něj podívala a pak se spolu žačali vášnivěji líbat. A to byl teprvě šok a Jack měl pocit že se mu zhroutil svět.
Sue se od toho muže odtáhla a šťastně se usmála.
"Víš jak jsem se kvůli tomu tvýmu blbýmu zranění trápila?" řekla mu německy.
"Jen klid, poslyš to byla rychlost, přečetla jsi ten dopis až dokonce"
"Ne…viděla jsme že je to od tebe, stačily mi první dvě slova"usmála se a lehce se otočila a všimla si svých kolegů. Oni se taky vzpamatovali a hned k ní přišel Jack, trochu silněji ji vzal za loket a byl naštvaný.
"Si normální, mohlo tě srazit auto" vykřikl na ni.
"Hele, chlapa okamžitě ji pusť nebo já chytnu tebe a to teprve něco uvidíš"
"Tak dost oba..mimochodem..toto je Alex Brandtner, Alexi toto jsou moji kolegové a přátele" usmála se a pak se všichni navzájem představili, ale už teď bylo jasné že Jack a Alex budou rivalové a nepřátelé.
O týden později
Jack seděl v kanceláři, zatím tam byl sám a to jen proto, že bylo teprve šest. Díval se směrem ke stolu, kde sedává Sue. Vzpomněl si na ten hrozný okamžik, kdy Sue viděl v náručí nějakého Alexe. Jedinou jeho útěchou bylo to, že Sue pak prohlásila, že jsou pouze přátelé, ikdyž to tak nevypadalo. Do hodiny přišli i všichni ostatní a Myles jim dneska donesl jejich oblíbené koblihy s čokoládou nebo marmeládou.
Najednou vešel do jejich kanceláře Garet a nesl jim malé oznámení.
"Vážení…všichni mě poslouchejte" ohlásil se. Jack upozornil Sue aby dávala pozor.
"Mám pro vás malé oznámení, jak jistě víte…dostali jsme na starost případ Bergmann. Pan Bergmann je podezřelý z vraždy dvou policistů, vraždy civilisty, prodej a překupování drog a znásilnění prostitutky atd.. atd.. s tímto případem nám pomůže vedoucí jednoho oddělení z Rakouska, protože tam se většina zločinů stala. Takže mi dovolte abych vám představil.."
"Rexi" zvolal Sue jakmile si všimla vlčáka, který na ni hned skočil a byl rád že ji vidí.
"Pana Alexandra Brandtnera" dořekl Garat.
"ANO!" zvolala radostěn Sue a hned ho šla obejmout. Garat ani nechtěl vědět jak je možné že ho Sue zná a tak se neptal a nechal tam Alexe, aby se už nějak seznámili. Sue měla velikou radost, že bude mít Alexe v týmu ovšem její nadšení ostatní kolegové moc nesdíleli.
"Takže Bergmann se objevil tady v DC, no dobře bude mi velkým potěšením s vámi tu krysu dostat" pokusil se Alex zahájit konverzaci mezi ostatními.
"Ano to bude skvělé, taky o to máme zájem, studoval jsem vaše zprávy Alexi, vyšetřováni jste vedl bez chyb, ale bohužel jste Bergamannovu stopu ztratil v Rusku" začal Jack, který si musel uvědomit, že je to kolega a že by se všichni měli snažit a toho parchanta dostat.
"Alexi" trochu se k Alexovi natáhla a něco mu pošeptala do ucha. On se jen pousmál, a lehce ji ukazováčkem pohladil po tváři. Pak si sedl ke stolu, který tu byl po jednom kolegovi, který před pár týdny odešel. A všichni začali povolávat své informátory, aby jim něco mohli říct o Bergmanovi.
Do hodiny dostali několik typů kde by mohl Bergmann být nebo kde ho naposledy viděli a taky hodně informací o jeho aktivitách. Kromě Lucy se všichni rozdělili do skupinek a šli ověřovat informace, které dostali.
Vrátili se skoro až na večer. Bylo toho hodně a každý potřeboval kafe. Rex a Levi se napili trochu vody, lehli si vedle sebe a šli odpočívat. Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (362)
Zobrazit starší komentáře

301 50 mg viagra 50 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 6:11 | Reagovat

When someone writes an article he/she keeps the plan of a user in his/her brain that how a user can understand it. Thus that’s why this post is amazing. Thanks!

302 cheap 100mg viagra cheap 100mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 7:05 | Reagovat

This is my first time visit at here and i am genuinely impressed to read all at single place.

303 viagra for sale viagra for sale | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:22 | Reagovat

Piece of writing writing is also a excitement, if you be acquainted with afterward you can write or else it is complex to write.

304 Aerorb Aerorb | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 17:47 | Reagovat

order cialis online without medical
<a href=http://graczykadvisors.com/#>buy cialis online</a>
split cialis pills impotence
<a href="http://graczykadvisors.com/#">buy cheap cialis online</a>

305 Endambib Endambib | E-mail | Web | 16. srpna 2018 v 4:37 | Reagovat

buy cialis 20mg price
<a href=http://bchcialisrx.com/#>buy cialis online</a>
daily cialis generic
<a href="http://bchcialisrx.com/#">cheap cialis online</a>

306 Peedia Peedia | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 0:04 | Reagovat

generic cialis online pharmacy
<a href=http://cialisgenchx.com/#>buy cialis online</a>
generic cialis prices
<a href="http://cialisgenchx.com/#">generic cialis online</a>

307 Speetly Speetly | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 0:49 | Reagovat

viagra key ingredient
<a href=http://buyviagrtdaonline.com/#>viagra online</a>
compro viagra
<a href="http://buyviagrtdaonline.com/#">viagra online</a>

308 cevido cevido | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 4:23 | Reagovat

order cialis online
<a href=http://www.cialisgenchx.com/#>cheap cialis</a>
buy cialis soft online
<a href="http://cialisgenchx.com/#">buy cialis online</a>

309 Fluoglib Fluoglib | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 4:34 | Reagovat

homemade viagra
<a href=http://buyviagrtdaonline.com/#>buy generic viagra</a>
who uses viagra
<a href="http://www.buyviagrtdaonline.com/#">generic viagra</a>

310 bioxifs bioxifs | E-mail | Web | 18. srpna 2018 v 9:30 | Reagovat

cialis where to buy
<a href=http://www.cialisdfrxt.com/#>buy generic cialis</a>
cialis generic sale
<a href="http://www.cialisdfrxt.com/#">buy cialis online</a>

311 Speetly Speetly | E-mail | Web | 19. srpna 2018 v 23:56 | Reagovat

buy cialis generic pharmacy
<a href=http://cialisredp.com/>buy cialis online</a>
visit web site
<a href="http://www.cialisredp.com/">generic cialis</a>

312 optiogs optiogs | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 0:21 | Reagovat

otc cialis pills
<a href=http://cialisredp.com/>buy cialis online</a>
buy generic cialis united kingdom
<a href="http://www.cialisredp.com/">buy cialis</a>

313 Shemorm Shemorm | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 5:11 | Reagovat

cheap cialis india cialis
<a href=http://cialisredp.com/>generic cialis online</a>
metformin onset cialis generic pills
<a href="http://cialisredp.com/">buy generic cialis</a>

314 trekly trekly | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 23:45 | Reagovat

what make cialis pills look like
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>buy cialis online</a>
split cialis pills
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy cialis online</a>

315 houpsRep houpsRep | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 4:58 | Reagovat

walmart pharmacy viagra cialis generic cialis
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>cheap cialis</a>
cialis online order
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy cheap cialis online</a>

316 jiChoX jiChoX | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 9:12 | Reagovat

walmart pharmacy viagra cialis generic cialis
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>cheap cialis online</a>
cialis professional generic
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy cialis online</a>

317 anypency anypency | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 13:57 | Reagovat

ed cialis generic
<a href=http://cialiscomrx.com/>buy cialis online</a>
cialis pills for women
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">cheap cialis</a>

318 dariouh dariouh | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 13:27 | Reagovat

generic daily cialis pills
<a href=http://cialisgendrx.com/#>cheap cialis</a>
cheap order cialis generic
<a href="http://cialisgendrx.com/#">buy cialis online</a>

319 wammate wammate | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 17:20 | Reagovat

viagra user reviews
<a href=http://viagchranrx.com/#>generic viagra</a>
viagra trial card
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

320 Entinue Entinue | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 21:27 | Reagovat

xanax and viagra
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
viagra and nitrates
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

321 boupTroR boupTroR | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 21:55 | Reagovat

viagra e hipertension
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
how long does it take viagra to work
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra online</a>

322 Roomoum Roomoum | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 3:11 | Reagovat

viagra 007
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
viagra commercial model
<a href="http://viagchranrx.com/#">generic viagra</a>

323 plulurn plulurn | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 7:27 | Reagovat

how to get viagra online
<a href=http://viagchranrx.com/#>viagra online</a>
viagra xm radio
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

324 Acunda Acunda | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 22:08 | Reagovat

buy cialis australia
<a href=http://cialisrxgn.com/#>cheap cialis</a>
walmart cialis 20mg
<a href="http://cialisrxgn.com/#">buy cialis</a>

325 oxyday oxyday | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 3:32 | Reagovat

viagra kaufen
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy cheap viagra</a>
fucking on viagra
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">cheap viagra online</a>

326 sottlile sottlile | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 3:56 | Reagovat

daily side effects cialis tablets
<a href=http://cialischmrx.com/#>buy cheap cialis online</a>
coupon for cialis generic
<a href="http://cialischmrx.com/#">cheap cialis online</a>

327 fluocoum fluocoum | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 5:04 | Reagovat

canada cialis generic difficulty breathing
<a href=http://cialischmrx.com/#>buy cheap cialis</a>
online cialis
<a href="http://cialischmrx.com/#">buy cialis</a>

328 Variard Variard | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 6:14 | Reagovat

viagra soft tabs
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy viagra</a>
how to get viagra prescription
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

329 whimuro whimuro | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 20:26 | Reagovat

marley generic viagra
<a href=http://viagchranrx.com/#>cheap viagra online</a>
viagra nitrates
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

330 adekLy adekLy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 4:37 | Reagovat

generic cialis from india
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
buying cialis at shoppers drug mart
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cialis</a>

331 Emaipt Emaipt | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:00 | Reagovat

best price buy cialis online
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis online</a>
cialis tablets for sale
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">cialis online</a>

332 Heinna Heinna | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:03 | Reagovat

loan apply
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance online</a>
legitimate loans
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">cash advance</a>

333 Hefadalo Hefadalo | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:11 | Reagovat

viagra 100mg
<a href=http://www.viagragenups.com/#>cheap viagra online</a>
whats better viagra or cialis
<a href="http://www.viagragenups.com/#">cheap viagra online</a>

334 Incure Incure | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:32 | Reagovat

getting a loan with bad credit
<a href=http://paydayloansmenear.com/#>payday loans</a>
payday loans henderson nv
<a href="http://paydayloansmenear.com/#">payday express</a>

335 shomymn shomymn | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:47 | Reagovat

viagra replacement
<a href=http://www.viagragenups.com/#>viagra online</a>
viagra faq
<a href="http://viagragenups.com/#">buy generic viagra</a>

336 zociog zociog | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 9:54 | Reagovat

generic cialis from canada
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>cheap cialis</a>
how to buy cialis generic drugs
<a href="http://cialiskntrc.com/#">cialis online</a>

337 preopsy preopsy | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 21:09 | Reagovat

shelf life cialis online pharmacy
<a href=http://cialisgenwrx.com/#>generic cialis online</a>
vega cialis tablets
<a href="http://cialisgenwrx.com/#">generic cialis</a>

338 utterm utterm | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 23:16 | Reagovat

get cash quick
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance america</a>
short term cash loan
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">online cash advance</a>

339 DogeDype DogeDype | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 23:35 | Reagovat

cashadvance
<a href=http://paydayloansmenear.com/#>payday loans near me open now</a>
payday loans direct lenders bad credit
<a href="http://paydayloansmenear.com/#">cash advance near me</a>

340 wanking wanking | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 21:53 | Reagovat

lamisil blogs cialis pills
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
cvs cialis generic drugs
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">generic cialis</a>

341 shoubodo shoubodo | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 1:00 | Reagovat

viagra 007 fiyat?
<a href=http://www.viagragenups.com/#>buy generic viagra</a>
viagra drug name
<a href="http://viagragenups.com/#">generic viagra</a>

342 onergo onergo | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 3:32 | Reagovat

buy cialis online without a rx cialis
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>cheap cialis online</a>
nitric oxide and cialis generic drugs
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis</a>

343 MedPoome MedPoome | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 3:44 | Reagovat

taking without ed cialis pills cialis
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis online</a>
buy cialis 20mg price
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

344 Exhani Exhani | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 5:52 | Reagovat

legal viagra
<a href=http://viagragenups.com/#>cheap viagra</a>
viagra cheap online
<a href="http://viagragenups.com/#">generic viagra</a>

345 Invoili Invoili | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 7:38 | Reagovat

viagra results
<a href=http://www.viagragenups.com/#>buy generic viagra</a>
viagra challenge
<a href="http://www.viagragenups.com/#">cheap viagra online</a>

346 incolar incolar | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 11:11 | Reagovat

otc viagra alternatives
http://www.viagragenups.com/#

347 Faphene Faphene | E-mail | Web | 3. září 2018 v 12:16 | Reagovat

medco cialis online pharmacy viagra
<a href=http://cialiscnrx.com/#>buy cialis online</a>
viagra dejstvo cialis pills generic
<a href="http://www.cialiscnrx.com/#">buy cialis</a>

348 aerota aerota | E-mail | Web | 5. září 2018 v 3:35 | Reagovat

generic cialis daily use cheap
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>cialis</a>
generic cialis 20mg target mexico
<a href="http://www.cialiscnrx.com/#">buy cheap cialis coupon</a>

349 Authone Authone | E-mail | Web | 19. září 2018 v 12:49 | Reagovat

buy generic cialis online uk
<a href=http://cialekds.com/#>cialis</a>
mexico city free viagra cialis pills
<a href="http://cialekds.com/#">buy cialis online</a>

350 maymnGog maymnGog | E-mail | Web | 20. září 2018 v 20:36 | Reagovat

online cialis
<a href=http://cialekds.com/#>buy generic cialis</a>
mixing viagra cialis generic cialis
<a href="http://www.cialekds.com/#">buy generic cialis</a>

351 Incache Incache | E-mail | Web | 21. září 2018 v 23:07 | Reagovat

private money lenders
<a href=http://paydayusaloans.com/#>payday loans online</a>
how to get a small loan
<a href="http://paydayusaloans.com/#">payday online loans</a>

352 Calacync Calacync | E-mail | Web | 25. září 2018 v 0:19 | Reagovat

red cialis generic viagra online
<a href=http://cialisdelta.com/#>generic cialis online</a>
overdose on cialis generic
<a href="http://cialisdelta.com/#">generic cialis online</a>

353 Incache Incache | E-mail | Web | 28. září 2018 v 19:41 | Reagovat

private personal loan lenders
<a href=http://personalloansx1.com/#>private personal loans</a>
poor credit loans unsecured
<a href="http://personalloansx1.com/#">quick personal loans</a>

354 CogmaCem CogmaCem | E-mail | Web | 30. září 2018 v 6:20 | Reagovat

cialis generic india
<a href=http://cialisonbrx.com/#>buy cialis online</a>
cialis 20mg
<a href="http://cialisonbrx.com/#">buy cialis online</a>

355 CogmaCem CogmaCem | E-mail | Web | 30. září 2018 v 20:39 | Reagovat

comprare price cialis generic
<a href=http://cialisgendrx.com/#>buy generic cialis online</a>
buying cialis online review
<a href="http://cialisgendrx.com/#">buy generic cialis online</a>

356 altekly altekly | E-mail | Web | 2. října 2018 v 22:05 | Reagovat
357 Dwerly Dwerly | E-mail | Web | 3. října 2018 v 1:06 | Reagovat
358 stunda stunda | E-mail | Web | 5. října 2018 v 16:51 | Reagovat
359 Jeaddy Jeaddy | E-mail | Web | 6. října 2018 v 0:27 | Reagovat
360 Hywobe Hywobe | E-mail | Web | 6. října 2018 v 2:43 | Reagovat

personal cash loans charleston sc
<a href=http://paydayloanseon.com/#>payday online loans</a>
personal loan bad credit score
<a href="http://paydayloanseon.com/#">express loans</a>

361 griscib griscib | E-mail | Web | 9. října 2018 v 13:42 | Reagovat

high interest loans for bad credit
<a href=http://paydaysonlinemoney.com/#>pay day loans</a>
checking account advance
<a href="http://paydaysonlinemoney.com/#">personal loans</a>

362 Illini Illini | E-mail | Web | 17. října 2018 v 5:56 | Reagovat

viagra next day
<a href=http://x1genericviagra.com/#>viagra price</a>
viagra for sale in canada
<a href="http://x1genericviagra.com/#">viagra without prescription</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama