Sue Thomas nový začátek část 3

23. října 2012 v 8:50 | Sharya
Ahojky, musím se omluvit, ale jaksi jsem zapomněla na přidání další části. Myslela jsem si že jsem ji nastavila a ono ejhle ne. Je pravda že jsem tu také dlouho nebyla.
Tak to dnes napravím a přidávám další část Sue Thomas. Doufám, že se vám bude líbit. :-)

Alex přešel ke svému stolu a měl tam obálku. Otevřel ji a tam byl složený papír, tak ho otevřel a na něm byl napsaný německy vzkaz.SPIEL BEGINNT VON VORNE .ICH BESORGE DIR!!!
( hra znovu začíná. Dostanu tě!!)

"Lucy kdo to sem přinesl" optala se naštvaně Sue, která si to přečetla.
"Nevím..já tu chvíli nebyla" podívala se na ni omluvně.
"Bergmann, on se sem musel nějak dostat" řekl Alex a hodil dopis na stůl.
"Chci okamžitě všechny záznamy našich kamer před a po budově, od dvou odpoledne až do teďka" D. hned zavolal ochrance a ti do deseti minut donesli všechny kazety a začali je projíždět a hned na poprvé byli úspěšní a Alex měl pravdu, vzakaz pro něj tam přinesl Bergmann.
"Alexi..on tě bude chtít zabít" řekla mu Sue
"Já vím Sue, je to hra mezi námi..kdo bude rychlejší tak ten bude žít" řekl naprosto ledově klidným hlasem Alex.
"Alexi!"
"Sue uklidni se, všechno dobře dopadne…ničeho se neboj" mrkl na ni a všichni šli zase pracovat. Druhý den si šli kluci zastřílet. Museli se nějak odreagovat. Sue věděla kde je najde a tak tam šla za nimi. Když si připravovali zbraně k další střelbě tak si ji všimli.
"Je Sue, co tu děláš?" optal se mile Jack.
"Přišla jsme se za vámi podívat, už mě nebaví sedět v kanceláři"
"Chceš? Zeptal se Alex Sue a ukázal ji zbraň. Ona jen přikývla, nasadila si ochranné brýle a začala střílet.
"Páni Sue, ty střílíš jako profesionál" pochváli ji Bobby když se podíval na její výsledky.
"Díky, učila jsem od mistra" a mrkla a na Alexe. " A taky dostanu zbrojní průkaz, udělala jsem si ho, sice mi tady asi nepovolí nosit zbraň ale na trénování na střelnici ho mít budu..pojďte kluci, měli bychom jít pokračovat, ať toho hajzla dostaneme co nejdřív"
"Máš pravdu pojď" usmál se Jack a hned ji vzal kolem pasu a šel s ní napřed. Alex jen zavrtěl hlavou nad jeho gestem a šel taky do kanceláře.
Do hodiny měli všichni pohotovost s tím, že už asi ví, kde by mohl Bergmann být. Sue a Tara klasicky seděli ve sledovacím voze. Lucy byla v kanceláři a modlila se za život každého z nich, aby se všichni vrátili zpět živý a zdraví.
Na jednom bloku ulice se uzavřely možné výjezdy. Mohli tam akorát auta od zvláštní jednotky. Celkem tam bylo asi 70 zakuklenců se samopalama v ruce, kluci od F.B.I. kteří taky byli různě rozmístěni a čekali na svůj objekt zájmu, který taky brzo vyšel, ale nebyl sám, měl několik kumpánů a strhla se hrozlivá přestřelka. Během chvíle bylo raněno několik mužů od zásahové jednotky. Sue si všimla že jí z nějakého nepochopitelného důvodu se asi do přestřelky dostane civilista a nikdo si ho zatím nevšímá.
"Jacku, civilista kousek od tebe…musíš ho dostat pryč" oznámila mu, protože on byl nejblíž a mohl toho člověka dostat pryč. Ale Sue neviděla žádnou odpověď a tak to zkoušela pořád dál. Ale nic.Tara ji pomoct nemohla, ona sama měla moc práce. A tak Sue vyklouzla a rozhodla se tomu muži pomoci, došlo ji že je slepý a hluchý, protože jinak by se přece dávno schoval. Už byla u něj a najednou si ji všiml Alex, vyděšeně se na ni podíval, a poslal Rexe aby ji varoval, protože viděl že to auto bude hořet a že může vybouchnout. To už si ji všichni ostatní taky všimli. Sue odtáhla toho muže a ozval se výbuch a Bergmann se najednou ztratil, ale před tím stihl vypálit kulku pomocí tlumiče takže ji nikdo neslyšel. Alex hned běžel k ní.
"Bože co tě napadlo…bože právě včas si utekla"
"Já vím, ale Jack mě neslyšel, chtěla jsem aby dostal toho muže pryč" Alex ji objal, ale najednou cítil na své dlani něco co cítit neměl. Odtáhl ruku z jejich zad a viděl, že má na ruce krev.
"Alexi…co ty tady vůbec děláš?" zeptala se jako by pomateně a padla Alexovi v bezvědomí do náruče.
"Sue!!!" vykřikli jako by všchni zaráz. "Sanitku, kde je sanitka?" řval na celé kolo a snažil se najít volnou sanitku, když měl Sue v náručí.
"Sue" přišel k nim Jack i s celým týmem a chtěl ji vzít do náruče.
"Hudsne..nesahej na ni!!" vykřikl rozhorčeným hlasem Alex a už viděl záchranáře, jak se hnali k němu. Ihned ji položil na nosítka a odjel se Sue do nemocnice.
V nemocnic
"Sue, jsem tady" mluvil na ni a chtěl aby se na něj dívala. Šel s ní celou dobu než ji odvezli na operační sál Do čtvrt hodiny tam byli všichni i s uplakanou Lucy.
Nikdo nemluvi, nikdo ani mluvit nechtěl. Jack se užíral tím, že si toho civilisty nevšiml. A nevšiml si ho asi protože spadl na zem a byl na druhé straně od auta a tak ho dobře neviděl. Operace trvala dvě hodiny a všichni už byli nervózní. Najednou uviděli doktora.
"Tak operace slečny Thomasové proběhla úspěšně, nakonec její zrarnění nebylo tak vážné, ale horší je, že ztratila příliš mnoho krve a proto bude muset dostat aspoň ještě dvě jednotky krve, ovšem problém je ten, že my už jí se zásob můžeme poskytnout pouze jednu, je tu i více zraněným policistů a ti tu krev taky potřebují.
Takže.."
"Já ji dám krev…mám krev nula negativní" přihlásil se Alex
"Výborně, ale musíme provést krástké vyšetření abychom…"
"Já vím, znám to.." skočil lékaři do monologu Alex a už šel s ním na vyšetřovnu. Naštěstí byl vhodným dárcem a tak Sue mohl darovat krev.
Všichni se vystřídali u její postele. Lucy u ní byla nejdýl, pak ji odvedl lékař, protože tam byla nejdýl a ještě tam měl jít Jack a Alex. Nakonec už lékař povolil jen jednu návštěvu a tak tam hned šel Jack.
"Sue promiň…já měl jsem poslechnout, ale já toho člověka neviděl, prosím tě..bojuj..miluju tě a udělám vše proto abys pak byla se mnou a abys byla se mnou šťastná" políbil ji na čelo, pohladil po vlasech a odešel.
Druhý den ráno kolem páté hodiny se u její postele objevil Alex. Dostal se tam, protože se hrozně pohádal s primářem a nakonec ho přemluvil aby ho za ní pustili.
"Guten Morgen Sue, Ich weiß, du bist stark und du kannst es schaffen. Du weißt, du bist das Beste, was mir je passiert ist. Ich liebe Dich. ( Dobré ráno Sue, vím že jsi silná a že to zvládneš. Ty víš že jsi to nejlepší co mě kdy potkalo. Miluju tě.)
Alex ji vzal za ruku v tom se otevřeli dveře a objevila se sestra a přivedla Rexe a Leviho, kteří si položili hlavy na její druhou ruku a jako by ji dávali další sílu k tomu, aby se probrala a byla v pořádku.
Všichni se snažili najít Bergmanna. Musli ho dostat za každou cenu, protože věděli kdo je odpovědný za to , že Sue leží v nemocnici.
Až kolem 11 dopoledne přišel Alex.
"Zdravím a omlouvám se, byl jsem za Sue v nemocnici a její stav je stejný" oznámil všem. Pak šel Rexovi a Levimu pro vodu a pro něco k snědku. Pak si oba psi lehli k němu ke stolu a odpočívali.
"Něco mám…Bergmann si objednal letenku na havajské ostrovy" vyskočila ze židle Tara.
"Výborně…všichni jedeme na letiště" rozkázal Jack.
"Ne!" zařval Alex. "Copak jste tak hloupí?! Je to past, snaží se vás nalákat na falešnou stopu"
"Jdi do háje Brandtnere…my to jdeme zkusit" obořil se na něj Jack
"Tak prosím a hodně štěstí" řekl ironicky a sám se vydal někam úplně jinam. Znal Bergmanna a věděl, že je oblafl.
Alex měl pravdu, prohledali celé letiště, čekali několik hodin, ale Bergmann se neobjevil a Jack musel uznat že měl Alex pravdu.
"Měl jsi pravdu Alexi" řekl Jack když se vrátili zpět do kanceláře. Přiznával to když nerad.
"Díky…já to vím, protože Bergamann, mě chce zabít a nepřestane a nezmizí dokud to neudělá"
Toho dne se Sue probrala a tak tam za ní hned všichni jeli. Opět za ní všichni chodili po jednom. Mezi posledními byl opět Jack a Alex.
"Sue omlouvám se, já…já jsem toho člověka neviděl"
"Nic se neděje Jacku, hlavní je že jsem přežila ne" pousmála se
"To jo ale i tak..Sue, já vím že je to špatné, ale chci ti říct, že tě mám rád moc rád a to už hrozně dlouho.."
"Já vím Jacku, já to vím, ale teď já…Jacku taky tě mám ráda, ale dej mi čas..prosím dej mi čas" posumála se na něj. Jack přikývl a vzal ji za ruku. A to znamenalo pochopení. Pak tam vešel ještě Alex, který ji přivedl Rexe a Leviho a ještě s ním si povídala.
"Alexi prosím dej si pozor..Bergmann tě bude chtít zabít"
"Neboj se…já si pozor dám a ten dám i na tebe" pohladil ji po tváři a pak už ji nechal odpočívat.
Po pěti dnech Sue propustili a přijel si pro ní Alex. Nikomu to neřekli a chtěli nechat její propuštění jako překvapení pro ostatní.
"Jo už aby Sue propustili, chybí mi tady" prohlásila Tara, když nikdo nic neměl na práci a tak pili kávu.
"Dobré ráno" vešel do kanceláře Alex s Rexem a Levim.
"Ahoj" pozdravili ho všichni. On se usmál, sundal si sako a ohlédl se a zjistil, že někoho "zapomněl" Šel ke dveřím, a pak někoho vzal za ruku zpoza dveří. A vytáhl Sue.
"Dobré ráno také přeji všem" usmála se a všichni ji šli obejmout.
"Sem ani nevěděla, že tě propustili"
"No chtěli si mě tam ještě nechat, ale Alex podepsal "opatrovnictví" nade mnou a já podepsala reverz, už jsem to tam nemohla vydržet. Sue toho dne začala opět pracovat a doháněla všechny resty, které měla. Bylo kolem desáté večer a všichni odcházeli domů. V kanceláři zůstala už jen Sue. Najednou se tam objevil Alex.
"Co ty tady?" usmála se a mile a byla ráda že tam je.
"Přišel jsem pro tebe" ukázal ji ve znakovce. Sue poděkovala a zeptala se ho ve znakovce jestli nechce jít ještě na večeři a on souhlasil, ale že podnik vybere sám. S tím zase souhlasila Sue. A celou dobu se bavili ve znakové řeči. V té chvíli se vracel do F.B.I. i Bobby, který si něco zapomněl. Už se pomalu blížil k jejich kanceláři, ale než vešel tak se zastavil a díval se zpoza rohu dveří. Viděl Alexe jak Sue pomáhá do kabátu a ještě ji kabát upravuje, aby ji nebyla zima, pak ji pohladí po vlasech a po tváři a nakonec ji jemně políbí a ona mu polibky oplácí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (853)
Zobrazit starší komentáře

801 tadalafil 20mg tadalafil 20mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 14:45 | Reagovat

I am in fact keen of viewing humorous videos at youtube, and this videos is truly so humorous, hehehhe.

802 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 17:40 | Reagovat

It’s remarkable in favor of me to have a site, which is useful designed for my know-how. thanks admin

803 Georgevet Georgevet | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:22 | Reagovat

<a href=https://www.vzlomvb.com/how-to-work>Как прочитать чужую переписку viber</a> - программа +для взлома viber, Как взломать переписку viber.

804 Michaellonge Michaellonge | E-mail | Web | 20. července 2018 v 18:22 | Reagovat

<a href=http://vektorpress.ru/listovki-flaery>Печать листовок и флаеров изготовление в Самаре дешево</a> - Календари Самара, Типография по городу

805 tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 20:43 | Reagovat

This video post is really enormous, the sound quality and the picture feature of this video post is really awesome.

806 tadalafil generic cialis 20mg tadalafil generic cialis 20mg | E-mail | Web | 20. července 2018 v 21:42 | Reagovat

Link exchange is nothing else except it is simply placing the other person’s blog link on your page at appropriate place and other person will also do similar for you.

807 fnvsoype fnvsoype | E-mail | Web | 20. července 2018 v 22:23 | Reagovat

tadalafil 20mg <a href="http://cialisovnnc.com/#">buy cheap cialis</a> cialis canada <a href="http://cialisovnnc.com/#">tadalafil generic</a>

808 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 21. července 2018 v 4:37 | Reagovat

viagra or cialis online
<a href="http://cialis-easy.com">cialis cost</a>
numencial de 50 2 5mg cialis
<a href=http://cialis-easy.com#female+cialis+online+mail-order+pharmacies>cialis generic</a>

809 cialis 20 mg cialis 20 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 5:07 | Reagovat

What's up everyone, it’s my first pay a visit at this site, and piece of writing is really fruitful in support of me, keep up posting these types of posts.

810 tadalafil 5 mg tadalafil 5 mg | E-mail | Web | 21. července 2018 v 9:00 | Reagovat

It’s my first go to see to this web page, and I am really surprised to see such a pleasant quality YouTube video posted here.

811 cialis coupon cialis coupon | E-mail | Web | 21. července 2018 v 16:17 | Reagovat

Actually it’s called SEO that when i search for this piece of writing I found this site at the top of all blogs in search engine.

812 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 21. července 2018 v 17:01 | Reagovat

If you apply such techniques for increasing traffic on your own blog, I am of course you will notice the difference in few days.

813 tadalafil generic tadalafil generic | E-mail | Web | 21. července 2018 v 19:28 | Reagovat

I'd like to find out more? I'd love to find out more details.

814 khgfCrink khgfCrink | E-mail | Web | 21. července 2018 v 19:50 | Reagovat

canadian viagra <a href="http://viagapharmaked.com/#">buy viagra</a> viagra samples <a href="http://viagapharmaked.com/#">sildenafil generic</a>

815 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 2:18 | Reagovat

c compare type to generic cialis
<a href="http://cialis-easy.com">tadalafil online</a>
morangos com acucar 8 generico de cialis
[URL=http://cialis-easy.com#tadalafil+20mg ]buy tadalafil[/URL]

816 generic cialis at walmart generic cialis at walmart | E-mail | Web | 22. července 2018 v 5:41 | Reagovat

This post concerning SEO offers clear idea for new SEO visitors that how to do SEO, thus keep it up. Nice work

817 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 22. července 2018 v 7:43 | Reagovat

altivia 180 mg generico de cialis
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line no pres</a>
price of cialis per pill
[URL=http://cialis-easy.com#cialis+medication ]cialis generic availability[/URL]

818 cialis 5mg cialis 5mg | E-mail | Web | 22. července 2018 v 11:22 | Reagovat

Hi mates, is there any other good webpage related to JavaScript articles or reviews, while this one is pleasant in support of PHP programming.

819 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 2:37 | Reagovat

cheap cialis online overnight shipping
<a href="http://cialis-easy.com">cialis on line</a>
same-type requirement makes generic parameter non-generic cialis
[URL=http://cialis-easy.com#lowest+cialis+prices ]tadalafil online[/URL]

820 buy generic cialis online buy generic cialis online | E-mail | Web | 23. července 2018 v 7:44 | Reagovat

What's up i am kavin, its my first time to commenting anywhere, when i read this paragraph i thought i could also create comment due to this brilliant article.

821 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 23. července 2018 v 14:22 | Reagovat

Hi there every buddy, it’s a enormous entertaining at at this place viewing these funny YouTube videos at here, nice data, thanks to admin of this site

822 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 23. července 2018 v 23:33 | Reagovat

locid 20 mg cialis
<a href="http://cialis-easy.com">buy 20 mg cialis</a>
o bocas generico de cialis
<a href=http://cialis-easy.com#cialis+daily>tadalafil buy</a>

823 perryzg2 perryzg2 | E-mail | Web | 24. července 2018 v 10:18 | Reagovat

Stared new project:
http://wendi.post1.telrock.org

824 buy cheap cialis online buy cheap cialis online | E-mail | Web | 24. července 2018 v 12:17 | Reagovat

Hi mates, you are sharing your opinion regarding weblog Search engine marketing, I am also new user of web, so I am also getting more from it. Thanks to everything.

825 cialis without a doctor's prescription cialis without a doctor's prescription | E-mail | Web | 24. července 2018 v 19:11 | Reagovat

Yup, you are accurate Google is the most excellent for blogging, Google’s blog as well appear quickly in search engines too.

826 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | 25. července 2018 v 7:12 | Reagovat

generic cialis comprar
<a href="http://cialis-easy.com">buy cialis</a>
cialis 20 mg price walmart
<a href=http://cialis-easy.com#tadalafil+cost>generic cialis at walmart</a>

827 cialis generic cialis generic | E-mail | Web | 25. července 2018 v 10:56 | Reagovat

Hello, yes brother there are of course several blogging web pages, except I advise you to use Google’s free of charge blogging services.

828 cialis pills cialis pills | E-mail | Web | 25. července 2018 v 12:23 | Reagovat

This web site is containing a good data of funny YouTube video tutorials, I liked it a lot.

829 cialis for sale cialis for sale | E-mail | Web | 25. července 2018 v 16:40 | Reagovat

Hi friends, nice article and nice arguments commented at this place, I am really enjoying by these.

830 munsoype munsoype | E-mail | Web | 25. července 2018 v 20:52 | Reagovat

buy viagra online <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a> viagra online pharmacy <a href="http://viagraveikd.com/#">cheap viagra</a>

831 ujaswage ujaswage | E-mail | Web | 26. července 2018 v 1:35 | Reagovat

viagra online <a href="http://viagraocns.com/#">sildenafil dosage</a> viagra alternative <a href=http://viagraocns.com/#>buy sildenafil</a>

832 nbvcreen nbvcreen | E-mail | Web | 27. července 2018 v 19:30 | Reagovat

viagra pharmacy <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest viagra</a> order viagra online <a href=http://fviagrajjj.com/#>cheap viagra online</a>

833 bgvsoype bgvsoype | E-mail | Web | 30. července 2018 v 0:16 | Reagovat

cialis online no prescription <a href="https://authenticknicksstore.com/#">non prescription cialis</a> buy tadalafil online <a href="https://authenticknicksstore.com/#">cialis 10mg</a>

834 cerucofe cerucofe | E-mail | 30. července 2018 v 6:53 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

835 byhsoype byhsoype | E-mail | Web | 2. srpna 2018 v 23:59 | Reagovat

generic viagra sildenafil <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra for women</a> what does viagra do <a href="http://www.bitcapblog.com/">online viagra</a>

836 Frankpem Frankpem | E-mail | Web | 8. srpna 2018 v 21:41 | Reagovat

<a href=https://hydrashop.biz/>hydra center отзывы</a> - гидра безопасные покупки, форум гидра онион

837 buy sildenafil online buy sildenafil online | E-mail | Web | Sobota v 15:41 | Reagovat

Wow, what a video it is! Really fastidious feature video, the lesson given in this video is really informative.

838 viagra pills viagra pills | E-mail | Web | Sobota v 17:47 | Reagovat

each time i used to read smaller posts that  as well clear their motive, and that is also happening with this paragraph which I am reading here.

839 coupon sildenafil coupon sildenafil | E-mail | Web | Sobota v 18:50 | Reagovat

That’s truly a nice video described within this paragraph concerning how to write a article, thus i got clear idea from here.

840 cheap viagra cheap viagra | E-mail | Web | Sobota v 20:47 | Reagovat

Hi there buddy, what a quality is! For this YouTube video, I am really pleassant, since I have never seen fastidious quality YouTube video before,

841 womens viagra womens viagra | E-mail | Web | Sobota v 20:49 | Reagovat

If you want to grow your familiarity simply keep visiting this web page and be updated with the hottest gossip posted here.

842 order viagra order viagra | E-mail | Web | Sobota v 22:07 | Reagovat

I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this webpage on regular basis to take updated from hottest reports.

843 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Sobota v 22:58 | Reagovat

150mg viagra
<a href="http://viagra-nice.com">sildenafil online</a>
buy viagra pills from canada
<a href=http://viagra-nice.com#100+mg+viagra+lowest+price>viagra canada</a>

844 viagra super force online mail-order pharmacies viagra super force online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Sobota v 23:38 | Reagovat

What's up Dear, are you in fact visiting this website on a regular basis, if so then you will without doubt get good know-how.

845 viagra for women online mail-order pharmacies viagra for women online mail-order pharmacies | E-mail | Web | Neděle v 1:05 | Reagovat

Thankfulness to my father who stated to me regarding this website, this website is actually remarkable.

846 viagra 100mg viagra 100mg | E-mail | Web | Neděle v 1:51 | Reagovat

Okay I am also in look for of Flash tutorials, as I would like to learn more on the topic of flash, so if you have please post it at this place.

847 sildenafil coupon sildenafil coupon | E-mail | Web | Neděle v 2:33 | Reagovat

Highly descriptive post, I enjoyed that bit. Will there be a part 2?

848 viagra on line viagra on line | E-mail | Web | Neděle v 2:37 | Reagovat

Hi there colleagues, good post and pleasant urging commented here, I am in fact enjoying by these.

849 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | Neděle v 3:36 | Reagovat

I’m gone to say to my little brother, that he should also pay a quick visit this blog on regular basis to obtain updated from latest reports.

850 viagra 100 mg viagra 100 mg | E-mail | Web | Neděle v 4:26 | Reagovat

I every time emailed this web site post page to all my contacts, for the reason that if like to read it next my links will too.

851 viagra tablets viagra tablets | E-mail | Web | Neděle v 7:14 | Reagovat

Hi, is it rite to just study from books not to pay a quick visit world wide web for newest updates, what you say friends?

852 Markgaf Markgaf | E-mail | Web | Neděle v 7:34 | Reagovat

generic viagra sildenafil 100mg ukc
<a href="http://viagra-nice.com">cost of viagra</a>
arrmaz xarope generico do viagra
<a href=http://viagra-nice.com#viagra+online+paypal+uk>viagra coupon</a>

853 JesseRuilD JesseRuilD | E-mail | Web | Úterý v 12:15 | Reagovat

If you follow these simple tips you will stand a good chance of buying an absolutely fantastic sports car and bets of all it will be great value for money which will only ever put a smile on your face.A huge blast inside the building tilted it towards one side.com and downloading the toolbar for free.Cheap MBT shoes suit for this folks, <a href=http://www.wholesalesportsnfljerseys.us.com/>Cheap Jerseys Free Shipping</a>,white collar,yoga practitioners,the lady likes shopping,love healthy workout but have no time. By comparison, the so called basic reproduction rate for Ebola,<a href=http://www.wholesalesportsnfljerseys.us.com/>Cheap Nike NFL Jerseys</a>, the virus currently circulating in West Africa, is only 1. Your keyword phrase used through your post will keep it relevant. Having the elements damage this kind of highend device will definitely end result in paying out excessive on fixes. Customization does not come cheap.A huge blast inside the building tilted it towards one side. When I position my 3 methods together, I enjoy entering my keyword phrase into Google and see my page rise higher and higher to the first page.<a href=http://www.wholesalesportsnfljerseys.us.com/>Wholesale Nike NFL Jerseys Cheap</a>. Xi addresses Dialogue of Emerging Market and Developing CountriesChinaArab States Expo opens in NW ChinaScientists inspect lakes and rivers on QinghaiTibet PlateauSpectacular scenery of Hukou Waterfall of Yellow RiverAutumn scenery of Hunhe River in N China's HohhotVillagers air harvests in south ChinaDew drops seen on plant leaves in east ChinaFish Dish Festival celebrated in C China's Hunan PanscopePanscope is a pocket telescope and microscope brought to you by Jomira. The idea packages an Eight hundred Megahertz Marvell MG2 singlecore processor.<br>Visit my site:http://www.wholesalesportsnfljerseys.us.com/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama