Sue Thomas: Novy život, nový začátek část1

15. září 2012 v 13:28 | Sharya
Ahojky všichni,
Jak jsem slíbila, tak vám přináším new povídku tentokrát na téma Sue Thomas agentka F.B.I. Jen bych chtěla upozornit, že jsem změnila malinko osobnost Sue, přidala ji další dovednosti a také jsem přidala další postavu. Je to převzatá postala z mého oblíbeného komisaře Rexe a kdo to bude to se nechte překvapit. Již brzy se to dozvíte. Doufám, že se vám bude Sue aspoň trochu líbit a já vám přeji hezké počtení. Usmívající se


Bylo zamračený letní den a všichni členové týmu F.B.I. seděli ve své kanceláři a doplňovali hlášení a každý přemýšlel co bude po skončení pracovní doby dělat. Lucy tradičně přemýšlela o nakupovaní oblečení a o tom, jak dát Jakca a Sue dohromady. Tara myslela na Stanlyho, Boby na svoji staronovou přítelkyni Darcy, Myles o možnosti odstěhovat se do jiného domu, Levi nad tím co dobrého dostane k snědku, Jack přemýšlel nad citem ke Sue, snažil se ho roky potlačit, ale věděl, že už nemá šanci a že ji musí co nejdříve říct co k ní cítí no a Sue přemýšlela nad svým celým životem a nad tím, že musí pár věcí změnit. Najednou se rozsvítila její lampička a to znamenalo, že ji někdo volal.
"Sue Thomasova, prosím" představila se a když viděla na svém monitoru známé věty od známého člověka na tváři se ji vykouzlil nádherný úsměv. "Ale, ale neříkej, že se ti zastesklo a vůbec kolik je tam u vás hodin, vždyť musí být pomalinku půl noc" začala si povídat s někým neznámým, ale nikomu neuniklo, jak se při tom tvářila. Všichni ostatní se na sebe podívali velice zmateně. " Aha, ale hlavně víš co….ano přesně, dávej na sebe pozor…jo ty mě taky...měj se a pozdravuj…samozřejmě, ja tebe taky, pa" ukončila Sue svůj hovor a rozhlédla se po kanceláři, kde na ni vyselo několik pohledů. Ona se však jen usmála, podepsala poslední dokumenty a podala je Jackovi.
"Tak jo lidi mějte se, ja ještě někam musím…Lucy nečekej na mě, nevím kdy vrátím. Tak zítra pa" rozloučila se odešla a nikdo nevěděl kam.
"Ty Lucy, kam šla naše popelka? Optal se Bobby.
"to já nevím, v poslední době je jiná, často chodí domů pozdě, někdy nepřijde vůbec, pak mi neřekne kde byla a s kým byla a teď se ještě hádáme. Ja nevím" řekla posmutněle. Tara se mezitím snažila dostat do Sueina počítače, kvůli poslednímu hovoru, chtěla vědět kdo ji volal a nejen ona. Ale narazila. Sue si poslední hovor zaheslovala, teda zaheslovala několik čísel a tak se nemohla dostat k její poslední konverzaci.
Ale asi nejvíc to zajímalo Jacka, ten chtěl vyznat lásku Sue a nějaká překážka se mu vůbec nechtěla překonávat. Do místnosti vešel D. s tím že zítra mají všichni volno, a to kvůli jejich poslednímu případu, kdy pracovali čtyři dny nonstop.
Sue vyšla z budovy a nadechla se čerstvého vzduchu. Podívala se na zamračené nebe a pak na svého psa Leviho.
"Tak co chlupáči, vyrazíme za Lucii?" Levi štěkl na souhlas a tak mohli vyrazit. Lucie byla dlouholetá kamarádka Sue, která se přistěhovala do DC a otevřela si velmi slušný bar.
"Ale, ale mojí oblíbenci, ahoj Sue" přátelsky se objali a dali se pusu na tváře. "Tak co, případ je u konce?"
"Jo, je u konce..naštěstí. Dej mi vodku s džusem a víc vodky" poručila si. Lucii bylo jasné, že se asi trápí a tak ji namíchala pití a pak si vzala pauzu a šla vyslechnout svoji kamarádku.
"Dneska mi volal, řeší velký, důležitý, ale nebezpečný případ"
"Kdo? Alex?"
"Ne asi, Ferda mravec mi volal, jasně že Alex, bože Lucie, já…já ho potřebuju vidět a nejen jeho, ale i..však už víš" podívala se na svou kamarádku a na ex vypila svůj nápoj. "Ještě jednou a ještě víc vodky. Potřebuju si vyčistit hlavu." Lucie přikývla a dala ji to znova, přesně jak žádala.
"No a co Jack, už tě někam pozval, nebo se vyjádřil?"
"On?! prosím tě, to už budu 2x po smrti než se k něčemu odhodlá. Jako nechápej to zle, ale on se prostě vyjádřit nechce, asi o mě nemá zájem a když vím, že je jednadvacáté století, tak prostě…já nebudu dělat první krok" podívala se na Lucku a opět do sebe na ex hodila vodku s džusem. Takhle si to dala ještě dvakrát, pohovořila s Lucii a odjela taxíkem domů. Potichu otevřela dveře, doufala, že Lucy spí, ale pletla se. Lucy po tmě čekala na svou kamarádku a když se konečně objevila doma, tak na ni hned uhodila.
"Kde jsi proboha byla?"
"Mami? Já myslela, že bydlím s kamarádkou a ne s mojí mámou, ale dobře..byla jsem u kamarádky, dala jsem si pár panáků a teď jdu spát, dobrou mami"
"Počkej Sue… zítra máme volno, bože ty jsi opilá?"
"Ne…jen přiopilá..tak to je super s volnem, dobrou" Lucy ještě chtěla něco říct, ale Sue zapadla do pokoje a tam se zamčela.
Sue se ráno probudila a podívala se na sebe do zrcadla. Chvíli si hrála s vlasy a pak zjistila, že vypadá starší než ve skutečnosti je a taky, že vypadá trochu usedle. Rozhodla se s tím něco udělat. Doma už měla hodně sexy oblečení, ale ještě se ji to oblečení nechtělo vytahovat. Na neděli se domluvila se svýma kamarádkama kadeřnicí a kosmetičkou, že si ji vezmou do parády a, že ji udělají hezčí.
Prodloužený víkend uběhl jako voda a všichni už zase byli v kanceláři. Teda až na Sue.
"Tak co Lucy, jak jste si se Sue užili víkend?" optal se Jack, doufal, že tímto způsobem zjistí, jestli Sue má nějakého přítele.
"No ve čtvrtek večer, přijela přiopilá domů, v pátek jsem si vyšli na nákupy, v sobotu jsme se opět hádaly a v neděli ráno někam odešla a říkala že přijde až sem do kanceláře." Odpověděla Lucy popravdě.
Najednou všichni uslyšeli podpatky. Bylo jim jasné, že se asi blíží Sue a měli pravdu. Ale jakmile vešla, všichni byli v šoku. Lucy a Tara jen nevěřícně koukaly, Mylesovi spadla lžička, Bobbymu složky, D. jen koukal a pro Jacka se zastavil svět. Bylo to proto, že se Sue změnila. Měla sestříhané vlasy, už neměla ofinu, vlasy byly lehce navlněné. A nechala si upravit obočí a tím vynikly její oči a zvlášť její pronikavý pohled.
"Dobré ráno přeji všem" řekla s úsměvem a šla si sednout. A hned na to začala vlna pochvaly od všech.
"Jo moc ti to sluší Sue" řekl Jack a chvíli se na sebe zadívali. "tak dělej ty idiote, na co čekáš…musíš co nejdřív Sue říct, jak moc ji miluješ" zaznělo Jackovi v hlavě, ale než stačil říct ještě něco dalšího tak vešel Garet s tím, že mají nový případ.
"jedná se o vraždu novinářky Sandry Bergrové" začal Geret.
"promiňte, není to ta rakousko-německá novinářka, která se snaží chytit a odhalit nelegální trh se zbraněmi?" zeptala se Sue
"Ano to je ona, z rakouska se před lety odstěhovala a začala tady dělat stejnou práci jako tam v Rakousku, vy ji znáte Sue?"
"Ne, ale četla jsem už o ní"
"Je podezření, že si její vraždu někdo objednal. Byla totiž nalezena prostřelenou hlavou a její foťáky, fotografie a dokumenty týkající se všech gangů a nebezpečných organizací zmizely" podal jim zprávu a chystal se odejít. Ale pak se otočil a ve znakovce řekl Sue, že ji to moc sluší.
A pak se hned všichni pustili do vyšetřování. Postavili si, pověsili fotky a hned začali sepisovat teorie proč byla Sandra Bergrová zavražděna.
Lucy: žárlivost bývalého přítele
Tara: žárlivost na její úspěch
Sue: Já bych spíš řekla, že se zapletla do něčeho nebezpečného, přišla na něco moc důležitého, třeba pořídila fotky a důkazy, které by mohly potopit důležité lidi.
"Ano to je asi nejpravděpodobnější, Taro zkus zjistit, kde byla naposledy. A pak mi sežeň výpis z telefonu, karty atd."
"Jasně to ti seženu a mimochodem, paní Bergrová byla naposledy spatřena v hotelu Ambasadora kolem jedenácté hodiny večer a pak ve dvě odešla" oznámila Tara. Jack přikývl a pak on, Sue, Myles, Boby a D vyrazili do toho hotelu.
"Dobrý den, vítám Vás v hotelu Ambasadora, máte rezervaci?" usmála se na ně hezky recepční.
"Ne nemáme, my jsem od F.B.I. a rádi bychom se zeptali na tuto ženu" Jack ukázal odznak a pak fotku Sandry Bergrové
"Aha..moment, Sandra Bergrová u nás ubytovaná není, ale nepamatuju si, že bych ji viděla, já teď měla čtrnáct dní dovolené"
"Aha a nevíte kdo by nám mohl pomoci?" zeptal se Bobby.
"Ano, šéf, hned ho zavolám" recepční zvedla telefon a šéf přišel do tří minut.
"Zdravím, jmenuji se…no né Sue Thomasová" začal se radostně usmívat a hned šel ke Sue, i ta se začala radostně usmívat a toho muže pevně objala.
"Ahoj Marku…ráda tě vidím"¨
"No to já tebe taky..hele tobě člověk posílá pozvánky na různé akce a ty ne a ne dojít"
"Hele, asi sem nemohla a navíc máš moje číslo na mobil, víš kde pracuju..no tak nebyl problém se stavit..hele ale to je teď jedno, poslyš neznáš Sandru Bergrovou?" podívala se na Jacka a vzala si od něj fotku a ukázala ji Markovi.
"Pojďte se mnou do kanceláře" pokynul jim, pak je vedl dlouhou chodbou, pak šli zase po schodech dolů a nakonec jeli výtahem až do posledního patra. "Posaďte se, ano Sandru znám, ještě včera jsem s ní seděl, přijela sem, že tady bude mít schůzku s kým to mi neřekla, ale hezky jsem si popovídali"
"A o čem?" podíval se na něj zvědavě D.
"O Rakousku, vyrostli jsme tam a já se do Ameriky přestěhoval, je to tak 8 let, ale často tam jezdím"
"A mimochodem kde jste byl potom co jste se rozloučil ze Sandrou?"
"Pak jsem odjel ještě na jednu schůzku, chci přijmout nového barmana a tak jsem se na něj jel podívat, tam jsem byl tak do půl jedné a pak jsem jel domů a dokázat mi to může GPS v autě"
"Děkujeme" všichni se s ním rozloučili a odešli.
"Levii" zavolal Mak a Levi upozornil Sue. Ještě před tím než otevřela dveře od auta.
"Já hned přijdu" řekla Jackovi a ostatní nastoupili do vozů a pozorovali Sue a Marka.
Všechny zajímalo o čem se baví. Protože se Sue chvíli smála a pak se tvářila vážně. Nakonec se hezky rozloučili a Mark se vrátil zpět do hotelu a ona do auta k Jackovi a Bobbymu. Na oba se hezky usmála a oni zase vyjeli do kanceláře.
"jacku, tady máš ty výpisy co jsi chtěl" podala mu Tara složky hned jak se objevil v kanceláři.
"Byla to dobrá novinářka, žádné dluhy, účty platila včas, přijmy měla normální, někde malinko vyšší, ale to jsme si ověřila a bylo proto, že psala aji o známých osobnostech.
"Díky Taro, jinak kdo si dá dneska výlet do baru v Ambasadoře? Zjistil jsem že tam budou barmani, kteří by mohli vidět naši mrtvou s někým s kým se tam setkala" podíval se na všechny D.¨
Bobby se toho rád zhostil a ještě tam taky vytáhl Darcy, s kterou tam dobře zapadne.
Druhý den jim přinesl fotografie třech mužů s kterými se Sandra sešla. Ještě zbývalo zjistit co chtěla dokázat. Bohužel měli smůlu v tom, že její byt byl vykraden, všechno rozházeno a nedalo se najít nic. Sue pak něco napadlo. Podívala se na hodinky a zjistila že je jedenáct dopoledne. Věděla že v místě kam si potřebuje zavolat jsou teď čtyři hodiny ráno, ale přesto to zkusila.
Ať jsi kdo jsi, tohle už víckrát nedělej, nebo toho budeš litovat. Ukázalo se Sue na displayi. Bylo ji jasné, že toho člověka vzbudila. A tak se jen usmála.
"Promiň, já vím kolik tam máte hodin, ale potřebuju pomoct. Ne neboj se, nikdo mi neublížil, ale prosím tě, mohl bys mi zjistit jestli novinářka Sandra Bergrová…jak to víš, to už se doneslo až k vám jo? Dobře tak díky, budeme čekat a promiň za vzbuzení" usmála se a odpojila telefon. "Lidi, volala jsme svému známému.. ten má taky známe, takže ještě během dneška bych mohla dostat informace o tom na čem Sandra pracovala" oznámila všem a všichni za to byli samozřejmě rádi, ale stejně jim pořád nejvíc trvalo s kým to mluvila.
Okolo páté odpoledne Sue dostala upozornění na to že má email. Otevřelo ho a hned vytiskla všechny věci ohledně posledních zpráv na kterých Sandra pracovala.
"Takže Sandra se snažila odhalit obchodníky se zbraněmi a s toxickým odpadem a také to že náš policejní ředitel zabil jednu tureckou dívku" podala všem vástřižky z novin.
"Kde jsi to sehnala?" optala se Tara.
"Od známého, Sandra posílala do rakouské redakce, všechny poznámky, všechny články atd. a aji fotografie, nějaké fotografie by měli dojít hned zítra ráno" odpověděla Sue a všichni byli rádi, že mají aspoň něco.
Druhý den ty fotky opravdu dostali a na fotkách byl jak policejní prezident, tak ti turečtí muži z fotografii od Bobbyho.
"Takže jedná se o Aidna Kurbana, Erima Pamuka a o Yasana Veliho.. všichni to jsou velká zvířata a nebezpeční mafiáni, budeme si na ně muset dát pozor" oznámil Jack a dál se snažili pátrat. Sue se pak podívala na telefon, dostala typ a tak odešla.
"Já si musím jet něco zařídit, vrátím se brzo" uvědomila všechny ostatní.
Sue se jela domů rychle převléct, vzala si úzké rifle, upnuté tričko na ramínka, krátkou bílou,koženou bundičku a kozačky na podpatku pod kolena. Ještě si víc navlnila vlasy, na rty dala třpytivý lesk, vzala kabelku a mohla vyrazit. Jela do hotelu Ambasadora a šla si sednout k baru. Barmanovi podstrčila lísteček a dvacet dolarů za spolupráci. Objednala si nápoj, samozřejmě bez alkoholu a čekala na svou oběť.
Po chvíli si ji všimla a nebyla sama, teda nebyl sám. Byli to dva muži. Byli to Kurbana, Vali. Jeden podával druhému disketu. Sue odezírala to že na disketě jsou citlivé informace a taky věci kvůli které musela Sandra zemřít. Sue si vzpomněla že v kabelce má úplně stejnou disketu. A tak ji něco napadlo. Yasan si po chvíli všiml Sue a tak na ni kývl a usmál se na ni. Ona se taky usmála a tak se trochu zastyděla.
Když si všimla, že muži odcházejí tak vstala z barové židličky a šla jako by směrem ke Kurbanovi, který měl disketu. Najednou udělala jako že ji podklouzla noha. A úplnou náhodou se ho chytla.
"Oh..děkuji, nějak mi to podjelo" usmála se a narovnala se.
"Nic se nestalo, hlavně jestli jste v pořádku"
"Ano jsem, nemohla bych vás pozvat na kávu?" usmála se mile. A bylo těžké ji odolat a říct ne. A tak si společně dali kávu a asi půl hodiny si povídali, než musel Kurban odejít. Když odešel Sue se vítězně usmála, protože z kapsy vytáhla disketu, kterou mu ukradla a podstrčila mu falešnou. A na to všechno ji stačilo pouze 5 vteřin a jedna zručná šikovnost, kterou se naučila v dětství a vylepšila během několika let.
Ještě ten den se vrátila do kanceláře. A nesla jim jistě zajímavé informace.
"Vážení, něco pro vás asi budu mít" vešla do kanceláře a všichni se na ni podívali. "Na Taro" podala ji disketu. Tara ji dala do počítače a pustila její obsah na velkou televizy.
"Sue, to jsou všechno důkazy, které jsme potřebovali k usvědčení těch mužů a taky policejního prezidenta, kde si to vzala?" podívala se na ni a všichni ostatní taky.
"Našla jsme to na zemi v restauraci" odpověděla.
"Aha tak na zemi a teď prosím pravdu" poprosil ji Jack, protože mu něco říkalo že lže jako když tiskne a že se možná namočila do nějakého průšvihu.
"Tak jo dejme tomu, že jsem ji tak nějak ukradla tomu tureckému mafiánovi Kurbanovi"
" Co prosím, jak?.." Jack na ni začal řvát, ale nestihl dokončit větu, protože Sue se mu to rozhodla názorně předvést.
"Takhle" trochu drze se usmála a šla k Mylesovi a opět zopakovala stejný trik. Dělala jako že ji podklouzla noha a spadne. Myles ji naštěstí chytl.
"Jsi v pořádku?" optal se.
"jasně, že jsem. Díky" postavila. " A za tohle taky děkuju a z pod trička si vytáhla Mylesovu peněženku.
" Jak říkám..ukradla jsme ji. Tímto způsobem. Měla jsem kamaráda kapsáře, který mě to naučil"
"Bože ty jsi se zbláznila, jestli to zjistí tak tě můžou zabít
"No má bejt, aspoň bude zase nějaké vzrůšo" řekla úplně v klidu a pokrčila rameny. Jack jen těžce lapal po dechu a měl pocit, že ho postihne asi další infarkt.
"Bože můj Sue" Jack ji chytl a nevěřícně na ni koukal.
"No co..hele Jacku, já už nejsem a ani nechci být tou ženou, která k tobě před lety přišla do kanceláře plná zásad, dobrého vychování, která by si nedovolila žádné vzrušení a ani žádné porušování příkazů…jsem už prostě jiný a jestli po mě někdo půjde no tak to tak asi musí být a mimochodem nepůjdeme vyřídit zatykač na ty muže?" optala se skromně a všichni jen přikývli, ale Jack nechtěl aby ji to jen tak prošlo a byl připravený ji pořádně vynadat.
"Kurbane, Veli okamžitě sem" zařval turecky nějaký muž a oba muži plus jejich poskok Pamuka. " Vysvětlete mi, co to má znamenat. Měli jste mi dát disketu, kde byly důkazy o naši činnosti a o vraždě té novinářky"
"Vždyť je to ono" ohradil se Kurban.
"Tak ono jo…tomu ty říkáš ono?!!" zařval ten muž a pustil disketu. Na monitoru počítače se objevil kreslený film se Sněhurkou.
"No do hajzlu..."
"F.B.I. nikdo ani hnout" ozvala se rána, slzný plyn a vběhli tam všichni chlapci od F.B.I. všechny turecké teroristy a mafiány pozatýkali a nechali je odvést rovnou před soud, kde zřejmě dostanou do životí nebo trest smrti. Pak se tým ještě přesunul do kanceláře policejního prezidenta a tam ho šli taky zatknout.
"Dámy a pánové věřím, že tomuto městu přinesu spoustu užitečnosti.."
"Tak to se obávám že to nebude možné" vešel no konferenční místnosti Bobby " Zatýkáme vás za úplatkářství, vraždu a obchody s nebezpečnými teroristy" najednou se všichni novináři mohli zbláznit a hned ho fotily a chtěli mu pokládat otázky zda to je pravda. Když ho předali další jednotce, která si ho měla odvést tak Bobby šel za Jackem, který seděl opřený o své auto a vypadalo to, že ho něco moc trápí.
"Co se děje kámo? Dělá ti starosti Sue?"
"Jo.. hele ona okradla tureckého mafiána, bylo by ji jedno jestli by po ní šel...já nevím co se to s ní děje"
"Chlape změnila se, už je prostě jiná, ale pořád je to naše Sue a navíc můžeme ji být vděčni za ten její trik, nebýt toho tak je asi nikdy neusvědčíme...hele víš co, teď ji všichni pozveme na výbornou večeři a prostě se zase pobavíme"
"Jo to máš pravdu, tak jdem" pousmál se Jack a už se těšil na "svoji" Sue.
Když přišli do kanceláře, tak se holky rychle balily a bylo vidět že mají na spěch.
"Kluci, bežte se hodil do gala, za Sue přišel Mark Brenner, šéf a ředitel hotelu Ambasadora a pozval nás na slavnostní otevření nového hotelu." Oznámila jim celá natěšená Tara a spěchala domů.
Bylo pár minut před desetou večer a to měl začít zahajovací ceremoniál. Všichni už byli na míste teda kromě Sue. Všichni čekali venku, najednou se tam objevila černá limuzína. Prvně vystoupil Mark, pak vyskočil Levi a nakonec vystoupila Sue. Byla nádherná, měla na sobě dlouhé červené hedvábné šaty, krásné doplňky, nádherný účes a ..no prostě byla celá nádherná a nikdo z ní nemohl spusti oči. Sue přešla ke svým kolegům a k Markovi se zase nahrnuli novináři.
"Teda Sue, ty vypadáš báječně" pochválila ji Darcy. A všichni jenom přikývli.
"Děkuji, vy všichni taky vypadáte báječně, určitě si dnešní párty užijeme" usmála se. Pak přišel Mark jestli by se s ním nemohla vyfotit, jako jeho doprovod. Ona souhlasila a Mark si ji vedl před novináře. Udělali pár snímků, Sue mohla odejít a pak už začalo slavnostní otevření hotelu a následovala hodně luxusní párty, kde šampaňské teklo proudem, na stolech byli nejvybranější lahůdky, ale i jiné dobroty, ovoce a čokoládová fontána.
"Sue jak dlouho už chodíš s Markem?" optala se Darcy. A všichni zbystřili, protože je to všechny hlavně Jacka.
"Já s ním nechodím, je to jen můj kamarád a slibila jsme mu, že když je momentálně svobodný tak, že mu udělám na dnešní akci doprovod." Usmála se a vzala si od číšníka další skleničku sektu.
"O bože...támhle je ta super modelka co předvádí bikiny" řekl užasle Bobby.
"Jo..to máš pravdu, naposledy, když jsem chtěla aby mi Bobby pomohl vybrat nové šaty tak seděl v křesle a prohlížel si katalog bikin, kde byla vyfocená"
"Jo Miranda Keat..už se pomalinku dostává na úroveň super modelky" doplnila Sue a vstala a šla k ní. Všichni ji pozorovali. Hezky se pozdravily, objímaly se a tvářily se obě moc vesele. Všechny udivilo, jak je možné že zná Mirandu.
"Vážení ráda bych vám představila svoji kamarádku Mirandu Keat, podle mě již brzy další supermodelku, Mirando..toto jsou mí přátelé a kolegové Bobby, Jack, D, Myles, Tara a Lucy a Leviho znáš"
"Ano a všechny vás moc ráda poznávám" usmála a se všemi si podala ruku. Pak se otočila na Sue a začala s ní mluvit německy. Všichni jen zírali, protože Sue odezírala a snažila se odpovídat taky v němčině.
"No vidíš a pak že německy neumíš...až budeš mluvit se Sydney a jejím bratrem, pozdravuj je a teď mě omluvte, budu muset jt předvést nějaké šaty jo a mimochodem Sue, přijď v sobotu ke mě, posunu ti nějaké nějaké šaty a oblečení co ti bude moc slušet, zatím se mějte" usmála se a odešla.
Když odešla tak se ztumily světla a ozvala se krásná melodie. Jack poznal, že je to "jejich" melodie. Tedy jeho a Sue. A tak ji vyzval k tanci a Sue ráda přijala.
"Sue..odkud znáš tolik lidí?"
"No mám jednu kamarádku a ona se pohybuje ve světě slavných, ale tyhle lidi, jako byla Sandra a jsou Mark, Miranda a ještě tady vidím spoustu jiných lidí, tak to jsou lidi a oni jsou z Rakouska. Takže asi tak"
"Ale všiml jsem si, že umíš mluvit německy"
"Jo umím německy i ve znakovce a už umím skvěle odezírat" usmála se
"Jsi skvělá" usmál se a Sue mu úsměv opětovala. Oba si ten tanec užívali, Jack hlavně, ale Sue měla pocit, že už si nemůže užívat tolik ten pocit jako roky před tím, kdy spolu tancovali a to ji hodně mrzelo.
Všichni ostatní kolegové si ten pohled užívali a byli přesvědčeni, že už nechybí moc a ti spolu utvoří pár.
"Díky za tanec" usmála se a šla si sednou zpět ke stolu. Párty skončila kolem páté ráno a za dvě hodiny už všichni seděli v kanceláři. I když byla pravda, že zrovna dvakrát dobře jim nebylo. Po té hoře jídla, pití a taky beze spánku. Bylo dobře asi jen Jackovi, který mohl tancovat se Sue.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (257)
Zobrazit starší komentáře

201 buy cialis online buy cialis online | E-mail | Web | 22. července 2018 v 1:38 | Reagovat

Hello colleagues, I am for a second time at this place, and reading this post related to Search engine marketing, its also a nice post, thus keep it up.

202 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 2:55 | Reagovat

canadian cialis to buy
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil generic</a>
levodopa y carbidopa generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+jelly+online+mail-order+pharmacies>cialis cost</a>

203 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:18 | Reagovat

Hi to all, I am also really keen of learning PHP programming, but I am new one, I always used to examine articles related to Personal home page programming.

204 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 8:00 | Reagovat

lo estrogen fe generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis 20 mg</a>
oxazepam 10 pch bijsluiter cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+20+mg>buy generic cialis online</a>

205 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:44 | Reagovat

If you are going to watch humorous videos on the internet then I suggest you to pay a quick visit this web page, it carries really therefore comic not only movies but also additional data.

206 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 3:19 | Reagovat

cialis de 20 mg
<a href="http://cialis-easy.com">brand cialis online mail-order pharmacies</a>
b magnum 450 mg bijsluiter cialis
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+soft+online+mail-order+pharmacies ]cialis tablets 5mg-10mg or 20 mg[/URL]

207 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 23. července 2018 v 13:57 | Reagovat

I always download a complete film in parts, that’s always present at YouTube, since my network connection is extremely slow and YouTube fulfils my desires.

208 JerryNic JerryNic | E-mail | Web | 23. července 2018 v 14:44 | Reagovat

Page not found – sex page   http://wwwlxbox.com/  - Show more!..

209 Seniorsraize Seniorsraize | E-mail | Web | 24. července 2018 v 6:50 | Reagovat

Help system for senior <a href=http://advancedmedicalalert.com>Show more...</a>

210 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 13:51 | Reagovat

Great article, totally what I was looking for.

211 cialis 20mg cialis 20mg | E-mail | Web | 24. července 2018 v 17:06 | Reagovat

Please upload new movies related to cooking if you have, because I would like to learn more and more concerning all recipes of cooking.

212 generic cialis tadalafil generic cialis tadalafil | E-mail | Web | 24. července 2018 v 21:31 | Reagovat

Hi there little ones, you all must watch comic video clips, however keep in mind that first study then enjoyment okay.

213 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 1:22 | Reagovat

As the admin of this web page is working, no uncertainty very quickly it will be well-known, due to its feature contents.

214 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 5:55 | Reagovat

There are also so many video uploading web sites, and these also offer facility for distribution their videos, however I think YouTube is the best.

215 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 25. července 2018 v 8:43 | Reagovat

I got this web page from my friend who shared with me concerning this site and at the moment this time I am browsing this website and reading very informative posts at this place.

216 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 25. července 2018 v 13:58 | Reagovat

Hello, for Search engine optimization solid contents are actually required, if you just copy and paste then you can not rated in search engines.

217 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 25. července 2018 v 17:07 | Reagovat

Wow! this cartoon type YouTube video I have seen when I was in primary level and at the present I am in school and watching that once more here.

218 Thomasnib Thomasnib | E-mail | 26. července 2018 v 2:04 | Reagovat

Hеllо! I'll tell уоu mу method with аll thе detаils, as I stаrtеd earning in thе Internet frоm $ 3,500 pеr dаy with thе help оf social nеtworks rеddit and twittеr. In this vidео уоu will find mоre detаilеd infоrmаtion and also sее how many millions have earnеd thоse who hаvе bеen working for а yеar using mу methоd. I speсifiсallу mаdе a vidеo in this сарасity. Аfter buуing my methоd, уou will understаnd whу: http://www.web-analitik.info/?go=https://vk.cc/8jfmy3

219 RobertSkick RobertSkick | E-mail | Web | 26. července 2018 v 12:29 | Reagovat

газосиликатный

<a href=http://тверь.пеноблок-рст.рус>пенобетонный</a>

220 Morrisniz Morrisniz | E-mail | Web | 31. července 2018 v 21:41 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 4 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

AminoBoosters are 4 times more affordable, the concentration is twice as strong as Laminine by LPGN  http://www.getyourboomback.com/#_l_2ox
To learn how to get a product at a price 8 times cheaper than Laminine, contact me on skype free tatyana.kondratyeva2 or tel.: +1(248)730-4178

Протандим. Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 в миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

221 chandratl60 chandratl60 | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 2:40 | Reagovat

Updated engagement number:
http://gay.forum.telrock.net

222 Vladimirjiz Vladimirjiz | E-mail | 1. srpna 2018 v 6:02 | Reagovat

Друзья, вот обнаружил интересный веб-ресурс, всем советую- Vivoadvert.
<a href=https://vivoadvert.com>Vivoadvert</a>

223 SergioCic SergioCic | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 9:44 | Reagovat

Why do people age and how can Protandim NRF 2 help slow that process? TrueScience Skincare Cream with Protandim Anti-Aging Formula is the best in peace. Buy, register ONLY for Canada, Australia, Hong Kong, Mexico, Thailand, Great Britain, USA

Protandim Nrf2 (протандим)Самое сильное средство в Мире против старения и в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов. На базе Протандима Созданы для Женщин удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики. Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

Регистрация в проект Lifevantage Беспошлинно Россия и страны СНГ.
https://www.youtube.com/watch?v=UYzaR7AthU8

AminoBoosters в 3-7 раз дешевле, чем Laminine LPGN.  В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений  http://1541.ru viber +380976131437  Скайп evg7773

224 russellvy16 russellvy16 | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 21:01 | Reagovat

New kick ass photo blog
http://hotties.pictures.erolove.in/?post.kacie
free porn sluts piraets the caribbean porn clip dog fucks chick sex mehrere orgasmen big pussy women spread wide open

225 anitahi2 anitahi2 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 5:40 | Reagovat

Porn gay pit oneself against  
http://gayfiles.xblog.in/?info-gannon
  gay military straight gay simon cowell gay find gay single gay men

226 nicholegc11 nicholegc11 | E-mail | Web | 3. srpna 2018 v 5:48 | Reagovat

New available porn site  
http://asian.adultnet.in/?madilyn
  ebook erotic erotic children hard sex erotic books free adult

227 stevekv1 stevekv1 | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:12 | Reagovat

My contemporary number
http://bbw.girls.porngalleries.top/?entry-bridget
porn on xboxlive vision cam tom tom porn sexy tila tequila porn korean gay porn free jewish porn

228 Georgiymef Georgiymef | E-mail | Web | 5. srpna 2018 v 3:27 | Reagovat

Все утро пересматривал содержимое инета, вдруг к своему удивлению обнаружил познавательный вебсайт. Ссылка на него: <a href=https://tl.rulate.ru/>Перевод новелл</a> . Для нас данный сайт явился весьма привлекательным. Всем пока!

229 SergioCic SergioCic | E-mail | Web | 6. srpna 2018 v 9:45 | Reagovat

Есть Аналог (замена) ламинина в США и в России дешевле в 3-7 раз и это AminoBoosters (AminoPure) http://1541.ru от Get Your Boom

230 mindyzm4 mindyzm4 | E-mail | Web | 7. srpna 2018 v 18:53 | Reagovat

Sexy pctures  
wow erotic sex positions erotic french films erotic epub arabic erotic    
http://playboy.net.erolove.in/?karli  ;
  most erotic movies erotic obsession erotic romance stories japanese erotic prints vagina

231 Morrisniz Morrisniz | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 11:04 | Reagovat

Laminine LPGN ?? Аналог ламинина AminoBoosters дешевле в 3-6 раз. В 1 капсуле AminoBoosters 400 мг, а  в Laminine 200.  Сырье, технология  д-ра Эскеланда - только разные названия.  Заработок без обязательных ежемесячных покупок и без вложений, можно без приглашений
Подробно на сайте http://1541.ru  viber +380976131437  Скайп evg7773

Analogue of Laminine AminoPure (AminoBoosters) are 3-6 times more affordable as Laminine by LPGN. To learn in Russian how to earn money in this projekt ( not mlm) and how to get a product at a price 4 times cheaper than Laminine, contact me on skype evg7773 http://1541.ru
English Buy http://1541.ru/rz1.html

Protandim Nrf2 в 1 миллион раз эффективнее любых антиоксидантов.
На базе Протандима Созданы удивительные крема антистарения для кожи. Они стали прорывом в мире антивозрастной косметики.
Смотрите на сайте http://1541.ru/cms/protandim-nrf1-2.php

232 Vernonbrept Vernonbrept | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 23:30 | Reagovat

Брус для лагов выставляется по уровню, для дополнительного выравнивания можно использовать древесные подкладки <a href="http://abisgroup.ru/articles/zalivka-pola-betonom-svoimi-rukami-poshagovyj.htm">бетонный</a>.

233 JosephKes JosephKes | E-mail | Sobota v 0:20 | Reagovat

What do you think about it?
This person is selling the secret of eternal youth: http://make-a-money-online96161.blog2learn.com/15602026/considerations-to-know-about-differin-3-anti-aging

234 viagra professional online mail-order pharmacies viagra professional online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Sobota v 14:17 | Reagovat

This paragraph regarding Web optimization is in fact fastidious one, and the back links are actually very helpful to promote your site, its also called Web optimization.

235 viagra on line viagra on line | E-mail | Web | Sobota v 15:15 | Reagovat

It is the happiest time of my life so far, when I am watching these} funny movies at this place, because after whole day working I was so tired and now feeling sound.

236 viagra viagra | E-mail | Web | Sobota v 16:20 | Reagovat

Oh! Wow its in fact a humorous and jockey YouTube video posted here. thanks for sharing it.

237 viagra pill viagra pill | E-mail | Web | Sobota v 17:23 | Reagovat

I every time used to read post in news papers but now as I am a user of internet therefore from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.

238 viagra natural viagra natural | E-mail | Web | Sobota v 17:25 | Reagovat

Wow! Its also fastidious post concerning JavaScript, I am genuinely eager of learning JavaScript. thanks admin

239 female viagra online mail-order pharmacies female viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Sobota v 17:40 | Reagovat

Hello colleagues, how is everything, and what you desire to say about this paragraph, in my view its really amazing in support of me.

240 viagra coupons viagra coupons | E-mail | Web | Sobota v 18:15 | Reagovat

Hello colleagues, I am again at this place, and reading this post related to Web optimization, its also a fastidious article, therefore keep it up.

241 buy generic viagra online buy generic viagra online | E-mail | Web | Sobota v 22:22 | Reagovat

Thanks to my father who informed me on the topic of this weblog, this web site is truly awesome.

242 buy sildenafil buy sildenafil | E-mail | Web | Sobota v 23:16 | Reagovat

Hi friends, is there any other nice weblog related to JavaScript content, while this one is pleasant in support of PHP programming.

243 sildenafil citrate sildenafil citrate | E-mail | Web | Sobota v 23:17 | Reagovat

I am genuinely eager of viewing funny video tutorials at youtube, and this videos is truly so funny, hehehhe.

244 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Sobota v 23:36 | Reagovat

buy viagra online india amazon
<a href="http://viagra-nice.com">red viagra online mail-order pharmacies</a>
buy viagra safely online uk visa
<a href=http://viagra-nice.com#cheap+viagra+50mg>canadian viagra</a>

245 gold viagra online mail-order pharmacies gold viagra online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Neděle v 0:35 | Reagovat

I know this website offers quality based articles or reviews and extra data, is there any other web site which gives these things in quality?

246 cheap viagra 50 mg cheap viagra 50 mg | E-mail | Web | Neděle v 1:10 | Reagovat

There are also so many video uploading web sites, and these as well offer facility for distribution their video lessons, except I think YouTube is the finest.

247 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | Neděle v 1:12 | Reagovat

Hello I am from Australia, this time I am watching this cooking related video at this site, I am in fact cheerful and learning more from it. Thanks for sharing.

248 100 mg viagra 100 mg viagra | E-mail | Web | Neděle v 2:12 | Reagovat

This web site is containing a fastidious information of funny YouTube video clips, I loved it a lot.

249 viagra 100 mg viagra 100 mg | E-mail | Web | Neděle v 2:20 | Reagovat

Good way of explaining, and good article to get information regarding my presentation subject matter, which i am going to present in school.

250 buy 50mg viagra buy 50mg viagra | E-mail | Web | Neděle v 3:14 | Reagovat

Hi my colleagues, how is everything? Here it is actually nice YouTube videos collection. i enjoyed a lot.

251 viagra cost viagra cost | E-mail | Web | Neděle v 3:29 | Reagovat

I always spent my half an hour to read this webpage’s articles daily along with a mug of coffee.

252 online viagra online viagra | E-mail | Web | Neděle v 5:57 | Reagovat

It is the happiest time of my life so far, when I am watching these} funny movies at this place, because after full day working I was so tired and now feeling fine.

253 viagra capsules online mail-order pharmacies viagra capsules online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Neděle v 5:58 | Reagovat

I am keen of learning Flash, is there any article related to Flash, if all right, then please post it, thanks.

254 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Neděle v 7:44 | Reagovat

imuran 50mg efeitos colaterais do viagra
<a href="http://viagra-nice.com">buy 50 mg viagra</a>
viagra 120 mg
<a href=http://viagra-nice.com#generic+viagra+available>buy sildenafil online</a>

255 viagra samples viagra samples | E-mail | Web | Neděle v 7:49 | Reagovat

Hi there, how's it going? Just shared this post with a colleague, we had a good laugh.

256 cheap viagra generic cheap viagra generic | E-mail | Web | Neděle v 8:15 | Reagovat

That’s in fact a good movie described within this piece of writing about how to write a paragraph, thus i got clear idea from here.

257 helenspoo helenspoo | E-mail | Web | Včera v 0:34 | Reagovat

My name is Helen Spooner. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

My interest is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several associations as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a passionate writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my works in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many clients from different parts of the world. Students always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save energy, because I feel happy when people come to me for writing help.

Ghost Writer – Helen Spooner - <a href=http://fundraisingforeducation.org/>Fundraisingforeducation</a> Band

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama