Sue Thomas: Novy život, nový začátek část1

15. září 2012 v 13:28 | Sharya
Ahojky všichni,
Jak jsem slíbila, tak vám přináším new povídku tentokrát na téma Sue Thomas agentka F.B.I. Jen bych chtěla upozornit, že jsem změnila malinko osobnost Sue, přidala ji další dovednosti a také jsem přidala další postavu. Je to převzatá postala z mého oblíbeného komisaře Rexe a kdo to bude to se nechte překvapit. Již brzy se to dozvíte. Doufám, že se vám bude Sue aspoň trochu líbit a já vám přeji hezké počtení. Usmívající se


Bylo zamračený letní den a všichni členové týmu F.B.I. seděli ve své kanceláři a doplňovali hlášení a každý přemýšlel co bude po skončení pracovní doby dělat. Lucy tradičně přemýšlela o nakupovaní oblečení a o tom, jak dát Jakca a Sue dohromady. Tara myslela na Stanlyho, Boby na svoji staronovou přítelkyni Darcy, Myles o možnosti odstěhovat se do jiného domu, Levi nad tím co dobrého dostane k snědku, Jack přemýšlel nad citem ke Sue, snažil se ho roky potlačit, ale věděl, že už nemá šanci a že ji musí co nejdříve říct co k ní cítí no a Sue přemýšlela nad svým celým životem a nad tím, že musí pár věcí změnit. Najednou se rozsvítila její lampička a to znamenalo, že ji někdo volal.
"Sue Thomasova, prosím" představila se a když viděla na svém monitoru známé věty od známého člověka na tváři se ji vykouzlil nádherný úsměv. "Ale, ale neříkej, že se ti zastesklo a vůbec kolik je tam u vás hodin, vždyť musí být pomalinku půl noc" začala si povídat s někým neznámým, ale nikomu neuniklo, jak se při tom tvářila. Všichni ostatní se na sebe podívali velice zmateně. " Aha, ale hlavně víš co….ano přesně, dávej na sebe pozor…jo ty mě taky...měj se a pozdravuj…samozřejmě, ja tebe taky, pa" ukončila Sue svůj hovor a rozhlédla se po kanceláři, kde na ni vyselo několik pohledů. Ona se však jen usmála, podepsala poslední dokumenty a podala je Jackovi.
"Tak jo lidi mějte se, ja ještě někam musím…Lucy nečekej na mě, nevím kdy vrátím. Tak zítra pa" rozloučila se odešla a nikdo nevěděl kam.
"Ty Lucy, kam šla naše popelka? Optal se Bobby.
"to já nevím, v poslední době je jiná, často chodí domů pozdě, někdy nepřijde vůbec, pak mi neřekne kde byla a s kým byla a teď se ještě hádáme. Ja nevím" řekla posmutněle. Tara se mezitím snažila dostat do Sueina počítače, kvůli poslednímu hovoru, chtěla vědět kdo ji volal a nejen ona. Ale narazila. Sue si poslední hovor zaheslovala, teda zaheslovala několik čísel a tak se nemohla dostat k její poslední konverzaci.
Ale asi nejvíc to zajímalo Jacka, ten chtěl vyznat lásku Sue a nějaká překážka se mu vůbec nechtěla překonávat. Do místnosti vešel D. s tím že zítra mají všichni volno, a to kvůli jejich poslednímu případu, kdy pracovali čtyři dny nonstop.
Sue vyšla z budovy a nadechla se čerstvého vzduchu. Podívala se na zamračené nebe a pak na svého psa Leviho.
"Tak co chlupáči, vyrazíme za Lucii?" Levi štěkl na souhlas a tak mohli vyrazit. Lucie byla dlouholetá kamarádka Sue, která se přistěhovala do DC a otevřela si velmi slušný bar.
"Ale, ale mojí oblíbenci, ahoj Sue" přátelsky se objali a dali se pusu na tváře. "Tak co, případ je u konce?"
"Jo, je u konce..naštěstí. Dej mi vodku s džusem a víc vodky" poručila si. Lucii bylo jasné, že se asi trápí a tak ji namíchala pití a pak si vzala pauzu a šla vyslechnout svoji kamarádku.
"Dneska mi volal, řeší velký, důležitý, ale nebezpečný případ"
"Kdo? Alex?"
"Ne asi, Ferda mravec mi volal, jasně že Alex, bože Lucie, já…já ho potřebuju vidět a nejen jeho, ale i..však už víš" podívala se na svou kamarádku a na ex vypila svůj nápoj. "Ještě jednou a ještě víc vodky. Potřebuju si vyčistit hlavu." Lucie přikývla a dala ji to znova, přesně jak žádala.
"No a co Jack, už tě někam pozval, nebo se vyjádřil?"
"On?! prosím tě, to už budu 2x po smrti než se k něčemu odhodlá. Jako nechápej to zle, ale on se prostě vyjádřit nechce, asi o mě nemá zájem a když vím, že je jednadvacáté století, tak prostě…já nebudu dělat první krok" podívala se na Lucku a opět do sebe na ex hodila vodku s džusem. Takhle si to dala ještě dvakrát, pohovořila s Lucii a odjela taxíkem domů. Potichu otevřela dveře, doufala, že Lucy spí, ale pletla se. Lucy po tmě čekala na svou kamarádku a když se konečně objevila doma, tak na ni hned uhodila.
"Kde jsi proboha byla?"
"Mami? Já myslela, že bydlím s kamarádkou a ne s mojí mámou, ale dobře..byla jsem u kamarádky, dala jsem si pár panáků a teď jdu spát, dobrou mami"
"Počkej Sue… zítra máme volno, bože ty jsi opilá?"
"Ne…jen přiopilá..tak to je super s volnem, dobrou" Lucy ještě chtěla něco říct, ale Sue zapadla do pokoje a tam se zamčela.
Sue se ráno probudila a podívala se na sebe do zrcadla. Chvíli si hrála s vlasy a pak zjistila, že vypadá starší než ve skutečnosti je a taky, že vypadá trochu usedle. Rozhodla se s tím něco udělat. Doma už měla hodně sexy oblečení, ale ještě se ji to oblečení nechtělo vytahovat. Na neděli se domluvila se svýma kamarádkama kadeřnicí a kosmetičkou, že si ji vezmou do parády a, že ji udělají hezčí.
Prodloužený víkend uběhl jako voda a všichni už zase byli v kanceláři. Teda až na Sue.
"Tak co Lucy, jak jste si se Sue užili víkend?" optal se Jack, doufal, že tímto způsobem zjistí, jestli Sue má nějakého přítele.
"No ve čtvrtek večer, přijela přiopilá domů, v pátek jsem si vyšli na nákupy, v sobotu jsme se opět hádaly a v neděli ráno někam odešla a říkala že přijde až sem do kanceláře." Odpověděla Lucy popravdě.
Najednou všichni uslyšeli podpatky. Bylo jim jasné, že se asi blíží Sue a měli pravdu. Ale jakmile vešla, všichni byli v šoku. Lucy a Tara jen nevěřícně koukaly, Mylesovi spadla lžička, Bobbymu složky, D. jen koukal a pro Jacka se zastavil svět. Bylo to proto, že se Sue změnila. Měla sestříhané vlasy, už neměla ofinu, vlasy byly lehce navlněné. A nechala si upravit obočí a tím vynikly její oči a zvlášť její pronikavý pohled.
"Dobré ráno přeji všem" řekla s úsměvem a šla si sednout. A hned na to začala vlna pochvaly od všech.
"Jo moc ti to sluší Sue" řekl Jack a chvíli se na sebe zadívali. "tak dělej ty idiote, na co čekáš…musíš co nejdřív Sue říct, jak moc ji miluješ" zaznělo Jackovi v hlavě, ale než stačil říct ještě něco dalšího tak vešel Garet s tím, že mají nový případ.
"jedná se o vraždu novinářky Sandry Bergrové" začal Geret.
"promiňte, není to ta rakousko-německá novinářka, která se snaží chytit a odhalit nelegální trh se zbraněmi?" zeptala se Sue
"Ano to je ona, z rakouska se před lety odstěhovala a začala tady dělat stejnou práci jako tam v Rakousku, vy ji znáte Sue?"
"Ne, ale četla jsem už o ní"
"Je podezření, že si její vraždu někdo objednal. Byla totiž nalezena prostřelenou hlavou a její foťáky, fotografie a dokumenty týkající se všech gangů a nebezpečných organizací zmizely" podal jim zprávu a chystal se odejít. Ale pak se otočil a ve znakovce řekl Sue, že ji to moc sluší.
A pak se hned všichni pustili do vyšetřování. Postavili si, pověsili fotky a hned začali sepisovat teorie proč byla Sandra Bergrová zavražděna.
Lucy: žárlivost bývalého přítele
Tara: žárlivost na její úspěch
Sue: Já bych spíš řekla, že se zapletla do něčeho nebezpečného, přišla na něco moc důležitého, třeba pořídila fotky a důkazy, které by mohly potopit důležité lidi.
"Ano to je asi nejpravděpodobnější, Taro zkus zjistit, kde byla naposledy. A pak mi sežeň výpis z telefonu, karty atd."
"Jasně to ti seženu a mimochodem, paní Bergrová byla naposledy spatřena v hotelu Ambasadora kolem jedenácté hodiny večer a pak ve dvě odešla" oznámila Tara. Jack přikývl a pak on, Sue, Myles, Boby a D vyrazili do toho hotelu.
"Dobrý den, vítám Vás v hotelu Ambasadora, máte rezervaci?" usmála se na ně hezky recepční.
"Ne nemáme, my jsem od F.B.I. a rádi bychom se zeptali na tuto ženu" Jack ukázal odznak a pak fotku Sandry Bergrové
"Aha..moment, Sandra Bergrová u nás ubytovaná není, ale nepamatuju si, že bych ji viděla, já teď měla čtrnáct dní dovolené"
"Aha a nevíte kdo by nám mohl pomoci?" zeptal se Bobby.
"Ano, šéf, hned ho zavolám" recepční zvedla telefon a šéf přišel do tří minut.
"Zdravím, jmenuji se…no né Sue Thomasová" začal se radostně usmívat a hned šel ke Sue, i ta se začala radostně usmívat a toho muže pevně objala.
"Ahoj Marku…ráda tě vidím"¨
"No to já tebe taky..hele tobě člověk posílá pozvánky na různé akce a ty ne a ne dojít"
"Hele, asi sem nemohla a navíc máš moje číslo na mobil, víš kde pracuju..no tak nebyl problém se stavit..hele ale to je teď jedno, poslyš neznáš Sandru Bergrovou?" podívala se na Jacka a vzala si od něj fotku a ukázala ji Markovi.
"Pojďte se mnou do kanceláře" pokynul jim, pak je vedl dlouhou chodbou, pak šli zase po schodech dolů a nakonec jeli výtahem až do posledního patra. "Posaďte se, ano Sandru znám, ještě včera jsem s ní seděl, přijela sem, že tady bude mít schůzku s kým to mi neřekla, ale hezky jsem si popovídali"
"A o čem?" podíval se na něj zvědavě D.
"O Rakousku, vyrostli jsme tam a já se do Ameriky přestěhoval, je to tak 8 let, ale často tam jezdím"
"A mimochodem kde jste byl potom co jste se rozloučil ze Sandrou?"
"Pak jsem odjel ještě na jednu schůzku, chci přijmout nového barmana a tak jsem se na něj jel podívat, tam jsem byl tak do půl jedné a pak jsem jel domů a dokázat mi to může GPS v autě"
"Děkujeme" všichni se s ním rozloučili a odešli.
"Levii" zavolal Mak a Levi upozornil Sue. Ještě před tím než otevřela dveře od auta.
"Já hned přijdu" řekla Jackovi a ostatní nastoupili do vozů a pozorovali Sue a Marka.
Všechny zajímalo o čem se baví. Protože se Sue chvíli smála a pak se tvářila vážně. Nakonec se hezky rozloučili a Mark se vrátil zpět do hotelu a ona do auta k Jackovi a Bobbymu. Na oba se hezky usmála a oni zase vyjeli do kanceláře.
"jacku, tady máš ty výpisy co jsi chtěl" podala mu Tara složky hned jak se objevil v kanceláři.
"Byla to dobrá novinářka, žádné dluhy, účty platila včas, přijmy měla normální, někde malinko vyšší, ale to jsme si ověřila a bylo proto, že psala aji o známých osobnostech.
"Díky Taro, jinak kdo si dá dneska výlet do baru v Ambasadoře? Zjistil jsem že tam budou barmani, kteří by mohli vidět naši mrtvou s někým s kým se tam setkala" podíval se na všechny D.¨
Bobby se toho rád zhostil a ještě tam taky vytáhl Darcy, s kterou tam dobře zapadne.
Druhý den jim přinesl fotografie třech mužů s kterými se Sandra sešla. Ještě zbývalo zjistit co chtěla dokázat. Bohužel měli smůlu v tom, že její byt byl vykraden, všechno rozházeno a nedalo se najít nic. Sue pak něco napadlo. Podívala se na hodinky a zjistila že je jedenáct dopoledne. Věděla že v místě kam si potřebuje zavolat jsou teď čtyři hodiny ráno, ale přesto to zkusila.
Ať jsi kdo jsi, tohle už víckrát nedělej, nebo toho budeš litovat. Ukázalo se Sue na displayi. Bylo ji jasné, že toho člověka vzbudila. A tak se jen usmála.
"Promiň, já vím kolik tam máte hodin, ale potřebuju pomoct. Ne neboj se, nikdo mi neublížil, ale prosím tě, mohl bys mi zjistit jestli novinářka Sandra Bergrová…jak to víš, to už se doneslo až k vám jo? Dobře tak díky, budeme čekat a promiň za vzbuzení" usmála se a odpojila telefon. "Lidi, volala jsme svému známému.. ten má taky známe, takže ještě během dneška bych mohla dostat informace o tom na čem Sandra pracovala" oznámila všem a všichni za to byli samozřejmě rádi, ale stejně jim pořád nejvíc trvalo s kým to mluvila.
Okolo páté odpoledne Sue dostala upozornění na to že má email. Otevřelo ho a hned vytiskla všechny věci ohledně posledních zpráv na kterých Sandra pracovala.
"Takže Sandra se snažila odhalit obchodníky se zbraněmi a s toxickým odpadem a také to že náš policejní ředitel zabil jednu tureckou dívku" podala všem vástřižky z novin.
"Kde jsi to sehnala?" optala se Tara.
"Od známého, Sandra posílala do rakouské redakce, všechny poznámky, všechny články atd. a aji fotografie, nějaké fotografie by měli dojít hned zítra ráno" odpověděla Sue a všichni byli rádi, že mají aspoň něco.
Druhý den ty fotky opravdu dostali a na fotkách byl jak policejní prezident, tak ti turečtí muži z fotografii od Bobbyho.
"Takže jedná se o Aidna Kurbana, Erima Pamuka a o Yasana Veliho.. všichni to jsou velká zvířata a nebezpeční mafiáni, budeme si na ně muset dát pozor" oznámil Jack a dál se snažili pátrat. Sue se pak podívala na telefon, dostala typ a tak odešla.
"Já si musím jet něco zařídit, vrátím se brzo" uvědomila všechny ostatní.
Sue se jela domů rychle převléct, vzala si úzké rifle, upnuté tričko na ramínka, krátkou bílou,koženou bundičku a kozačky na podpatku pod kolena. Ještě si víc navlnila vlasy, na rty dala třpytivý lesk, vzala kabelku a mohla vyrazit. Jela do hotelu Ambasadora a šla si sednout k baru. Barmanovi podstrčila lísteček a dvacet dolarů za spolupráci. Objednala si nápoj, samozřejmě bez alkoholu a čekala na svou oběť.
Po chvíli si ji všimla a nebyla sama, teda nebyl sám. Byli to dva muži. Byli to Kurbana, Vali. Jeden podával druhému disketu. Sue odezírala to že na disketě jsou citlivé informace a taky věci kvůli které musela Sandra zemřít. Sue si vzpomněla že v kabelce má úplně stejnou disketu. A tak ji něco napadlo. Yasan si po chvíli všiml Sue a tak na ni kývl a usmál se na ni. Ona se taky usmála a tak se trochu zastyděla.
Když si všimla, že muži odcházejí tak vstala z barové židličky a šla jako by směrem ke Kurbanovi, který měl disketu. Najednou udělala jako že ji podklouzla noha. A úplnou náhodou se ho chytla.
"Oh..děkuji, nějak mi to podjelo" usmála se a narovnala se.
"Nic se nestalo, hlavně jestli jste v pořádku"
"Ano jsem, nemohla bych vás pozvat na kávu?" usmála se mile. A bylo těžké ji odolat a říct ne. A tak si společně dali kávu a asi půl hodiny si povídali, než musel Kurban odejít. Když odešel Sue se vítězně usmála, protože z kapsy vytáhla disketu, kterou mu ukradla a podstrčila mu falešnou. A na to všechno ji stačilo pouze 5 vteřin a jedna zručná šikovnost, kterou se naučila v dětství a vylepšila během několika let.
Ještě ten den se vrátila do kanceláře. A nesla jim jistě zajímavé informace.
"Vážení, něco pro vás asi budu mít" vešla do kanceláře a všichni se na ni podívali. "Na Taro" podala ji disketu. Tara ji dala do počítače a pustila její obsah na velkou televizy.
"Sue, to jsou všechno důkazy, které jsme potřebovali k usvědčení těch mužů a taky policejního prezidenta, kde si to vzala?" podívala se na ni a všichni ostatní taky.
"Našla jsme to na zemi v restauraci" odpověděla.
"Aha tak na zemi a teď prosím pravdu" poprosil ji Jack, protože mu něco říkalo že lže jako když tiskne a že se možná namočila do nějakého průšvihu.
"Tak jo dejme tomu, že jsem ji tak nějak ukradla tomu tureckému mafiánovi Kurbanovi"
" Co prosím, jak?.." Jack na ni začal řvát, ale nestihl dokončit větu, protože Sue se mu to rozhodla názorně předvést.
"Takhle" trochu drze se usmála a šla k Mylesovi a opět zopakovala stejný trik. Dělala jako že ji podklouzla noha a spadne. Myles ji naštěstí chytl.
"Jsi v pořádku?" optal se.
"jasně, že jsem. Díky" postavila. " A za tohle taky děkuju a z pod trička si vytáhla Mylesovu peněženku.
" Jak říkám..ukradla jsme ji. Tímto způsobem. Měla jsem kamaráda kapsáře, který mě to naučil"
"Bože ty jsi se zbláznila, jestli to zjistí tak tě můžou zabít
"No má bejt, aspoň bude zase nějaké vzrůšo" řekla úplně v klidu a pokrčila rameny. Jack jen těžce lapal po dechu a měl pocit, že ho postihne asi další infarkt.
"Bože můj Sue" Jack ji chytl a nevěřícně na ni koukal.
"No co..hele Jacku, já už nejsem a ani nechci být tou ženou, která k tobě před lety přišla do kanceláře plná zásad, dobrého vychování, která by si nedovolila žádné vzrušení a ani žádné porušování příkazů…jsem už prostě jiný a jestli po mě někdo půjde no tak to tak asi musí být a mimochodem nepůjdeme vyřídit zatykač na ty muže?" optala se skromně a všichni jen přikývli, ale Jack nechtěl aby ji to jen tak prošlo a byl připravený ji pořádně vynadat.
"Kurbane, Veli okamžitě sem" zařval turecky nějaký muž a oba muži plus jejich poskok Pamuka. " Vysvětlete mi, co to má znamenat. Měli jste mi dát disketu, kde byly důkazy o naši činnosti a o vraždě té novinářky"
"Vždyť je to ono" ohradil se Kurban.
"Tak ono jo…tomu ty říkáš ono?!!" zařval ten muž a pustil disketu. Na monitoru počítače se objevil kreslený film se Sněhurkou.
"No do hajzlu..."
"F.B.I. nikdo ani hnout" ozvala se rána, slzný plyn a vběhli tam všichni chlapci od F.B.I. všechny turecké teroristy a mafiány pozatýkali a nechali je odvést rovnou před soud, kde zřejmě dostanou do životí nebo trest smrti. Pak se tým ještě přesunul do kanceláře policejního prezidenta a tam ho šli taky zatknout.
"Dámy a pánové věřím, že tomuto městu přinesu spoustu užitečnosti.."
"Tak to se obávám že to nebude možné" vešel no konferenční místnosti Bobby " Zatýkáme vás za úplatkářství, vraždu a obchody s nebezpečnými teroristy" najednou se všichni novináři mohli zbláznit a hned ho fotily a chtěli mu pokládat otázky zda to je pravda. Když ho předali další jednotce, která si ho měla odvést tak Bobby šel za Jackem, který seděl opřený o své auto a vypadalo to, že ho něco moc trápí.
"Co se děje kámo? Dělá ti starosti Sue?"
"Jo.. hele ona okradla tureckého mafiána, bylo by ji jedno jestli by po ní šel...já nevím co se to s ní děje"
"Chlape změnila se, už je prostě jiná, ale pořád je to naše Sue a navíc můžeme ji být vděčni za ten její trik, nebýt toho tak je asi nikdy neusvědčíme...hele víš co, teď ji všichni pozveme na výbornou večeři a prostě se zase pobavíme"
"Jo to máš pravdu, tak jdem" pousmál se Jack a už se těšil na "svoji" Sue.
Když přišli do kanceláře, tak se holky rychle balily a bylo vidět že mají na spěch.
"Kluci, bežte se hodil do gala, za Sue přišel Mark Brenner, šéf a ředitel hotelu Ambasadora a pozval nás na slavnostní otevření nového hotelu." Oznámila jim celá natěšená Tara a spěchala domů.
Bylo pár minut před desetou večer a to měl začít zahajovací ceremoniál. Všichni už byli na míste teda kromě Sue. Všichni čekali venku, najednou se tam objevila černá limuzína. Prvně vystoupil Mark, pak vyskočil Levi a nakonec vystoupila Sue. Byla nádherná, měla na sobě dlouhé červené hedvábné šaty, krásné doplňky, nádherný účes a ..no prostě byla celá nádherná a nikdo z ní nemohl spusti oči. Sue přešla ke svým kolegům a k Markovi se zase nahrnuli novináři.
"Teda Sue, ty vypadáš báječně" pochválila ji Darcy. A všichni jenom přikývli.
"Děkuji, vy všichni taky vypadáte báječně, určitě si dnešní párty užijeme" usmála se. Pak přišel Mark jestli by se s ním nemohla vyfotit, jako jeho doprovod. Ona souhlasila a Mark si ji vedl před novináře. Udělali pár snímků, Sue mohla odejít a pak už začalo slavnostní otevření hotelu a následovala hodně luxusní párty, kde šampaňské teklo proudem, na stolech byli nejvybranější lahůdky, ale i jiné dobroty, ovoce a čokoládová fontána.
"Sue jak dlouho už chodíš s Markem?" optala se Darcy. A všichni zbystřili, protože je to všechny hlavně Jacka.
"Já s ním nechodím, je to jen můj kamarád a slibila jsme mu, že když je momentálně svobodný tak, že mu udělám na dnešní akci doprovod." Usmála se a vzala si od číšníka další skleničku sektu.
"O bože...támhle je ta super modelka co předvádí bikiny" řekl užasle Bobby.
"Jo..to máš pravdu, naposledy, když jsem chtěla aby mi Bobby pomohl vybrat nové šaty tak seděl v křesle a prohlížel si katalog bikin, kde byla vyfocená"
"Jo Miranda Keat..už se pomalinku dostává na úroveň super modelky" doplnila Sue a vstala a šla k ní. Všichni ji pozorovali. Hezky se pozdravily, objímaly se a tvářily se obě moc vesele. Všechny udivilo, jak je možné že zná Mirandu.
"Vážení ráda bych vám představila svoji kamarádku Mirandu Keat, podle mě již brzy další supermodelku, Mirando..toto jsou mí přátelé a kolegové Bobby, Jack, D, Myles, Tara a Lucy a Leviho znáš"
"Ano a všechny vás moc ráda poznávám" usmála a se všemi si podala ruku. Pak se otočila na Sue a začala s ní mluvit německy. Všichni jen zírali, protože Sue odezírala a snažila se odpovídat taky v němčině.
"No vidíš a pak že německy neumíš...až budeš mluvit se Sydney a jejím bratrem, pozdravuj je a teď mě omluvte, budu muset jt předvést nějaké šaty jo a mimochodem Sue, přijď v sobotu ke mě, posunu ti nějaké nějaké šaty a oblečení co ti bude moc slušet, zatím se mějte" usmála se a odešla.
Když odešla tak se ztumily světla a ozvala se krásná melodie. Jack poznal, že je to "jejich" melodie. Tedy jeho a Sue. A tak ji vyzval k tanci a Sue ráda přijala.
"Sue..odkud znáš tolik lidí?"
"No mám jednu kamarádku a ona se pohybuje ve světě slavných, ale tyhle lidi, jako byla Sandra a jsou Mark, Miranda a ještě tady vidím spoustu jiných lidí, tak to jsou lidi a oni jsou z Rakouska. Takže asi tak"
"Ale všiml jsem si, že umíš mluvit německy"
"Jo umím německy i ve znakovce a už umím skvěle odezírat" usmála se
"Jsi skvělá" usmál se a Sue mu úsměv opětovala. Oba si ten tanec užívali, Jack hlavně, ale Sue měla pocit, že už si nemůže užívat tolik ten pocit jako roky před tím, kdy spolu tancovali a to ji hodně mrzelo.
Všichni ostatní kolegové si ten pohled užívali a byli přesvědčeni, že už nechybí moc a ti spolu utvoří pár.
"Díky za tanec" usmála se a šla si sednou zpět ke stolu. Párty skončila kolem páté ráno a za dvě hodiny už všichni seděli v kanceláři. I když byla pravda, že zrovna dvakrát dobře jim nebylo. Po té hoře jídla, pití a taky beze spánku. Bylo dobře asi jen Jackovi, který mohl tancovat se Sue.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (310)
Zobrazit starší komentáře

301 Patrickkep Patrickkep | Web | 6. října 2018 v 2:47 | Reagovat

<b>Доброго времени суток</b>
Недавно нашел схему огромного заработка на купле/продаже гифтов!
Так как есть проект с пасивным доходом, сливаю схему вам.
<a href=http://telegra.ph/Shema-ogromnogo-zarabotka-na-Giftah-10-04>Подробнее в статье на телеграфе</a>
<i>Не откажусь от благодарности!</i>

302 xxx pics xxx pics | E-mail | Web | 8. října 2018 v 3:17 | Reagovat

Just check this out, <a href=https://cocaporn.com/category/photos/>girls in panties pics</a>
for free!

303 bethany bethany | E-mail | Web | 9. října 2018 v 15:57 | Reagovat

Hi guys, my name is Bethany Haynes!

I`m a professional writer and I`m going to change your lifes onсe and for all
Writing has been my passion since early childhood and now I can`t imagine my life without it.
Most of my poems were sold throughout  Canada, USA, China and even India. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me "Mr, Bethany Haynes, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can solve all their problems!

Professional Writer - Bethany Haynes - <a href=http://www.robcostudio.com/>Robcostudio</a> Corps

304 florapower florapower | E-mail | Web | 11. října 2018 v 14:52 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several associations whose goal is to help people solve writing problems.
I love traveling and have visited several places in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My works are available in several parts of the world. And I’m currently working with companies that help people save energy. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a writer.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their writing problems and I accept. I find pleasure in helping them to solve their problems as a professional.

Academic Writer – Flora - <a href=http://www.sacramentoriverportal.org/>Sacramentoriverportal</a> Company

305 DaronNus DaronNus | E-mail | Web | 15. října 2018 v 13:11 | Reagovat

<a href=https://moneta.im/>купить биткоин</a> - обменник главная, обменник валют

306 charlened charlened | E-mail | Web | 19. října 2018 v 4:37 | Reagovat

My name is Charlene Dickens. And I am a professional academic writer with many years of experience in writing.

My goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several groups as a volunteer and have assisted   in many ways.
My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a full-time writer who started at an early age.
I’m happy that I`ve already sold several copies of my books in different countries like England and others too numerous to mention.
I also work in a company that provides assistance to many clients from different parts of the world. Clients always come to me because I work no matter how hard their projects are. I help them to save time, because I feel fulfilled when people come to me for professional help.

Academic Writer – Charlene - <http>//www.rathishyam.com/]Rathishyam Band

307 BryaMWaync BryaMWaync | E-mail | Web | 19. října 2018 v 19:44 | Reagovat

<a href=http://bibletalks.inf.ua>Христианский сайт Разговор с Библией</a>
Заходите ВСЕ! Я сам создал этот сайт, чтобы ВСЕ смогли узнать чтобы-то новое о нашем создателе
Приглашаю всех верующих и не только.
Мой партнер интернет магазин СанМебель,где можно<a href=http://sunmebel.ltd.ua>купить прямой компьютерный стол в Киеве и Украине</a>

308 ThomasDreld ThomasDreld | E-mail | Web | 22. října 2018 v 4:31 | Reagovat

неплохой вебсайт http://obnalclub.cc/showthread.php?t=219

309 Roberthoula Roberthoula | E-mail | Web | 18. listopadu 2018 v 13:36 | Reagovat
310 jackall jackall | E-mail | Web | Úterý v 22:44 | Reagovat

I’m an expert writer who loves to bring smiles to people's face.

Writing is what I do for a living and I am so passionate about this. I have worked with several organizations whose goal is to help people solve problems.
I love traveling and have visited several countries in the past few years.
I’m happy to have written several books that have contributed positively to the lives of many. My books are available in several parts of the world. And I’m currently working with companies that help people save time. Being a part of this team has open more opportunities for me to excel as a writer. I have worked with different people and met many clients as a professional.
I can handle any kind of writing project and provide nothing but the best. People come to me all the time to ask if I can solve their writing problems and I accept. I find pleasure in assisting them to solve their problems as a writer.

Professional Writer – Jack Allison - [http://www.asaformat.com/]Asaformat[/url] Confederation

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama