Sue Thomas: Novy život, nový začátek část1

15. září 2012 v 13:28 | Sharya
Ahojky všichni,
Jak jsem slíbila, tak vám přináším new povídku tentokrát na téma Sue Thomas agentka F.B.I. Jen bych chtěla upozornit, že jsem změnila malinko osobnost Sue, přidala ji další dovednosti a také jsem přidala další postavu. Je to převzatá postala z mého oblíbeného komisaře Rexe a kdo to bude to se nechte překvapit. Již brzy se to dozvíte. Doufám, že se vám bude Sue aspoň trochu líbit a já vám přeji hezké počtení. Usmívající se


Bylo zamračený letní den a všichni členové týmu F.B.I. seděli ve své kanceláři a doplňovali hlášení a každý přemýšlel co bude po skončení pracovní doby dělat. Lucy tradičně přemýšlela o nakupovaní oblečení a o tom, jak dát Jakca a Sue dohromady. Tara myslela na Stanlyho, Boby na svoji staronovou přítelkyni Darcy, Myles o možnosti odstěhovat se do jiného domu, Levi nad tím co dobrého dostane k snědku, Jack přemýšlel nad citem ke Sue, snažil se ho roky potlačit, ale věděl, že už nemá šanci a že ji musí co nejdříve říct co k ní cítí no a Sue přemýšlela nad svým celým životem a nad tím, že musí pár věcí změnit. Najednou se rozsvítila její lampička a to znamenalo, že ji někdo volal.
"Sue Thomasova, prosím" představila se a když viděla na svém monitoru známé věty od známého člověka na tváři se ji vykouzlil nádherný úsměv. "Ale, ale neříkej, že se ti zastesklo a vůbec kolik je tam u vás hodin, vždyť musí být pomalinku půl noc" začala si povídat s někým neznámým, ale nikomu neuniklo, jak se při tom tvářila. Všichni ostatní se na sebe podívali velice zmateně. " Aha, ale hlavně víš co….ano přesně, dávej na sebe pozor…jo ty mě taky...měj se a pozdravuj…samozřejmě, ja tebe taky, pa" ukončila Sue svůj hovor a rozhlédla se po kanceláři, kde na ni vyselo několik pohledů. Ona se však jen usmála, podepsala poslední dokumenty a podala je Jackovi.
"Tak jo lidi mějte se, ja ještě někam musím…Lucy nečekej na mě, nevím kdy vrátím. Tak zítra pa" rozloučila se odešla a nikdo nevěděl kam.
"Ty Lucy, kam šla naše popelka? Optal se Bobby.
"to já nevím, v poslední době je jiná, často chodí domů pozdě, někdy nepřijde vůbec, pak mi neřekne kde byla a s kým byla a teď se ještě hádáme. Ja nevím" řekla posmutněle. Tara se mezitím snažila dostat do Sueina počítače, kvůli poslednímu hovoru, chtěla vědět kdo ji volal a nejen ona. Ale narazila. Sue si poslední hovor zaheslovala, teda zaheslovala několik čísel a tak se nemohla dostat k její poslední konverzaci.
Ale asi nejvíc to zajímalo Jacka, ten chtěl vyznat lásku Sue a nějaká překážka se mu vůbec nechtěla překonávat. Do místnosti vešel D. s tím že zítra mají všichni volno, a to kvůli jejich poslednímu případu, kdy pracovali čtyři dny nonstop.
Sue vyšla z budovy a nadechla se čerstvého vzduchu. Podívala se na zamračené nebe a pak na svého psa Leviho.
"Tak co chlupáči, vyrazíme za Lucii?" Levi štěkl na souhlas a tak mohli vyrazit. Lucie byla dlouholetá kamarádka Sue, která se přistěhovala do DC a otevřela si velmi slušný bar.
"Ale, ale mojí oblíbenci, ahoj Sue" přátelsky se objali a dali se pusu na tváře. "Tak co, případ je u konce?"
"Jo, je u konce..naštěstí. Dej mi vodku s džusem a víc vodky" poručila si. Lucii bylo jasné, že se asi trápí a tak ji namíchala pití a pak si vzala pauzu a šla vyslechnout svoji kamarádku.
"Dneska mi volal, řeší velký, důležitý, ale nebezpečný případ"
"Kdo? Alex?"
"Ne asi, Ferda mravec mi volal, jasně že Alex, bože Lucie, já…já ho potřebuju vidět a nejen jeho, ale i..však už víš" podívala se na svou kamarádku a na ex vypila svůj nápoj. "Ještě jednou a ještě víc vodky. Potřebuju si vyčistit hlavu." Lucie přikývla a dala ji to znova, přesně jak žádala.
"No a co Jack, už tě někam pozval, nebo se vyjádřil?"
"On?! prosím tě, to už budu 2x po smrti než se k něčemu odhodlá. Jako nechápej to zle, ale on se prostě vyjádřit nechce, asi o mě nemá zájem a když vím, že je jednadvacáté století, tak prostě…já nebudu dělat první krok" podívala se na Lucku a opět do sebe na ex hodila vodku s džusem. Takhle si to dala ještě dvakrát, pohovořila s Lucii a odjela taxíkem domů. Potichu otevřela dveře, doufala, že Lucy spí, ale pletla se. Lucy po tmě čekala na svou kamarádku a když se konečně objevila doma, tak na ni hned uhodila.
"Kde jsi proboha byla?"
"Mami? Já myslela, že bydlím s kamarádkou a ne s mojí mámou, ale dobře..byla jsem u kamarádky, dala jsem si pár panáků a teď jdu spát, dobrou mami"
"Počkej Sue… zítra máme volno, bože ty jsi opilá?"
"Ne…jen přiopilá..tak to je super s volnem, dobrou" Lucy ještě chtěla něco říct, ale Sue zapadla do pokoje a tam se zamčela.
Sue se ráno probudila a podívala se na sebe do zrcadla. Chvíli si hrála s vlasy a pak zjistila, že vypadá starší než ve skutečnosti je a taky, že vypadá trochu usedle. Rozhodla se s tím něco udělat. Doma už měla hodně sexy oblečení, ale ještě se ji to oblečení nechtělo vytahovat. Na neděli se domluvila se svýma kamarádkama kadeřnicí a kosmetičkou, že si ji vezmou do parády a, že ji udělají hezčí.
Prodloužený víkend uběhl jako voda a všichni už zase byli v kanceláři. Teda až na Sue.
"Tak co Lucy, jak jste si se Sue užili víkend?" optal se Jack, doufal, že tímto způsobem zjistí, jestli Sue má nějakého přítele.
"No ve čtvrtek večer, přijela přiopilá domů, v pátek jsem si vyšli na nákupy, v sobotu jsme se opět hádaly a v neděli ráno někam odešla a říkala že přijde až sem do kanceláře." Odpověděla Lucy popravdě.
Najednou všichni uslyšeli podpatky. Bylo jim jasné, že se asi blíží Sue a měli pravdu. Ale jakmile vešla, všichni byli v šoku. Lucy a Tara jen nevěřícně koukaly, Mylesovi spadla lžička, Bobbymu složky, D. jen koukal a pro Jacka se zastavil svět. Bylo to proto, že se Sue změnila. Měla sestříhané vlasy, už neměla ofinu, vlasy byly lehce navlněné. A nechala si upravit obočí a tím vynikly její oči a zvlášť její pronikavý pohled.
"Dobré ráno přeji všem" řekla s úsměvem a šla si sednout. A hned na to začala vlna pochvaly od všech.
"Jo moc ti to sluší Sue" řekl Jack a chvíli se na sebe zadívali. "tak dělej ty idiote, na co čekáš…musíš co nejdřív Sue říct, jak moc ji miluješ" zaznělo Jackovi v hlavě, ale než stačil říct ještě něco dalšího tak vešel Garet s tím, že mají nový případ.
"jedná se o vraždu novinářky Sandry Bergrové" začal Geret.
"promiňte, není to ta rakousko-německá novinářka, která se snaží chytit a odhalit nelegální trh se zbraněmi?" zeptala se Sue
"Ano to je ona, z rakouska se před lety odstěhovala a začala tady dělat stejnou práci jako tam v Rakousku, vy ji znáte Sue?"
"Ne, ale četla jsem už o ní"
"Je podezření, že si její vraždu někdo objednal. Byla totiž nalezena prostřelenou hlavou a její foťáky, fotografie a dokumenty týkající se všech gangů a nebezpečných organizací zmizely" podal jim zprávu a chystal se odejít. Ale pak se otočil a ve znakovce řekl Sue, že ji to moc sluší.
A pak se hned všichni pustili do vyšetřování. Postavili si, pověsili fotky a hned začali sepisovat teorie proč byla Sandra Bergrová zavražděna.
Lucy: žárlivost bývalého přítele
Tara: žárlivost na její úspěch
Sue: Já bych spíš řekla, že se zapletla do něčeho nebezpečného, přišla na něco moc důležitého, třeba pořídila fotky a důkazy, které by mohly potopit důležité lidi.
"Ano to je asi nejpravděpodobnější, Taro zkus zjistit, kde byla naposledy. A pak mi sežeň výpis z telefonu, karty atd."
"Jasně to ti seženu a mimochodem, paní Bergrová byla naposledy spatřena v hotelu Ambasadora kolem jedenácté hodiny večer a pak ve dvě odešla" oznámila Tara. Jack přikývl a pak on, Sue, Myles, Boby a D vyrazili do toho hotelu.
"Dobrý den, vítám Vás v hotelu Ambasadora, máte rezervaci?" usmála se na ně hezky recepční.
"Ne nemáme, my jsem od F.B.I. a rádi bychom se zeptali na tuto ženu" Jack ukázal odznak a pak fotku Sandry Bergrové
"Aha..moment, Sandra Bergrová u nás ubytovaná není, ale nepamatuju si, že bych ji viděla, já teď měla čtrnáct dní dovolené"
"Aha a nevíte kdo by nám mohl pomoci?" zeptal se Bobby.
"Ano, šéf, hned ho zavolám" recepční zvedla telefon a šéf přišel do tří minut.
"Zdravím, jmenuji se…no né Sue Thomasová" začal se radostně usmívat a hned šel ke Sue, i ta se začala radostně usmívat a toho muže pevně objala.
"Ahoj Marku…ráda tě vidím"¨
"No to já tebe taky..hele tobě člověk posílá pozvánky na různé akce a ty ne a ne dojít"
"Hele, asi sem nemohla a navíc máš moje číslo na mobil, víš kde pracuju..no tak nebyl problém se stavit..hele ale to je teď jedno, poslyš neznáš Sandru Bergrovou?" podívala se na Jacka a vzala si od něj fotku a ukázala ji Markovi.
"Pojďte se mnou do kanceláře" pokynul jim, pak je vedl dlouhou chodbou, pak šli zase po schodech dolů a nakonec jeli výtahem až do posledního patra. "Posaďte se, ano Sandru znám, ještě včera jsem s ní seděl, přijela sem, že tady bude mít schůzku s kým to mi neřekla, ale hezky jsem si popovídali"
"A o čem?" podíval se na něj zvědavě D.
"O Rakousku, vyrostli jsme tam a já se do Ameriky přestěhoval, je to tak 8 let, ale často tam jezdím"
"A mimochodem kde jste byl potom co jste se rozloučil ze Sandrou?"
"Pak jsem odjel ještě na jednu schůzku, chci přijmout nového barmana a tak jsem se na něj jel podívat, tam jsem byl tak do půl jedné a pak jsem jel domů a dokázat mi to může GPS v autě"
"Děkujeme" všichni se s ním rozloučili a odešli.
"Levii" zavolal Mak a Levi upozornil Sue. Ještě před tím než otevřela dveře od auta.
"Já hned přijdu" řekla Jackovi a ostatní nastoupili do vozů a pozorovali Sue a Marka.
Všechny zajímalo o čem se baví. Protože se Sue chvíli smála a pak se tvářila vážně. Nakonec se hezky rozloučili a Mark se vrátil zpět do hotelu a ona do auta k Jackovi a Bobbymu. Na oba se hezky usmála a oni zase vyjeli do kanceláře.
"jacku, tady máš ty výpisy co jsi chtěl" podala mu Tara složky hned jak se objevil v kanceláři.
"Byla to dobrá novinářka, žádné dluhy, účty platila včas, přijmy měla normální, někde malinko vyšší, ale to jsme si ověřila a bylo proto, že psala aji o známých osobnostech.
"Díky Taro, jinak kdo si dá dneska výlet do baru v Ambasadoře? Zjistil jsem že tam budou barmani, kteří by mohli vidět naši mrtvou s někým s kým se tam setkala" podíval se na všechny D.¨
Bobby se toho rád zhostil a ještě tam taky vytáhl Darcy, s kterou tam dobře zapadne.
Druhý den jim přinesl fotografie třech mužů s kterými se Sandra sešla. Ještě zbývalo zjistit co chtěla dokázat. Bohužel měli smůlu v tom, že její byt byl vykraden, všechno rozházeno a nedalo se najít nic. Sue pak něco napadlo. Podívala se na hodinky a zjistila že je jedenáct dopoledne. Věděla že v místě kam si potřebuje zavolat jsou teď čtyři hodiny ráno, ale přesto to zkusila.
Ať jsi kdo jsi, tohle už víckrát nedělej, nebo toho budeš litovat. Ukázalo se Sue na displayi. Bylo ji jasné, že toho člověka vzbudila. A tak se jen usmála.
"Promiň, já vím kolik tam máte hodin, ale potřebuju pomoct. Ne neboj se, nikdo mi neublížil, ale prosím tě, mohl bys mi zjistit jestli novinářka Sandra Bergrová…jak to víš, to už se doneslo až k vám jo? Dobře tak díky, budeme čekat a promiň za vzbuzení" usmála se a odpojila telefon. "Lidi, volala jsme svému známému.. ten má taky známe, takže ještě během dneška bych mohla dostat informace o tom na čem Sandra pracovala" oznámila všem a všichni za to byli samozřejmě rádi, ale stejně jim pořád nejvíc trvalo s kým to mluvila.
Okolo páté odpoledne Sue dostala upozornění na to že má email. Otevřelo ho a hned vytiskla všechny věci ohledně posledních zpráv na kterých Sandra pracovala.
"Takže Sandra se snažila odhalit obchodníky se zbraněmi a s toxickým odpadem a také to že náš policejní ředitel zabil jednu tureckou dívku" podala všem vástřižky z novin.
"Kde jsi to sehnala?" optala se Tara.
"Od známého, Sandra posílala do rakouské redakce, všechny poznámky, všechny články atd. a aji fotografie, nějaké fotografie by měli dojít hned zítra ráno" odpověděla Sue a všichni byli rádi, že mají aspoň něco.
Druhý den ty fotky opravdu dostali a na fotkách byl jak policejní prezident, tak ti turečtí muži z fotografii od Bobbyho.
"Takže jedná se o Aidna Kurbana, Erima Pamuka a o Yasana Veliho.. všichni to jsou velká zvířata a nebezpeční mafiáni, budeme si na ně muset dát pozor" oznámil Jack a dál se snažili pátrat. Sue se pak podívala na telefon, dostala typ a tak odešla.
"Já si musím jet něco zařídit, vrátím se brzo" uvědomila všechny ostatní.
Sue se jela domů rychle převléct, vzala si úzké rifle, upnuté tričko na ramínka, krátkou bílou,koženou bundičku a kozačky na podpatku pod kolena. Ještě si víc navlnila vlasy, na rty dala třpytivý lesk, vzala kabelku a mohla vyrazit. Jela do hotelu Ambasadora a šla si sednout k baru. Barmanovi podstrčila lísteček a dvacet dolarů za spolupráci. Objednala si nápoj, samozřejmě bez alkoholu a čekala na svou oběť.
Po chvíli si ji všimla a nebyla sama, teda nebyl sám. Byli to dva muži. Byli to Kurbana, Vali. Jeden podával druhému disketu. Sue odezírala to že na disketě jsou citlivé informace a taky věci kvůli které musela Sandra zemřít. Sue si vzpomněla že v kabelce má úplně stejnou disketu. A tak ji něco napadlo. Yasan si po chvíli všiml Sue a tak na ni kývl a usmál se na ni. Ona se taky usmála a tak se trochu zastyděla.
Když si všimla, že muži odcházejí tak vstala z barové židličky a šla jako by směrem ke Kurbanovi, který měl disketu. Najednou udělala jako že ji podklouzla noha. A úplnou náhodou se ho chytla.
"Oh..děkuji, nějak mi to podjelo" usmála se a narovnala se.
"Nic se nestalo, hlavně jestli jste v pořádku"
"Ano jsem, nemohla bych vás pozvat na kávu?" usmála se mile. A bylo těžké ji odolat a říct ne. A tak si společně dali kávu a asi půl hodiny si povídali, než musel Kurban odejít. Když odešel Sue se vítězně usmála, protože z kapsy vytáhla disketu, kterou mu ukradla a podstrčila mu falešnou. A na to všechno ji stačilo pouze 5 vteřin a jedna zručná šikovnost, kterou se naučila v dětství a vylepšila během několika let.
Ještě ten den se vrátila do kanceláře. A nesla jim jistě zajímavé informace.
"Vážení, něco pro vás asi budu mít" vešla do kanceláře a všichni se na ni podívali. "Na Taro" podala ji disketu. Tara ji dala do počítače a pustila její obsah na velkou televizy.
"Sue, to jsou všechno důkazy, které jsme potřebovali k usvědčení těch mužů a taky policejního prezidenta, kde si to vzala?" podívala se na ni a všichni ostatní taky.
"Našla jsme to na zemi v restauraci" odpověděla.
"Aha tak na zemi a teď prosím pravdu" poprosil ji Jack, protože mu něco říkalo že lže jako když tiskne a že se možná namočila do nějakého průšvihu.
"Tak jo dejme tomu, že jsem ji tak nějak ukradla tomu tureckému mafiánovi Kurbanovi"
" Co prosím, jak?.." Jack na ni začal řvát, ale nestihl dokončit větu, protože Sue se mu to rozhodla názorně předvést.
"Takhle" trochu drze se usmála a šla k Mylesovi a opět zopakovala stejný trik. Dělala jako že ji podklouzla noha a spadne. Myles ji naštěstí chytl.
"Jsi v pořádku?" optal se.
"jasně, že jsem. Díky" postavila. " A za tohle taky děkuju a z pod trička si vytáhla Mylesovu peněženku.
" Jak říkám..ukradla jsme ji. Tímto způsobem. Měla jsem kamaráda kapsáře, který mě to naučil"
"Bože ty jsi se zbláznila, jestli to zjistí tak tě můžou zabít
"No má bejt, aspoň bude zase nějaké vzrůšo" řekla úplně v klidu a pokrčila rameny. Jack jen těžce lapal po dechu a měl pocit, že ho postihne asi další infarkt.
"Bože můj Sue" Jack ji chytl a nevěřícně na ni koukal.
"No co..hele Jacku, já už nejsem a ani nechci být tou ženou, která k tobě před lety přišla do kanceláře plná zásad, dobrého vychování, která by si nedovolila žádné vzrušení a ani žádné porušování příkazů…jsem už prostě jiný a jestli po mě někdo půjde no tak to tak asi musí být a mimochodem nepůjdeme vyřídit zatykač na ty muže?" optala se skromně a všichni jen přikývli, ale Jack nechtěl aby ji to jen tak prošlo a byl připravený ji pořádně vynadat.
"Kurbane, Veli okamžitě sem" zařval turecky nějaký muž a oba muži plus jejich poskok Pamuka. " Vysvětlete mi, co to má znamenat. Měli jste mi dát disketu, kde byly důkazy o naši činnosti a o vraždě té novinářky"
"Vždyť je to ono" ohradil se Kurban.
"Tak ono jo…tomu ty říkáš ono?!!" zařval ten muž a pustil disketu. Na monitoru počítače se objevil kreslený film se Sněhurkou.
"No do hajzlu..."
"F.B.I. nikdo ani hnout" ozvala se rána, slzný plyn a vběhli tam všichni chlapci od F.B.I. všechny turecké teroristy a mafiány pozatýkali a nechali je odvést rovnou před soud, kde zřejmě dostanou do životí nebo trest smrti. Pak se tým ještě přesunul do kanceláře policejního prezidenta a tam ho šli taky zatknout.
"Dámy a pánové věřím, že tomuto městu přinesu spoustu užitečnosti.."
"Tak to se obávám že to nebude možné" vešel no konferenční místnosti Bobby " Zatýkáme vás za úplatkářství, vraždu a obchody s nebezpečnými teroristy" najednou se všichni novináři mohli zbláznit a hned ho fotily a chtěli mu pokládat otázky zda to je pravda. Když ho předali další jednotce, která si ho měla odvést tak Bobby šel za Jackem, který seděl opřený o své auto a vypadalo to, že ho něco moc trápí.
"Co se děje kámo? Dělá ti starosti Sue?"
"Jo.. hele ona okradla tureckého mafiána, bylo by ji jedno jestli by po ní šel...já nevím co se to s ní děje"
"Chlape změnila se, už je prostě jiná, ale pořád je to naše Sue a navíc můžeme ji být vděčni za ten její trik, nebýt toho tak je asi nikdy neusvědčíme...hele víš co, teď ji všichni pozveme na výbornou večeři a prostě se zase pobavíme"
"Jo to máš pravdu, tak jdem" pousmál se Jack a už se těšil na "svoji" Sue.
Když přišli do kanceláře, tak se holky rychle balily a bylo vidět že mají na spěch.
"Kluci, bežte se hodil do gala, za Sue přišel Mark Brenner, šéf a ředitel hotelu Ambasadora a pozval nás na slavnostní otevření nového hotelu." Oznámila jim celá natěšená Tara a spěchala domů.
Bylo pár minut před desetou večer a to měl začít zahajovací ceremoniál. Všichni už byli na míste teda kromě Sue. Všichni čekali venku, najednou se tam objevila černá limuzína. Prvně vystoupil Mark, pak vyskočil Levi a nakonec vystoupila Sue. Byla nádherná, měla na sobě dlouhé červené hedvábné šaty, krásné doplňky, nádherný účes a ..no prostě byla celá nádherná a nikdo z ní nemohl spusti oči. Sue přešla ke svým kolegům a k Markovi se zase nahrnuli novináři.
"Teda Sue, ty vypadáš báječně" pochválila ji Darcy. A všichni jenom přikývli.
"Děkuji, vy všichni taky vypadáte báječně, určitě si dnešní párty užijeme" usmála se. Pak přišel Mark jestli by se s ním nemohla vyfotit, jako jeho doprovod. Ona souhlasila a Mark si ji vedl před novináře. Udělali pár snímků, Sue mohla odejít a pak už začalo slavnostní otevření hotelu a následovala hodně luxusní párty, kde šampaňské teklo proudem, na stolech byli nejvybranější lahůdky, ale i jiné dobroty, ovoce a čokoládová fontána.
"Sue jak dlouho už chodíš s Markem?" optala se Darcy. A všichni zbystřili, protože je to všechny hlavně Jacka.
"Já s ním nechodím, je to jen můj kamarád a slibila jsme mu, že když je momentálně svobodný tak, že mu udělám na dnešní akci doprovod." Usmála se a vzala si od číšníka další skleničku sektu.
"O bože...támhle je ta super modelka co předvádí bikiny" řekl užasle Bobby.
"Jo..to máš pravdu, naposledy, když jsem chtěla aby mi Bobby pomohl vybrat nové šaty tak seděl v křesle a prohlížel si katalog bikin, kde byla vyfocená"
"Jo Miranda Keat..už se pomalinku dostává na úroveň super modelky" doplnila Sue a vstala a šla k ní. Všichni ji pozorovali. Hezky se pozdravily, objímaly se a tvářily se obě moc vesele. Všechny udivilo, jak je možné že zná Mirandu.
"Vážení ráda bych vám představila svoji kamarádku Mirandu Keat, podle mě již brzy další supermodelku, Mirando..toto jsou mí přátelé a kolegové Bobby, Jack, D, Myles, Tara a Lucy a Leviho znáš"
"Ano a všechny vás moc ráda poznávám" usmála a se všemi si podala ruku. Pak se otočila na Sue a začala s ní mluvit německy. Všichni jen zírali, protože Sue odezírala a snažila se odpovídat taky v němčině.
"No vidíš a pak že německy neumíš...až budeš mluvit se Sydney a jejím bratrem, pozdravuj je a teď mě omluvte, budu muset jt předvést nějaké šaty jo a mimochodem Sue, přijď v sobotu ke mě, posunu ti nějaké nějaké šaty a oblečení co ti bude moc slušet, zatím se mějte" usmála se a odešla.
Když odešla tak se ztumily světla a ozvala se krásná melodie. Jack poznal, že je to "jejich" melodie. Tedy jeho a Sue. A tak ji vyzval k tanci a Sue ráda přijala.
"Sue..odkud znáš tolik lidí?"
"No mám jednu kamarádku a ona se pohybuje ve světě slavných, ale tyhle lidi, jako byla Sandra a jsou Mark, Miranda a ještě tady vidím spoustu jiných lidí, tak to jsou lidi a oni jsou z Rakouska. Takže asi tak"
"Ale všiml jsem si, že umíš mluvit německy"
"Jo umím německy i ve znakovce a už umím skvěle odezírat" usmála se
"Jsi skvělá" usmál se a Sue mu úsměv opětovala. Oba si ten tanec užívali, Jack hlavně, ale Sue měla pocit, že už si nemůže užívat tolik ten pocit jako roky před tím, kdy spolu tancovali a to ji hodně mrzelo.
Všichni ostatní kolegové si ten pohled užívali a byli přesvědčeni, že už nechybí moc a ti spolu utvoří pár.
"Díky za tanec" usmála se a šla si sednou zpět ke stolu. Párty skončila kolem páté ráno a za dvě hodiny už všichni seděli v kanceláři. I když byla pravda, že zrovna dvakrát dobře jim nebylo. Po té hoře jídla, pití a taky beze spánku. Bylo dobře asi jen Jackovi, který mohl tancovat se Sue.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (307)
Zobrazit starší komentáře

201 buy cialis online buy cialis online | E-mail | Web | 22. července 2018 v 1:38 | Reagovat

Hello colleagues, I am for a second time at this place, and reading this post related to Search engine marketing, its also a nice post, thus keep it up.

202 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 2:55 | Reagovat

canadian cialis to buy
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic</a>
levodopa y carbidopa generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+jelly+online+mail-order+pharmacies>cialis cost</a>

203 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:18 | Reagovat

Hi to all, I am also really keen of learning PHP programming, but I am new one, I always used to examine articles related to Personal home page programming.

204 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 8:00 | Reagovat

lo estrogen fe generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20 mg</a>
oxazepam 10 pch bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg>buy generic cialis online</a>

205 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:44 | Reagovat

If you are going to watch humorous videos on the internet then I suggest you to pay a quick visit this web page, it carries really therefore comic not only movies but also additional data.

206 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 3:19 | Reagovat

cialis de 20 mg
<a href="http://cialis-easy.com">brand cialis online mail-order pharmacies</a>
b magnum 450 mg bijsluiter cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+soft+online+mail-order+pharmacies ]cialis tablets 5mg-10mg or 20 mg[/URL]

207 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:57 | Reagovat

I always download a complete film in parts, that’s always present at YouTube, since my network connection is extremely slow and YouTube fulfils my desires.

208 JerryNic JerryNic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 14:44 | Reagovat

Page not found – sex page   http://wwwlxbox.com/  - Show more!..

209 Seniorsraize Seniorsraize | E-mail | Web | 24. července 2018 v 6:50 | Reagovat

Help system for senior <a href=http://advancedmedicalalert.com>Show more...</a>

210 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 13:51 | Reagovat

Great article, totally what I was looking for.

211 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 17:06 | Reagovat

Please upload new movies related to cooking if you have, because I would like to learn more and more concerning all recipes of cooking.

212 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:31 | Reagovat

Hi there little ones, you all must watch comic video clips, however keep in mind that first study then enjoyment okay.

213 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:22 | Reagovat

As the admin of this web page is working, no uncertainty very quickly it will be well-known, due to its feature contents.

214 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:55 | Reagovat

There are also so many video uploading web sites, and these also offer facility for distribution their videos, however I think YouTube is the best.

215 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 25. července 2018 v 8:43 | Reagovat

I got this web page from my friend who shared with me concerning this site and at the moment this time I am browsing this website and reading very informative posts at this place.

216 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:58 | Reagovat

Hello, for Search engine optimization solid contents are actually required, if you just copy and paste then you can not rated in search engines.

217 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 17:07 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and at the present I am in school and watching that once more here.

218 Thomasnib Thomasnib | E-mail | 26. července 2018 v 2:04 | Reagovat

Hеllо! I'll tell уоu mу method with аll thе detаils, as I stаrtеd earning in thе Internet frоm $ 3,500 pеr dаy with thе help оf social nеtworks rеddit and twittеr. In this vidео уоu will find mоre detаilеd infоrmаtion and also sее how many millions have earnеd thоse who hаvе bеen working for а yеar using mу methоd. I speсifiсallу mаdе a vidеo in this сарасity. Аfter buуing my methоd, уou will understаnd whу: http://www.web-analitik.info/?go=https://vk.cc/8jfmy3

219 RobertSkick RobertSkick | E-mail | Web | 26. července 2018 v 12:29 | Reagovat

газосиликатный

<a href=http://тверь.пеноблок-рст.рус>пенобетонный</a>

220 Morrisniz Morrisniz | E-mail | Web | 31. července 2018 v 21:41 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 8 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

Протандим. Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 в миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

221 chandratl60 chandratl60 | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 2:40 | Reagovat

Updated engagement number:
http://gay.forum.telrock.net

222 Vladimirjiz Vladimirjiz | E-mail | 1. srpna 2018 v 6:02 | Reagovat

Друзья, вот обнаружил интересный веб-ресурс, всем советую- Vivoadvert.
<a href=https://vivoadvert.com>Vivoadvert</a>

223 SergioCic SergioCic | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 9:44 | Reagovat

Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 (протандим)Самое сильное средство в Мире против старения и в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов. На базе Протандима Созданы для Женщин удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

224 russellvy16 russellvy16 | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 21:01 | Reagovat

New kick ass photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?post.kacie
free porn sluts piraets the caribbean porn clip dog fucks chick sex mehrere orgasmen big pussy women spread wide open

225 anitahi2 anitahi2 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 5:40 | Reagovat

Porn gay pit oneself against  
http://gayfiles.xblog.in/?info-gannon
  gay military straight gay simon cowell gay find gay single gay men

226 nicholegc11 nicholegc11 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 5:48 | Reagovat

New available porn site  
http://asian.adultnet.in/?madilyn
  ebook erotic erotic children hard sex erotic books free adult

227 stevekv1 stevekv1 | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:12 | Reagovat

My contemporary number
http://bbw.girls.porngalleries.top/?entry-bridget
porn on xboxlive vision cam tom tom porn sexy tila tequila porn korean gay porn free jewish porn

228 Georgiymef Georgiymef | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:27 | Reagovat

Все утро пересматривал содержимое инета, вдруг к своему удивлению обнаружил познавательный вебсайт. Ссылка на него: <a href=https://tl.rulate.ru/>Перевод новелл</a> . Для нас данный сайт явился весьма привлекательным. Всем пока!

229 SergioCic SergioCic | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 9:45 | Reagovat

Есть Аналог (замена) ламинина в США и в России дешевле в 3-7 раз и это AminoBoosters (AminoPure) http://1541.ru от Get Your Boom

230 mindyzm4 mindyzm4 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 18:53 | Reagovat

Sexy pctures  
wow erotic sex positions erotic french films erotic epub arabic erotic    
http://playboy.net.erolove.in/?karli  ;
  most erotic movies erotic obsession erotic romance stories japanese erotic prints vagina

231 Morrisniz Morrisniz | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 11:04 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

232 Vernonbrept Vernonbrept | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 23:30 | Reagovat

Брус для лагов выставляется по уровню, для дополнительного выравнивания можно использовать древесные подкладки <a href="http://abisgroup.ru/articles/zalivka-pola-betonom-svoimi-rukami-poshagovyj.htm">бетонный</a>.

233 JosephKes JosephKes | E-mail | 11. srpna 2018 v 0:20 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://make-a-money-online96161.blog2learn.com/15602026/considerations-to-know-about-differin-3-anti-aging

234 viagra professional online mail-order pharmacies viagra professional online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 14:17 | Reagovat

This paragraph regarding Web optimization is in fact fastidious one, and the back links are actually very helpful to promote your site, its also called Web optimization.

235 viagra on line viagra on line | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 15:15 | Reagovat

It is the happiest time of my life so far, when I am watching these} funny movies at this place, because after whole day working I was so tired and now feeling sound.

236 viagra viagra | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 16:20 | Reagovat

Oh! Wow its in fact a humorous and jockey YouTube video posted here. thanks for sharing it.

237 viagra pill viagra pill | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:23 | Reagovat

I every time used to read post in news papers but now as I am a user of internet therefore from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.

238 viagra natural viagra natural | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:25 | Reagovat

Wow! Its also fastidious post concerning JavaScript, I am genuinely eager of learning JavaScript. thanks admin

239 female viagra online mail-order pharmacies female viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 17:40 | Reagovat

Hello colleagues, how is everything, and what you desire to say about this paragraph, in my view its really amazing in support of me.

240 viagra coupons viagra coupons | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 18:15 | Reagovat

Hello colleagues, I am again at this place, and reading this post related to Web optimization, its also a fastidious article, therefore keep it up.

241 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 22:22 | Reagovat

Thanks to my father who informed me on the topic of this weblog, this web site is truly awesome.

242 buy sildenafil buy sildenafil | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:16 | Reagovat

Hi friends, is there any other nice weblog related to JavaScript content, while this one is pleasant in support of PHP programming.

243 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:17 | Reagovat

I am genuinely eager of viewing funny video tutorials at youtube, and this videos is truly so funny, hehehhe.

244 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 11. srpna 2018 v 23:36 | Reagovat

buy viagra online india amazon
<a href="http://viagra-nice.com">red viagra online mail-order pharmacies</a>
buy viagra safely online uk visa
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+viagra+50mg>canadian viagra</a>

245 gold viagra online mail-order pharmacies gold viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 0:35 | Reagovat

I know this website offers quality based articles or reviews and extra data, is there any other web site which gives these things in quality?

246 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:10 | Reagovat

There are also so many video uploading web sites, and these as well offer facility for distribution their video lessons, except I think YouTube is the finest.

247 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 1:12 | Reagovat

Hello I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this site, I am in fact cheerful and learning more from it. Thanks for sharing.

248 100 mg viagra 100 mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:12 | Reagovat

This web site is containing a fastidious information of funny YouTube video clips, I loved it a lot.

249 viagra 100 mg viagra 100 mg | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 2:20 | Reagovat

Good way of explaining, and good article to get information regarding my presentation subject matter, which i am going to present in school.

250 buy 50mg viagra buy 50mg viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:14 | Reagovat

Hi my colleagues, how is everything? Here it is actually nice YouTube videos collection. i enjoyed a lot.

251 viagra cost viagra cost | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 3:29 | Reagovat

I always spent my half an hour to read this webpage’s articles daily along with a mug of coffee.

252 online viagra online viagra | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:57 | Reagovat

It is the happiest time of my life so far, when I am watching these} funny movies at this place, because after full day working I was so tired and now feeling fine.

253 viagra capsules online mail-order pharmacies viagra capsules online mail-order pharmacies | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 5:58 | Reagovat

I am keen of learning Flash, is there any article related to Flash, if all right, then please post it, thanks.

254 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 7:44 | Reagovat

imuran 50mg efeitos colaterais do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">buy 50 mg viagra</a>
viagra 120 mg
<a href=http://viagra-nice.com#generic+viagra+available>buy sildenafil online</a>

255 viagra samples viagra samples | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 7:49 | Reagovat

Hi there, how's it going? Just shared this post with a colleague, we had a good laugh.

256 cheap viagra generic cheap viagra generic | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 8:15 | Reagovat

That’s in fact a good movie described within this piece of writing about how to write a paragraph, thus i got clear idea from here.

257 helenspoo helenspoo | E-mail | Web | 15. srpna 2018 v 0:34 | Reagovat

My name is Helen Spooner. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My interest is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several associations as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my works in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many clients from different parts of the world. Students always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save energy, because I feel happy when people come to me for writing help.

Ghost Writer – Helen Spooner - <a href=http://fundraisingforeducation.org/>Fundraisingforeducation</a> Band

258 maragun maragun | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 0:22 | Reagovat

Hi everyone , I’m Mara.
Welcome to my  about page. I started writing in  my early school years after a creative writing assignment for my English teacher. I did creative writing  for a while before I thought about doing something else.
I had always loved doing  non-fiction writing  because I’m passionate about learning. When you combine writing  skill  with a love of learning,  dissertation writing only makes sense as a job.
I’m passionate about helping  the students of the future in their school career. When they don’t like their assignment , I am there to help.

Mara Gunn – Writing Expert  - <a href=http://www.gismonitor.com/>Gismonitor</a> Team

259 AngeloVut AngeloVut | E-mail | 20. srpna 2018 v 5:24 | Reagovat

PTHC FORUM

A-one CP Shortclip 2018 Aristocratic Aggregation

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

Advanced in years files 2000-2017SOCK Except as a upkeep to Growth Chock-full 1201-1500 Files Cleft !!! INCORRUPTIBLE !!!!!

Siberian Mouse Whip-round

Pine representing Modelkids Dvd 1 - 44 Far-away showing

Prickling in spite of Anal Series 1 - 25 Non-public showing !!!

https://qil.su/OYaoqM

Promote a hankering meet also in behalf of Pic Dvd 1 - 50 Undisclosed showing !!! UPHOLD !!!!!

260 victorpisk victorpisk | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 18:31 | Reagovat

Севастопольский клуб моржей Буревестник отзывы: мошенники и неадекватные люди, мы приезжали из другого конца России в Севастопольский и были очень расстроены
Клуб зимнего плавания Буревестник - худшее, что мы видели
Виктор Михайлович Пискунов - кидала и мошенник
+79787396770 вот номер этого мудака Виктора Пискунова
89787396770 это же номер говняного клуба моржей Буревестник
Виктор Пискунов и его клуб Буревестник не стоят вашего внимания

261 DavidBuh DavidBuh | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 14:52 | Reagovat
262 CharlesSow CharlesSow | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 12:16 | Reagovat

Anderson got that chance because of Bell's injury. He got hurt in Pittsburgh's regular season finale on a legal but low hit from Cincinnati's Reggie Nelson and didn't play in the Steelers' loss to Baltimore in the playoffs.
"He's fit right back into the system," Rivera said. "He's caught some big balls obviously using his tremendous speed. It does an awful lot for the offense. There <a href=http://www.nfljerseyscheaponline.us.com/>Cheap Jerseys From China Online</a> are some things <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys NFL</a> that he's going to bring to the <a href=http://www.cheapnflchinajerseys.co/>Wholesale Jerseys</a> table that are <a href=http://www.wholesaleauthenticjerseyscheap.us.com/>Wholesale Jerseys Cheap</a> going to be really big for us, especially the vertical <a href=http://www.cheapnfljerseysclub.us.com/>Wholesale Jerseys</a> stretch."
Some of the questions Lynch refused to answer Wednesday included:
ASHBURN, Va. (AP) 锟?In their attempt to slow down Tom Brady and the Patriots' high-scoring offense, the Redskins may be fielding an injury-filled secondary.
For the Colts, it was a rare opportunity.
It was reminiscent of Chicago's previous game, a 37-34 overtime loss at Detroit on Oct. 18. The Bears led that one 31-24 in the fourth quarter, only to have the Lions come back for the victory.

263 Haroldbom Haroldbom | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 13:50 | Reagovat

<a href=http://artxayslike.ru/>смотреть фильмы онлайн бесплатно</a>

264 gabrielleyg16 gabrielleyg16 | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 19:45 | Reagovat

Emancipated porn galleries    
http://camgirls.adultnet.in/?blog_madyson
  paint branch high school adolescentes gays enculados sex mit tieren gratis st. johns university school of pharmacy requirements

265 thelmavx18 thelmavx18 | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 5:14 | Reagovat

Rejuvenated snare invent:
http://sweet.amateur.pics.blogporn.in

266 DennisheacY DennisheacY | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 9:04 | Reagovat
267 cassieza2 cassieza2 | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 9:41 | Reagovat

Late-model programme
http://europe.meet.erolove.top/?entry.willow
  dating for transgenders adult contact sites top adult cam sites local dating chat free classifieds websites

268 ErnestBoasp ErnestBoasp | E-mail | 31. srpna 2018 v 19:16 | Reagovat

Original replica Shop online ; buy Replica ; designer replica handbags, cheap wallets, shoes for sale.
Gucci, Versace, Balenciaga, Prada, Fendi, Max Mara, Dolce&gabbana etc.
https://www.instagram.com/elite_styleinua/

269 CharlieThymn CharlieThymn | E-mail | 31. srpna 2018 v 20:15 | Reagovat

Hello! look at my pictures http://catcut.net/WBtw

270 philipmz3 philipmz3 | E-mail | Web | 1. září 2018 v 16:54 | Reagovat

My creative web contract:
http://kathryn.w.telrock.org

271 SergioCic SergioCic | E-mail | 6. září 2018 v 18:14 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

272 kvayay kvayay | E-mail | Web | 7. září 2018 v 10:34 | Reagovat

раскрутка сайтов топ  процесс создания сайтов   <a href=http://miheeff.site>kc-css-system </a>  частная раскрутка сайта  http://miheeff.site

273 jewelut60 jewelut60 | E-mail | Web | 7. září 2018 v 16:52 | Reagovat

Stared different concoct:
http://nudesexporn.bdsmsex.top

274 VadimGeone VadimGeone | E-mail | Web | 8. září 2018 v 15:52 | Reagovat

Минуту назад просматривал контент сети, неожиданно к своему удивлению увидел прекрасный сайт. Вот гляньте: <a href=http://karpi.by/kuzov/>кузовной ремонт минск отзывы</a> . Для нас этот вебсайт оказался весьма полезным. До свидания!

275 GalyaT GalyaT | E-mail | Web | 8. září 2018 v 23:04 | Reagovat

Семейный отдых в Крыму. Мы отдыхаем в Элладе ссылка в описании.
http://ellada-hotel.com

276 britneygx3 britneygx3 | E-mail | Web | 10. září 2018 v 3:34 | Reagovat

Updated contrive number:
http://christi.post1.telrock.org

277 Kennethslona Kennethslona | E-mail | 10. září 2018 v 10:48 | Reagovat

<a href=https://profi-potolkov.ru/%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%8B/>цены на потолки купить</a>

278 asawood asawood | E-mail | Web | 11. září 2018 v 0:19 | Reagovat

Welcome Everyone
Thanks for checking out my  writing website . My name is Asa.
I have worked a long time  in this niche. My  aptitude for writing started at a young age. I wrote  poetry  as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into  journalism  eventually led me to academic writing. There is plenty of work for  skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing.
Reach out  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Asa Woodard – <a href=http://www.bibleskillsinstitute.net/>BibleSkillsInstitute</a> Corp

279 anavap anavap | E-mail | 11. září 2018 v 3:44 | Reagovat

ООО  "СИТИ-СПА"
Отзывы: Телефон: 89266772255 КИДАЛЫ И МОШЕННИКИ
Руководитель  Парамонов Сергей Александрович КИДАЛА

Телефон руководителя: +79266772255 - КИДАЛА И МОШЕННИК
Дата регистрации  01.07.2016
ОГРН  1167746620337
ИНН  7722368861

Адрес (место нахождения)  111020, г. Москва, пер. Юрьевский, д. 11

Директор Сергей Александрович Парамонов МОШЕННИК, обещает многое. Берет деньги, пропадает. Затем говорит, что не вернет и назначает встречу. Приезжает с чеченцами и заставляет отказаться от долга. Не имейте с ним дел.
+79266772255 89266772255 МОШЕННИКИ И КИДАЛЫ

280 julianajq1 julianajq1 | E-mail | Web | 12. září 2018 v 6:41 | Reagovat
281 revaci18 revaci18 | E-mail | Web | 13. září 2018 v 9:14 | Reagovat

Striking pctures  
http://twerking.porndairy.in/?yolanda
  erotic touch erotic telugu stories erotic publishers erotic view pornography free

282 SergioCic SergioCic | E-mail | 14. září 2018 v 1:14 | Reagovat

Награди своего врача! http://spaszhizny.ru/ Лично Вы принимаете решение о награждении и награждаете. По Вашему представлению мы вносим имя награжденного в список кавалеров ордена. Варианты наград - Звезда лучевая, Звезда лучевая со стразами, индивидуальные грамоты на основе латунированной стали с лазерной гравировкой в фоторамке. Кавалером ордена может стать любой человек, которого спасенный считает своим спасителем: врач, пожарный, летчик, успешно совершивший аварийную посадку и т.д..  Tel. или WhatsApp +7(985)952-0864

283 annieduk annieduk | E-mail | Web | 15. září 2018 v 0:12 | Reagovat

Hello ,
I’m Annie.
If you’ve ever been too busy  and couldn’t finish a research assignment , then you’ve come to the right place. I  assist students in all areas of the writing steps . I can also write the  assignment from start to finish.
My career as  a scholarly  writer started  during high school. After learning that I was very  talented  in the field of academic writing, I decided to take it up as a  job .

Professional Academic Writer- Annie- <a href=http://www.kateandleopold-themovie.com/>Kateandleopold-themovie</a> Confederation

284 polacas polacas | E-mail | Web | 15. září 2018 v 10:17 | Reagovat

Hi, I am Pola Cassidy an expert in content writing.

I enjoy solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to handle several assignments that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My interest has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing books and have helped people from countries like Mexico.
I work with a service provider whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many students come to me for professional help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert writer - Pola - <a href=http://www.judicialaccountabilityinstitute.com/>Judicialaccountabilityinstitute</a> Company

285 Morrisniz Morrisniz | E-mail | 15. září 2018 v 11:51 | Reagovat

Analogue of Laminine AminoBoosters ( AminoPure) http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox are 3-7 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn how to get a product, contact me at t.+12487304178 Skype tatyana.kondratyeva2

286 OlgaTox OlgaTox | E-mail | Web | 15. září 2018 v 15:26 | Reagovat

покердом турниры - принимайте участие и выигрывайте!   http://pokerdom-turniry-13.pokerdom-power.ru - Show more>>>

287 Amateurbiaks Amateurbiaks | E-mail | Web | 15. září 2018 v 19:32 | Reagovat

Heisse maedchen wollen treffen <a href=http://einfach-scharf.blogsexgratis.com>woman!..</a>

288 marlajg3 marlajg3 | E-mail | Web | 16. září 2018 v 0:32 | Reagovat

Hi supplementary website
http://mew.photos.telrock.org/?post-raegan
shitin porn homemade petitie porn videos mexcian and white porn maid fucks porn best usa porn

289 JohnniebiT JohnniebiT | E-mail | Web | 17. září 2018 v 0:58 | Reagovat

<a href=https://razleton.com>без вложений 2018</a> - хайп проект zoo, foodfox инвестиции

290 MikeIsore MikeIsore | E-mail | Web | 23. září 2018 v 1:20 | Reagovat

Проститутки СПб
Ресурс предлагает Вам анкеты проституток, путан, индивидуалок Питера на любой вкус и цвет, 24 часа в сутки, 365 дней в году, которые они размещают самостоятельно. Здесь вы всегда найдете, только реальных, работающих проституток Санкт-Петербурга, которые готовы в любое время дня и ночи, встретить Вас и заключить в свои нежные объятия, доставить разнообразный спектр услуг и наслаждений, проститутки в Питере, смогут выполнить любую прихоть, даже самого изысканного клиента, доставить колоссальное удовольствие и наслаждение любому клиенту, не зависимо от того что нужно Вам: Пусть это будет, приятной компанией на каком-нибудь мероприятии, или приятно время препровождение в парилке, или приятный и нежный массаж (Руки у наших индивидуалок Питера, самые нежные, когда они двигаются по вашему телу, вы получаете сверх наслаждение и удовольствие, вы как будто погружаетесь в вечный сон и попадаете в ваши мечты, где нет насущных проблем, ни дневной суеты и рабочей рутины, вы становитесь умиротворёнными, расслабленными и полностью с чистой и свежей головой), а насколько проститутки Питера разнообразны в сексе, обычному человеку за всю жизнь не перепробовать, не получить столько удовольствий и приятных ощущений которые могут дать путаны и индивидуалки Питера. И в конечном итоге, раз Вы читаете это текст, значит усталость и быт жизни взяло над Вами верх, и Вы ищете способ, как и где отдохнуть, как и где расслабиться, как снять напряжение и моральную усталость – Вы найдете на этом сайте, смело выбирайте понравившуюся Вам анкету, набирайте номерок и вперед избавляться от всего выше перечисленного. С нашими индивидуалками СПб, проститутками Санкт-Петербурга, путанами Питера и т.д., Вы воплотите все Ваши мечты и немножко больше!!!

291 Morrisniz Morrisniz | E-mail | 23. září 2018 v 23:40 | Reagovat

Предлагаю Рассылку в Хрумере за 10 usd  круглосуточно на 7-30 млн свежих ресурсов. Обучаю желающих интернет рекламе. Лучшее, что знаю и применяю на практике. Опыт с 1993 года. Реклама частникам и Предприятиям. Ответы в скайпе evg7773 Viber  +380976131437

292 Amateurbiaks Amateurbiaks | E-mail | Web | 24. září 2018 v 17:46 | Reagovat

deutsche girls wollen maenner <a href=http://xxx-sexcam.blogsexgratis.com>More info...</a>

293 marniedal marniedal | E-mail | Web | 27. září 2018 v 6:16 | Reagovat

Hello guys, I am Marnie an expert in content writing.

I love solving people’s problems and make them happy. That is what I have been doing for many years now.
I have been writing since I was 12 years old and never knew it would turn out to be a full-time career. I have also been able to manage several assignments that involves writing. And I worked in three organizations as a volunteer to assist people.My hobbie has always been to help people succeed. And I go the extra mile to make that happen.
I enjoy writing academic papers and have helped people from countries like Australia.
I work with a company whose mission is to provide quality writing and make people happy. In fact, many students come to me for help on a daily basis because they know I always deliver. And I will continue to provide nothing but quality to build trust like I have been doing for the past few years.

Expert writer - Marnie - <http>//www.partythrucollege.com/]Partythrucollege Confederation

294 masonha masonha | E-mail | Web | 28. září 2018 v 1:23 | Reagovat

Hi guys, my name is Mason!

I`m an academic writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion since early childhood and now I cannot imagine my life without it.
Most of my works were sold throughout  Canada, USA, China and even Australia. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me "Please, Mason Hart, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can solve all their problems!

Professional Writer - Mason - <a href=http://www.parossymposium.com/>Parossymposium</a> Band

295 marniedal marniedal | E-mail | Web | 28. září 2018 v 22:32 | Reagovat

Hello, it’s Marnie Dalby here!
I work as a professional an essay writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing talent in college. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my remaining semesters of college.
Ever since school, I have continued to work as an academic writer. I was hired by a writing service based in the United Kingdom. Since then, the essays that I have created have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become used to hearing, “Marnie Dalby, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can provide this service.

Professional Writer – Marnie – <http>//www.peacerivermuseum.com/]Peacerivermuseum Team

296 Arthurdub Arthurdub | E-mail | Web | 29. září 2018 v 5:09 | Reagovat

<a href=https://hydra-center18.com/>зеркала гидра</a> - зеркала гидра, hydra

297 Reneejedge Reneejedge | E-mail | Web | 30. září 2018 v 4:37 | Reagovat

https://plus.google.com/u/0/102560861863766310219/posts/MAJDpvnpQMs
Вед. 2 Здравствуйте, уважаемые гости и коллеги! Сегодня выше детский лес открыл двери для выпускного бала, посвященного будущим первоклассникам!

Вед. 1 Для родителей они навсегда будут малышами, а чтобы нас они – самые умные, самые веселые, самые любознательные дети, которыми мы гордились всегда эти годы.

Вед 2.Пусть день солнца, табель света
Теперь входит в сей зал.
Играй же музыка для всю планету,
Мы начинаем выпускной выше банкет!

Вед. 1 Солнце ласково сияет в небе,
Ветерок играется с листвой.
Ну, а нам теперь сильно грустно,
Мы прощаемся с любимой детворой!

Вед 2: Адски взволнован сегодня детсад.
В школу своих провожает ребят!
Что народу для нашем празднике!
Дайте дорогу – идут первоклассники!

Входят выпускники почти музыку.

1. Столовать на свете чудо роща!
В сей парк идти я рад.
Здесь и летом и зимой,
Всетаки друзья мои со мной.

2. Хорошо живётся тут!
А в саду у нас растут.
Не черешни и не груши,
Саши, Вани и Катюши.

3. Здесь живут не вишенки -
Мариночки так Мишеньки.
И шумят не веточки -
А Если, Даши, Светочки.

4. Выше любимый садовод,
Всех по имени зовёт.
Воспитательница наша,
С нами и поёт и пляшет

5. Помогают ей с утра
Нянечки и повара.
Бережёт здоровье наше
Медицинская сестра.

Вот который здесь чудо – парк,
Чтобы таких, якобы мы, ребят!

298 amieestam amieestam | E-mail | Web | 1. října 2018 v 15:14 | Reagovat

Hi Everybody  
Thanks for checking out my writing blog . My name is Amiee Stamp.
I have worked  several years  in this niche. My passion for  writing started at a young age. I wrote  journaled as a child and eventually went on to work with my school newspaper.
This early tryst into  journalism  eventually led me to academic writing. There is plenty of work for  skilled writers. I specialize in dissertations , but have the skills to do all types of academic writing.
Reach out  for more information about rates and a price quote. I’m looking forward to helping you.

Academic Writer – Amiee Stamp – <a href=http://www.pkpa-indonesia.org/>Pkpa-Indonesia</a> Company

299 ideottdugGP ideottdugGP | E-mail | Web | 1. října 2018 v 22:43 | Reagovat

Mobila in living la comanda<a href=https://valdimobila.md/ru/catalog>.</a>

300 Kevindek Kevindek | E-mail | Web | 5. října 2018 v 22:55 | Reagovat

Если Вы Примете решение купить в магазине САНмебель в Киеве или приобрести в Украине мебель на любой вкус ,
вы можете быть уверенными в хорошем качестве товара. Надёжность и долговечность при
сравнительно небольшой стоимости  уже давненько убедили многих покупателей в правильности решения,
сделанного ими в своё время. Останавливая свой выбор конкретно на нашей мебели, вы будете изумлены
оптимальным соотношением «цена/качество».
А если кто интересуется оборудованием для СТО обратите внимание
<a href=http://www.stoservice.com.ua>оборудование для СТО</a>
тут приобретали по низкой цене и весьма довольны.
Также наш партнер <a href=http://www.darmebel.com.ua/>магазин мебели Киев</a>
<a href=http://sunmebel.ltd.ua>Магазин мебели Санмебель</a>

301 Patrickkep Patrickkep | Web | 6. října 2018 v 2:47 | Reagovat

<b>Доброго времени суток</b>
Недавно нашел схему огромного заработка на купле/продаже гифтов!
Так как есть проект с пасивным доходом, сливаю схему вам.
<a href=http://telegra.ph/Shema-ogromnogo-zarabotka-na-Giftah-10-04>Подробнее в статье на телеграфе</a>
<i>Не откажусь от благодарности!</i>

302 xxx pics xxx pics | E-mail | Web | 8. října 2018 v 3:17 | Reagovat

Just check this out, <a href=https://cocaporn.com/category/photos/>girls in panties pics</a>
for free!

303 bethany bethany | E-mail | Web | 9. října 2018 v 15:57 | Reagovat

Hi guys, my name is Bethany Haynes!

I`m a professional writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion since early childhood and now I can`t imagine my life without it.
Most of my poems were sold throughout  Canada, USA, China and even India. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me "Mr, Bethany Haynes, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can solve all their problems!

Professional Writer - Bethany Haynes - <a href=http://www.robcostudio.com/>Robcostudio</a> Corps

304 florapower florapower | E-mail | Web | 11. října 2018 v 14:52 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several associations whose goal is to help people solve writing problems.
I love traveling and have visited several places in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My works are available in several parts of the world. And I’m currently working with companies that help people save energy. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a writer.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their writing problems and I accept. I find pleasure in helping them to solve their problems as a professional.

Academic Writer – Flora - <a href=http://www.sacramentoriverportal.org/>Sacramentoriverportal</a> Company

305 DaronNus DaronNus | E-mail | Web | Pondělí v 13:11 | Reagovat

<a href=https://moneta.im/>купить биткоин</a> - обменник главная, обменник валют

306 charlened charlened | E-mail | Web | Včera v 4:37 | Reagovat

My name is Charlene Dickens. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

My goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a full-time writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my books in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many clients from different parts of the world. Clients always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save time, because I feel fulfilled when people come to me for professional help.

Academic Writer – Charlene - <http>//www.rathishyam.com/]Rathishyam Band

307 BryaMWaync BryaMWaync | E-mail | Web | Včera v 19:44 | Reagovat

<a href=http://bibletalks.inf.ua>Христианский сайт Разговор с Библией</a>
Заходите ВСЕ! Я сам создал этот сайт, чтобы ВСЕ смогли узнать чтобы-то новое о нашем создателе
Приглашаю всех верующих и не только.
Мой партнер интернет магазин СанМебель,где можно<a href=http://sunmebel.ltd.ua>купить прямой компьютерный стол в Киеве и Украине</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama