Sue Thomas nový začátek část 3

23. října 2012 v 8:50 | Sharya
Ahojky, musím se omluvit, ale jaksi jsem zapomněla na přidání další části. Myslela jsem si že jsem ji nastavila a ono ejhle ne. Je pravda že jsem tu také dlouho nebyla.
Tak to dnes napravím a přidávám další část Sue Thomas. Doufám, že se vám bude líbit. :-)

Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)

"Lucy kdo to sem přinesl" optala se naštvaně Sue, která si to přečetla.
"Nevím..já tu chvíli nebyla" podívala se na ni omluvně.
"Bergmann, on se sem musel nějak dostat" řekl Alex a hodil dopis na stůl.
"Chci okamžitě všechny záznamy našich kamer před a po budově, od dvou odpoledne až do teďka" D. hned zavolal ochrance a ti do deseti minut donesli všechny kazety a začali je projíždět a hned na poprvé byli úspěšní a Alex měl pravdu, vzakaz pro něj tam přinesl Bergmann.
"Alexi..on tě bude chtít zabít" řekla mu Sue
"Já vím Sue, je to hra mezi námi..kdo bude rychlejší tak ten bude žít" řekl naprosto ledově klidným hlasem Alex.
"Alexi!"
"Sue uklidni se, všechno dobře dopadne…ničeho se neboj" mrkl na ni a všichni šli zase pracovat. Druhý den si šli kluci zastřílet. Museli se nějak odreagovat. Sue věděla kde je najde a tak tam šla za nimi. Když si připravovali zbraně k další střelbě tak si ji všimli.
"Je Sue, co tu děláš?" optal se mile Jack.
"Přišla jsme se za vámi podívat, už mě nebaví sedět v kanceláři"
"Chceš? Zeptal se Alex Sue a ukázal ji zbraň. Ona jen přikývla, nasadila si ochranné brýle a začala střílet.
"Páni Sue, ty střílíš jako profesionál" pochváli ji Bobby když se podíval na její výsledky.
"Díky, učila jsem od mistra" a mrkla a na Alexe. " A taky dostanu zbrojní průkaz, udělala jsem si ho, sice mi tady asi nepovolí nosit zbraň ale na trénování na střelnici ho mít budu..pojďte kluci, měli bychom jít pokračovat, ať toho hajzla dostaneme co nejdřív"
"Máš pravdu pojď" usmál se Jack a hned ji vzal kolem pasu a šel s ní napřed. Alex jen zavrtěl hlavou nad jeho gestem a šel taky do kanceláře.
Do hodiny měli všichni pohotovost s tím, že už asi ví, kde by mohl Bergmann být. Sue a Tara klasicky seděli ve sledovacím voze. Lucy byla v kanceláři a modlila se za život každého z nich, aby se všichni vrátili zpět živý a zdraví.
Na jednom bloku ulice se uzavřely možné výjezdy. Mohli tam akorát auta od zvláštní jednotky. Celkem tam bylo asi 70 zakuklenců se samopalama v ruce, kluci od F.B.I. kteří taky byli různě rozmístěni a čekali na svůj objekt zájmu, který taky brzo vyšel, ale nebyl sám, měl několik kumpánů a strhla se hrozlivá přestřelka. Během chvíle bylo raněno několik mužů od zásahové jednotky. Sue si všimla že jí z nějakého nepochopitelného důvodu se asi do přestřelky dostane civilista a nikdo si ho zatím nevšímá.
"Jacku, civilista kousek od tebe…musíš ho dostat pryč" oznámila mu, protože on byl nejblíž a mohl toho člověka dostat pryč. Ale Sue neviděla žádnou odpověď a tak to zkoušela pořád dál. Ale nic.Tara ji pomoct nemohla, ona sama měla moc práce. A tak Sue vyklouzla a rozhodla se tomu muži pomoci, došlo ji že je slepý a hluchý, protože jinak by se přece dávno schoval. Už byla u něj a najednou si ji všiml Alex, vyděšeně se na ni podíval, a poslal Rexe aby ji varoval, protože viděl že to auto bude hořet a že může vybouchnout. To už si ji všichni ostatní taky všimli. Sue odtáhla toho muže a ozval se výbuch a Bergmann se najednou ztratil, ale před tím stihl vypálit kulku pomocí tlumiče takže ji nikdo neslyšel. Alex hned běžel k ní.
"Bože co tě napadlo…bože právě včas si utekla"
"Já vím, ale Jack mě neslyšel, chtěla jsem aby dostal toho muže pryč" Alex ji objal, ale najednou cítil na své dlani něco co cítit neměl. Odtáhl ruku z jejich zad a viděl, že má na ruce krev.
"Alexi…co ty tady vůbec děláš?" zeptala se jako by pomateně a padla Alexovi v bezvědomí do náruče.
"Sue!!!" vykřikli jako by všchni zaráz. "Sanitku, kde je sanitka?" řval na celé kolo a snažil se najít volnou sanitku, když měl Sue v náručí.
"Sue" přišel k nim Jack i s celým týmem a chtěl ji vzít do náruče.
"Hudsne..nesahej na ni!!" vykřikl rozhorčeným hlasem Alex a už viděl záchranáře, jak se hnali k němu. Ihned ji položil na nosítka a odjel se Sue do nemocnice.
V nemocnic
"Sue, jsem tady" mluvil na ni a chtěl aby se na něj dívala. Šel s ní celou dobu než ji odvezli na operační sál Do čtvrt hodiny tam byli všichni i s uplakanou Lucy.
Nikdo nemluvi, nikdo ani mluvit nechtěl. Jack se užíral tím, že si toho civilisty nevšiml. A nevšiml si ho asi protože spadl na zem a byl na druhé straně od auta a tak ho dobře neviděl. Operace trvala dvě hodiny a všichni už byli nervózní. Najednou uviděli doktora.
"Tak operace slečny Thomasové proběhla úspěšně, nakonec její zrarnění nebylo tak vážné, ale horší je, že ztratila příliš mnoho krve a proto bude muset dostat aspoň ještě dvě jednotky krve, ovšem problém je ten, že my už jí se zásob můžeme poskytnout pouze jednu, je tu i více zraněným policistů a ti tu krev taky potřebují.
Takže.."
"Já ji dám krev…mám krev nula negativní" přihlásil se Alex
"Výborně, ale musíme provést krástké vyšetření abychom…"
"Já vím, znám to.." skočil lékaři do monologu Alex a už šel s ním na vyšetřovnu. Naštěstí byl vhodným dárcem a tak Sue mohl darovat krev.
Všichni se vystřídali u její postele. Lucy u ní byla nejdýl, pak ji odvedl lékař, protože tam byla nejdýl a ještě tam měl jít Jack a Alex. Nakonec už lékař povolil jen jednu návštěvu a tak tam hned šel Jack.
"Sue promiň…já měl jsem poslechnout, ale já toho člověka neviděl, prosím tě..bojuj..miluju tě a udělám vše proto abys pak byla se mnou a abys byla se mnou šťastná" políbil ji na čelo, pohladil po vlasech a odešel.
Druhý den ráno kolem páté hodiny se u její postele objevil Alex. Dostal se tam, protože se hrozně pohádal s primářem a nakonec ho přemluvil aby ho za ní pustili.
"Guten Morgen Sue, Ich weiß, du bist stark und du kannst es schaffen. Du weißt, du bist das Beste, was mir je passiert ist. Ich liebe Dich. ( Dobré ráno Sue, vím že jsi silná a že to zvládneš. Ty víš že jsi to nejlepší co mě kdy potkalo. Miluju tě.)
Alex ji vzal za ruku v tom se otevřeli dveře a objevila se sestra a přivedla Rexe a Leviho, kteří si položili hlavy na její druhou ruku a jako by ji dávali další sílu k tomu, aby se probrala a byla v pořádku.
Všichni se snažili najít Bergmanna. Musli ho dostat za každou cenu, protože věděli kdo je odpovědný za to , že Sue leží v nemocnici.
Až kolem 11 dopoledne přišel Alex.
"Zdravím a omlouvám se, byl jsem za Sue v nemocnici a její stav je stejný" oznámil všem. Pak šel Rexovi a Levimu pro vodu a pro něco k snědku. Pak si oba psi lehli k němu ke stolu a odpočívali.
"Něco mám…Bergmann si objednal letenku na havajské ostrovy" vyskočila ze židle Tara.
"Výborně…všichni jedeme na letiště" rozkázal Jack.
"Ne!" zařval Alex. "Copak jste tak hloupí?! Je to past, snaží se vás nalákat na falešnou stopu"
"Jdi do háje Brandtnere…my to jdeme zkusit" obořil se na něj Jack
"Tak prosím a hodně štěstí" řekl ironicky a sám se vydal někam úplně jinam. Znal Bergmanna a věděl, že je oblafl.
Alex měl pravdu, prohledali celé letiště, čekali několik hodin, ale Bergmann se neobjevil a Jack musel uznat že měl Alex pravdu.
"Měl jsi pravdu Alexi" řekl Jack když se vrátili zpět do kanceláře. Přiznával to když nerad.
"Díky…já to vím, protože Bergamann, mě chce zabít a nepřestane a nezmizí dokud to neudělá"
Toho dne se Sue probrala a tak tam za ní hned všichni jeli. Opět za ní všichni chodili po jednom. Mezi posledními byl opět Jack a Alex.
"Sue omlouvám se, já…já jsem toho člověka neviděl"
"Nic se neděje Jacku, hlavní je že jsem přežila ne" pousmála se
"To jo ale i tak..Sue, já vím že je to špatné, ale chci ti říct, že tě mám rád moc rád a to už hrozně dlouho.."
"Já vím Jacku, já to vím, ale teď já…Jacku taky tě mám ráda, ale dej mi čas..prosím dej mi čas" posumála se na něj. Jack přikývl a vzal ji za ruku. A to znamenalo pochopení. Pak tam vešel ještě Alex, který ji přivedl Rexe a Leviho a ještě s ním si povídala.
"Alexi prosím dej si pozor..Bergmann tě bude chtít zabít"
"Neboj se…já si pozor dám a ten dám i na tebe" pohladil ji po tváři a pak už ji nechal odpočívat.
Po pěti dnech Sue propustili a přijel si pro ní Alex. Nikomu to neřekli a chtěli nechat její propuštění jako překvapení pro ostatní.
"Jo už aby Sue propustili, chybí mi tady" prohlásila Tara, když nikdo nic neměl na práci a tak pili kávu.
"Dobré ráno" vešel do kanceláře Alex s Rexem a Levim.
"Ahoj" pozdravili ho všichni. On se usmál, sundal si sako a ohlédl se a zjistil, že někoho "zapomněl" Šel ke dveřím, a pak někoho vzal za ruku zpoza dveří. A vytáhl Sue.
"Dobré ráno také přeji všem" usmála se a všichni ji šli obejmout.
"Sem ani nevěděla, že tě propustili"
"No chtěli si mě tam ještě nechat, ale Alex podepsal "opatrovnictví" nade mnou a já podepsala reverz, už jsem to tam nemohla vydržet. Sue toho dne začala opět pracovat a doháněla všechny resty, které měla. Bylo kolem desáté večer a všichni odcházeli domů. V kanceláři zůstala už jen Sue. Najednou se tam objevil Alex.
"Co ty tady?" usmála se a mile a byla ráda že tam je.
"Přišel jsem pro tebe" ukázal ji ve znakovce. Sue poděkovala a zeptala se ho ve znakovce jestli nechce jít ještě na večeři a on souhlasil, ale že podnik vybere sám. S tím zase souhlasila Sue. A celou dobu se bavili ve znakové řeči. V té chvíli se vracel do F.B.I. i Bobby, který si něco zapomněl. Už se pomalu blížil k jejich kanceláři, ale než vešel tak se zastavil a díval se zpoza rohu dveří. Viděl Alexe jak Sue pomáhá do kabátu a ještě ji kabát upravuje, aby ji nebyla zima, pak ji pohladí po vlasech a po tváři a nakonec ji jemně políbí a ona mu polibky oplácí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (537)
Zobrazit starší komentáře

501 sophieuu4 sophieuu4 | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 13:53 | Reagovat

My new time
http://bbw.girls.porngalleries.top/?entry.annie
free exstream porn tubes amire sex porn sex arizona porn tyler miesch europeon porn tube behind curtains porn

502 Angelaexott Angelaexott | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 15:58 | Reagovat

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/1Fpvbg-_2iw" frameborder="0" gesture="media" allow="encrypted-media" allowfullscreen></iframe>
<a href=https://www.youtube.com/watch?v=0_ZCugfXDXQ><img>https://i.ytimg.com/vi/9D3fSCwG9iE/maxresdefault.jpg</img></a>
Bust Cream Spa Отзывы Врачей, breasthill цена в аптеке, bust cream spa в молдове, bust salon spa в украине, upsize крем в казахстане, бюст крем спа где купить, бюст салон спа в украине, крем bust salon spa цена, крем upsize в казахстане, крем бюст салон спа цена, крем для бюста салон спа
Breasthill Крем. Феноменальный эффект Upsize, evinal крем для груди, бюст салон спа купить, бюст салон спа отзывы, крем bust size отзывы, крем upsize в украине, крем бюст сайз купить, крем бюст сайз отзывы, крем для бюста upsize, крем для бюста купить, крем для бюста отзывы, крем для груди купить
Bust Cream Spa Md. Как выбрать крем для груди, bust cream salon spa, bust size где купить, bust size инструкция, harmony shape отзывы, salon spa bust cream, salon spa collection, upsize крем в алматы, бюст крем спа отзывы, бюст крем спа состав, бюст спа крем отзывы, для увеличения бюста

https://www.youtube.com/watch?v=t15BX0r8R2A
https://www.youtube.com/watch?v=9mOO7WoWBmI
https://www.youtube.com/watch?v=O8DmlTxhHmY

503 Kennethsnict Kennethsnict | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 17:33 | Reagovat

fit site <a href=https://ccfullzshop.com/>buy cc fullz</a>

504 Taysvit Taysvit | E-mail | Web | 16. ledna 2018 v 22:51 | Reagovat

Продам Б/У блок памяти к автомобильным электронным весам.
Покупался <a href=http://guddok.ru/out/vesa.html>здесь.</a>
При помощи данного блока, удалено возможно скорректировать
показания веса втч на автомобильных весах.
Также есть в наличии платы к платформенным весам с возможностью
исключить или прибавить вес тары, шесть режимов работы,
или четыре но с процентом.

505 FishingEurek4c0m FishingEurek4c0m | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 2:25 | Reagovat

Shop for all your fishing gear needs at http://www.FishingEureka.com/ ;
Featuring rods, reels, bait & tackle, tools and supplies for saltwater, freshwater, ice & fly-fishing.
FREE Shipping Worldwide! (No Minimum Orders!)

506 JimmieRaift JimmieRaift | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 4:34 | Reagovat

XYZ專業光碟教學網站 http://xyz.net.tw/

507 ArnoldNam ArnoldNam | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 8:59 | Reagovat

民視眼鏡 - 媒體認證台北市士林最便宜眼鏡配到好 http://www.people-eye.com.tw/

508 ivandorrel ivandorrel | E-mail | 17. ledna 2018 v 10:59 | Reagovat

<b>Hi All

I found a list with All Binary Options brokers Where you can trade cryptocurrency Currencies, too

you can deposit using Crypto Currencies</b>
<a href=>http://binaryoptionswithoutdeposit.com/cryptocurrency-brokers/</a>

509 Thomasseali Thomasseali | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 18:18 | Reagovat

good news web site <a href=https://ccfullzshop.com/>online cc shop</a>

510 JamesPug JamesPug | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 0:38 | Reagovat

Автошот by KIVA - на данный момент это самый лучший автошот, с большим изобилием функций! Как работает автошот? При попадании врага в перекрестие прицела, совершается автоматический выстрел. Время реакции программы 0,02 сек (Реакции человека от 0.8 секунды до 1.2). Работет на всех версиях Windows x64
<a href=https://cheater24.ru/page/warface/kiva.html>Купить автошот для варфейс</a>

Функции

-Автошот Вкл/Выкл клавиша CapsLock

-WallHack/ВХ F8

-Spread/Точность F9

-Recoil/Отдача F10

-Radar/Радар F11

511 GbvAdmiva GbvAdmiva | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 3:23 | Reagovat

cialis online no prescription
<a href="http://veucialis.com/">free cialis</a>
how long does cialis last
<a href=http://veucialis.com/>cialis side effects</a> ’

512 LeonardSparf LeonardSparf | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 16:34 | Reagovat

http://online-entertainment-city.com/

【金合發線上娛樂城】─金合發現金版│電子遊戲│體育賽事投注-最方便最好玩的線上娛樂城

513 jamesporgo jamesporgo | E-mail | Web | 18. ledna 2018 v 16:43 | Reagovat

Hi, my name is Porter!

I`m an academic writer   and I`m going to change your lifes onсe and for all
Most of my works were sold throughout  Canada, USA, Old England and even Australia. Also I`m working with services that help people to save their time.
People ask me "Hey, Porter, I need your professional help" and I always accept the request, `cause I know, that only I can save their time!

Academic Writer - Porter - <a href=http://sciencesaysjuiceplus.com>Science Says JuicePlus</a> Company

514 Antonioemaip Antonioemaip | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 1:28 | Reagovat

Global Version <b>Xiaomi Mi A1</b> 4GB 64GB MiA1 Ambulant Phone Snapdragon 625 Octa Insides 5.5" 1080P Dual Camera 12.0MP Android One CE FCC
What do you assume stand behind it?
<a href=http://got.by/26xxpl><b>Xiaomi Mi A1</b></a>

515 InsubongIvoff InsubongIvoff | E-mail | Web | 19. ledna 2018 v 5:12 | Reagovat

You can let students know about whatever it is you’re doing and you can look for those students you think would make the best leads and then target them directly. Author Resource: Easy Antivirus Internet Security Designs   An Introduction 2015 can give you highest information for Choosing Out Real World Tricks In Antivirus Internet Safety 2012. But when Perez failed to disclose his four year stint in federal prison or the ensuing probation that ended in 2009, <a href=http://www.cheapnfljerseysonlineshop.com/>Cheap Jerseys 17$</a>, no one at the county or state level apparently checked into Perez or his company enough to notice.4.5. Those cheap locks one can buy from big box stores can be opened even without the help of a reputable locksmith Philadelphia.Door knocking is always an option, so don’t rule it out. This demonstrates that you take everybody seriously, not just the people who compliment you. Try out to decide on those who children will find tough along with thrilling without having to be severe.Healthcare Astrology along with excellent precision like a azure printing from the entire body in order to uncover exactly where disharmonies might show itself. If you use the suggestions you have just read,<a href=http://www.cheapnfljerseysonlineshop.com/>Wholesale NCAA Jerseys</a>, you should create more leads. Yes, you breathe all the time,<a href=http://www.cheapnfljerseysonlineshop.com/>Wholesale NFL Jerseys</a>, but it is ineffective, shallow breathing that doesn't get you much oxygen.//////////

516 EvAdmiva EvAdmiva | E-mail | Web | 20. ledna 2018 v 12:37 | Reagovat

medicament cialis
<a href="http://veucialis.com/">buy cheap cialis</a>
cialis trial offer
<a href=http://veucialis.com/>canada cialis</a> ’

517 joev4 joev4 | E-mail | Web | 21. ledna 2018 v 6:38 | Reagovat

My new gay porn spot  
http://blackgay.net.erolove.in/?pg-treyton
  date gay gay stores nigel slater gay gay travel destinations gay in london

519 ShippingRouby ShippingRouby | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 13:24 | Reagovat

<a href=http://webplaneta.de/topic.php?topic=470>статья</a>|

520 vanyaDuddy vanyaDuddy | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 15:17 | Reagovat

как удалить страницу в инстаграме с компьютера: https://texnoera.com/internet/drugoe/kak-udalit-akkaunt-v-instagrame.html

521 Gregorytralp Gregorytralp | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 1:41 | Reagovat

http://profspectr.ru/  Домашнее фитнес оборудование

522 Lssdvdalunny Lssdvdalunny | E-mail | Web | 23. ledna 2018 v 23:48 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy
http://viasergeneric.com/
how viagra works
<a href=http://viasergeneric.com/>viagra for sale</a> OK’

523 VecuIngess VecuIngess | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 12:39 | Reagovat

buy viagra online at
<a href=http://viasergeneric.com/>order viagra online</a>
viagra sale online
<a href="http://viasergeneric.com/">buy viagra</a>  OK’

524 MbedtActiot MbedtActiot | E-mail | Web | 25. ledna 2018 v 12:59 | Reagovat

where can i buy viagra
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra online</a>
buying viagra without prescription
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">generic viagra</a> ok’

525 ArthurVen ArthurVen | E-mail | Web | 30. ledna 2018 v 17:51 | Reagovat

долго искала и нашла где можно бесплатно качать и слушать песни http://musicrus24.ru/

526 Terrybiz Terrybiz | E-mail | Web | 31. ledna 2018 v 16:15 | Reagovat

мировой вебсайт http://shadymoney.cc

527 shawnjr1 shawnjr1 | E-mail | Web | 2. února 2018 v 22:01 | Reagovat

Sissy tales blog
   best strapon for her old woman free porn videos mens body hair remmoval  
http://sissy.adultnet.in/?blog.elsa
  english marathi dictionary free download hard porn dick aesthetic plastic surgery how to make a maid outfit psychology hypnosis buy men sex toy gay cartoon sex diaper diaper

528 SportPitTuva SportPitTuva | E-mail | Web | 3. února 2018 v 16:33 | Reagovat

Современный интернет магазин спортивного питания

Дорогие друзья! Первый и единственный интернет магазин спортивного питания ТуваСпортПит.РФ в Кызыле теперь всегда будет рядом с вами. А это значит, вы можете рассчитывать на нашу помощь в подборе и приобретении качественного спортивного питания!. Ведь даже если Вы не профессиональный спортсмен, а просто современный человек, то Вы прекрасно понимаете, как необходимы каждому успешному человеку, в этом мире, прекрасный внешний вид, здоровые тело и позитивный дух, энергия для построения успешной карьеры. И спортивное питание может легко помочь Вам в этом.
Вот далеко не полный перечень брендов которые есть в наличии в нашем магазине:
Optimum Nutrition, OstroVit , BSN , Mutant , Maxler, Universal Nutrition

Вся продукция, представленная в нашем магазине, является продукцией только от официальных производителей лучшего спортивного питания. Мы продаём лучшее спортивное питание известных мировых производителей и являемся официальным партнером Victory Distribution, потому что продажа этого питания является нашей основной деятельностью. У нас Вы можете купить самые лучшие аминокислоты, гейнеры, BCAA, креатин, жиросжигатели и протеин – всё то, что так необходимо спортсменам. И мы с достоинством заявляем, что можем быть надёжным партнёром для спортсменов любого направления и для людей, ведущих обычный здоровый образ жизни.

Качественное спортивное питание, которое предлагает именно наш интернет-магазин, для спортсменов является основой достижения самых лучших спортивных результатов, а для каждого современного человека служит основой его здоровья.

При помощи такого питания Вы легко сможете контролировать Ваш вес, повышать выносливость организма, если это необходимо, выдерживать продолжительные нагрузки в спорте, быть всегда бодрым и энергичным, контролировать поступление в Ваш организм необходимых минералов, витаминов и других жизненно полезных веществ.

Мы знаем, что Вам необходимы самые лучшие спортивные продукты. Наш интернет магазин спортивного питания открыт круглосуточно для Вас. И уже сегодня Вы легко можете заказать и купить у нас любое спортивное питание, интересующее Вас, при этом используя самый современный и удобный метод покупки. При этом и метод оплаты Вам будет предложен тот, который выбираете Вы. Заказав продукцию у нас, Вы своевременно получите Ваш заказ в нашем родном городе  Кызыле. <br>Мы всегда рады сотрудничеству с Вами.</p>
<p><span style="font-weight: bold;">И помните, что у нас - весь товар сертифицирован и дешевле!!! </span><a href="https://vk.com/TuvaSportPitRF " target="_blank">Наша группа в ВК  - ТуваСпортПит .РФ</a><span style="font-weight: bold;"><br></span></p>

529 HCSchuhPymn HCSchuhPymn | E-mail | Web | 4. února 2018 v 5:56 | Reagovat

ditablesworkalls.com
buy viagra online london

530 DxvtoisSe DxvtoisSe | E-mail | Web | 4. února 2018 v 14:11 | Reagovat

OK’
<a href="https://cashadvanceonline.us.org/">online payday loan</a>
personal loan calculator <a href="https://cashadvanceonline.us.org/">payday loans near me</a>

531 Vrcskexia Vrcskexia | E-mail | Web | 6. února 2018 v 4:21 | Reagovat

OK’
<a href="http://viasergeneric.com/">buy cheap viagra</a>
generic viagra 50mg
<a href=http://viasergeneric.com/>purchase viagra</a>

532 Cecilfah Cecilfah | E-mail | Web | 6. února 2018 v 18:37 | Reagovat

Dependable essay crafting company is aware of needless to say the best way to certainly be a pupil | The trick of our greatest essays is always that our authors compose them from scratch, accomplishing a deep.

https://www.zotero.org/groups/1950487/frankensteinessay75221

533 LdfCrink LdfCrink | E-mail | Web | 10. února 2018 v 0:21 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">viagra</a> viagra 100mg price <a href=http://genericviaser.com/>generic viagra</a> ok’

534 Gbbetege Gbbetege | E-mail | Web | Pondělí v 16:55 | Reagovat

OK’
<a href="https://writingpaperwritethesis.org/">write my paper for me</a>
homework help for middle school students
https://writingpaperwritethesis.org/ - writting papers

535 tyronehy16 tyronehy16 | E-mail | Web | Pondělí v 22:56 | Reagovat

Started unusual web stand out
http://pattaya.girls.blogporn.in/?post.kamryn
cancer rakim hermanus adoption reformers

536 lesteran18 lesteran18 | E-mail | Web | Pátek v 13:54 | Reagovat

Original programme
free game top android free app download apk play store untuk android sexual game apps for android free apps download play store
http://sex.games.android.porndairy.in/?register.elise
free video downloader apps without android games download mobile dialer for android free games download for pc free cant download apps android

537 effiewb69 effiewb69 | E-mail | Web | Pátek v 16:20 | Reagovat

Gay porn from social networks  
http://blackgay.net.erolove.in/?info_brad
  you gay gay guide chris colfer gay gay dating site gay text chat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama