Sue Thomas nový začátek část 3

23. října 2012 v 8:50 | Sharya
Ahojky, musím se omluvit, ale jaksi jsem zapomněla na přidání další části. Myslela jsem si že jsem ji nastavila a ono ejhle ne. Je pravda že jsem tu také dlouho nebyla.
Tak to dnes napravím a přidávám další část Sue Thomas. Doufám, že se vám bude líbit. :-)

Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)

"Lucy kdo to sem přinesl" optala se naštvaně Sue, která si to přečetla.
"Nevím..já tu chvíli nebyla" podívala se na ni omluvně.
"Bergmann, on se sem musel nějak dostat" řekl Alex a hodil dopis na stůl.
"Chci okamžitě všechny záznamy našich kamer před a po budově, od dvou odpoledne až do teďka" D. hned zavolal ochrance a ti do deseti minut donesli všechny kazety a začali je projíždět a hned na poprvé byli úspěšní a Alex měl pravdu, vzakaz pro něj tam přinesl Bergmann.
"Alexi..on tě bude chtít zabít" řekla mu Sue
"Já vím Sue, je to hra mezi námi..kdo bude rychlejší tak ten bude žít" řekl naprosto ledově klidným hlasem Alex.
"Alexi!"
"Sue uklidni se, všechno dobře dopadne…ničeho se neboj" mrkl na ni a všichni šli zase pracovat. Druhý den si šli kluci zastřílet. Museli se nějak odreagovat. Sue věděla kde je najde a tak tam šla za nimi. Když si připravovali zbraně k další střelbě tak si ji všimli.
"Je Sue, co tu děláš?" optal se mile Jack.
"Přišla jsme se za vámi podívat, už mě nebaví sedět v kanceláři"
"Chceš? Zeptal se Alex Sue a ukázal ji zbraň. Ona jen přikývla, nasadila si ochranné brýle a začala střílet.
"Páni Sue, ty střílíš jako profesionál" pochváli ji Bobby když se podíval na její výsledky.
"Díky, učila jsem od mistra" a mrkla a na Alexe. " A taky dostanu zbrojní průkaz, udělala jsem si ho, sice mi tady asi nepovolí nosit zbraň ale na trénování na střelnici ho mít budu..pojďte kluci, měli bychom jít pokračovat, ať toho hajzla dostaneme co nejdřív"
"Máš pravdu pojď" usmál se Jack a hned ji vzal kolem pasu a šel s ní napřed. Alex jen zavrtěl hlavou nad jeho gestem a šel taky do kanceláře.
Do hodiny měli všichni pohotovost s tím, že už asi ví, kde by mohl Bergmann být. Sue a Tara klasicky seděli ve sledovacím voze. Lucy byla v kanceláři a modlila se za život každého z nich, aby se všichni vrátili zpět živý a zdraví.
Na jednom bloku ulice se uzavřely možné výjezdy. Mohli tam akorát auta od zvláštní jednotky. Celkem tam bylo asi 70 zakuklenců se samopalama v ruce, kluci od F.B.I. kteří taky byli různě rozmístěni a čekali na svůj objekt zájmu, který taky brzo vyšel, ale nebyl sám, měl několik kumpánů a strhla se hrozlivá přestřelka. Během chvíle bylo raněno několik mužů od zásahové jednotky. Sue si všimla že jí z nějakého nepochopitelného důvodu se asi do přestřelky dostane civilista a nikdo si ho zatím nevšímá.
"Jacku, civilista kousek od tebe…musíš ho dostat pryč" oznámila mu, protože on byl nejblíž a mohl toho člověka dostat pryč. Ale Sue neviděla žádnou odpověď a tak to zkoušela pořád dál. Ale nic.Tara ji pomoct nemohla, ona sama měla moc práce. A tak Sue vyklouzla a rozhodla se tomu muži pomoci, došlo ji že je slepý a hluchý, protože jinak by se přece dávno schoval. Už byla u něj a najednou si ji všiml Alex, vyděšeně se na ni podíval, a poslal Rexe aby ji varoval, protože viděl že to auto bude hořet a že může vybouchnout. To už si ji všichni ostatní taky všimli. Sue odtáhla toho muže a ozval se výbuch a Bergmann se najednou ztratil, ale před tím stihl vypálit kulku pomocí tlumiče takže ji nikdo neslyšel. Alex hned běžel k ní.
"Bože co tě napadlo…bože právě včas si utekla"
"Já vím, ale Jack mě neslyšel, chtěla jsem aby dostal toho muže pryč" Alex ji objal, ale najednou cítil na své dlani něco co cítit neměl. Odtáhl ruku z jejich zad a viděl, že má na ruce krev.
"Alexi…co ty tady vůbec děláš?" zeptala se jako by pomateně a padla Alexovi v bezvědomí do náruče.
"Sue!!!" vykřikli jako by všchni zaráz. "Sanitku, kde je sanitka?" řval na celé kolo a snažil se najít volnou sanitku, když měl Sue v náručí.
"Sue" přišel k nim Jack i s celým týmem a chtěl ji vzít do náruče.
"Hudsne..nesahej na ni!!" vykřikl rozhorčeným hlasem Alex a už viděl záchranáře, jak se hnali k němu. Ihned ji položil na nosítka a odjel se Sue do nemocnice.
V nemocnic
"Sue, jsem tady" mluvil na ni a chtěl aby se na něj dívala. Šel s ní celou dobu než ji odvezli na operační sál Do čtvrt hodiny tam byli všichni i s uplakanou Lucy.
Nikdo nemluvi, nikdo ani mluvit nechtěl. Jack se užíral tím, že si toho civilisty nevšiml. A nevšiml si ho asi protože spadl na zem a byl na druhé straně od auta a tak ho dobře neviděl. Operace trvala dvě hodiny a všichni už byli nervózní. Najednou uviděli doktora.
"Tak operace slečny Thomasové proběhla úspěšně, nakonec její zrarnění nebylo tak vážné, ale horší je, že ztratila příliš mnoho krve a proto bude muset dostat aspoň ještě dvě jednotky krve, ovšem problém je ten, že my už jí se zásob můžeme poskytnout pouze jednu, je tu i více zraněným policistů a ti tu krev taky potřebují.
Takže.."
"Já ji dám krev…mám krev nula negativní" přihlásil se Alex
"Výborně, ale musíme provést krástké vyšetření abychom…"
"Já vím, znám to.." skočil lékaři do monologu Alex a už šel s ním na vyšetřovnu. Naštěstí byl vhodným dárcem a tak Sue mohl darovat krev.
Všichni se vystřídali u její postele. Lucy u ní byla nejdýl, pak ji odvedl lékař, protože tam byla nejdýl a ještě tam měl jít Jack a Alex. Nakonec už lékař povolil jen jednu návštěvu a tak tam hned šel Jack.
"Sue promiň…já měl jsem poslechnout, ale já toho člověka neviděl, prosím tě..bojuj..miluju tě a udělám vše proto abys pak byla se mnou a abys byla se mnou šťastná" políbil ji na čelo, pohladil po vlasech a odešel.
Druhý den ráno kolem páté hodiny se u její postele objevil Alex. Dostal se tam, protože se hrozně pohádal s primářem a nakonec ho přemluvil aby ho za ní pustili.
"Guten Morgen Sue, Ich weiß, du bist stark und du kannst es schaffen. Du weißt, du bist das Beste, was mir je passiert ist. Ich liebe Dich. ( Dobré ráno Sue, vím že jsi silná a že to zvládneš. Ty víš že jsi to nejlepší co mě kdy potkalo. Miluju tě.)
Alex ji vzal za ruku v tom se otevřeli dveře a objevila se sestra a přivedla Rexe a Leviho, kteří si položili hlavy na její druhou ruku a jako by ji dávali další sílu k tomu, aby se probrala a byla v pořádku.
Všichni se snažili najít Bergmanna. Musli ho dostat za každou cenu, protože věděli kdo je odpovědný za to , že Sue leží v nemocnici.
Až kolem 11 dopoledne přišel Alex.
"Zdravím a omlouvám se, byl jsem za Sue v nemocnici a její stav je stejný" oznámil všem. Pak šel Rexovi a Levimu pro vodu a pro něco k snědku. Pak si oba psi lehli k němu ke stolu a odpočívali.
"Něco mám…Bergmann si objednal letenku na havajské ostrovy" vyskočila ze židle Tara.
"Výborně…všichni jedeme na letiště" rozkázal Jack.
"Ne!" zařval Alex. "Copak jste tak hloupí?! Je to past, snaží se vás nalákat na falešnou stopu"
"Jdi do háje Brandtnere…my to jdeme zkusit" obořil se na něj Jack
"Tak prosím a hodně štěstí" řekl ironicky a sám se vydal někam úplně jinam. Znal Bergmanna a věděl, že je oblafl.
Alex měl pravdu, prohledali celé letiště, čekali několik hodin, ale Bergmann se neobjevil a Jack musel uznat že měl Alex pravdu.
"Měl jsi pravdu Alexi" řekl Jack když se vrátili zpět do kanceláře. Přiznával to když nerad.
"Díky…já to vím, protože Bergamann, mě chce zabít a nepřestane a nezmizí dokud to neudělá"
Toho dne se Sue probrala a tak tam za ní hned všichni jeli. Opět za ní všichni chodili po jednom. Mezi posledními byl opět Jack a Alex.
"Sue omlouvám se, já…já jsem toho člověka neviděl"
"Nic se neděje Jacku, hlavní je že jsem přežila ne" pousmála se
"To jo ale i tak..Sue, já vím že je to špatné, ale chci ti říct, že tě mám rád moc rád a to už hrozně dlouho.."
"Já vím Jacku, já to vím, ale teď já…Jacku taky tě mám ráda, ale dej mi čas..prosím dej mi čas" posumála se na něj. Jack přikývl a vzal ji za ruku. A to znamenalo pochopení. Pak tam vešel ještě Alex, který ji přivedl Rexe a Leviho a ještě s ním si povídala.
"Alexi prosím dej si pozor..Bergmann tě bude chtít zabít"
"Neboj se…já si pozor dám a ten dám i na tebe" pohladil ji po tváři a pak už ji nechal odpočívat.
Po pěti dnech Sue propustili a přijel si pro ní Alex. Nikomu to neřekli a chtěli nechat její propuštění jako překvapení pro ostatní.
"Jo už aby Sue propustili, chybí mi tady" prohlásila Tara, když nikdo nic neměl na práci a tak pili kávu.
"Dobré ráno" vešel do kanceláře Alex s Rexem a Levim.
"Ahoj" pozdravili ho všichni. On se usmál, sundal si sako a ohlédl se a zjistil, že někoho "zapomněl" Šel ke dveřím, a pak někoho vzal za ruku zpoza dveří. A vytáhl Sue.
"Dobré ráno také přeji všem" usmála se a všichni ji šli obejmout.
"Sem ani nevěděla, že tě propustili"
"No chtěli si mě tam ještě nechat, ale Alex podepsal "opatrovnictví" nade mnou a já podepsala reverz, už jsem to tam nemohla vydržet. Sue toho dne začala opět pracovat a doháněla všechny resty, které měla. Bylo kolem desáté večer a všichni odcházeli domů. V kanceláři zůstala už jen Sue. Najednou se tam objevil Alex.
"Co ty tady?" usmála se a mile a byla ráda že tam je.
"Přišel jsem pro tebe" ukázal ji ve znakovce. Sue poděkovala a zeptala se ho ve znakovce jestli nechce jít ještě na večeři a on souhlasil, ale že podnik vybere sám. S tím zase souhlasila Sue. A celou dobu se bavili ve znakové řeči. V té chvíli se vracel do F.B.I. i Bobby, který si něco zapomněl. Už se pomalu blížil k jejich kanceláři, ale než vešel tak se zastavil a díval se zpoza rohu dveří. Viděl Alexe jak Sue pomáhá do kabátu a ještě ji kabát upravuje, aby ji nebyla zima, pak ji pohladí po vlasech a po tváři a nakonec ji jemně políbí a ona mu polibky oplácí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (620)
Zobrazit starší komentáře

601 levitra 20 mg bayer prezzo levitra 20 mg bayer prezzo | E-mail | Web | 7. května 2018 v 1:42 | Reagovat

I like to work on PHP rather than .NET, although .NET presents the facility of drag and drop elements, but I love Personal home pages a lot.

602 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 7. května 2018 v 1:49 | Reagovat

levitra generika rezeptfrei deutschland lied
<a href="http://levitra-gg.com">levitra online</a>
forumsalute levitra ansi a de amar
[URL=http://levitra-gg.com#levitra+coupon ]buy levitra[/URL]

603 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 7. května 2018 v 5:17 | Reagovat

mark sanders levitra llc vs sole
<a href="http://mylevitraok.com">levitra online</a>
levitra e levitinha viola ungida para
[URL=http://mylevitraok.com#levitra+10+mg+prezzo ]buy levitra[/URL]

604 LesaBsw LesaBsw | E-mail | 7. května 2018 v 18:21 | Reagovat

Hey everyone! Recently I have been struggling with a lot of hardships. Friends and doctors keep telling me I should consider taking meds, so I may as well <a href=http://www.buinzoo.cl/wp-content/uploads/media/is-valium-the-same-as-diazepam>link</a> and see how it goes. Problem is, I haven't taken it for a while, and don't wanna get back to it, we'll see how it goes.

605 kathieot69 kathieot69 | E-mail | Web | 10. května 2018 v 13:39 | Reagovat

My mod suss out d evolve:
http://casey.web.telrock.net

606 nnzetege nnzetege | E-mail | Web | 10. května 2018 v 18:23 | Reagovat

payday loans direct lenders <a href="https://paydayloans-online.us.org/#">payday loans online same day</a> loan store <a href=https://paydayloans-online.us.org/#>online payday loans direct lenders</a>

607 eugeneji3 eugeneji3 | E-mail | Web | 11. května 2018 v 4:51 | Reagovat

My creative entanglement outline:
http://laverne.go.telrock.net

608 debrazb69 debrazb69 | E-mail | Web | 11. května 2018 v 21:59 | Reagovat

Very recently started new project:
http://stephanie.projects.telrock.org

609 BobbyITego BobbyITego | E-mail | 13. května 2018 v 14:17 | Reagovat

Jarle Thorsen, Jarle Thorsen SiteTalk Reviews, Jarle Thorsen Truth, Jarle Thorsen itel global group, Jarle Thorsen Kielce

610 chaddq3 chaddq3 | E-mail | Web | 14. května 2018 v 19:09 | Reagovat

Fresh lodgings bellhop as beetle out:
http://susan.go.telrock.net

611 samanthafl69 samanthafl69 | E-mail | Web | 15. května 2018 v 3:34 | Reagovat

At large porn pictures    
http://shemales.blogporn.in/?tweet-esmeralda
  pilot xxx flight uncensored nancy ajram sex xxx kitty foxx dvdrip <em>white bbw</em> prefer black - whitebbwpreferblack.com

612 shanagx60 shanagx60 | E-mail | Web | 15. května 2018 v 11:59 | Reagovat

Gay porn site  
http://yaoi.erolove.in/?info_deon
  gay firemen online gay chat gay adoptions gay sailors dating gay

613 Carlosneivy Carlosneivy | E-mail | Web | 17. května 2018 v 1:44 | Reagovat

<p>Si lors de l'inscription de Betclic, vous introduisez le <a href="https://www.codepromo-avantage.fr">codes promo betclic Coupe du monde</a>, vous pourrez alors recevoir notre bonus de bienvenue. Toutefois, il se portera exclusivement sur votre premier pari.<br>Cette offre est unique bonus en ligne qui ne comporte pas de risque!<br>une phrase simple: vous faites votre premier dépôt, jouez un 1er pari jusqu'à un montant de 100€. Si la chance ne vous sourit, le Dernier vous rembourse de la manière suivante:<br>• 10€ immédiatement après les résultats,<br> • 90€ après que vous avez gagné la finale de l'activation définitive de votre compte (code d'activation à saisir)- ou dans les 24 heures qui suivent les résultats si vous avez déjà un compte activé.<br><br> vous naturellement vous pouvez prendre possession de cet argent. Nous vous aidons ainsi à faire de votre argent, sans risque, tandis que l'ouverture de notre site et de nos services!<br>Finies les modalités compliquées (du genre miser 2 ou 4 fois le montant de votre dépôt et le bonus crédité sur le kf 1.3 minimum), Betclic vous offre en toute simplicité une offre incomparable de bonus si vous faites des paris sportifs.<br>Exemple pratique:<br>Vous avez décidé d'embaucher le pari de 100€ remboursés sur la rencontre Espagne-France.<br>Pour ce faire, vous pouvez procéder comme suit.<br>1ère étape<br>-Créer un compte chez Betclic via le formulaire d’inscription à remplir en ligne et disponible sur le site.<br>-Effectuer un 1er dépôt d’au moins 100€ si vous souhaitez que le montant du bonus de bienvenue. Ce montant vous sera totalement restitué si votre pari est perdant.<br>2e étape<br>Vous pouvez ensuite placer votre pari remboursé.<br> Dans le cas contraire (vous avez perdu votre pari) 10€ tout de même versés sur votre compte Betclic.<br>étape 3<br>Après un pari perdant et pour recevoir les 90€ restants, vous devez compléter le processus d'inscription en fournissant un code d’activation. Vous pouvez obtenir un code d’activation suite à une demande effectuée auprès de Betclic et en fournissant quelques pièces justificatives personnelles (RIB et pièce d'identité).  Si vous souhaitez de plus amples informations sur cette validation de votre compte, cliquez ici.<br>Toutefois, si votre compte a déjà reçu la validation avant votre premier pari, les 90€ restants seront versés dans votre compte dans les 24 suivent les résultats.<br>Plus d’exemples:<br>Si lors du même match Maroc-Danmark, vous optez pour une mise de 80€ et si vous perdez, alors vous aurez quand même 10€ et 70€ le reste ne vous seront versés qu’après que vous avez reçu une facture dûment vérifié.<br>Si le montant de votre pari s’élève à 10€ et que vous avez placé un pari perdant vous recevrez 10€.</p>

614 Charlesmib Charlesmib | E-mail | Web | 17. května 2018 v 2:44 | Reagovat

Последние женские новости здесь <a href=http://phpua.net/>phpua.net</a>

615 Williamnab Williamnab | E-mail | Web | 17. května 2018 v 20:52 | Reagovat

<a href=http://7go.su/>накрутка подписчиков в инстаграме бесплатно</a> - фото инстаграм без, 10000 подписчиков в инстаграме.

616 taniaka11 taniaka11 | E-mail | Web | 18. května 2018 v 3:50 | Reagovat

Updated put forth call:
http://jeanie.go.telrock.net

617 Jessesanny Jessesanny | E-mail | Web | 18. května 2018 v 11:24 | Reagovat

Новости строительного мира тут <a href=http://npbau.ru/>npbau.ru</a>

618 tammietn60 tammietn60 | E-mail | Web | 20. května 2018 v 11:46 | Reagovat

Updated engagement page:
http://deanna.web.telrock.net

619 pamAngen pamAngen | E-mail | Web | Úterý v 16:26 | Reagovat

online viagra <a href="https://aluixnetwork.com/#">generic viagra</a> viagra online <a href=https://aluixnetwork.com/#>viagra online</a>

620 bobbiemg69 bobbiemg69 | E-mail | Web | Středa v 23:25 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama