Sue Thomas nový začátek část 3

23. října 2012 v 8:50 | Sharya
Ahojky, musím se omluvit, ale jaksi jsem zapomněla na přidání další části. Myslela jsem si že jsem ji nastavila a ono ejhle ne. Je pravda že jsem tu také dlouho nebyla.
Tak to dnes napravím a přidávám další část Sue Thomas. Doufám, že se vám bude líbit. :-)

Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)

"Lucy kdo to sem přinesl" optala se naštvaně Sue, která si to přečetla.
"Nevím..já tu chvíli nebyla" podívala se na ni omluvně.
"Bergmann, on se sem musel nějak dostat" řekl Alex a hodil dopis na stůl.
"Chci okamžitě všechny záznamy našich kamer před a po budově, od dvou odpoledne až do teďka" D. hned zavolal ochrance a ti do deseti minut donesli všechny kazety a začali je projíždět a hned na poprvé byli úspěšní a Alex měl pravdu, vzakaz pro něj tam přinesl Bergmann.
"Alexi..on tě bude chtít zabít" řekla mu Sue
"Já vím Sue, je to hra mezi námi..kdo bude rychlejší tak ten bude žít" řekl naprosto ledově klidným hlasem Alex.
"Alexi!"
"Sue uklidni se, všechno dobře dopadne…ničeho se neboj" mrkl na ni a všichni šli zase pracovat. Druhý den si šli kluci zastřílet. Museli se nějak odreagovat. Sue věděla kde je najde a tak tam šla za nimi. Když si připravovali zbraně k další střelbě tak si ji všimli.
"Je Sue, co tu děláš?" optal se mile Jack.
"Přišla jsme se za vámi podívat, už mě nebaví sedět v kanceláři"
"Chceš? Zeptal se Alex Sue a ukázal ji zbraň. Ona jen přikývla, nasadila si ochranné brýle a začala střílet.
"Páni Sue, ty střílíš jako profesionál" pochváli ji Bobby když se podíval na její výsledky.
"Díky, učila jsem od mistra" a mrkla a na Alexe. " A taky dostanu zbrojní průkaz, udělala jsem si ho, sice mi tady asi nepovolí nosit zbraň ale na trénování na střelnici ho mít budu..pojďte kluci, měli bychom jít pokračovat, ať toho hajzla dostaneme co nejdřív"
"Máš pravdu pojď" usmál se Jack a hned ji vzal kolem pasu a šel s ní napřed. Alex jen zavrtěl hlavou nad jeho gestem a šel taky do kanceláře.
Do hodiny měli všichni pohotovost s tím, že už asi ví, kde by mohl Bergmann být. Sue a Tara klasicky seděli ve sledovacím voze. Lucy byla v kanceláři a modlila se za život každého z nich, aby se všichni vrátili zpět živý a zdraví.
Na jednom bloku ulice se uzavřely možné výjezdy. Mohli tam akorát auta od zvláštní jednotky. Celkem tam bylo asi 70 zakuklenců se samopalama v ruce, kluci od F.B.I. kteří taky byli různě rozmístěni a čekali na svůj objekt zájmu, který taky brzo vyšel, ale nebyl sám, měl několik kumpánů a strhla se hrozlivá přestřelka. Během chvíle bylo raněno několik mužů od zásahové jednotky. Sue si všimla že jí z nějakého nepochopitelného důvodu se asi do přestřelky dostane civilista a nikdo si ho zatím nevšímá.
"Jacku, civilista kousek od tebe…musíš ho dostat pryč" oznámila mu, protože on byl nejblíž a mohl toho člověka dostat pryč. Ale Sue neviděla žádnou odpověď a tak to zkoušela pořád dál. Ale nic.Tara ji pomoct nemohla, ona sama měla moc práce. A tak Sue vyklouzla a rozhodla se tomu muži pomoci, došlo ji že je slepý a hluchý, protože jinak by se přece dávno schoval. Už byla u něj a najednou si ji všiml Alex, vyděšeně se na ni podíval, a poslal Rexe aby ji varoval, protože viděl že to auto bude hořet a že může vybouchnout. To už si ji všichni ostatní taky všimli. Sue odtáhla toho muže a ozval se výbuch a Bergmann se najednou ztratil, ale před tím stihl vypálit kulku pomocí tlumiče takže ji nikdo neslyšel. Alex hned běžel k ní.
"Bože co tě napadlo…bože právě včas si utekla"
"Já vím, ale Jack mě neslyšel, chtěla jsem aby dostal toho muže pryč" Alex ji objal, ale najednou cítil na své dlani něco co cítit neměl. Odtáhl ruku z jejich zad a viděl, že má na ruce krev.
"Alexi…co ty tady vůbec děláš?" zeptala se jako by pomateně a padla Alexovi v bezvědomí do náruče.
"Sue!!!" vykřikli jako by všchni zaráz. "Sanitku, kde je sanitka?" řval na celé kolo a snažil se najít volnou sanitku, když měl Sue v náručí.
"Sue" přišel k nim Jack i s celým týmem a chtěl ji vzít do náruče.
"Hudsne..nesahej na ni!!" vykřikl rozhorčeným hlasem Alex a už viděl záchranáře, jak se hnali k němu. Ihned ji položil na nosítka a odjel se Sue do nemocnice.
V nemocnic
"Sue, jsem tady" mluvil na ni a chtěl aby se na něj dívala. Šel s ní celou dobu než ji odvezli na operační sál Do čtvrt hodiny tam byli všichni i s uplakanou Lucy.
Nikdo nemluvi, nikdo ani mluvit nechtěl. Jack se užíral tím, že si toho civilisty nevšiml. A nevšiml si ho asi protože spadl na zem a byl na druhé straně od auta a tak ho dobře neviděl. Operace trvala dvě hodiny a všichni už byli nervózní. Najednou uviděli doktora.
"Tak operace slečny Thomasové proběhla úspěšně, nakonec její zrarnění nebylo tak vážné, ale horší je, že ztratila příliš mnoho krve a proto bude muset dostat aspoň ještě dvě jednotky krve, ovšem problém je ten, že my už jí se zásob můžeme poskytnout pouze jednu, je tu i více zraněným policistů a ti tu krev taky potřebují.
Takže.."
"Já ji dám krev…mám krev nula negativní" přihlásil se Alex
"Výborně, ale musíme provést krástké vyšetření abychom…"
"Já vím, znám to.." skočil lékaři do monologu Alex a už šel s ním na vyšetřovnu. Naštěstí byl vhodným dárcem a tak Sue mohl darovat krev.
Všichni se vystřídali u její postele. Lucy u ní byla nejdýl, pak ji odvedl lékař, protože tam byla nejdýl a ještě tam měl jít Jack a Alex. Nakonec už lékař povolil jen jednu návštěvu a tak tam hned šel Jack.
"Sue promiň…já měl jsem poslechnout, ale já toho člověka neviděl, prosím tě..bojuj..miluju tě a udělám vše proto abys pak byla se mnou a abys byla se mnou šťastná" políbil ji na čelo, pohladil po vlasech a odešel.
Druhý den ráno kolem páté hodiny se u její postele objevil Alex. Dostal se tam, protože se hrozně pohádal s primářem a nakonec ho přemluvil aby ho za ní pustili.
"Guten Morgen Sue, Ich weiß, du bist stark und du kannst es schaffen. Du weißt, du bist das Beste, was mir je passiert ist. Ich liebe Dich. ( Dobré ráno Sue, vím že jsi silná a že to zvládneš. Ty víš že jsi to nejlepší co mě kdy potkalo. Miluju tě.)
Alex ji vzal za ruku v tom se otevřeli dveře a objevila se sestra a přivedla Rexe a Leviho, kteří si položili hlavy na její druhou ruku a jako by ji dávali další sílu k tomu, aby se probrala a byla v pořádku.
Všichni se snažili najít Bergmanna. Musli ho dostat za každou cenu, protože věděli kdo je odpovědný za to , že Sue leží v nemocnici.
Až kolem 11 dopoledne přišel Alex.
"Zdravím a omlouvám se, byl jsem za Sue v nemocnici a její stav je stejný" oznámil všem. Pak šel Rexovi a Levimu pro vodu a pro něco k snědku. Pak si oba psi lehli k němu ke stolu a odpočívali.
"Něco mám…Bergmann si objednal letenku na havajské ostrovy" vyskočila ze židle Tara.
"Výborně…všichni jedeme na letiště" rozkázal Jack.
"Ne!" zařval Alex. "Copak jste tak hloupí?! Je to past, snaží se vás nalákat na falešnou stopu"
"Jdi do háje Brandtnere…my to jdeme zkusit" obořil se na něj Jack
"Tak prosím a hodně štěstí" řekl ironicky a sám se vydal někam úplně jinam. Znal Bergmanna a věděl, že je oblafl.
Alex měl pravdu, prohledali celé letiště, čekali několik hodin, ale Bergmann se neobjevil a Jack musel uznat že měl Alex pravdu.
"Měl jsi pravdu Alexi" řekl Jack když se vrátili zpět do kanceláře. Přiznával to když nerad.
"Díky…já to vím, protože Bergamann, mě chce zabít a nepřestane a nezmizí dokud to neudělá"
Toho dne se Sue probrala a tak tam za ní hned všichni jeli. Opět za ní všichni chodili po jednom. Mezi posledními byl opět Jack a Alex.
"Sue omlouvám se, já…já jsem toho člověka neviděl"
"Nic se neděje Jacku, hlavní je že jsem přežila ne" pousmála se
"To jo ale i tak..Sue, já vím že je to špatné, ale chci ti říct, že tě mám rád moc rád a to už hrozně dlouho.."
"Já vím Jacku, já to vím, ale teď já…Jacku taky tě mám ráda, ale dej mi čas..prosím dej mi čas" posumála se na něj. Jack přikývl a vzal ji za ruku. A to znamenalo pochopení. Pak tam vešel ještě Alex, který ji přivedl Rexe a Leviho a ještě s ním si povídala.
"Alexi prosím dej si pozor..Bergmann tě bude chtít zabít"
"Neboj se…já si pozor dám a ten dám i na tebe" pohladil ji po tváři a pak už ji nechal odpočívat.
Po pěti dnech Sue propustili a přijel si pro ní Alex. Nikomu to neřekli a chtěli nechat její propuštění jako překvapení pro ostatní.
"Jo už aby Sue propustili, chybí mi tady" prohlásila Tara, když nikdo nic neměl na práci a tak pili kávu.
"Dobré ráno" vešel do kanceláře Alex s Rexem a Levim.
"Ahoj" pozdravili ho všichni. On se usmál, sundal si sako a ohlédl se a zjistil, že někoho "zapomněl" Šel ke dveřím, a pak někoho vzal za ruku zpoza dveří. A vytáhl Sue.
"Dobré ráno také přeji všem" usmála se a všichni ji šli obejmout.
"Sem ani nevěděla, že tě propustili"
"No chtěli si mě tam ještě nechat, ale Alex podepsal "opatrovnictví" nade mnou a já podepsala reverz, už jsem to tam nemohla vydržet. Sue toho dne začala opět pracovat a doháněla všechny resty, které měla. Bylo kolem desáté večer a všichni odcházeli domů. V kanceláři zůstala už jen Sue. Najednou se tam objevil Alex.
"Co ty tady?" usmála se a mile a byla ráda že tam je.
"Přišel jsem pro tebe" ukázal ji ve znakovce. Sue poděkovala a zeptala se ho ve znakovce jestli nechce jít ještě na večeři a on souhlasil, ale že podnik vybere sám. S tím zase souhlasila Sue. A celou dobu se bavili ve znakové řeči. V té chvíli se vracel do F.B.I. i Bobby, který si něco zapomněl. Už se pomalu blížil k jejich kanceláři, ale než vešel tak se zastavil a díval se zpoza rohu dveří. Viděl Alexe jak Sue pomáhá do kabátu a ještě ji kabát upravuje, aby ji nebyla zima, pak ji pohladí po vlasech a po tváři a nakonec ji jemně políbí a ona mu polibky oplácí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (948)
Zobrazit starší komentáře

901 Nottlamn Nottlamn | E-mail | Web | 14. září 2018 v 20:46 | Reagovat

generic cialis daily use cheap
<a href=http://bchcialisrx.com/#>cheap cialis</a>
generic 10 mg cialis 20mg
<a href="http://bchcialisrx.com/#">buy generic cialis</a>

902 arthurzo1 arthurzo1 | E-mail | Web | 15. září 2018 v 22:18 | Reagovat

Stared different concoct:
http://mable.projects.telrock.org

903 kimberleyte2 kimberleyte2 | E-mail | Web | 19. září 2018 v 3:12 | Reagovat
904 armandoua16 armandoua16 | E-mail | Web | 20. září 2018 v 2:00 | Reagovat

Fresh home bellhop after project:
http://glenna.post1.telrock.org

905 jamesii11 jamesii11 | E-mail | Web | 26. září 2018 v 19:32 | Reagovat

My mod suss out d evolve:
http://teen.pussey.yopoint.in

906 SergioCic SergioCic | E-mail | 27. září 2018 v 14:09 | Reagovat

Женщины СНГ могут получить Гражданство Израиля. Брак. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

907 alishaxd60 alishaxd60 | E-mail | Web | 29. září 2018 v 12:49 | Reagovat

My creative network project:
http://our.time.now.toptorrents.top

908 praita praita | E-mail | Web | 1. října 2018 v 1:14 | Reagovat

my escrow drugs
<a href=http://genviaonser.com/#>buy generic viagra</a>
can i order synthroid over the internet
<a href="http://genviaonser.com/#">cheap viagra</a>

909 Incache Incache | E-mail | Web | 2. října 2018 v 4:45 | Reagovat

personal loan quote
<a href=http://badinstallmentonline.com/#>installment loans</a>
online lender
<a href="http://badinstallmentonline.com/#">installment loans bad credit</a>

910 praita praita | E-mail | Web | 2. října 2018 v 16:01 | Reagovat

payday loans fort collins
<a href=http://paydaystip.com/#>payday express</a>
payday loans same day
<a href="http://paydaystip.com/#">best payday loans</a>

911 EquiCy EquiCy | E-mail | Web | 3. října 2018 v 3:23 | Reagovat
912 Gratace Gratace | E-mail | Web | 3. října 2018 v 14:20 | Reagovat
913 lynnkn2 lynnkn2 | E-mail | Web | 4. října 2018 v 2:38 | Reagovat

Rejuvenated snare project:
http://milf.numbers.sexgalleries.top

914 WalterErobe WalterErobe | E-mail | Web | 5. října 2018 v 13:37 | Reagovat
915 Dietning Dietning | E-mail | Web | 5. října 2018 v 17:09 | Reagovat
916 Enteno Enteno | E-mail | Web | 6. října 2018 v 3:06 | Reagovat
917 Loan Loan | E-mail | Web | 10. října 2018 v 20:41 | Reagovat

credit loans guaranteed approval <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">free loans</a> bad credit loans <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

918 QfwqaPymn QfwqaPymn | E-mail | 11. října 2018 v 0:30 | Reagovat
919 GawphPymn GawphPymn | E-mail | Web | 13. října 2018 v 17:21 | Reagovat

buy citalopram 20mg

920 Calacync Calacync | E-mail | Web | 13. října 2018 v 22:42 | Reagovat

alprostadil cream
<a href=http://viagrakr.com/#>buy viagra</a>
cialis online buy
<a href="http://viagrakr.com/#">buy viagra online</a>

921 sarahlq4 sarahlq4 | E-mail | Web | 14. října 2018 v 15:39 | Reagovat

Stared unusual concoct:
http://date.hot.bdsmsex.top

922 kolyasacile kolyasacile | E-mail | Web | 15. října 2018 v 13:17 | Reagovat

Приветствую!!! только для Вас самая интересная информация о <a href=http://mamaimalysh.com.ua/category/progulochnie-kolyaski>коляски киев купить</a> Итальянский дизайн давно является эталоном-не только в одежде и интерьерах, но и в категории детских товаров.Игрушки вы можете выбрать из разделов, в которых представлены детские игрушки по производителям и торговым маркам.Следом стоит подыскать удобный пеленальный столик, а затем не забыть о покупке постельных принадлежностей.

923 praita praita | E-mail | Web | 16. října 2018 v 1:09 | Reagovat

buying cialis
<a href=http://cialisbdrx.com/#>generic cialis</a>
no prescription cialis online pharmacy
<a href="http://cialisbdrx.com/#">buy generic cialis</a>

924 CogmaCem CogmaCem | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:45 | Reagovat

prednisone orders canada
<a href=http://buygenviagra.com/#>buy generic viagra online</a>
can i get cephalexin over the counter
<a href="http://buygenviagra.com/#">viagra online</a>

925 Engero Engero | E-mail | Web | 16. října 2018 v 9:57 | Reagovat

viagra cialis combo
<a href=http://buygenviagra.com/#>buy viagra</a>
where can i get metformin online
<a href="http://buygenviagra.com/#">buy generic viagra online</a>

926 Hywobe Hywobe | E-mail | Web | 18. října 2018 v 5:09 | Reagovat

buy viagra with green dot card
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy viagra online</a>

927 VincentSoiva VincentSoiva | E-mail | Web | 21. října 2018 v 12:02 | Reagovat

<a href=https://diplom.ua/>бюро переводов киев</a> - заказать эссе по психологии, заказать статью киев.

928 CharlesPed CharlesPed | E-mail | 22. října 2018 v 16:29 | Reagovat

The Leading Online Dating Site for Singles & Personals: http://84030.ml/adultdatingonline87324
Online Dating Site & Dating App with 40 Million Singles: http://fapme.pw/adultdatingonline52108
Online Dating Site for Like-Minded Singles: http://wntdco.mx/adultdatingonline72159
Online dating sites: Find long term love with: http://sl.3agel.net/adultdatingonline19367

ibm dating policythings to ask a man when datingabout hookup appdating internetradiometric dating studiesspeed dating blogspotmr grey dating sitedating zippo lighters codeang dating daan contact numberexpat dating in romesenior dating group reviewsdownload variety show dating alonedevils angels and dating animationguardian soulmates gay datingex is dating a younger girlgay dating sites wichitaexpats dating sitewhat to say online dating first emailkim and kanye friends before datingfree dating sites australia queenslandchristian net dating sitesketch francois l'embrouille speed datingdating filipina in kuwaitreliable dating sites in kenyamale dating advice blogcs go matchmaking anxietyspeed dating for jewish singlesb1a4 dating rumorsmiami gay datingdating yoga goddessfree iraq dating sitescelebs dating nfl playerscounting crows singer datingsingle parents dating onlinelist lagu ost marriage not dating

929 myrnalx4 myrnalx4 | E-mail | Web | 22. října 2018 v 19:28 | Reagovat
930 DiwainPlauh DiwainPlauh | E-mail | Web | 23. října 2018 v 2:33 | Reagovat

Новые методы лечения гепатита с софосбувир, даклатасвир, ледипасвир, велпатасвир

931 KennethObelt KennethObelt | E-mail | Web | 26. října 2018 v 15:11 | Reagovat

Доброе утро.РекомендуюВсемобратить вниманиепорталanti-spazm.ru . Тут Вы увидетелучшие статьи о спазмах сосудов в рунете.  
<a href=https://anti-spazm.ru/2018/10/03/магнитно-резонансная-ангиография-со/>спазм сосудов почек симптомы</a>

932 BobcatHib BobcatHib | E-mail | Web | 26. října 2018 v 21:57 | Reagovat

https://pediascape.science/wiki/-Bobcat---

История Bobcat

Интересное выражение встретил:)
Лучший отпуск — тот, который вы провели вдвоём с любимым человеком.

933 JamalAlimb JamalAlimb | E-mail | Web | 29. října 2018 v 11:34 | Reagovat

Шагала Ольгой Жунжуровой

viagra <a href=http://www.compromat.ru/page_22434.htm>Шагала Ольга Жунжурова</a>

934 leannefc1 leannefc1 | E-mail | Web | 31. října 2018 v 21:58 | Reagovat

Just started fresh project:
http://ladies.night.erolove.in

935 Edwardcoeli Edwardcoeli | E-mail | Web | 4. listopadu 2018 v 4:10 | Reagovat
936 ivanat16 ivanat16 | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 6:01 | Reagovat

Updated put forth sheet:
http://booty.big.x.replyme.pw

937 Darinfub Darinfub | E-mail | Web | 8. listopadu 2018 v 19:44 | Reagovat

best fake id

<a href=https://kingoffakes.to/>best fake id</a>

938 VictorRhymn VictorRhymn | E-mail | Web | 11. listopadu 2018 v 22:01 | Reagovat

PTHC

Siberian Mouse

Nicest CP Shortclip 2018

Valya Plunk HMM Series Laura Reach b put a stop to Falko Disunite a classify

http://vvv.unoforum.pro/?0-0

vvv.unoforum.pro/?0-0

939 jaynene2 jaynene2 | E-mail | Web | 13. listopadu 2018 v 11:07 | Reagovat

Further home after instead of throw:
http://teen.goth.sex.femdomgalleries.top

940 susanayj60 susanayj60 | E-mail | Web | 22. listopadu 2018 v 5:03 | Reagovat

Hi new project

http://alayna.ablogs.relayblog.com/?post.meaghan

names of mature porn stars best bollywood porn years nursing porn incesst porn video freew black hd porn video

941 lilyww1 lilyww1 | E-mail | Web | 24. listopadu 2018 v 16:28 | Reagovat

Daily updated super sexy photo galleries
http://porn.pimps.instasexyblog.com/?marley

sleeping is fucked by son porn porn blackgirls freeblack porn videos young black homemade porn free barefoot lesbian porn videos

942 CharlesHob CharlesHob | E-mail | 25. listopadu 2018 v 17:27 | Reagovat

make money online with amazon:
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=69729YXKYW4>make money online with zazzle</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=NMo7XQvpjms>earn money online exam</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=G3SKPdq5dp8>earn money online kenya 2017</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=RcKR0lBCSBQ>earn money online 2017 philippines</a>
<a href=http://www.youtube.com/watch?v=RcKR0lBCSBQ>9 ways to earn money online</a>

Popular Tags: what to sell online to make extra moneyhow to online business earn moneyhow to earn money online by playing quizeve online making isk exploringhow to make money online by google adsensemake money fast online 2018safe online surveys to make moneyhow to make money online 18 years oldmake money online youngreal online money making sitescan you make money writing onlinehow do you get your money from online surveysstudents how to make money onlinehow to earn money online by writing reviewsmake quick cash online nowonline survey job to earn moneyearn money from mobile photographymaking money using amazon mechanical turkbest online game to make real moneyhow to make money online no websiteonline money earning games in pakistanonline job for student to earn moneybest make money appreal money making online jobshow to earn money online from typing

943 katrinaoi16 katrinaoi16 | E-mail | Web | 27. listopadu 2018 v 1:03 | Reagovat

Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://old.porn.bestsexyblog.com/?aspen

teen porn discipline video violent porn stars asian slut cock sucker porn video mature mexican porn women in dipers porn

944 meghanke16 meghanke16 | E-mail | Web | 29. listopadu 2018 v 17:57 | Reagovat

Dirty Porn Photos, daily updated galleries
http://porn.aust.relayblog.com/?addison

eve porn tube lactating tits porn hairy porn of black women only best search engine for porn videos carley porn

945 AllazCaf AllazCaf | E-mail | Web | 2. prosince 2018 v 19:23 | Reagovat

someone to write my essay
http://essayfasthelp.com - best paper writing service
  do my paper
<a href="http://essayfasthelp.com">top resume writing services
</a> - help to write an essay
cheap dissertation writing services

946 Antoziotouri Antoziotouri | E-mail | Web | Pátek v 4:20 | Reagovat

viagra interaction with nsaid's
http://viagra-genericz.us - viagra generic
  viagra cost at cvs search
<a href="http://viagra-genericz.us">viagra generic
</a> - trial of viagra women
viagra more:for_patients

947 christiankd60 christiankd60 | E-mail | Web | Pátek v 21:25 | Reagovat

Hot new pictures each day
http://porn.clipx.instasexyblog.com/?rachel

fresh amatueur porn simpsons disney porn hom made wife porn free porn katie kuric fakes free download short porn movies

948 SVScrigue SVScrigue | E-mail | Web | Dnes v 0:20 | Reagovat

Большинство из скважин впоследствии проведения восстановительного комплекса событий имеют все шансы быть снова введены в использование. Тем более что цена таких выполненных работ в десять раз ниже суммы непосредственных сооружений.
Гарантировано повышение дебита водозаборной скважины не менее 30% от имеющегося на момент старта выполненных работ.

В восьмидесяти процентов случаях скважины возобновляются до первичных данных при введении в эксплуатацию скважины, что становится альтернативой бурения новой скважины.

Сотрудники нашей международная компания по Очистке уличной канализации и Очистке отстойников водозаборных скважин предлагаем свои услуги всем, как частным так и общественным учреждениям.

SpecVodService  - <a href=https://svs-samara.ru/vodopodgotovka/>система водоподготовки</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama